>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bośnia i Hercegowina (Premier Liga) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Sezon 2011/2012 rozpocznie się w Bośni i Hercegowinie 6 sierpnia 2011 r.
Oto zespoły, który uzyskały licencję do gry w Premier Lidze w nadchodzącym sezonie:


  1. FK Borac Banja Luka
  2. FK Sarajevo
  3. FK Zeljeznicar Sarajevo
  4. NK Siroki Brijeg
  5. FK Olimpic Sarajevo
  6. FK Sloboda Tuzla
  7. HSK Zrinjski Mostar
  8. NK Zvijezda Gradacac
  9. FK Rudar Prijedor
  10. NK Celik Zenica
  11. FK Slavija Sarajevo
  12. NK Travnik
  13. FK Velez Mostar
  14. FK Leotar Trebinje
  15. NK GOSK Gabela( beniaminek)
  16. FK Kozara Gradiska( beniaminek)

A postanowiłem zacząć temat z powodu informacji dotyczącej klubu Sloboda Tuzla.
,,Zdziesiątkowana Sloboda wyjechała do Kupres&quot;- to tytuł jednej z bosniackich gazet.
Zespół ten boryka się z wielkimi kłopotami finansowymi. Zalega za wiele miesięcy z wypłatami zawodnikom. W związku z tym gro z nich postanowiło nie przedłużać swoich kontraktów z klubem i odejść.
Wśród tych są m.in.:
  1. Bosnjak( MF, 14/1- statystyki z poprzedniego sezonu),
  2. Gavaric( MF, 27/1),
  3. Raca( D, 21/0),
  4. Drakul( MF, 13/0)
  5. Nikolic( D, 14/0),
  6. Halilovic( MF, 27/1).

W piątek, 1 lipca, drużyna w bardzo okrojonym składzie( w porównaniu do poprzedniego sezonu) pojechała na zgrupowanie do miejscowości Kupres.
Do autobusu nie wsiedli również inni, którzy nie zdecydowali się na dalszą współpracę z zespołem:
  1. Mujkic( GK, 29/0, kapitan, on wciąż negocjuje, możliwe, że dołączy do zespołu),
  2. Zoletic( MF, 28/3),
  3. Okanovic( MF, 6/0),
  4. Mujic( F, 26/9, najlepszy strzelec drużyny, który negocjuje warunki kontraktu z NK Kralovac z Chorwacji).

Jak widać sytuacja w klubie jest mocno skomplikowana. Dlatego też, trener Ibrahim Crnkic do Kupres zabrał sporo juniorów, graczy rezerwowych oraz wielu zawodników z mniejszych klubów, których zamierza przetestować:
Edin Dedić (Rudar, Bukinje), Almir Umihanić (Rudar, Velenje), Džemal Mušić (Priluk, Lukavac), Nešat Durmiši i Aldin Nurić (Radnički, Lukavac), Sadik Hasanović (Jadar), Almir Čukle (Igman, Konjic), Marko Savinović (Radnički, Šid), Aleksandar Glišić (Srbac), Živan Marković i Milivoje Lazić (Rudar, Ugljevik), Edin Šehić (Slaven, Živinice), Emil Softić (Krka,
Slovenija).
9. lipca drużyna Slobody Tuzla weźmie udział w turnieju towarzyskim, w którym zagrają HNK Cibalia, Inter Zapresic oraz NK Osijek. I właśnie z ekipą NK Osijek Sloboda zagra swój pierwszy towarzyski mecz.
Mam nadzieję, że buki wystawią kursy na to spotkanie.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Pierwszy nieoficjalny sparing Sloboda Tuzla przegrała z III- ligowym zespołem Kupres 2-3. Jak piszą świadkowie spotkania, w składzie Slobody zagrało wielu młodych zawodników i widać było brak zgrania oraz doświadczenia w ich poczynaniach. Trener podkreślał jednak przed meczem, że musi dać szansę wszystkim graczom ze względu na fakt, iż nie ma już do dyspozycji prawie połowy zespołu z poprzedniego sezonu.
Na marginesie dodam, że kilka dni przed tym spotkaniem z tymże zespołem Kupres mierzył się...NK Osijek i ograł ich 4-0.
 
H 4

hotbet

Użytkownik
NK Celik Zenica vs FK Olimpic Sarajevo
Typ: Remis nie ma zakładu 2
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
24/08/11

Ciekawy mecz ponieważ Olimpic ma pieniadze by oplacac zawodnikow, Celik ma male klopoty finansowe, poprzedni sezon na 10miejscu, teraz 3 porazki z rzedu , kursy dla Olimpiku od 3,10-4,00 wiec zastanawiam się czemu bilans 1-1-1? Ostatnio było 11 na gości ,czyżby bukmacherzy kochają tą ligę? Ja zagrałem na dnb 2,95 bo jest bardzo duża szansa wygrania ????
Olimpik to 5drużyna poprzedniego sezonu ,ostatnie wygrana 2-4 a byl kurs:11 i teraz znowu wyjazd POLECAM!

Zreszta co tu mówić grać ;) spadną kursy ciekawe o ile?
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Kozara Gradiska - Travnik
Typ: 1 (Draw No Bet)
Kurs: 5.35
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Bardzo ciekawie zapowiada się nam ostatnie już spotkanie któremu postanowiłem przyjrzeć się bliżej to pojedynek 26 kolejki I ligi Bośni i Hercegowiny w którym to zmierzą się zajmujący aktualnie 16 i zarazem ostatnią pozycję w tabeli zespół Kozara Gradiska z 13 Travnik. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 12 ligowych spotkań na własnym stadionie w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 4x zremisowali a 5x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 12 bramek a stracili 13. Goście natomiast w swoich 12 dotychczasowych występach ligowych rozegranych na wyjeździe zdołali 1x zwyciężyć 1x zremisowali a aż 10x doznali porażki strzelając przy tym tylko 7 bramek a stracili aż 25. Gospodarze tego spotkania chodź są ostatni w tabeli to jednak warto zauważyć, że wcale nie mają tak słabego bilansu spotkań u siebie. Goście natomiast chodź są wyżej w tabeli to na wyjazdach spisują się fatalnie co najlepiej pokazują nam w/w statystyki z których wyraźnie wynika, że ekipa Trawnik traci średnio ponad 2 bramki na każde wyjazdowe spotkanie. Reasumując wydaje mi się, że kursy na 1 są tutaj mocno przesadzone a osobiście pobieram 1 z opcją Draw No Bet w Unibet po kursie 5.35.

1:2 ⛔
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dziwią mnie trochę kursy wystawione w spotkaniu Leotara z Zeljeznicarem. Faktem jest iż dla gości ten mecz jest o nic, sezon udany puchar i mistrzostwo jest ich a gospodarze ten mecz muszą wygrać jeśli chcą się utrzymać. Jak zawsze w takich sytuacjach jest ale, musieli już wygrywać wcześniej a przegrali 3 ostatnie mecze z rzędu w tym m. in. z NK Travnik który na pewno był w ich zasięgu. Oba zespoły poważnie osłabione, Leotar m. in. bez podstawowych obrońców Gavrilo Corlija i Semjona Milosevia, pomocnika Pavle Susicia i napastnika Aleksandara Stojanovskiego. Zeljeznicar zaś bez pomocników Zajko Zeby, Muamera Svraki i obrońcy Jadranko Bogicevica. Leotar u siebie nie potrafi strzelać goli (tylko 12 trafień w 14 spotkaniach) ale dobrze przy tym bronią tylko 5 straconych goli. Zeljeznicar jednak miażdży tak u siebie jak i na wyjeździe, wystarczy spojrzeć na tabelę - 9 zwycięstw w 14 spotkaniach i kapitalny bilans bramkowy 31:9. Jak już wspomniałem oba zespoły mocno osłabione jednak to goście dysponują klasowymi zmiennikami. H2H co prawda korzystne dla gospodarzy ale dla nich to może być ostatni mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej a w ostatnich 4 spotkaniach po między tymi zespołami, Zeljeznicar wygrał 4 strzelając 13 goli nie tracąc ani jednego. Kursy w granicach 5,00 jeszcze się utrzymują więc za drobne można próbować.
Leotar - Zeljeznicar 2 5,00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom