>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bo nie wiesz co Ci powie Ryba...

komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Siemandero wszystkim,
Jestem nowym userem i zakładam swój temacik. Będę tu podawał swoje typy z krótkimi bądź długimi przemyśleniami( w zależności od weny danego dnia). Ogólnie jestem bidny człowiek , ale może dzięki zakładom stanę się bogaty ??? ????
Buk mi będzie utrudniał jednak z Waszą pomocą i wskazówkami może mi się uda stuknąć buka na parę groszy..
Zaczynam z budżetem 100 zł w bukmacherze :Tobet: .
Zobaczymy co to będzie.
Ogólnie wydaje mi się , że ogarniam siatkę i piłkę. Co nieco zagłębiam się w tenisie i sporty zimowe często obstawiam.

Ogólnie nie lubię buka - to parszywa bestia jest.. Najchętniej okradłby wszystkich obstawiających dlatego pogram nie tylko by zarobić , lecz by udowodnić , że to my typerzy jesteśmy lepsi, szczególnie z tego forum..

Mam nadzieję na dłużej tu zawitać i przede wszystkim wygrywać.
Na pewno wiedza od innych typerów będzie konieczna i pragnę ją posiąść by rozwijać własną wiedzę na temat sportu.

Także no co.. mamy już Piątek więc... idę lukać ofertę i czuje , że niedługo zaraz coś obstawie i podzielę się tym z Wami.

Zachęcam do częstych odwiedzin tematu i pisania komentarzy, spostrzeżeń - jest to ważne bo może np. ktoś myśli , że jestem nienormalny .. ok !! napisz a ja zastanowię się nad tym.. może masz rację i wspólnie podążymy ku mojej normalności. Być może uważasz , że jakiś typ mój będzie zły - wal śmiało o to chodzi.. jak zły to spróbujemy rozwikłać ten problem.

A więc tak... Szukam typów na dziś.. Bądźcie cierpliwi .. Niedługo coś wstawie.

Jak wspomniałem rozpoczynam od 100 zł , nie jest to wiele ale , że jestem obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej - Państwa Demokratycznego to nie jestem w stanie pozwolić sobie na więcej. Rozegramy to !!!!! :razz:
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon na Piątek 22 lutego 2013 roku
Oblukałem ofertę , różne fora, przede wszystkim to i ostatnie wyniki i mam dobre kursiwo z tenisa.

Mecz : Maria Teresa Torro-Flor - Paula Ormaechea - turniej w Bogocie
Skłaniam się ku Argentynce i to z kilku względów.
Po pierwsze primo: forma obu zawodniczek w ostatnim czasie. Od początku roku Argentynka w lepszej dyspozycji o czym świadczy ilość przegranych meczów obu Pań. W turnieju w Bogocie przeszły obie już dwie rundy, lecz warto spojrzeć np. turniej wcześniej. Torro Flor odpadła w 1 rundzie właśnie z Ormacheą i to w dwóch setach. Według mnie kurs u bukmachera wyrównany z racji tego iż Hiszpanka jest 100 miejsc wyżej w rankingu światowym. Ormachea pokonała wczoraj Schiavone po bardzo dobrym meczu i wygląda , że jest w gazie.
Głównym czynnikiem który skłonił mnie do zagrania na Ormacheą to poziom rywalek Hiszpanki w ostatnich meczach.
Toro Flor w meczu z Rus dostała sporo gratisów - Rus popełniła 23 double fault, w drugim meczu z Johansson 19 punktów z serwisów oddanych na rzecz Toro Flor.
Według mnie nie możliwym jest by Ormachea rozdała tyle gratisów rywalce. W dodatku Toro Flor mimo iż miała gratisów tak wiele to np. z Johansson wygrała jednego z setów dopiero po tie-breaku.
Według mnie dużą faworytką jest Argentynka i to ona powinna zejść z kortu jako zwyciężczyni.
W dodatku koledzy z forum fajnie opisali sprawę w dziale Tenis , gdzie też jest ładna analiza.

Tak więc: Maria Teresa Torro-Flor - Paula Ormaechea
Typ: Paula Ormaechea
Kurs: 1,95

Drugim ciekawym wydarzeniem jest : Mandy Minella - Teliana Pereira
Typ: Mandy Minella
Kurs: 2,17

Sory, ale już nie mam weny opisywać tego meczu. Jest pięknie opisane przez chłopaków w dziale. Na prawdę przekonali mnie do tych typów , przeanalizowałem je i wygląda to zachęcająco.

Reasumując pograne: Ormachea + Minella
Łączny kurs: 4,23
Stawka: 20 zł

Załączam też scrrena z kuponu.

I obserwujemy dziś mecze w Bogocie.
Kursy zachęcające i szanse spore.
:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponu Piątek
Torro Flor - Ormachea 1:6 5:7 ✅
Minella - Perreira 1:6 2:6 ⛔

Dziękuje dobranoc. Jutro jednak wybiorę coś całkowicie wedle własnego uznania i żadnych podrzędnych turniejów.

Oba mecze oglądałem fragmentami i poziom to istna katastrofa. Ta Minella miała problem z normalnym przebiciem piłki i serwis nie był jej mocną stroną. Zarówno Toro Flor jak i Ormachea nierówno , akcje jakieś nieskładne. Podziwiam niektórych mogących patrzeć na takie widowiska.

No cóż, dzisiaj się nie udało, ale jutro też jest dzień i coś wymyślimy. Tym bardziej weekend więc wiele ciekawych zdarzeń. ????

Stan konta: 80 zł
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon na sobotę 23 lutego 2013 roku
Anders Jacobsen - Kamil Stoch
Typ:2
Kurs: 2,10


W Val di Fiemme jak narazie obaj spisują się następująco:
I trening - Jacobsen 96m , Stoch 95 m - Norweg lepszy o 3,1 pkt
II trening - Jacobsen 97, Stoch 96,5 m - Norweg lepszy o 0,8 pkt
III trening - Jacobsen 94m, Stoch 99 m - Polak lepszy o 8 pkt
Kwalifikacje - Jacobsen 96,5 m , Stoch 99,5 m

We Włoszech tendencja zwyżkowa ze skoku na skok u Stocha. On myśli on medalu a odległości 96 m takie jak u Jacobsena na pewno na taki nie wystarczają.
Jacobsen to zawodnik lepszy na skoczniach mamucich i normalnych czyli K-120.
Skoki na takich obiektach jak ten na jakim będą skakać jutro wymagają techniki , większych detali, tutaj każdy mały błąd na progu oznacza przepaść punktową. Zapewne w czołówce będzie ciasno lecz Stoch jest bardziej powtarzalny , wkońcu 2 skoki mają wyłonić medalistów tak więc jego typuję jako zwycięzce tej rywalizacji.
Warunki pogodowe powinny być ok więc zdecyduje forma, wg mnie w lepszej Polak, na pewno stabilniejszej.

Emma Wiken - Charlotte Kalla
Typ: 2
Kurs: 1,85


Tutaj statystyki i ostatnia forma mówią Wiken ale mnie się coś wydaje że wygra Kalla. I tak to krąży mi to po głowie i krąży i puszcze jednak. Bym pluł sobie w brodę gdyby rzeczywiście była lepsza i bym tego nie dał. Młoda Szwedka jest objawieniem - niezły bieg w Davos, dobry sprint na mistrzostwach. Bukmacher typuje gdzieś Wiken zaraz za Steirą czyli miejsce 5 . Wydaje mi się to mało realne. Tam przewiduje walkę Kalli z Heidi Weng i może jakąś z Finek. Wikken ??? Lepsza od Kalli ?? To są Mistrzostwa Świata, bieg dość specyficzny - Skiathlon czyli z wymianą nart. Myślę, że młoda Szwedka jak na taki dystans może źle rozdysponować własne siły, Kalla robi to doskonale , nie po raz pierwszy pobiegnie w tak ważnym biegu. Myślę, że Kalla udowodni iż na dłuższych dystansach ona jest Szwedką number 1. ????

Czyli pograne Stoch + Kalla
Łączny kurs: 3,89
Stawka: 25 zł

Poniżej zamieszczam screen.

Miałem pod lupą Manchester United i handicap na Aston Ville w meczu z Arsenalem lecz wybrałem wyżej wspomniane typy. Miejmy nadzieje, że dokonałem właściwego wyboru.
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponu Sobota
Jacobsen 18 miejsce - Stoch 8 miejsce ✅
Emma Wiken 14 miejsce - Charlotte Kalla 6 miejsce✅

Stoch walczył o medal, szkoda , że zżarła go presja .
Szkoda naszej naszej Justyny.

Poszło zgodnie z planem. Gicior!!!

Co ciekawe typy ,które miałem pod lupą czyli handicap na Aston Ville i Manchester United także by weszły.

Jest good. ????

Stan konta: 152,13 zł

Na jutro pewnie także coś wyskrobie ... :cool:
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon na niedzielę 24 lutego 2013
Pge Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Pge Skra Bełchatów
Kurs: 1,50


Jutro wielki mecz Playy off w Plus Lidze. Pge Skra zagra z Resovią.
Według mnie zwycięsko z tego pojedynku wyjdą gospodarze.
Widzę to ogólnie tak:

# w ataku na nominalnych pozycjach zbliżone możliwości, zarówno Atanasijević jak i Schoeps w dobrej formie. Resovia o tyle w lepszej sytuacji , że ma Bartmana zmiennika na poziomie, Muzaja raczej strach wprowadzać w Skrze na pozycję , raczej na blok.

# jeśli chodzi o sam element rozegrania dałbym remis bo i Woicki i Tichacek wykonują dobrą robotę, szczególnie Paweł zaskakuje - w końcu otrzymał kredyt zaufania od DŻEKA NAWROCKIEGO ????
# na środku w zasięgu przewaga Resovii lecz z regularnością w ataku bywa różnie u gości , jednak wzrost pozwala im lepiej blokować i tu ich przewaga.

# no i teraz czas na złotą pozycję na boisku czyli przyjęcie. Wlazły przyzwoicie lecz nie jest to jego nominalna pozycja i będzie często ostrzeliwany zagrywką. Winiar totalnie bez formy , jak go DŻEK wystawi w 1 składzie jest po Skrze , chyba że szybko zareaguje Bąkiewiczem. Właśnie Bąku świetnie zabezpiecza przyjęcie a kolejny rezerwowy Cupković wchodzi głównie za blok za Woickiego w niektórych ustawieniach.
Co do Resovii to Lotman genialnie gra w przyjęciu, Akhrem lepszy w ofensywie lecz z przyjęciem różnie bywa. Trener Kowal może posiłkować się Kovaceviciem który potrafi przytrzymać grę.

# pozycja libero na korzyść Resovii , Igła podbija więcej piłek od Zatora i mniej razy daje się zaskoczyć . W dodatku jest bardziej ograny na ligowych parkietach i ma zdecydowanie więcej meczów o stawkę w swojej karierze

# co do trenerów to obaj nie są geniuszami w swym fachu.
Nawrocki czasem gada kompletnie od rzeczy mówiąc: ,, Panowie spokojne przyjęcie jeszcze raz&#39;&#39; , a czasem uda mu się zapodać cenną uwagę do bloku przy konkretnym ustawieniu.
Trener Kowal potrafi szybciej reagować i brać czas gdy nie idzie. Ma też drużyne która darzy go zaufaniem co np, w Skrze czasem bardzo trudno dostrzec

# sporym atutem Skry będzie własną hala i doping własnej publiczności
# Skra w sezonie zasadniczym w Plus Lidze na 9 spotkań u siebie wygrałą 6 i 3 zakończone porażką.
# kolejne primo : Resovia na wyjazdach gra słabiej niż u siebie
# Resovia na wyjazdach w fazie zasadniczej: 4 zwycięstwa , 5 porażek

Przyznam się szczerze, że analizując zaczynałem zmierzać ku typowi na Resovie lecz widać doskonale , że można o niej mówić &#39;&#39;ekipa własnego parkietu&#39;&#39;. Na wyjazdach mnóstwo punktów potracili o czym świadczą tylko 4 zwycięstwa na wyjeździe.
Obie drużyny miały problemy podczas tej rundy jednak bezpośredni meczu u siebie z Resovią Skra wygrała 3:0 gdzie wszystkie sety były na styku.
Obie drużyny będą ryzykować zagrywką.
Resovia na pewno podejdzie luźniej do meczu i tam nie ma takiej spiny na wynik.

Jakbym miał zreasumować:
atak - Resovia
rozegranie -remis
środek - Resovia
Przyjęcie - jednak myślę remis (co prawda w defensywie Asseco lepsze może być jednak jak Skra dogra sobie na siatkę to ma dwie mocne opcje w ataku: Wlazły i Atanas tak więc remis)
Libero - raczej remis , Igłą jest lepszym graczem jednak dyspozycja dnia tu raczej
Zagrywka - element nieobliczalny , jednak sądzę zdominuje Skra w tym elemencie.

Wyżej wspomniana przewaga jaka może istnieć w ataku i środku dla Resovii może być zniwelowana przez skuteczność Atanasa i sposobu gry Woickiego z Kłosem i Pliński.
Według mnie jutro od Skry będzie zależał wynik. Uważam , że Resovia na wyjeździe standardowo zagra na max 70% swojej możliwości a Skra będzie wypruwać flaki, gdyż to dla nich mecz o być albo nie być
W dodatku Skrze łatwiej się odbudować u siebie niż mieliby teraz grać w Rzeszowie. Uważam , że jeden dobry set gospodarzy na początku i machina zacznie się kręcić. Skra według mnie wygra. Doświadczenia Wlazłego , Plińskiego będzie pomocne. Może Winiar nie zagra tak beznadziejnie jak ostatnio ( gorzej niż ostatnio się w sumie nie da ). Skra w drugim meczu w Rzeszowie była lepsza lecz zabrakło kropki nad i (muszą przytransferować Monikę Olejnik w przyszłym sezonie hahaha:razz ???? .
Wg mnie kluczowa będzie motywacja i przyjęcie. Tutaj widzę 3:1 dla Skry. Powinni ogarnąć. Grają u siebie . Skra była padaczką przez 3/4 sezonu jednak nie wierze by ta rywalizacja zakończyła się już jutro.

Rozkminiałem co by tu dorzucić ... i nic nie dorzuce bo buk nie był na tyle miły by dziś wieczorem wystawić ofertę na Buenos Aires i Marsylie gdzie fajne mecze. Poza tym z biegów jutro te drużynówki więc wygląda podejrzliwie.

Piły nie tykam bo ostatnio niezłe bagno tam jest... Np. teraz patrzę i BARCA jak narazie w plecy u siebie

Także dajemy Skrę po kursie 1,50 za 22,13 zł

Poniże screen z kuponu.

Bez kitu jutro piach z ofertą , bynajmniej na moim buku.. ????
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponu Niedziela
Pge Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:2 ✅
Fenomalny mecz dla kibica siatkówki. Gospodarze wrócili ze zmarłych - wyciągnęli z 0:2 na 3:2 i wygrali i myślę , że to oni mają przewagę psychologiczną nad Resovią mimo że wciąż w rywalizacji meczowej prowadzi Rzeszów.
Ludzie jutro bądźcie przed telewizorami bo znowu będzie niezła jadka!!!
Siadło a więc:
Stan konta: 163,20 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon na Poniedziałek 25 lutego 2013 roku
Początek tygodnia lecz mimo to mam co nieco upatrzone:

Pge Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Pge Skra Bełchatów
Kurs: 1,65


Po pierwsze niezły kurs na Skrę , wczoraj było na nich 1,50 i mimo ich zwycięstwa dziś kurs jest wyższy. Nie ma sprawy biorę to :cool:
Wczoraj dobrze wiemy co się działo, Resovia pokazała jaki z niej mistrz hahaha ????
Skra wg mnie nabierze wiatru w żagle. Nawrocki w końcu nie boi się odważnych zmian - daje Wlazłego albo Winiara na ławę jak trzeba i to dobrze wróży. Dzisiaj oczekuje że Skra zagra mecz równo co z pewnością pozwoli wygrać.
Jak czytam niektórych , że na 100% dziś ostatni mecz Skry to mi się śmiać chce. Resovia to już myśli o meczu w Rzeszowie pewnie bo nie są mentalnie gotowi na zwycięstwo w Bełchatowie. Atanasijević gra różnie jednak jak wejdzie na swój poziom to wygląda to nieźle i czasem nawet bez Mariusza da się wygrać. Spodziewam się zwycięstwa gospodarzy i tego że to właśnie Skra będzie dzisiaj bardziej solidna i skoncentrowana także na początku.


Myślałem jeszcze nad Totenhamem, lecz dam sobie spokój. W tygodniu nie lubię mieć więcej meczy na kuponie.

Tak więc dajemy win Skra po 1,65 za 23,20 zł.

Poniżej zamieszczam screen z kuponu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponu Poniedziałkowego
Pge Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów 3:1
( 25:17 , 25:27, 25:23, 25:21) ✅

BRAWO SKRA. Atanasijević i wszystko jasne.

W sobote albo w niedziele 5 mecz. Trzeba być przed telewizorami.

Weszło tak więc:

Stan konta: 178,28 zł
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon na wtorek 26 lutego 2013 roku
Już wcześniej tuż przed meczem Skry oblukałem biegi na jutro.
Myślę można mocno wejść bo wylukałem dwie bardzo ciekawe opcje:

Therese Johaug - Charlotte Kalla
Typ: Therese Johaug
Kurs: 1,33


Kristin Størmer Steira - Miriam Gössner
Typ: Kristin Størmer Steira
Kurs: 1,50


Nie wiem czym buki się sugerowały ale według mnie tylko burza śnieżna może spowodować niepowodzenie tego kuponu.
Przyznam szczerze że Steire z Gössner wyprosiłem z supportem także to mój pomysł który pojawił się w ofercie. Wgl czemu Miriam Gössner jest typowana przez buka tak wysoko ciężko mi powiedzieć.

Ale po kolei.
Johaug według mnie powalczy jutro o winnera z Marit. Od Kalli powinna być lepsza, ostatnio regularnie lepsza od niej na tym dystansie a dodatkowo Kalla biegła ostatnio z Ingemarsdoter w sztafecie a Norweżki - Johaug,Marit,Steira,Weng odpoczywały. Teresa ma dużo większą moc , to jest ,,czasówka&#39;&#39; lecz na 10 km więc dystans pokaźny. Johaug jest niesamowicie mocna o czym mówiła sama Kowalczyk w wywiadzie także Szwedka nie powinna jej zagrozić.
Steira według mnie kandydatka do medalu jutro, a Niemka według mnie będzie max w okolicach 10 miejsca.

Według mnie super sprawa. Zobaczymy jak to się potoczy. Jak się nie wydarzy nic nadzwyczajnego to siądzie.

Tak więc gramy Johaug + Steira
Łączny kurs: 2,00(chociaż nie całkiem , chyba 1,99 co zobaczycie w screenie)
Stawka: 50 zł

Poniżej tak jak wspomniałem screen.

Tak więc jutro emocje z biegami. Wg mnie Norweżki raczej zgarną całek podium.
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponu wtorkowego
Johaug-Kalla ✅
Steira - Miriam Gössner ⛔

Brawa dla Johaug, mówiłem że powalczy z Marit o złoto. Była lepszy od Szwedki o 45,6 sek.
Co innego Steira - jak na nią niesamowicie słabo , dystans który lubi i dopiero 9 miejsce. Niemka Gossner jednak rewelacja biegu i otarła się o podium, ostatecznie 4 miejsce , wyprzedziła Steire o 28,4 sek.

Jestem masakrycznie rozczarowany . Czego innego oczekiwałem od Steiry i nie doceniłem tej biathlonistki.

Tak więc stan konta: 128,28 zł

W ogóle to dzisiaj Gran Derbi w Pucharze Króla - zupełnie o tym zapomniałem , nie wykluczone że na wieczór poszukam czegoś w stronę Realu.
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon nr2 na wtorek
Wypatrzyłem na dziś jeszcze dwa dość ciekawe wydarzenia.

Barcelona - Real Madrid
Typ: Real Madryt +1,5 gola
Kurs: 1,42


Barca ostatnio obniżyła loty. Mourinho będzie celował w Puchar , nie tylko w LM , Puchar ten to jedyna okazja by jeszcze w tym sezonie przytrzeć nosa Barcelonie i możę się to udać. W pierwszym meczu było 1:1 gdzie Real był lepszą ekipą. Dzisiaj sądzę strzelą bramkę na Camp Nou , oceniam żę mają spore szanse na awans ,a typ na +1.5 gola wydaje mi się bardzo bezpieczną sprawą. Grają dwie duże firmy jednak ostatnio ta druga jest w lepszej dyspozycji i to ku niej się skłaniam.

Rajeev Ram - Tomas Berdych
Typ: Tomas Berdych -5,5 gema
Kurs: 1,75


6:3 6:3 lub 6:4 6:2 - dość prawdopodobne scenariusze , nieprawda ???
Turniej dość prestiżowy także Tomuś powinien szybko poradzić sobie z niżej notowany rywalem. Co prawda Czech ostatnio nie gra jakoś olśniewająco lecz nie notuje mega wpadek. Jeśli chodzi o pojedynki z tymi teoretycznie gorszymi można na niego liczyć.

Łączny kurs: 2,48
Stawka: 28,28 zł

Poniżej zamieszczam screen kuponu.
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponu nr2 wtorek
Fc Barcelona - Real Madryt 1:3 ✅
Ram - Berdych 1:6 3:6 ✅

Barca w mega dołku i Real zasłużenie wygrywa i awansuje.
Berdych szybko w pierwszym secie , w drugim w wersji oszczędnościowej.

Na początku dnia biegi narciarskie rozczarowały jednak ten drugi kupon - &#39;&#39;easy&#39;&#39; ????

Siadło tak więc:

Stan konta: 170,28 zł
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon na środę 27 lutego 2013 roku
Bayern München - Borussia Dortmund
Typ: Bayern München
Kurs: 1,67

Ćwierćfinał Pucharu Niemiec. Emocje wysokie szczególnie w Niemczech. Co tu napisać... a no to , że Bayern w super formie jest , ostatnio niszczy każdego rywala , nawet gładziutko poszło na Emirates. Borussia w lidze skopała sprawę ,w LM z dużymi szansami na awans no i ten puchar , który pragną zdobyć.
Mówi się , że Borussia ma patent na Bayern. Ja bym raczej rzekł , że miała. Bayern oglądałem ostatnimi razy i naprawdę jest drużyną na tą chwilę najlepiej dysponowaną w Europie . W dodatku to jest tylko jeden mecz , Bayern gra u siebie, u gospodarzy prawie pełny skład prócz Riberiego co na chwile obecną nie stanowi osłabienia przy dyspozycji jaką ostatnio prezentował
Najprawdopodobniej tak to będzie wyglądać:
http://images33.fotosik.pl/578/3982ce53a8ff2087.jpg
Borussia to głównie Goetze i Reus - myślę ,że Javi Martinez i Schweinsteiger zaopiekują się nimi i potencjał Borussii spali na panewce. Nie widzę dziś wielu argumentów po stronie gości. Na każdą pozycję jaką spojrzę widzę przewagę Bawarczyków.

Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Typ: Zagłębie Lubin
Kurs: 1,80

Nie lubię grać polskich drużyn jednak teraz się zdecyduje.Puchar Polski - ćwierćfinał.
Posłużę się opinią kolegi z forum:
Ruch jedzie do Lubina bardzo osłabiony, zabraknie Żeljko Djokicia, Igora Lewczuka, Andrzeja Niedzielana, Macieja Sadloka, Marka Szyndrowskiego i Gabora Straki. Po ostatniej porażce w Lechem 0:4 nie widzę większych szans Chorzowian w tym meczu, zwłaszcza, że trener Pavel Hapal nie będzie mógł skorzystać tylko ze Słowaka Csaby Horvatha i Bułgara Aleksandra Tunczewa, którzy są kontuzjowani. Zagłębie w ostatnim meczu pewnie pokonało Pogoń Szczecin 3:0.

Przewidywane składy:

Zagłębie: Gliwa - Rymaniak, Banaś, Godal, Nhamoinesu - Pawłowski, Wilczek, Bilek, Jeż, Małkowski - Papadopulos.
Ruch: Kamiński - Kikut, Baszczyński, Stawarczyk, Konczkowski - Zieńczuk, Malinowski, Tymiński, Chwastek - Jankowski, Kuświk.
Także Ruch osłabiony i ze słabymi moralami. Zagłębie u siebie stanowi jakąś wartość , nie to co na wyjeździe. Skłaniam się na granie w stronę gospodarzy.
Tak więc grane:
Bayern + Zagłębie
Kurs: 3,00
Stawka: 20,28 zł
Poniżej znajdziecie screen kuponu. ????
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponu środa
Bayern München - Borussia Dortmund 1:0 ✅
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 2:2 ⛔
I co mogło kupon uwalić ? Jedynie polski football... Mecz stał na tak tragicznie niskim poziomie, że wyłączyłem po 15 minutach. Mimo goli wyglądało to słabo więc już zero angażu w polską piłkę - strata kasy.
Bayern zgodnie z planem wygrał , idą za ciosem i potrójna korona coraz bardziej realna.
Stan konta: 150 zł
Jutro konkurs skoków także w niego myślę przy celuję.
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupony na czwartek 28 lutego 2013 roku
Dzisiaj jadę ze skokami i głównie w jednego kandydata celuje - Norwega Andersa Bardala.

Anders Bardal TOP3
Kurs: 2,50
Stawka: 40 zł


Anders Bardal win
Kurs: 8,00
Stawka: 10 zł

Jak dla mnie bomba!! Bardzo dobre kursy, aż dziw bierze że buk nie docenia tego zawodnika. Według mnie on dzisiaj powalczy o swoje drugie złoto. Wygrał na skoczni mniejszej przed Schlirim.

Dziś Schlierenzauer jest faworytem , ale bukmacher daje także większe szanse Kamilowi Stochowi na wygraną niż Norwegowi.

Ogólnie to właśnie Schliri i Kamil mogą mu zagrozić. No możę przy super dniu Prevc. Zarówno Jacobsen jak i Freund czy Amman nie powinni - nie są na tyle powtarzalni.

Przypomina mi się mała skocznia - tam na treningach Bardal w czołówce lecz tych treningów wcale nie wygrywał ,w kwalach też w czubie. Ale przychodzi konkurs i wtedy on daje z siebie to co najlepsze. Pokazał to już nie raz w Pucharze Świata.

W takich imprezach na ogół jest tak , że jak się zdobywa złoto to jest forma i w drugim konkursie zazwyczaj jest medal.

Dlatego to , że będzie w czołowej trójce to dla mnie bet dnia. Może on wygrać konkurs jak najbardziej , lecz tutaj wchodzę delikatniej jednak kurs 8,00 na jego zwycięstwo to duże value więc żal nie zagrać. Gość jest w bardzo dobrej dyspozycji , warunki będą raczej równe dla wszystkich , Schliri nie jest w swojej topowej formie, Kamil nie potrafi udźwignąć presji.

Wiele przemawia za Bardalem też fakt iż zawsze na tych normalnych obiektach spisywał się najlepiej.

Wyniki Andersa na tej skoczni :
I trening - 126m i zwycięstwo w pierwszym treningu
II trening - 124,5 m , 11 miejsce
III trening - 126,5 m , 10 miejsce
Kwalifikacje - 123 metry

Widać u gościa powtarzalność a w konkursie daje zawsze więcej niż w treningach.
Dla mnie to główny faworyt do złotego medalu, więc gram dzisiaj w niego z dużą wiarą w powodzenie.

Poniżej screeny kuponów.
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie
Anders Bardal TOP3 ⛔
Anders Bardal win ⛔
Bardal się nie spisał, lecz wygrał Polak więc nie ma tragedii. Mamy mistrza świata!! ;)
Stan konta: 100 zł
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon na noc
Sara Errani - Kiki Bertens(+4,5 gema) 1
Fabio Fognini - Santiago Giraldo 1
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok over 1,5 gola

Łączny kurs: 4,28
Stawka: 30 zł
Bez analizy. Zaraz Wisła zaczyna także zobaczymy.
Poniżej screen z kuponu. ????
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie
Errani-Bertens 6:4 6:4 ⛔
Fognini - Giraldo 7:5 6:4 ✅
Wisła - Jaga 2:0 ✅

Jak niewiele brakło. Machnąłem się o gema w meczu Errani, pech po prostu pech.

Stan konta: 70 zł

Następny post będzie poświęcony statystyce - postanowiłem co 10 kuponów podsumowywać wszystko. ????
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Statystyka
STATYSTYKA
Ilość kuponów : 10
Kupony trafione: 4
Kupony nietrafione: 6
Zysk/Strata: - 30 PLN

Bilans na minus wynika głównie ze złego stawkowania w ostatnim czasie i jednak niepowodzeń. Stać mnie na więcej .Miejmy nadzieje miesiąc marzec będzie korzystniejszy. Rozważam zmianę taktyki gry - myślę , że powinienem skupić się na grze płaską stawką bo były kupony gdzie wchodziłem za więcej i to one właśnie nie wchodziły.
 
Do góry Bottom