>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bo nie wiesz co Ci powie Ryba...

komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon na Piątek 1 marca 2013 roku
???? Tomas Berdych - Roger Federer
Typ: Tomas Berdych
Kurs: 3,05
Stawka: 30 zł

Przed nami mecz półfinałowy w Dubaju.Czech Tomas Berdych podejmie Szwajcara Rogera Federera. Turniej bardzo prestiżowy, jest o co grać.
Faworytem dla bukmacherów jest Szwajcar pewnie ze względu na fakt iż head to head jest po jego stronie i to jak utytułowanym jest graczem. Bezpośredni bilans meczy 5:11 na korzyść Federera. Jak wspomnieli koledzy w dziale tenis na ostatnie 7 pojedynków to bilans 4:3 na korzyść Czecha. Miałem przyjemność oglądać obu Panów ostatnim czasie i śmiem twierdzić , że Berdych jest w zdecydowanie lepszej dyspozycji. W dodatku Czech jest rywalem z którym Roger ma wyraźnie problem - ciężko mu rozgryźć Tomka. Berdych przy własnym podaniu bardzo pewny, dobrze gra na wymianach. Zawsze psychika była jego problemem jednak jak jest forma to i w tej sferze zawodnik takiej klasy sobie radzi. Tomek na pewno zdaje sobie sprawę iż dziś super szansa przed nim na finał. Postara się to wykorzystać. Roger nie zachwyca ostatnimi czasy , przegrywa z Julien Benneteau lub traci seta z Malekiem Jazirim. W dodatku nie dawno zakomunikował światu, że po Dubaju i Indian Wells robi sobie dwumiesięczną przerwę. Widać po mistrzu , że kondycja już nie ta i nie jest wstanie grać na takim poziomie jak niegdyś. Nadal jest klasowym graczem , lecz jego ostatnie mecze pokazują jak oszczędza i gra ekonomicznie , nawet z dużo słabszymi rywalami poprzestaje na jednym brejku w secie. Myślę , że Berdycha może wogóle dziś nie przełamać. Czech świetnie serwuje , wytrzymuje na wymianach. Roger nie lubi grać z tego typu zawodnikami. Zdecydowałem się zagrać na Czecha bo prawdopodobieństwo jego zwycięstwa duże jak nigdy, poza tym obaj na dwóch różnych etapach swojej kariery, poprzednie meczy pozwoliły nabrać pewności siebie Tomkowi i dziś pokażę co najlepsze.

Poniżej zamieszczam screen z kuponu. ????
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponu
Tomas Berdych - Roger Federer 3:6 7:6 6:4 ✅

Stan konta: 131,50 zł

Bardzo dobry mecz w wykonaniu Berdycha i Roger też nie zagrał najgorzej. Jak widać Berdych wytrzymał psychicznie tie-break w 2 secie , gdzie Roger miał piłki meczowe i to był kluczowy moment pojedynku. Ten mecz pokazuje, że na tym etapie bardziej decyduje głowa, koncentracja aniżeli same umiejętności bo te przy takich dwóch graczach są na zbliżonym poziomie. Tomek kontynuuje serie zwycięstw i teraz czas na jego finał z Novakiem Djokoviciem, który pokonał w dwóch setach Juana Martina Del Potro.
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon na sobotę 2 marca 2013 roku
Już jutro bieg na 30 km Pań w Val di Fiemme. Jest to ostatnia szansa Justyny Kowalczyk na zdobycie medalu na tych mistrzostwach.
Zdecydowałem się wybrać 3 zdarzenia z biegów i zagrać na jednym kuponie.



Kristin Størmer Steira - Masako Ishida

Typ:Kristin Størmer Steira
Kurs: 1,65

Bardzo ciekawą parę wystawił bukmacher do porównania. Kristin jak dla mnie zawodniczka czołówki, mimo iż niedawno mi wtopiła na czasówce to w sztafecie pokazała iż jest w dobrej dyspozycji. Według mnie powinna ze swoją rodaczką Heidi Weng powalczyć o 4 lokatę bo podium wydaje się być poza zasięgiem(Kowalczyk,Johaug,Bjoergen). Japonka to zawodniczka dobrze biegająca na długich dystansach , z roku na rok coraz lepiej. Możliwe , że zakręci się nawet koło 6 miejsce bo może powalczyć z Kallą, którą widzę zaraz za czubem stawki. Jednak Steira jest zawodniczką lepszą , nie ma w ogóle dyskusji, ważne też myślę będzie to jak będzie układał się początek. Według mnie Steira na pewno przez jakiś okres biegu będzie w stanie wytrzymać tempo TOP3 , później zaczną się odjazdy. Możliwe iż wyrobi sobie nad Ishidą przewagę na samym początku , a później wątpliwa jest jakaś niesamowita pogoń Japonki. Japonka owszem solidna jednak nie na tyle by zagrozić Steirze - takie moje zdanie . Jutro raczej będzie pojedynek Justyna Kowalczyk vs Norwegia.

Justyna Kowalczyk - Marit Bjørgen

Typ: Justyna Kowalczyk
Kurs: 1,50

Stawiam na Justynę. Według mnie jutro o złoto Polka powalczy z Johaug a nie z Bjoergen . Marit zapewne będzie próbować czaić się zza pleców jednak sądzę , że nie wytrzyma tempa Justyny i Therese. Ciekawe , że na każdych takich mistrzostwach Bjoergen z biegu na bieg słabnie , to można też dostrzec na innych imprezach. Tutaj były 2 złota , później porażka z There i jutro myślę 3 miejsce. Justyna na czasówce pokazała moc będąc na odcinku 5 km lepszą od Theresy o 40 sekund. Teraz będzie inaczej będą wspólnie biegły , jednak Justyna nie ma medalu , jest w lepszej dyspozycji fizycznej i co ważne Justyna na pewno nie będzie się chować .Przewiduje , że Justyna będzie prowadziła bieg, Johaug i Bjoergen będą się czaićza plecami , jednak Polka podkręci tempo , którego Marit nie wytrzyma a Therese może się urwać. Po tym co ostatnio widziałem śmiem twierdzić , że Justyna to główna kandydatka do złota i bardziej jej może zagrozić Therese Johaug niż Marit Bjoergen.

Charlotte Kalla - Krista Lähteenmäki

Typ: Charlotte Kalla
Kurs: 2,20


Kalla to Kalla , ona nie schodzi poniżej pewnego poziomu , w pierwszej ósemce jak najbardziej ją widzę. Krista Lähteenmäki to zawodniczka właśnie preferująca dłuższe dystanse stąd bukmacher faworyzuje ją w tej parze, lecz obserwując ją na tych mistrzostwach dochodzę do wniosku iż nie jest w najlepszej dyspozycji. Dystans jest długi, Lähteenmäki zrezygnowała ze sztafety na rzecz tego biegu wiedząc iż dyspozycja jest średnia. Według mnie za Steirą będzie spora grupa , która pobiegnie razem , w kluczowym momencie myślę , że urwie się właśnie Kalla, być może Wikken. Finka jest solidna lecz należy odpowiednio rozłożyć sił na takim dystansie. Myślę , że Szwedka będzie umiała to lepiej zrealizować i dzięki temu zajmie wyższą lokatę.
Łączny kurs: 5,45
Stawka: 30 zł

Poniżej zamieszczam screen z kuponu.
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Dorzucam kolejny kupon na dziś . Myślę bardzo duże szanse powodzenia - aż żal nie zagrać.

Norwegia - Austria

Typ: Norwegia
Kurs: 1,85

Według mnie Norwegia to główny kandydat do złota. Austria myślę będzie drżała mocno o podium.
Składy:
Norwegia: Stjernen, Hilde, Bardal, Jacobsen
Austria: Loitzl, Fettner, Morgenstern, Schlierenzauer

Co tu napisać , powiem tak : Austriacy bez szału - Schliri widąc spadek formy, Morgi, Loitzl oodają tylko pojedyncze dobre próby, Fettner typowy przeciętniak. Norwegowie mogą zaskoczyć równością i regularnością , nawet Stjernen który nie spisuje się na tej skoczni najgorzej. U Norwegów na pewno 3 bardzo dobrych w niezłej dyspozycji a u Austrii raczej każdy przeciętnie . Na pewno jeśli chodzi o możliwości drużyn to większe ma Austria jednak liczy się forma , która na chwilę obecną przemawia za Norwegami.

Polska-Japonia

Typ: Polska
Kurs: 1,40

Przed naszą drużyną szansa na medal. Japończycy też zawsze solidni w drużynówkach jednak jak spojrzeć na składy w jakich wystąpimy my i skoczkowie z kraju kwitnącej wiśni to wydaje się że ekipa Kruczka ogarnie.
Polska w składzie: Kot, Żyła, Kubacki, Stoch
Japonia w składzie: Shimizu, Kasai, Ito, Takeuchi

U nas cała czwórka skacze równo i regularnie , mamy lidera w postaci mistrza świata i tu możemy oczekiwać większego zastrzyku punktów. Japończycy to dobra forma Takeuchi i Ito lecz forma Kasai i Shimizu dość przeciętna. O ile Kasai jest w stanie oddać dobry pojedynczy skok tak Shimizu niekoniecznie. Na przestrzeni 8 skoków bo na to się zapowiada powinniśmy osiągnąć przewagę nad Japonią. U nas ciężko wskazać outsidera bo takowego nie ma. Powinniśmy wygrać tą rywalizację.

Weng - Masako Ishida

Typ: Heidi Weng
Kurs: 1,50

Heidi myślę jest w stanie trzymać się długo czuba stawki. Ishida jest solidna lecz nie na tyle by być tak wysoko. Weng może nie będzie na podium ale w okolicach 5 miejsce powinniśmy ją zobaczyć. Ishide widzę gdzieś koło 10 miejsca.

Łączny kurs: 3,88
Stawka: 31,50 zł
Poniżej screen
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponów
Kristin Størmer Steira - Masako Ishida ✅
Justyna Kowalczyk - Marit Bjørgen ⛔
Charlotte Kalla - Krista Lähteenmäki ✅

Norwegia - Austria ⛔
Polska-Japonia ✅
Weng - Masako Ishida✅
No co za .... pech. :-( Wszystko na styku przegrane , dzisiaj Norwegia mnie załatwiła - Bjoergen wyprzedziła Kowalczyk , Norwegowie tylko 2 miejsce i przegrali z tą Austrią :?
EDIT...Pisałem , że szkoda Polaków ale jest medal , to jest powód edycji , mamy medal , brawo Polska , przy takiej wiadomości można przełknąć te nietrafione kupony. POLAND PANY
Stan konta: 70 zł
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon na noc
Trzeba spróbować w końcu coś trafić. Na noc wybrałem dwa atrakcyjne wydarzenia.

David Ferrer - Rafael Nadal

Typ: Rafael Nadal
Kurs: 1,45

Finał turnieju w Acapulco. Walczak David Ferrer kontra &#39;&#39;król mączki&#39;&#39; Rafael Nadal. Rafa wrócił do grania po długiej przerwie jednak ma już kilka turniejów za sobą . Rozkręca się z meczu na mecz , coraz pewniejszy własny serwis. Ferrer walczy o każdą piłkę , lecz ta nawierzchnia stworzona jest dla Nadala. Head to head też na korzyć Rafy. Ferrer jest zawodnikiem światowej czołówki , lecz z tymi najlepszymi na ogół przegrywa . Teraz właśnie z takim się mierzy i Rafa powinien udowodnić kto jest lepszy.

Sara Errani - Carla Suarez Navarro

Typ: Sara Errani
Kurs: 1,45

Włoszka Errani kontra Hiszpanka Suarez Navarro. Errani broni pkt w tym turnieju , jest faworytką , zawodniczką wyżej rozstawioną, jest w bardzo dobrej dyspozycji - jak narazie bez straty seta. Suarez Navarro też solidnie - kogo miała pokonać to pokonała jednak teraz naprzeciw niej stanie zawodniczka bardziej regularna na wymianach grająca cierpliwie , której serwis nie powala jednak gra w polu Errani jest naprawdę na wysokim poziomie. Według mnie Włoszka jest lepszą zawodniczką bez dwóch zdań i tym bardziej w finale powinna wygrać.

Łączny kurs: 2,10
Stawka: 40 zł​


Poniżej screen z kuponu. ????
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponu
David Ferrer - Rafael Nadal 0:6 2:6 ✅
Sara Errani - Carla Suarez Navarro 6:0 6:4
✅

Ładnie siadło. Mogłoby być tak zawsze , zaskakująco łatwo Rafa sobie poradził . Nie wiem czy znajdzie się typ który go będzie w stanie zatrzymać na Roland Garros ????​

Stan konta: 114,10 zł
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Kupon niedziela
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce
Typ: Jastrzębski Węgie (-13,5 pkt)
Kurs: 1,90

Decydujący 5 mecz Play Offu . Wielka odpowiedzialność po stronie gospodarzy , nie mogą odpaść z takim rywalem. U siebie zawsze solidnie grający co pokazuje ten play off. Ciekawa linia punktowa. 14 pkt przewagi , myślę spoko nawet przy 3:1 może wejść. Uważam iż w jednym z setów przewaga Jastrzębia musi być zdecydowana. W chwili obecnej to najważniejszy mecz sezonu dla nich. Możliwości dużo większe od rywali , własna hala - powinni zdecydowanie wygrać ten mecz.
Tottenham - Arsenal
Typ: Obie strzelą(BTS)
Kurs: 1,52

Derby północnego Londynu. Historia pokazuje, że jak obie ekipy grają ze sobą to są BTSy i to czasem wysokie. Poza tym Arsenal musi wygrać - 4 pkt straty właśnie do Totenhamu , gospodarze u siebie mocni. Szykuje się prawdziwa wojna i kilka bramek.

Oslo Holmenkollen, Men
Typ: Tarjei Bø w Top3
Kurs: 2,50

Przy obecnej formie i braku Svendsena szanse na pudło ogromne, nawet wysokie na zwycięstwo. Przy strzelaniu nie najgorzej a w biegu wręcz fantastyczny. Myślę znów bardzo wysoko będzie , może wygra. Jest forma więc nic nie stoi na przeszkodzie tym bardziej , że zawody w Oslo.

Łączny kurs: 7,22
Stawka: 14,10 zł​


Poniżej screen z kuponu.
 
komisarz-ryba 7

komisarz-ryba

Użytkownik
Podsumowanie kuponu
Jastrzębski Węgiel - Effector Kielce 3:0 (25:19, 25:22 25:18) ✅
Tottenham - Arsenal 2:1 ✅
Oslo Holmenkollen, Men Tarjei Bø w Top3 ⛔
Tak jak można było przewidzieć Jastrzębie przechyliło szalę na swoją korzyć .
Boe troche zawiódł.
Derby północnego Londynu dla Totenhamu i już 7 pkt przewagi nad Arsenalem.
Stan konta: 100 zł
 
Do góry Bottom