>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BODO TIPS

pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Głównie NBA, czasami futsal, piłka nożna..

Dzisiaj zacznę od 4 propozycji (kursy totalbet)

Washington Wizards win @1.41
Golden State Warriors win @1.47
Toronto Raptors handicap +6.5 @1.43
Sabonis under 12,5 zbiórek @2.00 13 zbiórek..

3 opcje które na tą godzinę są dla mnie najbardziej prawdopodobne. Wizards on fire! Seria 5 zwycięstw z rzędu i na pewno są w stanie ją podtrzymać bo rywal słabiutki. Najważniejsi zawodnicy Wizards dosętpni na ten mecz.
Curry i spółka w końcu zaczynają wygrywać również na wyjazdach, jeszcze niedawno pod tym względem byli najgorszym zespołem w lidze, ostatnio wzieli się za siebie i efekty widać, na ostatnie 5 wyjazdów - 3 wygrane. OKC spokojnie jest do ogrania, pełny skład w GSW.
No i Dinozary zmierzą się na wyjeździe z Suns, które po serii niepowodzeń zanotowali w ostatnich 6 spotkaniach 5 zwycięstw ale poza wygrana z Hornest 128-97, nie było żadnego Blowoutu. Bez Bookera, Crowdera oraz Shameta myślę, że nie będą w stanie mocno odjechać ekipie z Kanady. Raptors bez Anunoby'ego ale i tak uważam, że powalczą i nie zdziwie się jeśli to spotkanie wygrają.

Warto spojrzeć też na mecz Minnesoty z Sacramento, Sabonis under 12,5 zbiórek @2.00, w ostatnich spotkaniach tylko raz udało mu się pokryć tą linie, dwa dni temu obie ekipy ze sobą grały a Litwin uzbierał 10 zbiórek spędzając na parkiecie aż 40 minut! Jeśli w spotkaniu zagra Gobert a wierzę, że tak będzie to myślę, że jest tu spore value.
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
kursy - superbet

Miami Heat handicap +10.5 @1.40
Los Angeles Lakers handicap +8.5 @1.42
Los Angeles Lakers win @2.00
Lebron James powyżej 14,5 zbiórek + asyst @1.95
Charlotte Hornets handicap +16,5 @1.42

Zaczynam od według mnie najciekawszego pojedynku nadchodzącej nocy czyli Cleveland - Miami. Zdaję sobie sprawę, że Cavaliers u siebie są piekielnie mocni (bilans domowy 21-5) i nie jest to żadne zaskoczenie, że są mocnym faworytem tego spotkania, jednak nie sądzę, żeby tutaj aż tak łatwo mogli pokonać Heat, którzy w tym spotkaniu będą mogli skorzystać z najważniejszych swoich zawodników, warto dodać, że w swoich ostatnich 10 spotkaniach przegrali zaledwie 3 spotkania a tylko jedno z nich wyższym wynikiem niż proponowany przeze mnie handicap.
Z meczu Lakers mam dla Was trzy opcje, zacznę od tej najbezpieczniejszej jaką jest handicap na Jeziorowców. Lakers co prawda będą grać dzień pod dniu ale zostają w Nowym Jorku, wczoraj wysoka porażka z Brooklynem, ale warto tutaj zaznaczyć, że dwie największe gwiazdy zespołu czyli oczywiście James i Davis byli poza składem. Dzisiaj mają już zagrać i to zdecydowanie powinno mocno pomóc drużynie. Knicks zdecydowanie w ostatnim czasie obniżyli loty i nie zdziwię się też jeśli Lakers to spotkanie wygrają, Lebron na pewno nie wyobraża sobie aby sezon zakończył na sezonie regularnym i na pewno będzie musiał wziąć zespół na swoje plecy jeśli chce się znaleźć w PO. Myślę, że bedzie tutaj dzisiaj zdecydowanym liderem. W ostatnich 10 swoich rozegranych spotkaniach za każdym razem pokrywał dzisiejszą linię zbiórek+asyst i uważam, że jest w stanie zrobić to po raz kolejny.
Ostatnią moją propozycją jest spotkanie w Milwaukee, gdzie Giannis i spółka podejmą Charlotte Hornets, które po powrocie do składu Balla oraz Haywarda wygrało swoje ostatnie dwa spotkania i śmiem twierdzić, że dzisiejszej nocy nawiążą walkę z Bucks, które całkiem niedawno bo 7 stycznia uległo na własnym parkiecie Szerszeniom aż 138-109. Powtórki raczej nie będzie ale blowoutu bym się tutaj nie spodziewał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +961
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
kursy - superbet

Atlanta Hawks handicap +8.5 @1.40
Golden State Warriors win @1.60
Oklahoma City Thunder Win @1.47
Utah Jazz win @1.65

Do składu Jastrzębi przwidziany jest powrót do składu Younga, duży plus. Suns ostatnio w dobrej formie ale ich wygrane nie są mocno przekonujące, nie wierzę, że będą w stanie pokonać wysoko zespół Atlanty. Phoenix ciągle bez Bookera, Crowdera (prawdopodobnie zostanie wymieniony do Milwaukee), Shameta.
Golden State Warriors bez żadnych osłabień a patrząc na ich ostatnia dyspozycję plus na ten kurs idę w ich kierunku.
Oklahoma zmierzy się na wyjeździe z dramatycznym Hosuton, co prawda ostatnio udało im się pokonać Detroit czyli drugą najgorszą drużynę obok siebie. Muszą jednak pamiętać, że najwazniejsze dla nich jest tankowanie. Uważam, że Shai poprowadzi OKC do zwyciętwa.
Co do meczu Jazz, podejmą u siebie Dinozaury dla których będzie to 5 mecz z rzędu na wyjeździe, gdzieś ostatnio też czytałem, że kilku zawodników Toronto jest niezadowolonych, możliwe, że będą tam spore ruchy transferowe. Ciągle bez Anunoby'ego. Utah w najmocniejszym składzie.
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
kursy - superbet

Charlotte Hornets handicap +7.5 @1.42
Toronto Raptors handicap -3.5 @1.50
Minnesota Timberwolves win @1.53
Atlanta Hawks handicap +7.5 @1.42

Dzisiaj 4 propozycje. Hornets co prawda dzień po dniu ale grają najważniejsi plus grają tylko z Detroit, nie wierzę w to, żeby tutaj Pistons byli w stanie odjechać bardziej, nawet widzę szansę na wygraną Szerszeni. Toronto uda się do Houston, jesli chcą się przełamać po dwóch porażkach to mają idealnego rywala do tego. Rakiety 2 zwycięstwa z rzędu.. im już poprostu wystarczy, oni mają tankować. Wilki w dobrej formie, ostatnie 8 spotkań to tylko 2 porażki w tym jedna po dogrywce i jedna... z Houston, więc licze to jako wypadek przy pracy. Orlando jak najbardziej do ogrania. No i Atlanta na Utah, ciężki teren ale patrząc na formę Jastrzębii i to, że mają dostepny cały skład idę w ich kierunku zabezpieczając się handicapem.
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Kilka propozycji na skoki - PŚ Willingen (totalbet):

Najlepszy Austriak - S.Kraft @1.50
Najlepszy Słoweniec - T.Zajc @2.00
Najlepszy Niemiec - A.Wellinger @1.65
Granerud w TOP3 - TAK @1.33
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
kursy - superbet

Washington Wizards win @1.95
Phoenix Suns win @1.53
Los Angeles Clippers win @1.60

Wizards dzień po dniu, wczoraj mocno się wygłupili z Portland gdzie prowadzili już różnicą 18 pkt. do przerwy. Wierzę, że po takiej porażce będą mocno podrażnieni i będą chcieli dzisiaj zgarnąć pełną pulę. Brooklyn ostatnio mocne lanie od Bostonu, ciągle poza składem Durant a także Simmons oraz Irving wypada na ten mecz. Irving, który zażądał od klubu wymiany także szykuje się nam ciekawe okienko.
Suns również dzień po dniu ale to podobnie jak i Detroit. Detroit wczoraj wygrana z Hornets a Phoenix z Bostonem i to na ich hali. Widać, że w końcu zaczynają coś grać (bilans 7-3 w ostatnich 10 spotkaniach), poza tym jeśli wygrywasz w Bostonie to w Detroit powinno być już dużo łatwiej.
No i dorzucam do tego Clippersow, którzy przedwczoraj prowadząc w 3 kwarcie różnicą 21 pkt. z Bucks przegrali tamto spotkanie. Giannis wział sprawy w swoje ręce i odwrócił losy tamtego pojedynku. Dzisiaj Clippers grają z Knicksami, a jak wiemy jest jedna bardzo ważna różnica pomiędzy Knicks a Bucks. Ci pierwsi nie mają w składzie Giannisa. Dodatkowo jest szansa, że na ten mecz wypadnie im Brunson(mocno na to liczę), w LAC poza Wallem każdy do gry.

EDIT: Wizards bez Beala.. zostaję przy Wizards ale dla bezpieczeństwa warto dodać handicap +6.5 @1.47
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Pod słabym dniu z Futsalem próba przełamania na NBA:

Sacramento Kings win @1.80 superbet
C.J. McCollum over 24.5pkt. @1.90 superbet 24 pkt.

Nie będę się niepotrzebnie rozpisywał, Pelicans dzień po dniu, wczoraj sporo się musieli namęczyć, żeby odrobić straty i ostatecznie wygrać z Lakers, dzięki czemu się przełamali po 10 porażkach z rzędu ale na ten mecz wypada im znowu Ingram oraz Valanciunas, oczywiście ciągle poza składem jest Zion. Idę w CJa bo potrafi brac na siebie odpowiedzialnośc, lubi trafiać za trzy, nie mając najwazniejszych partnerów będzie musiał więcej próbować sam. Sacramento nadal bez Foxa ale grają solidnie i na pewno są w stanie powalczyć o pełną pulę z osłabionymi Pelicans.
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczoraj Sacramento zostało rozjechane a najbardziej mnie boli typ na CJa, który zagrał jedynie 22 minuty i potrafił w tym czasie zrobić 24 pkt. więc do overka zabrakło zaledwie oczka i pewnie easy by to weszło gdyby nie blowout.. kolejna nocka i szansa na odegranie.

Los Angeles Clippers handicap -3.5 @1.47 superbet
Golden State Warriors win @1.60 superbet

Brooklyn po wymianie Irvinga, ciągle bez Duranta, nowi zawodnicy mają być jeszcze poza skladem, Curry jest out, być może wróci Simmons ale małe pocieszenie, zrobili ostatnio mocny comeback z Wizards za sprawą młodziaka C.Thomasa, ale dzisiaj na przeciwko nim zdecydowanie mocniejszy przeciwnik. Clippers dobrze sobie poczynają a w składzie tylko Wall jest poza grą więc idę w LAC.
GSW bez Curry'ego ale jest Thompson, jest Poole, Green i grają przede wszystkim na własnej hali gdzie na 26 spotkań polegli tylko 6 razy. Oklahoma na wyjazdach bilans 9-16. Nie wierzę, że Shai weźmie ich dzisiaj na plecy i poprowadzi do zwycięstwa.


EDIT: ok, zerkam sobie jeszcze na resztę spotkań i widzę kilka opcji..

Sacramento Kings win @1.36 lub odważniej Sacramento Kings handicap -4.5 @1.67

Tak wiem, że wczoraj dostali lanie od Pelicans, są dzień po dniu ale wczoraj jak już było jasne, że strat nie odrobią to sie nie żyłowali, nikt nie grał ponad 30 minut a jedyni dwóch zawodników tylko ponad 25 min. spędziło na parkiecie i najważniejsze do składu waraca Fox. Z nim Kings wyglądają całkiem inaczej no i grają tylko z Rakietami, oni już mieli niedawno swoje 5 minut, ugrali dwa mecze z rzędu. Obie ekipy w styczniu spotkały się dwukrotnie, dwa razy górą byli Kings i to różnica 20 i 25 punktów.

Cleveland Cavaliers handicap +5.5 @1.53 lub odważniej Cleveland Cavaliers win @1.95

Wizards po serii 6 zwycięstw z rzędu zrobili psikusa sobie i swoim kibicom, dwa kolejne mecze z Portland i Brooklynem mocno prowadzili i w obu przypadkach wy****** się na ostatniej prostej. Z ich składu wypada Kuzma i niewiadomo co z Bealem dlatego warto obserwować i w razie gdyby Beal był out można próbować odważniejszej próby na czysty win Cleveland, którzy są b2b ale mają na tyle solidny skład na dzisiejsze spotkanie, że widzę tutaj potencjał w tym becie.

Chicago Bulls win 1 kwarta @1.53

Szukałem czegoś na Byki bo nie wierzę, że polegną z osłabionymi Spurs i rzucił mi się w oczy zakład na win w 1 kwarcie. Zdecydowanie pierwsza piątka Bulls wygląda o kilkanaście leveli mocniej niż San Antonio. W ostatnich 10 spotkaniach 8 razy potrafili wygrywać pierwsze kwarty i to ze zdecydowanie mocniejszymi rywalami. No i plus grają u siebie.

Utah Jazz handicap -3.5 @1.42

Jazzmani u siebie mocni, Dallas na wyjeździe słabi. Przyjezdni bez Doncicia, Irving przewidziany do gry na mecz z Clippers dopiero. W Utah bez żadnych szczególnych osłabień. Powinni to spokojnie ugrać.

Milwaukee Bucks win @1.53

Okey to już ostatnia opcja na nocke. Ja rozumiem, że Portland wygrało niedawno 3 spotkania z rzędu bo cudów dokonywał Lillard ale dzisiaj zmierza się z Milwaukee czyli z jednym z najlepszych drużyn w lidze. Na pewno posiadają więcej atutów niż Portland. Ten typ polecam głównie dla tych, którzy lubią zarwać nockę, bo warto się tutaj upewnić czy w Bucks zagra Giannis, ja ryzykuję i wierzę, że będzie na parkiecie.

kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +847
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Phoenix Suns handicap -2.5 pkt. @1.42

Znowu zagram przeciwko Nets. Będzie to dla nich mecz dzień po dniu, znowu się powtórzę z Durantem, że jest out. Oprócz niego także Watanabe, Curry. Dinwiddie i Finney-Smith także nie zagrają bo Brooklyn prawdopodobnie zamierza nimi dalej handlować. W Suns sytuacja się poprawia i to zdecydowanie, wróciła przede wszytskim forma - w ostatnich 10 spotkaniach ulegli rywalom tylko dwukrotnie. Dodatkowo dzisiaj wraca do składu Booker. 20 stycznia obie ekipy grały ze sobą na hali w Phoenix. Wynik 117-112 dla Suns. Warto zaznaczyć, że w tamtym spotkaniu Brooklyn dysponował zdecydowanie lepszym składem a Sunsi byli osłabieni brakiem dwóch największych gwiazd czyli Bookerem i Paulem. Mimo to łatwo sobie poradzili z Brooklynem - na początku 4 kwarty prowadzili nawet różnicą 22 pkt.

Los Angeles Lakers handicap -2.5 pkt. @1.53

Podobną sytuację widzę w meczu Lakers z OKC. Ci drudzy b2b, wczoraj łomot od GSW. Na wyjazdach zdecydowanie gorzej wyglądają a przed nimi spotkanie z Lakers dla których każdy mecz będzie na wagę złota jeśli chodzi o walke o PO. Muszą takie mecze wygrywać. Niczego niepokojącego ze składem Lakers nie widzę. No i ten smaczek z punktami Lebrona, osobiście uważam, że tam nie powinno być żadnej kalkulacji i jeśli będzie miał ku temu okazje, żeby pobić dotychczasowy rekord to poprostu to zrobi. Ja to jednak odpuszczam i idę w spokojne zwycięstwo Lakers.

Chicago Bulls handicap +15.5 pkt. @1.40

Byki także b2b. Wybiorą się do Memphis gdzie pod formą jest ekipa Grizzlies. Poza składem Adams. W drużynie z Chicago niepewny jest występ DeRozana oraz Caruso, mam nadzieje, że zagrają bo wtedy ten typ staje się dla mnie jeszcze bardziej prawdopodobny. Jeśli ktoś nie jest pewny niech sobie poczeka do momentu kiedy będzie decyzja czy zagrają. Ja osobiście ryzykuję, chociaż handicap +15 wydaję się być na tyle mocny, że pomimo takich osłabień będą w stanie podjąć walke z Morantem i spółką, która w ostatnich 10 meczach wygrywali zaledwie dwa razy (różnicą 1 pkt. z Cleveland oraz 12 pkt. z Indiana). Forma Bulls zdecydowanie lepsza, Ci w ostatnich 10 spotkaniach ulegli rywalom tylko 3 razy i w każdym z tych spotkań nie ulegli więcej jak różnicą 15 pkt.

+dwa typy na sucho:
Atlanta Hawks handicap +8.5 pkt. @1.42
New York Knicks handicap +5.5 pkt. @1.47

kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Atlanta Hawks handicap -2.5 pkt. @1.50 superbet

Nie lubie grać NBA o tej porze bo dużo się lubi zmienić przed samymi meczami ale w tym przypadku chyba tak być nie powinno. Zacznę od tego, że Suns mocno zaryzykowali i wzięli Duranta i Warrena a oddali takich zawodników jak Bridgesa, Johnsona oraz Crowdera. Pierwsza dwójka z nich grała w pierwszej piątce Suns. Crowder był długo poza grą. W tym spotkaniu na pewno nie zobaczymy nowych zawodników z Brooklynu oraz także out będzie Booker. Więc najważniejszym argumentem tutaj są osłabienia w Suns. W Atlancie na ten moment nie ma żadnych niepokojących wieści i prawdopodobnie takich być nie powinno. Więc full skład Jastrzębii przeciwko osłabionym Suns.. Całkiem niedawno bo tydzień temu grali przeciwko sobie z tym, że na hali w Phoenix. Wynik 132-100 dla Atlanty. Jeszcze z takich małych ciekawostek.. ostatni raz kiedy Suns wygrwali na terenie Atlanty był 2014 rok. Dla odważnych i szukających mocniejszych kursów można zaryzykować z wyższym handicapem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +847
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Atlanta Hawks win @1.42
Indiana Pacers handicap +7.5 @1.42
Brooklyn Nets handicap +9.5 @1.40
Chicago Bulls win @1.53
Los Angeles Lakers handicap +9.5 @1.40

kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Milwaukee Bucks handicap -3.5 pkt. @1.40

Milwaukee w mocnym gazie, seria 10 zwycięstw z rzędu i szansa na podtrzymanie tej serii bo zmierzą się z mocno osłabioną ekipą Bostonu. Dwa największe nazwiska Celtics czyli Brown i Tatum są out. Ciągle poza grą również Smart. Nadal niewiadomo też czy zagra Horford i Williams.

Phoenix Suns win @1.75

Phoenix na własnej hali podejmować będzie zespół Sacramento. Zdecydowanie w lepszej formie są gracze z Suns, którzy na ostatnie 10 spotkań ulegli rywalom zaledwie 3 razy, Kings w ostatnich spotkaniach zanotowali bilans 5-5 ale warto tutaj zauważyć, że wygrywali dwukrotnie z Houston czy też ze Spurs czyli z jednymi z najsłabszych drużyn w lidze, no i dwukrotnie po dogrywkach, raz z Minnesota i ich ostatnie zwyciestwo, które miało miejsce z Dallas. No tak pokonali Dallas a przecież Dallas mają Doncicia i Irvinga więc na pewno są mocni. Był to pierwszy mecz Mavericks z obydwiema gwiazdami na parkiecie i widać, że muszą się jeszcze troszkę dograć, wczorajszy mecz mnie w tym utwierdził bo ulegli Minnesocie. Suns wrócili na dobre tory i cieszy fakt, że do zdrowia wrócił Booker, sporo go nie było i narazie jego minuty były dość ograniczone ale myślę, że z meczu na mecz będzie ich dostawał więcej i także bardziej będzie się rozkręcał, tym bardziej na własnej hali gdzie Suns czują się świetnie. Bilans 19-9.

Washington Wizards handicap +8.5 pkt. @1.42

Obie ekipy zagrają dzień po dniu. Wizards wczoraj ulegli GSW, Portland natomiast rozprawiło się z Lakers. Wizards bez żadnych osłabień, po 4 spotkaniach przerwy do gry wraca również Kuzma, także zdecydowane wzmocnienie składu. Jak dla mnie więcej atutów po stronie Wizards a zabezpieczam się handicapem mając na uwadzę to co lubi wyczyniać Pan Lillard. Dla szukających value betów można próbować zagrać czysty win Wizards @2.00

kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Kolejna nocka przed nami, sporo ciekawych spotkań i widzę sporo opcji na nadchodzącą noc.

Charlotte Hornets handicap -2,5 pkt. @1.50

Szerszenie na własnej hali podejmować będą San Antonio Spurs, którzy są w serii 13 porażek z rzędu, w ostatnich 20 spotkaniach tylko dwukrotnie wychodzili zwycięsko a na wyjazdach notują bilans 5-23. Skłaniam się ku Hornets bo widziałem ich w meczu z Atlantą, zagrali tam naprawdę koncertowo a grali z dobrze dysponowaną Atlantą. W składach nie widzę nic niepokojącego dlatego idę w kierunku gospodarzy.

Indiana Pacers win @1.75

Pacers gościć będa Chicago Bulls. Byki zdecydowanie pod formą, 4 porażki z rzędu, dodatkowo na ten mecz wypada DeRozan. Pewnie sporo z Was jak spojrzy na ostatnie spotkania Indiany to się złapie za głowę, że to proponuje, w ostatnich 10 spotkaniach przecież wygrali tylko raz. Ale mimo wszystko widzę tutaj większe szanse dla gospodarzy, Indiana zawsze słynęła z atrybutu własnej hali. W tym sezonie jest podobnie, większość ich zwycięstw była przed własną publiką. Bullsi natomiast na wyjazdach poniżej oczekiwań. Bilans 10-19 a w ostatnich 10 wyjazdach tylko 3 razy zdołali pokonać rywali. Obie ekipy 25 stycznia już miały okazji się spotkać, górą byli Pacers 116-110. Wtedy w składach zdecydowanie lepiej wyglądali Bulls z DeRozanem a Pacers byli bez Haliburtona. Dzisiaj będzie odwrotnie. Jeśli ktoś nie jest zbyt pewny to warto poczekać na potwierdzenie co z Turnerem i Theisem.

Atlanta Hawks win @1.65

Jastrzębie po porażce z Hornets na pewno będą chcieli szybko o tym zapomnieć i przed własną publicznością ograć New York Knicks i według mnie mają wszystko, żeby móc to zrobić. Przykładem może być ich ostatni styczniowy mecz gdzie na hali w Atlancie padł wynik 139-124 dla Hawks. Obie ekipy były w podobnych zestawieniach, wątpliwy jest występ Collinsa ale mimo wszystko uważam, że górą w tym spotkaniu powinna być ekipa Atlanty.

i kilka typów na ten moment na sucho ale wieczorem jeśli czas na to pozwoli postaram się opisać czemu tak uważam:
Memphis Grizzlies handicap -3.5 pkt @1.42
Cleveland Cavaliers handicap +8.5 pkt. @1.42
Dallas Mavericks handicap +10.5 pkt @1.42
Los Angeles Lakers win @1.60
B.Ingram over 25.5 pkt @1.90 zabraklo punkcika 😔

W poszukiwaniu wyższych kursów skłaniałbym się ku:
Dallas Mavericks win @2.60

kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Milwaukee Bucks handicap -4.5 pkt. @1.57
Washington Wizards handicap +9.5 pkt. @1.40
Los Angeles Clippers win @1.95

Kursy - superbet
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom