>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bodog - Freebet 10£/€/$

kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Wpłacamy 10£/€/$, stawiamy singiel w piłkę nożną za 10£/€/$ (minimalny kurs 2 złocisze) Potem dostajemy freebecika, którego stawka jest wypłacalna.
Obrót 1-krotny: depozyt + freebet czyli 20£/€/$ po kursie 2,0 (może być AKO)

Korzystałem z tej promocji, wszystko bez problemu, wpłaty również przez moneybookers.

Buk z wysokim rankingiem SBR: A-
Polecam :spokodfhgfh:

http://sports.bodog.co.uk/index.htm
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
Co znaczy ze stawka freebeta jest wypłacalna? I dostaje tylko jak zaklad bedzie przegrany czy jak?
To znaczy że jak postawisz frebbeta 10$ na mecz z kursem np. za 2zł to wygrana jest 20$ i całość przechodzi na twoje konto a nie jak w większości buków że do konta dopisywany jest tylko zysk z tego zakładu.

Freebeta otrzymujesz niezależnie od wyniku kuponu.
 
O 0

ostry91

Użytkownik
gram za 10 $ po kursie 2.00 powiedzmy ze wygrywam dostaje kolejne 10 $ i musze zagrac za 20 jeszcze tak? ale jeden kupon czy wiecej moze byc?
 
O 0

ostry91

Użytkownik
No to pieknie wplacilem 10 z glownej strony &#39;join now&#39; i otrzymalem 10 ale % od bonusu ;] ciekawe czy mi zamienia ten bonus, bo nie mozna łaczyc ;]
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
gram za 10 $ po kursie 2.00 powiedzmy ze wygrywam dostaje kolejne 10 $ i musze zagrac za 20 jeszcze tak? ale jeden kupon czy wiecej moze byc?
Jeśli to freebet to całość na 1 kupon. Obrót =10$ za pierwszy zakład i 10$ za freebet= 20$ czyli obrót wykonany.

No to pieknie wplacilem 10 z glownej strony &#39;join now&#39; i otrzymalem 10 ale % od bonusu ;] ciekawe czy mi zamienia ten bonus, bo nie mozna łaczyc ;]
Ja też dostałem ten bonus, ale mi w niczym nie przeszkodził.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
No to pieknie wplacilem 10 z glownej strony &#39;join now&#39; i otrzymalem 10 ale % od bonusu ;] ciekawe czy mi zamienia ten bonus, bo nie mozna łaczyc ;]
mam to samo a otwierałem konto z linku 10 freebetu
dzieki za info ostry91, też im właśnie napisałem emaila zeby mi go zamienili. Co do obrotu to
1. Zarejestruj się na stronie Bodog
2. Dokonaj wpłaty 10 £/€/$ lub więcej i postaw swój pierwszy zakład (pojedynczy) na zdarzenie piłkarskie o stawce 10 £/€/$ po minimalnym kursie 2.0
3. Do 24 godzin otrzymamy freebet równowartości 10 £/€/$.
Uwaga: Stawka freebetu jest wypłacalna, do konta dopisany nam zostanie ewentualny zysk jak i stawka!
Przykład: 10£ (freebet) x 2.5 (kurs) = 25£ wygranej, czysty zysk 25£
Przed wypłatą należy dokonać dodatkowo 1-krotnego obrotu na sumę depozytu i darmowego zakładu (czyli na 20 £/€/$) po minimalnym kursie 2.0 (dla pojedynczych i AKO).
Po rozliczeniu ostatniego zakładu, należy odczekać 24 godziny, aby móc zrealizować wypłatę.
 
O 0

ostry91

Użytkownik
dobra dostalem meila ze nie przeszkadza nic ze dostalem ten bonus i moga mi go odjac jezeli bede chcial. Kuczak miales ten bonus? Musiales jakis dodatkowy obrot nim robic? Chce zagrac jakies serie A na dzis i sie zastanawiam czy nie bede mial dodatkowych obrotow do wykonania
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
dobra dostalem meila ze nie przeszkadza nic ze dostalem ten bonus i moga mi go odjac jezeli bede chcial. Kuczak miales ten bonus? Musiales jakis dodatkowy obrot nim robic? Chce zagrac jakies serie A na dzis i sie zastanawiam czy nie bede mial dodatkowych obrotow do wykonania
Ja również miałem ten bonus. Co do obrotu to nie wiem bo ja w sumie zrobiłem obrót około 55 euro więc nie mam pojęcia czy ten 10% też się liczył.
 
G 46

gosiam

Użytkownik
Jest info o bonusie, ale nie ma informacji do kiedy ten bonus.

http://www.bodog.co.uk/bodog-help/financial/bonuses-and-fees/plyr-bonuses.html



New sports players - Bet 10 get 10 free!

To receive your free 10 £/$/€ bet you need to place a 10 £/$/€ single bet of odds of evens/2.0 or more on any football game and receive a free 10 £/$/€ bet to place on any sport of your choice.
This promotion is exclusive to new players only.
Your free bet will be credited to your account within 24 hours.
Standard Rollover applies.
 
O 0

ostry91

Użytkownik
wplacilem 10 postawilem na milan mam 21.50 i w bonusie jeszcze 10, teraz musze postawic kupon za 10 (jest jakis minimalny kurs?) i moge wyplacac?
 
Do góry Bottom