>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

beniamin-gt 255

beniamin-gt

Użytkownik
Heye mówił, że sparingi z Wilderem były wyrównane. Ty - Luk Asz - znasz zapewne jeno fragmenty z nich.
Wildera jest łatwo trafić ale ciężko skończyć, bo szybko odpowiada. Molina i Duhaupas go cisnęli, ale cenę za to płacili od reki.
Szpila to napinacz, psychika słaba. Jeśli jest jakiś luz, to tylko wynikający z głupoty.
Jedyne szanse Szpili to wybitna niedyspozycja dnia lub &quot;lucky punch&quot;.
Rozwój Szpili pod okiem nowego trenera traktuję jako zwykłe bicie piany. Obił trzech bumów i nic w tych walkach nie pokazał.
Układ stylów niekorzystny dla Polaka. Lubi walczyć na dystans, co przy tej dysproporcji warunków oznacza &quot;one way traffic&quot;. Jest mańkutem co teoretycznie może sprawić bumobijowi jakieś problemy, ale murzyn ma świetny prawy prosty, czyli najlepszą broń na mańkuta.
Kurs czasem zmienia punkt widzenia. Sam postawiłem na Duhaupasa po kursie 30.0 Ale jak widzę w tej chwili 4.0 na Sportingbecie na Szpilmana, to oczy przecieram ze zdziwienia i dalej nie wierzę.
Wilder na Sportingbecie jest w tej chwili po 1.2 oraz 1.36 - przez KO/TKO
Ja gram, że walka nie potraw 12 rund po 1.19
Choć prywatnie uważam, że wygra Wilder w pierwszych pięciu rundach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
Heye mówił, że sparingi z Wilderem były wyrównane. Ty - Luk Asz - znasz zapewne jeno fragmenty z nich.
Wildera jest łatwo trafić ale ciężko skończyć, bo szybko odpowiada. Molina i Duhaupas go cisnęli, ale cenę za to płacili od reki.

Szpila to napinacz, psychika słaba. Jeśli jest jakiś luz, to tylko wynikający z głupoty.

Jedyne szanse Szpili to wybitna niedyspozycja dnia lub &quot;lucky punch&quot;.

Rozwój Szpili pod okiem nowego trenera traktuję jako zwykłe bicie piany. Obił trzech bumów i nic w tych walkach nie pokazał.

Układ stylów niekorzystny dla Polaka. Lubi walczyć na dystans, co przy tej dysproporcji warunków oznacza &quot;one way traffic&quot;. Jest mańkutem co teoretycznie może sprawić bumobijowi jakieś problemy, ale murzyn ma świetny prawy prosty, czyli najlepszą broń na mańkuta.

Kurs czasem zmienia punkt widzenia. Sam postawiłem na Duhaupasa po kursie 30.0 Ale jak widzę w tej chwili 4.0 na Sportingbecie na Szpilmana, to oczy przecieram ze zdziwienia i dalej nie wierzę.

Wilder na Sportingbecie jest w tej chwili po 1.2 oraz 1.36 - przez KO/TKO
Ja gram, że walka nie potraw 12 rund po 1.19
Choć prywatnie uważam, że wygra Wilder w pierwszych pięciu rundach.
napinacz? slaba psychika?
Artur to samiec alfa. stalowe nerwy. siedzial w wiezieniu gdzie mientcy pekaja. zahartowal sie tam. ma foczke ktora ma pewne doswiadczenia. tylko kolo z jajami jak arbuzy by sie zdecydowal na taki zwiazek.
Arturowi spelniaja sie marzenia. nie speka. nie pekal w lesie bez rekawic to tu tez nie.
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
tam jest podatek 10% ? to pewnie sulęckiego bym dorzcił na podatek.
Sulecki po takim kursie to jaja. Chlopak ma wate. murzyn twarde bydle. nie ubijaly go petardy od twardzieli. Sulecki sam to ciapek. moze sie wywrocic. nie zadn dominator zeby taki kurs wchodzic.
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
No wlasnie STS wystawil 3,80 ze Sulecki wygra przed czasem. Może sie ktos do tego odnieść?
nie ma opcji. murzyn musialby po baletach przyjsc i sie sam wywalic. twardy leb ma. sulecki to pokurcza prokse mogl ubic ale nie duzego zdrowego murzyna. nawet jak ten crack pali. co bylo info w usa.
 
beniamin-gt 255

beniamin-gt

Użytkownik
napinacz? slaba psychika?
Artur to samiec alfa. stalowe nerwy. siedzial w wiezieniu gdzie mientcy pekaja. zahartowal sie tam. ma foczke ktora ma pewne doswiadczenia. tylko kolo z jajami jak arbuzy by sie zdecydowal na taki zwiazek.
Arturowi spelniaja sie marzenia. nie speka. nie pekal w lesie bez rekawic to tu tez nie.
Byle spojrzenie lub słowo wyprowadza Artura z równowagi - zaczyna się wydzierać, wali z główki. Porównaj sobie face to face Stiverne-Wilder ( 4 minuty straszonka ), a Szpilka-Wilder. Szpila jest rozchwiany emocjonalnie. Nie jest samcem alfa, ale kimś kto na każdym kroku próbuje otoczenie przekonać, że tą alfa jest. Dostanie strzała, to zaraz będzie chciał &quot;honorowo&quot; wyrównać rachunki. To dzieciak stojący przed męskim niestety wyzwaniem.
 
K 0

kondzik880

Użytkownik
No skoro tak twierdzisz to kurs na Sulęckiego 1,07 to zart roku...A Glazkov-Martin? :D Bo to ze Wilder przed czasem wygra to chyba jasna sprawe. Złapie chyba zaraz ze walka zakonczy sie przed 8 runda bo nie chce mi sie wierzyc ze napinacz PINEZKA przetrwa nawet 3 rundy ????
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Początkowo byłem zaskoczony zestawieniem Szpilki i Wildera. Ba byłem nawet przeciwny, że to za wcześnie, ale teraz sobie myślę, że jeśli Szpilka rzeczywiście ma być mistrzem świata, to musi się w tej walce dobrze pokazać. Nawet jeśli przegra, a da dobrą walkę to może na dlużej zaczepić się samego topu zawodników. Wszystko zależy od jego głowy. Obserwuje kursy na tą walkę, jako że gram teraz wyłącznie na betfair to zauważyłem, że ludzie pobierali win Wildera za 1,09 teraz można kupować po 1,18, a wygrana Wildera przed czasem po 1,40. Dość kuszące. Trochę ciężko jest mi wyobrazić sobie, by Szpilka prowadził walkę na tyle, by wygrać na punkty, a jeśli to Wilder będzie prowadził to Artur pewnie zaryzykuje jak w walce z Jenningsem (i w tą albo drugą stronę). Jestem całym sercem z naszym, wierze, że może coś ugrać (moim zdaniem Wilder, podobnie zresztą jak Artur, nie walczył z nie wiadomo jak mocnymi nazwiskami). Do końca się zastanawiam nad zagraniem Wilder przez KO po 1,40 czy Szpilka przez KO po 9.0 za drobne (bo na punkty to mu raczej nie pozwolą wygrać a wątpie, by tak zdominował walkę jak Tyson Władka...)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
beniamin-gt 255

beniamin-gt

Użytkownik
No wlasnie STS wystawil 3,80 ze Sulecki wygra przed czasem. Może sie ktos do tego odnieść?
Sulęcki 6 KO/TKO na 21 walk. Findley 2 porażki przed czasem na 40 walk ( z Andre Dirrellem i Edwinem Rodriguezem, czyli topem ). Trenuje lub trenował z Gołowkinem, solidni przeciwnicy, wiele bliskich przegranych po dobrych walkach. Jak dla mnie ślepy traf.
Zaznaczam jednak, że nie przyglądałem się tej walce. Po kursach i BoxRecu widać, że nie ma się czym specjalnie interesować.
Teoretycznie można by było zaryzykować i postawić jakąś drobnicę na Findleya. Na Marathonie jest nawet 9.1, ale obawiam się, że walka na wszelki wypadek nie będzie sumiennie punktowana. Bo chyba nie o to chodzi, by polska widownia wyszła zupełnie zryta po walce wieczoru.
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Już tylko kilka godzin dzieli nas od pojedynku, w którym Artur Szpilka zawalczy jak piąty polak o tytuł mistrza świata kategorii ciężkiej. Kilka zdań o tej walce napisałem kilka dni temu. Dziś musze z wielkim przekonaniem powiedzieć, że ta walka nie potrwa pełnego dystansu. Agresywne zachowanie obu pięściarzy w środe oraz wczoraj na ważeniu utwierdza w przekonaniu, iż ta walka nie będzie taktycznym czarowaniem sie nawzajem, lecz otwartą wojną w której jeden bądź drugi skończy na deskach. Granie Wildera po mega szyderczych kursach jest w mojej ocenie sporą przesadą. Wilder ma swoje słabe strony i prawde mówiąc poza Stivernem nie walczył jeszcze z żadnym poważnym rywalem. Szpila jest lepszym pięściarzem niż przed dwoma laty, gdy zaliczył pierwszą swoją porażke i dzisiaj przy wielkim aplauzie zgromadzonej w Barclays Center polskiej publiczności ma ogromną szanse wykoleić Wildera. Będzie to jak stwierdził Janusz Pindera dla Artura piekielnie trudne, ale to już nie ta sama waga ciężka co 15 lat temu. Wilder jest pionkiem w porównaniu do wiekich mistrzów tamtego okresu i tym samym jest również w zasięgu Szpilki. To będzie otwarta wojna i po prostu musi skończyć sie przed czasem. Będzie wielkie zwycięstwo, lub drastyczna porażka.
 
sajm00n 821

sajm00n

Użytkownik
napinacz? slaba psychika?
Artur to samiec alfa. stalowe nerwy. siedzial w wiezieniu gdzie mientcy pekaja. zahartowal sie tam. ma foczke ktora ma pewne doswiadczenia. tylko kolo z jajami jak arbuzy by sie zdecydowal na taki zwiazek.
Arturowi spelniaja sie marzenia. nie speka. nie pekal w lesie bez rekawic to tu tez nie.
Widze masz pojecie na sportach walki jak swinia na gwiazdach. SZPILKA NIE MA ZADNYCH ARGUMENTOW POWTARZAM ZADNYCH. Rzadko kiedy sie wypowiadam, ale jak czytam takie pomyje to niedobrze mi sie robi.
Szpilka ma szanse tak jak mowil beniamin &quot;lucky punch&quot; niczym rahman z lennoxem ale pozniej wiemy jak to sie skonczylo i w rewanzu lennox odwdzieczyl sie z nawiazka. Szpilka nic nie ma do zaoferowania - slaba psychika , obrona dziurawa jak ser szwajcarski. Dosyc dobrze wyszkolony jennings technicznie go zjadal. Szpilka moze powalczyc z takimi tuzami jak &quot;zombie&quot; mollo ktory trenowal w mc donalds. I NAJWAZNIEJSZE - szpilka nie jest tysonem, ktory potrafi skracac dystans...toc po prostu kolejny napompowany balon ze stajni wasilewskiego.
Na prawde janusze boksu jestem na nie...jesli ktos ma pisac jakies herezje bedac niedzielnym kibicem, ktory nie mial nigdy rekawic i nie walczyl w ringu niech lepiej sie nie wypowiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
David Haye vs Mark de Mori under 5,5 rund - 1,50 unibet 2,5/10 ✅ - I runda KO.
David wraca po dłuższej przerwie, pewnie będzie trochę zardzewiały, ale rywal jest zardzewiały od początku kariery. de Mori nigdy nie walczył na zbliżonym do Haye poziomie, dość łatwo pokonywał kelnerów, ma wolny, ale mocny cios. Haye nawet po długiej przerwie nie powinien mieć problemów z pokonaniem rywala, który zresztą został wybrany tak aby nie przeszkodzić Hayowi w drodze do walk o większe pieniądze. Powinna być łatwa przeprawa dla Haye i nokaut w kilku pierwszy otwierających walkę rundach. Minimalna szansa, że Mori trafi Haye istnieje, ale z racji jego przeciętnej kondycji też widzę taką opcję na początku walki więc to kolejny argument na rzecz undera.
Transmisja z walki będzie na youtube na kanale Haye.
https://www.youtube.com/watch?v=izNPJEHgXxo
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
UWAGA! WAŻNE!
W ostatniej chwili zmieniono liczbę rund w walce Haye - de Mori (z 12 na 10), przez co wszystkie &quot;zakłady na rundę&quot; zostały anulowane! Na Unibecie są już niewielkie możliwości typowania wydarzeń w tym pojedynku - prawdopodobnie pojawi się ich więcej, kiedy rozpocznie się walka, czyli za około godzin

via znokautujbukmachera
 
Do góry Bottom