>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
I jak ja mam z tobą dyskutować. Takich lokat jakie ty podajesz na miesiąc do przodu to jest w boksie po kilka co tydzień. Taki Jose Pedraza dzisiaj o 3:00 po 1.14✅ to nie jest lokata 14%?Nie napisałem, że stawiam przeciwko Władowi, tylko, że śmieszą mnie takie lokaty 11/10 po kursach 1.15.
Tutaj się z Tobą zgodzę, że jest sporo walk bokserskich gdzie można przy niskim kursie z dużym prawdopodobieństwem wytypować zwycięzcę. Tylko jest różnica między typem, który podałeś a walką Włada. Sam przyznaj ile walka w całości Padraza widziałeś ?
Może takie &quot;lokaty&quot; i są śmieszne, ale przynoszą realny zysk, może 14% jest dla Ciebie śmieszne, ale moim zdaniem wszystko zależy od jakiej kwoty. Wiadomo, że ryzykuje się dużo, bo granie za 100 zł przy takim kursie mija się z celem, ale takie walki należy wybrać starannie, by zminimalizować ryzyko wtopy. Dlatego zupełnie nie popieram typów gdzie wyżej łączone są tzw. pewniaki po niskim kursie do grania za grube kwoty.
Każdy ma jednak prawo grać jak chce dlatego wracając do boksu... galę w Międzyzdrojach miałem odpuścić, ale wpadły mi w oko kursy na Szota w walce z Jackiewiczem, ponad 6,0. Nie porównując tutaj ani techniki, ani warunków, bo faworyt jest wiadomy. Jackiewicz od dawna mówi tylko o pieniądzach i zbliżającej się emeryturze, twierdząc, że sportowo jest już spełniony. Rekordu nie ma perfekcyjnego więc jedna porażka więcej też już niczego w jego życiu nie zmieni. W czasie wywiadu pytany o walkę Adamek-Szpilka znał kursy na obu, twierdził, że na remisie można by sporo zarobić, trudno jednak liczyć, że w swojej walce obstawił remis i liczy też na sędziów, ale myślę, że swoją porażkę mógł obstawić. Kombinatorstwo Jackiewicza jest powszechnie znane, kariery w MMA nie zrobi a nazwiska nie ma na tyle rozpoznawalnego wsród januszy by ciągnąć frekwencję na galach, a pieniądze na starość trzeba odłożyć. Wiadomo, że są to tylko przypuszczenia, może ktoś ma podobne, ewentualnie trenuje u Jackiewicza i widzi jakie ma podejście do tej walki ?
Atmosfera na ważeniu itd. wskazuje raczej na piknikowe podejście obu do walki.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Pojawiły się kursy na wyprawy Polaków do Rosji.
Włodarczyk vs Drozd 1,93-2,10
Lebedev vs Kołodziej 1,11-9,20
I takie porównania:
- Kołodziejowi bukmacherzy dają ciut mniejsze szanse na zwycięstwo niż Pulevowi z Kliczką.
- Na Masternaka przed walką z Drozdem był niższy kurs niż teraz na Włodarczyka.
Chyba nie muszę mówić gdzie tutaj jest value?
 
B 0

boxfan

Użytkownik
Tutaj się z Tobą zgodzę, że jest sporo walk bokserskich gdzie można przy niskim kursie z dużym prawdopodobieństwem wytypować zwycięzcę. Tylko jest różnica między typem, który podałeś a walką Włada. Sam przyznaj ile walka w całości Padraza widziałeś ?
Może takie &amp;quot;lokaty&amp;quot; i są śmieszne, ale przynoszą realny zysk, może 14% jest dla Ciebie śmieszne, ale moim zdaniem wszystko zależy od jakiej kwoty. Wiadomo, że ryzykuje się dużo, bo granie za 100 zł przy takim kursie mija się z celem, ale takie walki należy wybrać starannie, by zminimalizować ryzyko wtopy. Dlatego zupełnie nie popieram typów gdzie wyżej łączone są tzw. pewniaki po niskim kursie do grania za grube kwoty.
Każdy ma jednak prawo grać jak chce dlatego wracając do boksu... galę w Międzyzdrojach miałem odpuścić, ale wpadły mi w oko kursy na Szota w walce z Jackiewiczem, ponad 6,0. Nie porównując tutaj ani techniki, ani warunków, bo faworyt jest wiadomy. Jackiewicz od dawna mówi tylko o pieniądzach i zbliżającej się emeryturze, twierdząc, że sportowo jest już spełniony. Rekordu nie ma perfekcyjnego więc jedna porażka więcej też już niczego w jego życiu nie zmieni. W czasie wywiadu pytany o walkę Adamek-Szpilka znał kursy na obu, twierdził, że na remisie można by sporo zarobić, trudno jednak liczyć, że w swojej walce obstawił remis i liczy też na sędziów, ale myślę, że swoją porażkę mógł obstawić. Kombinatorstwo Jackiewicza jest powszechnie znane, kariery w MMA nie zrobi a nazwiska nie ma na tyle rozpoznawalnego wsród januszy by ciągnąć frekwencję na galach, a pieniądze na starość trzeba odłożyć. Wiadomo, że są to tylko przypuszczenia, może ktoś ma podobne, ewentualnie trenuje u Jackiewicza i widzi jakie ma podejście do tej walki ?
Atmosfera na ważeniu itd. wskazuje raczej na piknikowe podejście obu do walki.
Uwierz mi, że pięściarz nie musi się nazywać Kliczko albo Mayweather, bo moje zainteresowanie boksem sięga nieco dalej żebym był danego typu pewien. Pedraza to utalentowany zawodnik, ścisła czołówka super piórkowej, a jego wczorajszy rywal to dostarczyciel zwycięstw, także jaki inny mógł być tutaj rezultat? Np takiego Runowskiego po kursie 1.12 dzisiaj nie jestem już nie jestem taki pewien. Co do walki Jackiewicza to jakoś nie wydaje mi się żeby ostatnią walkę w karierze miał sprzedać.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Uwierz mi, że pięściarz nie musi się nazywać Kliczko albo Mayweather, bo moje zainteresowanie boksem sięga nieco dalej żebym był danego typu pewien. Pedraza to utalentowany zawodnik, ścisła czołówka super piórkowej, a jego wczorajszy rywal to dostarczyciel zwycięstw, także jaki inny mógł być tutaj rezultat? Np takiego Runowskiego po kursie 1.12 dzisiaj nie jestem już nie jestem taki pewien. Co do walki Jackiewicza to jakoś nie wydaje mi się żeby ostatnią walkę w karierze miał sprzedać.
Nie zrozumiałeś mnie, zupełnie nie chodzi mi o rozpoznawalność nazwiska itd., tylko o typowanie konkretnego pojedynku. Nie typuje Kliczki bo to Kliczko, tylko na dzisiaj jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem niż Pulev, trudno przypuszczać by brakło mu motywacji w walce o tytuł, nie lekceważy rywali itd., myślę, że nawet z kontuzją jest w stanie na ptk tą walkę wygrać.
Zostając przy Pedraza, by zagrać go po niski kursie jest zdecydowanie więcej niewiadomych, nie wiem czy trenował i jak do walki itd. Oczywiście był faworytem, ale biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności to nie na tyle by obstawić za większą kwotę.
Dla Ciebie jest inaczej, masz szerszą wiedzę, śledzisz jego karierą to oczywiste, że masz większą pewność jego zwycięstwa. Z tą ścisłą czołówką to w super piórkowej też trudno wskazywać bo akurat w tej kategorii to jest z 10 pięściarzy o porównywalnym poziomie.
Zgadzam się, że Runowskiego po takim kursie jest obstawiać bezsensem.
Przecież Jackiewicz z pewnością jeszcze wróci na jakąś walkę, więc nie do końca wierzę, że to jego ostatni pojedynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
majin33 211

majin33

Użytkownik
Uwierz mi, że pięściarz nie musi się nazywać Kliczko albo Mayweather, bo moje zainteresowanie boksem sięga nieco dalej żebym był danego typu pewien. Pedraza to utalentowany zawodnik, ścisła czołówka super piórkowej, a jego wczorajszy rywal to dostarczyciel zwycięstw, także jaki inny mógł być tutaj rezultat? Np takiego Runowskiego po kursie 1.12 dzisiaj nie jestem już nie jestem taki pewien. Co do walki Jackiewicza to jakoś nie wydaje mi się żeby ostatnią walkę w karierze miał sprzedać.
Na razie jedyne co robisz, to filozofujesz. Konkretow i typow zadnych - nie musisz udawac medrca, bo jest tutaj kilku o wiele madrzejszych i lepszych od Ciebie. Irytuja mnie jednak tacy userzy jak ty, ktorzy wpadaja do tematu jak filip z konopii, filozofuja i wysmiewaja typy innych nie podajac swojego zadnego. Miales w ten weekend 4 fajne gale? typy od boxfan? 0. Na tym zakonczmy ten temat. Lokata 15% to dla mnie fajna lokata, zagralem juz bardzo grubo samego Wlada i wczoraj wszedl mi Hernandez i na tym samym kuponie tez mam jeszcze Wlada co masz napisane wyzej. Czekam na kilka stowek PEWNEJ wyplaty - Ty zas filozofuj dalej. Porazke Portera tez troche przewidzialem, nie odwazylem sie jednak zagrac na Brooka. Pozdrawiam.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Shawn Porter - 1.45⛔ - Pinnacle .

edit : bye bye boxing :;/: ostatni typ na boks tylko mma

Stawka mocna jak mi przegra w jakiś dziwnych okolicznościach a bardzo malutka na to szansa to zostaje i gram tylko to gdzie wychodzę najlepiej czyli MMA .

Walka o pas należący Portera IBF w wadze półśredniej , sobota po 4 w nocy , polsatsport .

Porter to niesamowita bokserska maszyna który to spokojnie powinien mieć ksywki tajfun czy huragan .

Mistrz który to ostatnio nie dał żadnych szans innym byłym mistrzom ze ścisłego topu . Najpierw ograł łatwo w grudniu Alexandra a w w kwietniu zdeklasował Malignaggiego . W 2015 przymierzany do Floyda .

Rywal Anglik Brook jak mówią o nim balon , bum , dmuchany czy szklanka . Bokser nie walczący nigdy z dobrymi rywalami , na rozkładzie same leszcze i średniaki a rekord ładnie napompowany . Żaden rywal choćby w połowie dorastający do pięt ostatnim rywalom Portera .

Porter to dzik jak na tą wagę , duży, bardzo fizyczny , potrafiący zrobić dirty fight . Silniejszy i szybszy niż Brook o wile bardziej wykwalifikowany . Bardzo dobry technik , bijący dynamicznie podwójny lewy prosty który nie będzie na rękę takiemu zawodnikowi jak Brook .

To także dwukrotnie lepsza wersja Carsona Jonesa który w pierwszym pojedynku sprawił olbrzymie kłopoty Brytyjczykowi . Dużo silniejszy , dużo bardziej aktywny i lubiący narzucić fizyczność Porter zrobi to samo tylko razy dwa .

Należy tez powiedzieć o jego niesamowitej kondycji , chyba najlepszej w jego wadze . W walce z Alexandrem gdzie było dwanaście rund mocnych ciosów latających w powietrze z 1000 klinczów i szarpanin a on nic , szturm przez 12 rund a po zakończeniu gotowy na kolejne 12 jakby dopiero zaczynał .

Porter ze swoim stylem powinien Brookowi zgotować prawdziwe piekło w ringu i skończyć go przed czasem . Naprawdę to bestia i może poważnie go uszkodzić . Malignaggi jak mówił jeszcze miesiąc po walce z nim odczuwał szumienie , zawroty i czuł w głowie jego siłę .

ej no miales odejsc tylko jak przegra w dziwnych okolicznosciach! a tu nie ma zadnych &quot;dziwnych&quot; okolicznosci.. ;) Brook byl troche lepszy i wygral, tyle.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Statystyki z walki pomiędzy Kellem Brookiem (33-0, 22 KO) a Shwanem Porterem (24-1-1, 15 KO) pokazują, że Brytyjczyk stawiał na jakość, podczas gdy rywal na ilość. Stąd, choć zadali mniej więcej tyle samo ciosów, wskaźnik skuteczności jest wyraźnie wyższy po stronie zawodnika z Sheffield. Stąd też zwycięstwo na kartach punktowych i pas IBF, który od kilkunastu godzin dzierży 28-latek. Wszystkie ciosy:
Brook – 158 z 441 (36%)
Porter – 154 z 626 (25%)
Ciosy proste:
Brook – 87 z 258 (34%)
Porter – 24 ze 135 (18%)
Ciosy mocne:
Brook – 71 ze 183 (39%)
Porter – 130 z 491 (26%)

Moim zdaniem wynik lekko kontrowersyjny, obaj nie pokazali nic wielkiego. Brook słabszy fizycznie był cały czas spychany do defensywy, nie otrzymywał czystych ciosów ale inicjatywa należała do Portera. Brook był precyzyjniejszy i zadał kilka czystych ciosów(nie zrobiły większego wrażenia na Porterze) ale czy tym co pokazał zasłużył na odebranie tytuły mistrzowi walczącemu na swoim terenie...Mi bardziej podobał się Brook bo walczył mądrzej jednak po zakończonej walce byłem pewny że sędziowie przyznają zwycięstwo obrońcy tytułu. Wynik 114-114, 116-112, 117-111 był dla mnie sporym zaskoczeniem. Mógł być równie dobrze taki sam w druga stronę, werdykt nie był tym razem stronniczy w stronę gospodarza. W moim odczuciu remis byłby w tej walce najsprawiedliwszy, dodając do tego zasadę że mistrza trzeba pokonać wyraźnie uważam werdykt za kontrowersyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 326

kurekq

Użytkownik
Czekam na kilka stowek PEWNEJ wyplaty
Gorsze upsety były w boksie niż Kliczko vs Pulew. Pulew to dobry, solidny i duży ciężki, a Włodek swoje wady ma.
Witalij Kliczko vs Chris Byrd to też było PEWNE.
Już sama spraw kontuzji sprawia, że Twój typ jest małym value.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Pisanie o PEWNEJ wygranej i PEWNEJ kasie w boksie samo w sobie jest idiotyczne. Abstrahując już od tego, że to tylko sport (w dodatku taki, gdzie jeden cios lub kontuzja decydują), pisać tak może tylko ktoś, kto uważa, że w dzisiejszych czasach sport jest czysty.
BTW, jak tam emocje podczas &quot;świniobicia&quot; Arslana?
 
B 0

boxfan

Użytkownik
W moim odczuciu remis byłby w tej walce najsprawiedliwszy, dodając do tego zasadę że mistrza trzeba pokonać wyraźnie uważam werdykt za kontrowersyjny.
Nie ma takiej zasady. Stwierdzenie, że ,,mistrza trzeba pokonać wyraźnie&amp;quot; to głupota powtarzana od lat przez Kostyrę, który swoim komentarzem robi mniej zorientowanym kibicom kisiel z mózgu. Facet zasłynął tylko ze śmiesznych powiedzonek, który jak widać w ostatnim czasie już mu się skończyły i co galę powtarza te same.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Nie ma takiej zasady. Stwierdzenie, że ,,mistrza trzeba pokonać wyraźnie&amp;quot; to głupota powtarzana od lat przez Kostyrę, który swoim komentarzem robi mniej zorientowanym kibicom kisiel z mózgu. Facet zasłynął tylko ze śmiesznych powiedzonek, który jak widać w ostatnim czasie już mu się skończyły i co galę powtarza te same.
A co to ma do rzeczy...? Śledzę wnikliwie boks od 30 lat, zawsze był moją pasją i mam swoja spostrzeżenia i przemyślenia. Skoro Pan redaktor Kostyra uważa podobnie to cieszę się bo szanuje jego opinie. Mam co prawda większe autorytety bokserskie ale trudno nie zauważyć że wiele walk skomentował i sporo z bliska widział. Tak więc jakby to on powiedział masz mniej więcej takie szanse jak kropla rosy w piekle, że mnie czymś zaskoczysz w tym temacie.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Gorsze upsety były w boksie niż Kliczko vs Pulew. Pulew to dobry, solidny i duży ciężki, a Włodek swoje wady ma.
Witalij Kliczko vs Chris Byrd to też było PEWNE.
Już sama spraw kontuzji sprawia, że Twój typ jest małym value.
Pulew to Janusz ktory nie stanowi zadnego zagrozenia dla Wladimira. To tak jakby Wartburga porownywac do Mercedesa, albo Szpilke do Tysona. Roznica kilku klas. Gdyby nie to, ze waga ciezka to obecnie kupa gowna, Pulew moglby byc co najwyzej sparingpartnerem dla Wladimira. To chudsza (nie zawsze) i troche mlodsza wersja Chagaeva. Pamietasz jak skonczyl Chagaev? Od czasu kompromitacji twojego idola Szpilki usilnie na kazdym kroku negujesz i podwazasz moje typy - a ja dalej robie swoje. Wrocimy do tematu po walce. Nie wiem tez po co przytaczasz mi walke sprzed kilku lat z ktora nie mam nic wspolnego? nie moja wina, ze zagrales i umoczyles hajs. Bojac sie kontuzji nie powinno sie grac boksu wogole. Jestem spokojny o Wladimira, jezeli przegra koncze moja dzialalnosc w tym temacie.
iCzasopisma - czytales moja analize? problemy Hernandeza o ktorych napisalem uwidocznily sie w II fazie walki. Mala aktywnosc niesie za soba takie skutki, ale Arslan byl za slaby i za stary, zeby dojechac mistrza. Pisalem o tym i dlatego zagralem 8/10 a nie na wariata. Pozycja do przodu, czekam na formalnosc ze strony Wladimira - mozecie sobie pisac o kontuzjach, idealizowac przecietnego Puleva ale prawda jest taka, ze nie stanowi on zadnego zagrozenia. Ja wiem, ze jestescie mega bukmacherami i gardzicie kursami rzedu 1.15 albo 1.37 ale coz, akurat mi kilka stowek na + w kieszeni nie smierdzi. Kto bedzie chcial to skorzysta, psy szczekaja a karawana jedzie dalej.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Nie przytoczyłem przykładu Arslana, żeby Ci dopiec (bo po walce każdy jest mądry), ale dlatego, bo wydaje mi się doskonałą ilustracją jak w praktyce kończy się często w tej dyscyplinie zderzenie zawodników z &quot;różnicą klasy&quot;. Arslan miał pływać w końcówce, miało być świniobicie, a to jego rywal od 9 rundy poruszał się po ringu jak filmowy &quot;pijany mistrz&quot;. BTW, tak zupełnie na chłodno wracając do tej walki - co sądzicie o werdykcie? Moim zdaniem to 115:113 dla Arslana sędziego z Polski było właściwą punktacją. Remis to max co Hernandez mógł tu ugrać.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
1) Od czasu kompromitacji twojego idola Szpilki
2) psy szczekaja a karawana jedzie dalej.
3) nie moja wina, ze zagrales i umoczyles hajs
4) Ja wiem, ze jestescie mega bukmacherami i gardzicie kursami rzedu 1.15 albo 1.37
To jest dział o boksie i do dyskusji o boksie, a Ty do swoich analiz, w których ze świecą szukać argumentów, których nie wypowiada 3x podczas komentowania Andrzej Kostyra dorzucasz zawsze to ***** ad personum, co mnie osobiście niesamowicie wkur***.

Jak masz jaja i się znasz to poprzestań na argumentach odnoszących się do boksu, a nie dyskutanta, postronni obserwatorzy sami ocenią ile to co piszesz jest warte.

Mam nadzieję, że się poprawisz, bo masz trochę czutki do boksu więcej niż Kostyra, ale wiedzy na razie jeszcze nie.
 
1 42

1golas5

Użytkownik
Panowie lepiej mi wytłumaczcie dlaczego Dyah Davis jest faworytem w walce z
Don Georgem który będzie walczył o mistrzowski pas IBO w swoim rodzinnym mieście.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a jak on sie zachowuje i w czym pokazuje swoj brak madrosci? jeden z inteligentniejszych bokserow, ktory nie pieprzy jakis glupot i nic nie znaczacych pierdol jak Kolodzieje, tylko ma jaja i mowi co mysli. Z sensem i z humorem. Dziekuje, skonczylem.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
A no takie że ty zwykły kryminalista, wystarczy posłuchać słownictwa, co drugie słowo to kobity przez które został skazany. Jeszcze fakt że miał dziecko zanim ukończył 17 lat.. Tak bardzo człowiek warty uwagi...
 
Do góry Bottom