>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
kobity? obejrzalem z 8 min tego wywiadu z przewijaniem i ani razu nie slyszalem nic takiego. ogolnie fajny sympatyczny czlowiek, ktory zna sie na boksie i mowi co mysli. zawsze lubilem jak byl w studiu przy jako ekspert, bo w przeciwienstwie do wielu swoich kolegow znas sie na swojej dyscyplinie i potrafi powiedziec wiele ciekawego. teraz widac ta odsiadka troszke go moze zmienila, ale nie widze w tym wywiadzie nic strasznego.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ciekawe, czy oglądał ktoś walkę Marco Huck - Mirko Larghetti. Ja tak. Komentator Pindera się zagalopował, bo powiedział, że to nokaut w ostatniej sekundzie, potem że werdykt to formalność, a wszyscy tam w Niemczech czekali niecierpliwie na punkty sędziów, heeh. Pan Pindera mówi, ciekawe jakie punkty by były. No a nie zdawał sobie sprawy, że to one decydowały o wyniku walki. Wynik 116:112, 116:112 i 118:110 na korzyść Hucka. Czyli ostatnie trzy rundy decydowały, bo te z pewnością wygrał Huck. Wnioskuję, że po 9. rundach Huck przegrywał. Rzeczywiście był chaotyczny, i zadawał mniej ciosów od Włocha do 9. rundy, mimo, że miał o wiele większą siłę od makaroniarza. No ale cóż, faworyt wygrał NA PUNKTY a nie przez NOKAUT Panie komentatorze.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
0:23, 0:27, 1:21. Więcej to mi się nie chce szukać.;)
Przecież w tym filmie który wrzuciłes w danych momentach nie ma nic o żadnych &quot;kobitach&quot;, a co do Cygana to popieram słowa Blaise w porównaniu do szpili to Cygan jest profesorem.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Widzę ktoś nie zrozumiał mojej przenośni ???? . Jak mówimy na kobitkę która pracuje w agencji towarzyskiej? No własnie, a za co siedział Cygan?
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
kobity? obejrzalem z 8 min tego wywiadu z przewijaniem i ani razu nie slyszalem nic takiego. ogolnie fajny sympatyczny czlowiek, ktory zna sie na boksie i mowi co mysli. zawsze lubilem jak byl w studiu przy jako ekspert, bo w przeciwienstwie do wielu swoich kolegow znas sie na swojej dyscyplinie i potrafi powiedziec wiele ciekawego. teraz widac ta odsiadka troszke go moze zmienila, ale nie widze w tym wywiadzie nic strasznego.
Jak można się zgodzić z tym, że Cygan zna się na boksie i mówi zwykle to co myśli to pisanie, że jest sympatycznym człowiekiem to przegięcie. Nie wnikając w szczegóły bo to nie miejsce, to ma swoje za uszami i trochę osób jednak przez niego ucierpiało, szczególnie kobiet. Zresztą jego podejście do kobiet dla mnie świadczy jakim jest człowiekiem. Dlatego zgadzam się z Macio106. Z inteligencją też bym tak nie szarżował, szczególnie ringową, potrafił się przypalić i na siłę szukać jednego ciosu nie raz, gdyby przeciwnicy, których dostawał nie byli tylko do obicia to nie miałby takiego rekordu. Z pewnością miał dobre predyspozycje, ponadprzeciętną szybkość, ale poziomu pasa EBU by nie przeskoczył. Szkoda tylko, że w ramach przepychanek o &quot;rynek&quot; został zawinięty przed walką z RJJ a nie po, bo z dużym prawdopodobieństwem miał by w rozpisce RJJ przez KO.
Nie chcę się tu przepychać na słowa, mnie jego język nie razi, kto choć chwilę trenował ten wie, że to normalne, że na sali nie mówi się piękną polszczyzną, choć w wywiadzie mógł się powstrzymać. Nie zgodzę się tylko z wybielaniem Cygana. Wkurza też tworzenie otoczki medialnej i promowanie go teraz nawet poza serwisami stricte bokserskimi, niedługo bokser będzie się równał przestępca. Zresztą media lubią takie atrakcje typu Kaczor.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Dawid Kostecki to bardzo inteligentny koleś z dużą wiedzą na temat pięściarstwa zarówno z perspektywy kibica jak i zawodnika. Do tego wszystkiego &quot;ma gadane&quot; i dobry dowcip.
To, że jego standardy etyczne są jakie są, to już inny temat. To, że koleś jest nieuczciwy, a nawet jest po prostu kryminalistą (nie mnie oceniać jaka jest prawda), to nie znaczy, że można mu ujmować inteligencji i innych walorów, które niewątpliwie posiada.
Moim zdaniem dużo lepszy materiał na marketingową gwiazdę niż Artur Szpilka, z tym że Artur walczy w ciężkiej, a jak wiadomo to najbardziej chodliwa waga w Polsce.
Ja jako pięściarza lubię go słuchać i oglądać w ringu, bo i wywiady i walki są po prostu ciekawe.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Odchodząc od tematu Kosteckiego...
jutro w nocy szykuje się kapitalny pojedynek Lucas Martin Matthysse vs Roberto Ortiz.
Matthysse dobrze się ogląda, jest ultra ofensywny, bije kapitalne mocne kombinacje, zresztą rekord 33 KO z 35 zwycięstw mówi za siebie (choć nie tak jak w przypadku Wilder&#39;a ;) ). Pozostając przy rekordzie Lucasa to taka naprawdę przegrał tylko z Garcią. Porażki Alexandrem czy Judahem mogły iść w obie strony, a obaj wymienieni panowie byli w walkach z Lucem liczeni. Matthysse potrafi także sporo przyjąć i wciąż iść do przodu. Jest też dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem, walczył z zdecydowanie lepszymi rywalami, na dużych galach.
Nie przedłużając 1,40 z bet365 na KO/TKO Matthysse biorę mocno. ( II runda i kasa do odebrania).
Dzisiaj też walka Frampton vs Martinez, za chwilę się zacznie więc bez długich opisów. Jak sam kurs na wygraną Framptona jest nie do gry to na KO/TKO 1,8 (spada) już zachęca. Ostatnia ich walka nie rozstrzygała się na punkty, Frampton ma dobry stosunek KO do walk. To talent innego kalibru niż Martinez. Chociaż ten od ich ostatniej walki stoczył 4 dobre walki, także dysponuje mocnym ciosem, widać, że nie stoi w miejscu. Dlatego też poniżej 9,5 2,0 też może być dobrą opcją. To na pewno będzie otwarty pojedynek, dużo walki, pewnie w końcowych rundach przewaga Framptona będzie się zwiększać, jednak liczę, że Martinez zaatakuje jak to ma w zwyczaju na początku i podbije kurs na Framtpona. Tak czy inaczej KO/TKO Frampton do gry. (duża przewaga i mimo nokdaunu, Martinez nie dał sie naruszyć).
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Floyd Mayweather - Marcos Maidana 1 1.14 ✅✅
FC Barcelona - Bilbao 1 1.33 ✅✅ ako. 1.52
11/10
u pewnego buka z zielonym tlem :]
lokata Mayweather ktora gram w dubelku z Barcelona i wychodzi ako 1.52 tzw beatifull excellent kupon mili Panowie :]:] Floyd to wygra wyrazniej niz 1 walke. Ci co widzieli jakis walek w 1 pojedynku nie znaja sie na boksie. Maidana walczyl calkiem dobrze, ale tylko przez 5 rund. Pozniej zostal spokojnie rozmontowany. W tak krotkim czasie nie da sie zrobic kondycji z 5 na 12 rund. Tzn moze i da... ale nie tak zeby pokonal Mayweathera. No a jesli Maidana tylko zacznie robic przestoje to bedzie dostawal lomot. Tu nie bedzie niespodzianki. Blizszy pokonania Floyda byl moim zdaniem Cotto i De la Hoya. Tak czy siak lokata 14% ja dorzucam Barce z Bilbao i czekam na zysk. Dajcie reputacje jak juz zarobicie razem ze mna :cool:
Floyd Maywetaher - Marcos Maidana 1 1.14 11/10 ✅✅
u pewnego buka z zielonym tlem.
Tak dla zabezpieczenia i odbicia ewentualnej straty jakby jakims cudem Barcelona dala d**y.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Floyd Mayweather - Marcos Maidana 1 1.14
FC Barcelona - Bilbao 1 1.33 ako. 1.52

11/10
u pewnego buka z zielonym tlem :]

lokata Mayweather ktora gram w dubelku z Barcelona i wychodzi ako 1.52 tzw beatifull excellent kupon mili Panowie :]:] Floyd to wygra wyrazniej niz 1 walke. Ci co widzieli jakis walek w 1 pojedynku nie znaja sie na boksie. Maidana walczyl calkiem dobrze, ale tylko przez 5 rund. Pozniej zostal spokojnie rozmontowany. W tak krotkim czasie nie da sie zrobic kondycji z 5 na 12 rund. Tzn moze i da... ale nie tak zeby pokonal Mayweathera. No a jesli Maidana tylko zacznie robic przestoje to bedzie dostawal lomot. Tu nie bedzie niespodzianki. Blizszy pokonania Floyda byl moim zdaniem Cotto i De la Hoya. Tak czy siak lokata 14% ja dorzucam Barce z Bilbao i czekam na zysk. Dajcie reputacje jak juz zarobicie razem ze mna :cool:

Floyd Maywetaher - Marcos Maidana 1 1.14 11/10
u pewnego buka z zielonym tlem.
Tak dla zabezpieczenia i odbicia ewentualnej straty jakby jakims cudem Barcelona dala d**y.
u pewnego rosyjskiego buka masz 1.558 ;)
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Jako, że trzeba odrobić absurdalnie drogie bilety na Adamek-Szpilka... to dzisiaj gram.
Floyd Mayweather Jr. vs Marcos Maidana - 1 na ptk za 1,40.
Bez dłuższych analiz, Floyd wygra, może Maidana znów na początku urwie kilka rund, ale nic więcej. Floyd jest &quot;śliski&quot;, broni fenomenalnie, jest zdecydowanie szybszy, nie bywa zagrożony, Maiadana jest surowy technicznie, ale jest mega twardy. Nie wierzę, by zachowawczy Floyd nie nokautujący od lat był w stanie ustrzelić zmotywowanego i nigdy nie pokonanego przed czasem Argentyńczyka. Dlatego wychodzi mi Floyd na ptk.
i za mniejszą stawkę Vasquez (dla mnie wałek sędziów) + Angulo 1,52 (zbity jak &quot;pies&quot;...)
Dla Vasqueza to będzie kolejna obrona pasa, zdecydowanie łatwiejsza niż ostatnia z Shafikovem, Bey pomimo bardzo szybkich zwyczajnie nie będzie mógł trafić Miguela, zbyt duża mobilność, nieprzyjemny styl walki, moim zdaniem do jednej bramki, może z jedną rundę urwie.
Natomiast Angulo po ostatnich przegranych dostaje rywala na odbicie się, też nie powinno być zaskoczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Floyd Mayweather - Marcos Maidana 1 1.14
FC Barcelona - Bilbao 1 1.33 ✅✅ ako. 1.52
11/10
u pewnego buka z zielonym tlem :]
lokata Mayweather ktora gram w dubelku z Barcelona i wychodzi ako 1.52 tzw beatifull excellent kupon mili Panowie :]:] Floyd to wygra wyrazniej niz 1 walke. Ci co widzieli jakis walek w 1 pojedynku nie znaja sie na boksie. Maidana walczyl calkiem dobrze, ale tylko przez 5 rund. Pozniej zostal spokojnie rozmontowany. W tak krotkim czasie nie da sie zrobic kondycji z 5 na 12 rund. Tzn moze i da... ale nie tak zeby pokonal Mayweathera. No a jesli Maidana tylko zacznie robic przestoje to bedzie dostawal lomot. Tu nie bedzie niespodzianki. Blizszy pokonania Floyda byl moim zdaniem Cotto i De la Hoya. Tak czy siak lokata 14% ja dorzucam Barce z Bilbao i czekam na zysk. Dajcie reputacje jak juz zarobicie razem ze mna :cool:
Floyd Maywetaher - Marcos Maidana 1 1.14 11/10
u pewnego buka z zielonym tlem.
Tak dla zabezpieczenia i odbicia ewentualnej straty jakby jakims cudem Barcelona dala d**y.
Gratulacje za wygrany kupon. Dobra walka. Wiadomo kto był faworytem, ale mam duży szacunek dla Maidany. &quot;Czułem, że to ja jestem stroną atakującą przez całą walkę&quot; - powiedział tuż po walce. Trudno się nie zgodzić. Czekałem kiedy siądzie kondycyjnie, ale wytrwał. Dobry pięściarz. Ładne zachowanie Floyda, który - chociaż przez kilka rund walka zrobiła się brzydka - pogratulował kibicom z Argentyny takiego zawodnika.
 
B 0

bak96

Użytkownik
Szpilka i Adamek to ciekawa i dość ciężka do wytypowania konfrontacja. Faworytem na papierze będzie Adamek, ja zaryzykowałbym jednak i postawił na &quot;Szpilę&quot;, który jest niesamowicie zdeterminowany. &quot;Góral&quot; lekceważy Szpilkę i powoli schodzi ze sceny. Zysk zaś powinien być niezły. Poniżej rozmowa, która może Wam nieco pomóc podjąć decyzje.
sporteuro.pl/sport/wywiady/356-boks/13422-szpilka-ch%C5%82odna-g%C5%82owa-to-podstawa.html
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Szpilka do Adamka nie ma zadnego startu, bylbym w lekkim szoku jak i cale srodowisko bokserskie jesli Adamek by to przegral. Dla mnie pewne zwyciestwo Tomka na punkty. To sa dwa zupelnie rozne swiaty bokserskie, Szpila za szybko wyplynal na szerokie wody i to sie moze zemscic.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Szpilka do Adamka nie ma zadnego startu, bylbym w lekkim szoku jak i cale srodowisko bokserskie jesli Adamek by to przegral. Dla mnie pewne zwyciestwo Tomka na punkty. To sa dwa zupelnie rozne swiaty bokserskie, Szpila za szybko wyplynal na szerokie wody i to sie moze zemscic.
Do tego wyciągnięte wnioski z walki z Witkiem czyli okres przygotowawczy od A do Z w Gilowicach, więc nie będzie tego błędu z opóźnioną aklimatyzacją. Widać że wszystko robione z głową, na serio, pojawiły się na horyzoncie $$ w oczach także jeśli tę walkę wygra to w Stanach jeszcze coś wyłapie następnie bo The Pin po widowiskowych walkach z Mollo zyskał trochę rozgłosu i coś tam już jego nazwisko znaczy/znaczyło przed starciem z Jenninsem. Dostanie jakiegoś Pereza,Arreole czy kogokolwiek z nazwiskiem i sobie dorobi do renty, bo na walkę o pasek myślę że już za wysokie progi :cool:
Do tego jeżeli ktoś potrzebuje niskiego kursu na podbitkę to polecam walkę Lebiediev - Kolodziej. Ogladając parę ostatnich walk Kolodzieja na galach wojaka to on w tej Moskwie wyjdzie jak na ścięcie...spodnie pełne kału. Nawet szkoda coś pisać na temat tej walki... Kolejny pretendent od Wasilewskiego w walce o pasek...Hajs od Rabińskiego w kiermane ryj fioletowy i można wracać do kraju.
Lebiediev 1.1 Marathonbet
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Problem z aklimatyzacją ? Haha, proszę Cię ! Umiejętności obecnego Adamka zweryfikowała ostatnia walka ze zwykłym przeciętniakiem (czyt.Głazkov). Ludzie, Adamek w HW nigdy nie był czołówką - męka z Grantem, jednorękim Chambersem, deski z Walkerem, wałek z Cunninghamem. Adamek może wygrać ze Szpiką jedynie na punkty, bo ma watę w rękawicach, ale i to nie powinno się stać, gdyż w ostatnim pojedynku nadziewał się na prosty cieniasa Głazkova (patrz. ostatnia walka z Dericciem Rossym) jak amator. Pragnę jeszcze dodać, że Jennings łyka Głazkova na śniadanie ????
He he człeniu chyba nie jesteś na tyle w temacie HW, bo Kathy Duva jak i Bloodworth właśnie tym ze Góral za póżno, bo tylko 2 tyg. przed walką pojawił się w Polsce, tłumaczyli porażkę.I tak by przegrał ale jednak wyglądał mega słabo, zresztą na Szpilke i tak by to wystarczylo jakby tydzień wcześniej przyleciał. Za to Szpilka jest czołówką HW hehe ! Leżał parę razy po ciosach żelaznego Majka Mollo hehe ???? Porównaj sobie Mollo = Głazkov :cool: Zresztą bez odbioru nie mają sensu takie dyskusje ????
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Pisalem juz to setki razy, az mi sie nie chce poraz kolejny, no ale widze, ze do tematu dolaczylo kilku zauroczonych stylem bycia Szpili takze mowie wam juz dzisiaj.... zamiast stawiac na Szpilke przelejcie ta kase na jakies hospicjum albo cos w ten desen. Ewentualnie na moje konto - ja z tym zrobie wiekszy pozytek. Szpilka nie jest bokserem, to koles ktory probuje byc bokserem ale nigdy mu nie wyjdzie. Jeszcze 2 lata temu Goral skonczyl by go tak samo jak Golote pare lat temu. Dzisiaj Adamek jest juz stary i prime ma daleko za soba... ale nawet ten stary Adamek i nawet ten Adamek z walki z Glazkovem leje w dziure Szpile az milo. Szpilka nie ma nic czym moze zaskoczyc Adamka. Niby jest mankutem, Adamek takich nie lubi, ale zeby pokonac Adamka trzeba miec UMIEJETNOSCI!. Glazkov skonczyl Adamka lewym prostym, tym czego oduczyli Gorala Amerykanie ale i tak w koncowce Adamek Ukrainca troche postraszyl. Szpilka natomiast nie ma argumentow, nie ma nic czym mozna zaskoczyc Adamka. Jezeli nie bedzie kontuzji nie ma opcji, zeby Adamek ta walke przegral. 3-4 rundy Szpila powalczy, ale kolo 5 rundy zrozumie, ze boksersko nie ma szans i bedzie polowal na 1 cios... i to bedzie jego koniec. Goral go oklepie jak doswiadczony ruchaka mloda kochanke ????
btw. pisanie, ze Jennins lyka Glazkova na sniadanie jest po prostu strasznie komiczne. Kolego Olisadebe obejrzyj walke Jenningsa z Perezem. Perez jakby mial kondycje to by ta walke wygral... a Pereza mimo wszystko stawiam lige nizej niz Glazkova. Na postawe Glazkova w walce z Rossym duzy wplyw mial tez fakt, ze rodzina Ukrainca mieszka w oblezonym Lugansku i Viaczeslaw podobno przez 2 tyg przed walka nie mial zadnego kontaktu z rodzina... nawet nie wiedzial, czy oni zyja. To na pewno mialo duzy wplyw na postawe &quot;Czara&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom