>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

majin33 211

majin33

Użytkownik
Lebedev to lokata 8-10% w zaleznosci od buka, bede w duzym szoku jak walka minie polmetek. Jezeli Lebedev nie olal Kolodzieja i dobrze sie przygotowal, to bedzie ciezkie tko/ko na Kolodzieju. To jak ta walka bedzie wygladac i ile potrwa zalezy tylko od Ruskiego.
Co do Wlodarczyka to mam jakies zle przeczucia, widac, ze Diablo swietnie przepracowal okres przygotowawczy, fizycznie wyglada bardzo dobrze... forma jest i niby wszystko jasne i proste..... problem jednak w tym, ze Diablo musi ta walke wygrac przez nokaut. Nikt mu nie da wygrac na punkty, nie ma takiej opcji, za duzo ruscy kasy wylozyli najpierw na Czakijewa a teraz na Drozda. No i tutaj rodzi sie problem, Drozd to nie jest Czakijew czy Fragomeni. On sie nie da zlapac na takie smieszne lewe sierpy i na pewno poprowadzi walke na dystans. Z takimi zawodnikami Wlodarczykowi walczy sie bardzo ciezko przyklad Cunningham czy Palacios. Wlodarczyk bedzie musial troche pobiegac i poszukac w ringu Drozda i tutaj moze byc problem poniewaz Diablo ma w zwyczaju kolo polowy walki przestawic sie na polowanie na 1 cios gdy boksersko mu w ringu nie wychodzi. Ja wiem, ze dzisiejszy Wlodarczyk to calkiem inny Wlodarczyk i sam zaczalem go szanowac po ostatnich walkach ale ja wbrew wszystkim uwazam, ze czeka Polaka bardzo ciezka bitwa. To bedzie calkiem inna walka niz pojedynki z Fragomenim czy Czakijewem. Na teraz sklaniam sie na over rundowy na bet 365 jest linia 10,5 po kursie 1.40 Ostateczny typ podam jutro kolo poludnia. Ale przestrzegam przed ladowaniem ogromnych pieniedzy w Polaka. To nie bedzie spacerek.
✅✅✅ Nie bylo mnie na kompie nie mialem jak napisac potwierdzenia overa 10,5 rundy ale mam nadzieje, ze mimo wszystko ktos skorzystal i uchronilem kilka osob przed ladowaniem i utopieniem kasy na Wlodarczyku bo kilku w temacie sie napinalo ;) generalnie przewidywania sie sprawdzily, nie wiedzialem jednak, ze Wlodarczyk bedzie az tak slaby. Chyba znowu glowa siadla i jednak jedno sie nigdy nie zmieni, na Wlodarczyka wystarczy kazdy mobilny na nogach dobry bokser, nawet bez jakiejs wybitnej techniki. Mimo wszystko szkoda, ale pisalem, ze Drozd to nie bedzie spacerek.
Przypomne przy okazji 1 fakt, po porazce Mastera z Drozdem Diablo powiedzial, ze tamta walka oddzielila chlopcow od mezczyzn... kim zatem dzisiaj jest Diablo ? :grin:
8 listopada stajnia Wasilewskiego calkowicie padnie na kolana i skonczy sie zarabianie na frajerach.
Walki Kolodzieja nawet nie komentuje, Kolodziej to nie jest bokser, to leszcz jak i Najman ktory odpuszcza po I mocniejszym ciosie. Zenada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Ja wtopiłem na Włodarczyku (chodź patrząc przez pryzmat lat to i tak jest na + dzięki jego walką), ale dalej twierdzę, że Drozd nie jest żadnym wybitnym bokserem, a gdyby po walce zrobić testy dopingowe to by wtopił. Trudno uwierzyć, że w takim wieku zanotował taką poprawę wydolności, zresztą dzisiaj na walce na pewno ważył w granicach 100 kg, a był lotny jak kurczaki z niskich kategorii. Szkoda przegranej i pasa, bo kolejne raczej nie są na horyzoncie dla Polaków.
Jak to mój znajomy po walce powiedział &quot;klątwa 50 zwycięstwa&quot; ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
majin33 211

majin33

Użytkownik
Nie no kolego bez zartow, insynuowanie dopingu u Drozda to cios ponizej pasa. Wlodarczyk wygladal dzisiaj przy Drozdzie jak prawiczek przy 40 letniej kobiecie. Nie robmy sobie zartow. Zajrzyj w statystyki, Wlodarczyka po prostu nie bylo w ringu ;) procent ciosow celnych Drozda na poziomie Mayweathera..... przeczuwalem to, kusilo mnie pograc na Drozda ale pogralem over 10,5 rundy ale teraz na prawde zaluje ze chociaz 4/10 nie dalem na Ruskiego.
Generalnie jestem mocno zawiedziony Polakiem, tyle dobrego dla niego, ze zgarnal podobno prawie milion zlotych za ta walke. Takze jak ma cokolwiek sosu w glowie to sobie w zyciu poradzi. Z reszta swoja szanse jeszcze dostanie.
Ciekawe czy dalej Wasilewski bedzie twierdzil, ze Polacy w kraju maja dobre warunki do treningu a Lapin to trener klasy swiatowej. Czekam tylko, zeby Adamek zlal Szpile i na szczescie ta pieprzona szopka Wasilewskiego w koncu pojdzie w odstawke. Bo kto to bedzie chcial jeszcze ogladac? tylko zyciowi frajerzy.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Nie no kolego bez zartow, insynuowanie dopingu u Drozda to cios ponizej pasa. Wlodarczyk wygladal dzisiaj przy Drozdzie jak prawiczek przy 40 letniej kobiecie. Nie robmy sobie zartow. Zajrzyj w statystyki, Wlodarczyka po prostu nie bylo w ringu ;) procent ciosow celnych Drozda na poziomie Mayweathera..... przeczuwalem to, kusilo mnie pograc na Drozda ale pogralem over 10,5 rundy ale teraz na prawde zaluje ze chociaz 4/10 nie dalem na Ruskiego.
Generalnie jestem mocno zawiedziony Polakiem, tyle dobrego dla niego, ze zgarnal podobno prawie milion zlotych za ta walke. Takze jak ma cokolwiek sosu w glowie to sobie w zyciu poradzi. Z reszta swoja szanse jeszcze dostanie.
Ciekawe czy dalej Wasilewski bedzie twierdzil, ze Polacy w kraju maja dobre warunki do treningu a Lapin to trener klasy swiatowej. Czekam tylko, zeby Adamek zlal Szpile i na szczescie ta pieprzona szopka Wasilewskiego w koncu pojdzie w odstawke. Bo kto to bedzie chcial jeszcze ogladac? tylko zyciowi frajerzy.
To chyba Ty raczysz żartować... ???? Obecnie ze świecą szukać całkowicie czystych zawodników w sportach walki, a ci którzy daję się złapać to z niewiedzy albo zwyczajnie z głupoty. Rozumiem, że w walka nie była toczona w wysokim tempie i Diablo nie zdawał dużo ciosów, ale i tak mobilność Drozda i zapas mocy, który było widać jest zastanawiający. To jednak są zawodnicy grubo powyżej 90 kg w dniu walki. Nie zmienia to faktu, że Diablo przegrał, a nawet został zdeklasowany, brak pomysłu na walkę, zero zmian w trakcie, narożnik też nie pomógł zupełnie.
Włodarczyk dostanie jeszcze z pewnością dobre walki, nawet w Polsce można zrobić z nim main event, który wyprzeda halę. Typu z Adamkiem.
Wasyl będzie dalej obstawał przy swoim, w końcu doprowadził kilku polskich bokserów do walk o tytułu. Dopchanie Wawrzyka czy Kołodzieja do walk o pas mistrzowski to majstersztyk promotorski. Problem w tym, że po upadku Wasyla będzie pustynia bokserska w Polsce... pewnie zostaje boks amatorski, ale sam przyznaj na ilu walkach amatorskich byłeś albo obejrzałeś w ostatnim roku ? Działania Wasyla pomimo, że nastawione na zysk i robienie z ludzi idiotów niosą też odrobinę pozytywów.
PS. Przynajmniej Abraham na ptk dzisiaj wszedł po ładnym kursie, przed walką skoczyły do 4,33, mam nadzieję, że jak ktoś brał Włodarczyka ode mnie to też zagrał King Artura.
Zresztą werdykt tej walki to jakiś żart, walka równa i anglik okazał się tak jak przypuszczałem twardzielem i powinien dostać bliższy wynik, jak nie remis, ale Niemcy to prawie jak Don Wasyl ;)
 
A 49

americano30

Użytkownik
Hassan N&#39;Dam N&#39;Jikam-Curtis Stevens 2@2,40

Nie jestem w stanie pojac kursow na ten pojedynek Hassan ma 0 porazek w rekordzie ale obitych samych kelnerow natomiast Stevens to klasa swiatowa i pozamiata rywala ciezko cos wiecej powiedziec bo spodziewalem sie na te walke kursow okolo 1,10na Stevensa wiec naprawde niewiem jak to mozliwe ze mamy 2,40 ????

To bedzie IZI JOB
 
1 42

1golas5

Użytkownik
Hassan N&#39;Dam N&#39;Jikam-Curtis Stevens 2@2,40

Nie jestem w stanie pojac kursow na ten pojedynek Hassan ma 0 porazek w rekordzie ale obitych samych kelnerow natomiast Stevens to klasa swiatowa i pozamiata rywala ciezko cos wiecej powiedziec bo spodziewalem sie na te walke kursow okolo 1,10na Stevensa wiec naprawde niewiem jak to mozliwe ze mamy 2,40 ????

To bedzie IZI JOB
Kolega chyba nie ma pojęcia o czym pisze i może się mocno przejechać na tym typie, Hassan jakby nie patrzeć to były mistrz świata WBO, tytuł ten stracił w pierwszej obronie z Quillinem dając świetną walkę, pomimo że był liczony 6 razy to tani skóry nie sprzedał, poza tym jest szybki i przewyższa Stevensa warunkami fizycznymi według boxrec o jakieś 10 cm co będzie mieć duże znaczenie, wiec nie jest to jakiś bum tylko bardzo dobry zawodnik, a kursy jak najbardziej uzasadnione.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
SAM SOLIMAN - JERMAIN TAYLOR 1 1.33 bet365 7/10
Krotko i na temat, nie wiem kto dopchal Taylora do walki o pas, ale w ciemno powinnien kandydowac do nagrody nobla. Gosc przez ostatnie 2,5 roku stoczyl 3 walki z jakimis kelnerami. Ostatnio siedzial w areszcie i bral udzial w strzelaninie. Nie stroni od alkoholi i majacy rozpieprzone zycie osobiste gosc, ktory mial papiery zeby byc wielkim bokserem. Pokonal Hopkinsa (chociaz ja uwazam, ze 1 walke wygral Hopkins) a pozniej? naciagany remis z Winky Wrightem. Ciezka walka z Cory Spinksem i brutalny nokaut z rak wowczas wielkiego Kelly Pavlika. Rewanz rowniez gladka porazka. Pozniej rownie ciezkie nokauty z rak Frocha i Abrahama. Po tych porazkach ponad 2 lata przerwy od boksu. Koles jest juz rozbity, boksersko wyniszczony. Po porazkach z rak frocha i Abrahama nie potrafi dojsc do siebie. Dostanie ostatnia wieksza wyplate i odejdzie w niepamiec. 1.33 biore w ciemno. Soliman to zaden wielki bokser, solidny bokser z Australii z ogromnym bagazem doswiadczen po 2 zwycieztwach (nieoczekiwanych) z Felixem Sturmem. Walczy czesto, powinnien gladko odprawic Taylora.

Oprocz singielka zagralem rowniez 7/10 dubelek z Realem wychodzi fajny kusik 1.59.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Mam pytanie dla kumatych osób, w ten weekend jest bardzo wiele spotkań, no walk bokserskich, czy ktoś z odpowiedzialnością mógłby wskazać z nich niskoprocentowe lokaty, a które mega ryzykanckie spotkania, w którym mogą być dziwoty?
Callum Smith v Rafael Sosa Pintos
Brian Rose v Ignacio Esteban Gonzalez
Ricky Burns v Alexandre Lepelley
Josh Warrington v Davide Dieli
Tyrone Nurse v Dave Ryan
Mikael Zewski v Roberto Ventura
Felix Verdejo v Sergio Villaneuva
Chad Dawson v Tommy Karpency
Jhonny Gonzalez v Jorge Armando Arce
Vanes Martirosyan v Willie Nelson
Adrian Estrella v Celestino Caballero
Rances Barthelemy v Fernando David Saucedo
Glen Tapia v Donatas Bondorovas
 
G 13

garsonik

Użytkownik
Mam pytanie dla kumatych osób, w ten weekend jest bardzo wiele spotkań, no walk bokserskich, czy ktoś z odpowiedzialnością mógłby wskazać z nich niskoprocentowe lokaty, a które mega ryzykanckie spotkania, w którym mogą być dziwoty?
Callum Smith v Rafael Sosa Pintos
Brian Rose v Ignacio Esteban Gonzalez
Ricky Burns v Alexandre Lepelley
Josh Warrington v Davide Dieli
Tyrone Nurse v Dave Ryan
Mikael Zewski v Roberto Ventura
Felix Verdejo v Sergio Villaneuva
Chad Dawson v Tommy Karpency
Jhonny Gonzalez v Jorge Armando Arce
Vanes Martirosyan v Willie Nelson
Adrian Estrella v Celestino Caballero
Rances Barthelemy v Fernando David Saucedo
Glen Tapia v Donatas Bondorovas
Kursy co prawda nie zachęcają, ale z mojej strony typowałbym walki Vanesa Martirosyana (tutaj ~1,4 ;)), Chada Dawsona oraz Mikaela Zewskiego. Dlaczego tak ? Vanes to obecnie szeroka czołówka junior średniej i po porażce z doskonałym Andrade co prawda moim zdaniem nie będzie mistrzem w tej silnie obsadzonej wadze ale jeszcze dostanie szanse walki o tytuł. Nelson mimo doskonałych warunków nie ma nic i nie powinien zagrozić Vanesowi. Kolejny typ to Chad Dawson mimo, że wyglądał fatalnie pod względem fizycznym w ostatniej walce to teraz chyba zabrał się za siebie, technicznie moim zdaniem top 1 półciężkiej tylko z psychiką spore problemy. Mimo to Karpecny nie powinien stanowić żadnego zagrożenia. Ostatni typ to Mikael Zewski zawsze świetnie przygotowany i już zaliczany jako prospekt z top rank na którego będą stawiać, ten przeciwnik to kolejny niezbyt wymagający test.
Dodam, że ciekawie wygląda także Rances Barthelemy na pkt za 1,5 na bet365 no ale to już większe ryzyko...
Martirosyan ✅
Barthelemy ✅
Dawson ⛔ SD po kontrowersyjnej wg. mnie decyzji ale Dawson chcąc nie chcąc jednak się skończył...
Zewski ✅
 
T 37

turkucpodjadek

Użytkownik
Nicholas Walters -Nonito Donaire @ 2.10 bet365
Nonito 33 (KO 21) + lost 2 (KO 0) broni pasa wagi piórkowej na gali w Kaliforni.Filipińczyk jest bokserem kompletnym.Świetna praca nóg ,ruchliwość,praca tułowiem,nokautyjący cios,dość twarda szczęka.Bije kapitalne sierpy w kontraktaku ,o czym przekonali się jego dwaj ostani przeciwnicy.
Walters (KO 20) + lost 0 (KO 0) jest nazywany u siebie w kraju &quot;Jamajskim Lennoxem Lewisem&quot;,ale to jest co najmniej śmieszne,gdyż Jamajczyk jest bokserem zdecydowanie średnim i z tego co widać nie ma szans na osiągniecie wyrównanej walki z Nonito.Jest drewniany,ciosy zdecydowanie pchane ,bez mocy,słaba praca nóg,balans tułowiem,brak jakichkolwiek wymagajacych przeciwników,na swej drodze.Brak doświadczenia.
Jamajczyk jest wyższy i ma większy zasieg ramion,ale po stronie Filipińczyka jest zdecydowanie więcej atutów.Myślę ,że Nonito powinien ustrzelić przez KO śmiesznego Jamajczyka i bez problemów obronić pas
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Nonito Donaire - 2.10⛔ - bet365
Lipka ale warto było

Obok takiego kursu jak ostatnio z Drozdem przejść obok się nie da i podzielam wyżej opinie . Kurs wyśmienity .
Walka Nonito piorkowego numer 1 rankingu z Waltersem numer 6 .
Nonito jest zdecydowanie lepszy boksersko więc jeżeli będzie skoncentrowany to powinien dobrze wypaść na tle tego silnego ale mało błyskotliwego zawodnika .
Do tego Donaire nigdy nie był na deskach a z bokserami mocno bijącymi zawsze radził sobie doskonale . Jego szybkość , dynamika oraz sztuka ringowa weźmie tutaj górę . Nonito to nadal ścisły top Pound-for-Pound .
Cała armia wraz z sędziami będzie za Nonito . Typuje jego wygraną po dwunastu rundach przewagą kilku pkt . A jak zadziała ponownie jego firmowy Flash rywal padnie zimny na glebe .
Walka w sobotę , kurs mocno mnie zaskoczył .
edit: wraca stary Nonito a to dla rywala zła wiadomość http://sports.inquirer.net/165996/nonito-donaire-brings-back-old-school
 
sandman82 23

sandman82

Użytkownik
Widzieliście gdzieś kursy na Chudecki - Syrowatka?
Odnośnie Donaire - po tym jak widziałem jego walkę z Rigondeaux to straciłem trochę w niego wiarę, ale wiadomo - Walters to pewnie nie ta klasa co Szakal ????
 
sandman82 23

sandman82

Użytkownik
Malik Scott – Alex Leapai 2.10 - 1.72 Bet365
Obaj przegrali swoje ostatnie walki. Scott poległ w 1. rundzie z Wilderem (a rok wcześniej z Chisorą) a Leapai został zdeklasowany przez Klitschko. Tą walką chcą udowodnić, że nie są jeszcze skończeni i na pewno nie zabraknie im motywacji.
Niski, masywny Leapai będzie zapewne parł cały czas do przodu, strzelał cepami, polował na silne ciosy. Scott będzie się cofał, czekał na możliwość kontry i nastawiał na wypunktowanie wolniejszego Leapaia. Styl walki będzie pewnie przypominał walkę Scott-Chisora. Amerykanin co prawda przegrał wtedy z Brytyjczykiem, ale do 6. rundy prowadził wyrównany bój, pokazał przyzwoitą obronę, kilka ładnych akcji z kontry. Przegrał w kontrowersyjnych okolicznościach – przyklękł po prawym na głowę, nie wydawał się zamroczony, odczekał i wstał na „9”. Sędzia uznał że za późno i przerwał walkę.
Scott jest dużo szybszy na nogach, walczy mądrze, ma większy zasięg ramion, jest wyższy. Liczę na to, że wykorzysta te atuty 24. października.
 
Do góry Bottom