>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

sandman82 23

sandman82

Użytkownik
Chudecki z Syrowatką to moim zdaniem najtrudniejsza do wytypowania walka na gali, jednak stawiam na Chudeckiego, bo miał trudniejszych rywali do tej pory i radził sobie całkiem nieźle.
Zdecydowanie - tutaj najtrudniej wytypować...Oglądałem ostatnie walki obydwu (Chudecki-Lora i Syrowatka-Janik) i tutaj wg mnie z lepszej strony pokazał się Syrowatka - bardziej poukładany, lepsza obrona... Chudecki zaimponował walecznością, ale walczył trochę chaotycznie, były dziury w defensywie. Z drugiej strony jak walczyli ze sobą w czasach amatorskich to 2 razy wygrał Chudecki... Odpuszczę chyba tutaj bet, ale walka zapowiada się ciekawie.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Nie ma sensu grać takiego AKO bo znając życie coś utopi.Lepiej poczekać na jakies under/over rund bo pewnie sie cos pojawi bliżej soboty lub pograć singla/dubla grubiej.
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
a dlaczego ustawione tak, żeby biznes się kręcił z Proksą niby? Przeciez Grzesiek nie jest od Yale&#39;a ani Babilońskiego i nie mają w tym żadnego interesu. Wygra w tej walce lepszy.
Grzesiek trenuje z Fiodorem w gymie Sferisu więc jakieś powiązania z nimi ma, ale nawet jeśli nie to jest lepszy od Sulęckiego. Byłem dziś na treningu otwartym Adamka, Syrowatki, Sulęckiego i Sołdry. Adamek w mega formie, świetnie wygląda, świeży, ruchliwy, szybki, myślę, że może ważyć koło 101-102 kg. Sołdra i Sulęcki w porównaniu do Adamka (mimo, że to 3-4 wagi niżej) wyglądali jak muchy w smole, pchane ciosy, bez dynamiki. Syrowatka był hmm... ciekawy, widać że przepracował sumiennie ten obóz i teraz mam dylemat szczerze mówiąc.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
poważnie z tym Adamkiem? Sugerujesz, że jeszcze coś jest w stanie zwojować w HW? ????
No 101-102 to sam tak zapowiadał, że będzie ważył. Dla mnie Adamek od kilku już dobrych walk walczy jak z workami treningowymi. Jego serie są może dosyć szybkie, dynamiczne i fajnie wyglądają, ale wszystko idzie na rękawice rywali. Nie patrzy w ogóle co robi rywal, jak go trafić, tylko jakby boksował z workiem, zamierzone wcześniej akcje. Totalna beznadzieja mówiąc krótko.
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Zwojować w HW? Oczywiście, że już nie, ale jest w formie. Podwójny, potrójny jab robi wrażenie, złapał mięśnia, wygląda potężnie, ogromne przedramię i łydki i przede wszystkim mam wrażenie, że postawili na pracę nóg, bo niby ten ring był trochę mniejszy niż normalny, jednak naprawdę jednym odskokiem po serii robił sobie bezpieczny dystans. Wygląda na silnego i na pewno szybszego niż taki Sołdra czy Sulęcki.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ogólnie koniec Adamka dla mnie to rozpoczęcie współpracy z Bloodworthem.. tak naprawdę ten gościu nie prowadził żadnych wielkich mistrżów i to w dużej mierze jego obwiniam za to co się dzieje z Tomkiem po walce z Kliczką. Z Arreolą to była ostatnia walka, która naprawdę mi się podobała w jego wykonaniu. Najlepsze Adamka w HW.
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Wszystko to co mówicie jest Panowie prawdą, ale Szpilka ma wiele mankamentów. Nie potrafi realizować taktyki, podpala się, ma ogromne luki w obronie, brak przedniej ręki, NIE MA GARDY, przereklamowana siła ciosu i szybkość. Szpilka nie potrafił ustrzelić Minto, nie drasnął nawet Jenningsa, dopóki Mollo miał siły też dawał mu równe walki. Szpila to wyidealizowany twór marketingowy i samozwańczy król Facebooka, nie wierzę, żeby Adamek z nim przegrał. Dodatkowo słyszałem dziś rozmowę jednego z redaktorów RingPolska.pl, którzy na co dzień oglądają sparingi Szpilki i jeden mówił, że w sparingu z Agulierą np. to Szpilka jest mistrz świata, bo ten stoi, garda wysoko i człapie powoli, to sobie go Szpila ustawia i klepie jak chce, ale jak już trafił na takiego Sprotta czy Zaworotnego, którzy dobrze kłują jabem, równy pressing to się strasznie męczy. Jestem zbudowany formą i nastawieniem Adamka i kusi mnie żeby zagrać, że Adamek wygra przed czasem po kursie 3.60.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
B3A słuchaj zacznijmy nazywać rzeczy po imieniu. W Polsce się pompuje rekordy na jakiś cieniasach, wmawia kibicom że to zawodnicy na pasy mistrzowskie, a potem przychodzi walka takiego Kołodzieja z Lebedevem i wynik każdy zna.. Soldra to naprawdę nic. Ani technika, ani sila czy szybkość. Tak naprawdę to mam wrażenie że połowę tych lamusow to na ulicy by pokonal ktoś kto ma jaja i jakiekolwiek pojęcie o biciu.
Takim tokiem to jest gala bumów, ponieważ nikt z walczących nie ma szans (żadnych) na znaczący pas. Akurat w przypadku Sołdry nikt nie wmawia, że będzie mistrzem itd. Mo chodzi tylko o absurdalny brak szacunku do zawodnika z Twojej strony, nie chce mi się sprawdzać, ale Sołdra na bank jest w top3 w PL w super średniej, wiadomo, że to w skali światowej nic nie znaczy, ale jednak wymaga jakiegoś poziomu umiejętności. A dalsze Twoje twierdzenia świadczą, że nie masz nic wspólnego z sportami walki. Na ulicy oczywiście, że wielu bokserów by przegrało, szczególnie z niskich kategorii wagowych, ale na ringu pojedynek nawet bardzo słabo wyszkolonego technicznie boksera z amatorem jest do jednej mordy. Zresztą samo wyjście na ring przy prawie 20 tyś kibiców i podjęcie walki z zawodnikiem z wyżej kategorii wagowej wymaga też odwagi.Nie mam nic do Ciebie, ale trochę umiary w wylewaniu pomyj na ludzi, którzy przez wiele lat trenowali, często bez zaplecza za własne pieniądze.
Odnośnie Adamka to ani Roach ani D&#39;Amato czy inny trener nie zrobili by z niego zawodnika wagi ciężkiej, zwyczajnie brak predyspozycji, szczególnie siłowych. Także twierdzenia Vandiesel1 o obecnej formie Adamka podzieliłbym przez pół... nie wiem ile razy wcześniej widziałeś go na żywo, ale miałem okazję zobaczyć go na treningu otwartym, a także wcześniej w innych walkach i widać regres w tym co prezentuje. Szczególnie w pracy nóg, szybkościowo wygląda rzeczywiście dobrze, ale też nie tak jak przed laty w pierwszych walkach HW. Z resztą co napisał Vandiesel1 trudno się nie zgodzić... Szpilka okrutnie się przypala, na spotkaniach F2F jest cały czerwony od emocji, spięty, nawet jak wyrobił nieprzeciętną kondycję co w rok jest niemożliwe, to taka spina zabierze mu oddech po kilku rundach. Problemem też jest obrona, lecące ręce w dół, chociaż widać poprawę, z Jenningsem ładnie potrafił nawet z lin się bronić. Widać, że ma dobry refleks, szybkie nogi (co niedziwne jak na naturalnego cruisera). Natomiast siłowo Szpilka na pewno nie jest mocniejszy niż Adamek, nie wiem skąd się biorą takie twierdzenia... nawet z samej budowy widać, że Adamek jest mocniej zbudowany, tylko, że ulany.
Zresztą nie ma co analizować bo argumenty można znaleźć zarówno za jednym i drugim, tak jak i słabe strony. Dla mnie to no bet, chyba, że kurs na Adamka przed walką skoczy, a pewnie tak będzie bo coraz więcej osób uważa, że Szpilka wygra z &quot;rozbitym&quot; i &quot;prawie emerytem&quot; Adamkiem... a i jeszcze Adamek popiera kościół więc to też trochę szans mu odbiera.
 
vandisel1 114

vandisel1

Użytkownik
Także twierdzenia Vandiesel1 o obecnej formie Adamka podzieliłbym przez pół... nie wiem ile razy wcześniej widziałeś go na żywo, ale miałem okazję zobaczyć go na treningu otwartym, a także wcześniej w innych walkach i widać regres w tym co prezentuje. Szczególnie w pracy nóg, szybkościowo wygląda rzeczywiście dobrze, ale też nie tak jak przed laty w pierwszych walkach HW. Z resztą co napisał Vandiesel1 trudno się nie zgodzić...
Byłem na treningu medialnym przed walką z Kliczko i Gołotą jeszcze i oczywiście regres jest, szczególnie porównując do tego co było przed Gołotą, bo wtedy to był chyba najszybszy Adamek jaki kiedykolwiek boksował, ale jestem zbudowany tym co wczoraj widziałem, zejścia w lewo skos, zachodzenie na boki to na prawdę wyglądało imponująco. Jest wyluzowany, pewny swego, ale na pewno nie zlekceważył Szpilki, dla tego ten dostanie bęcki.

Ktoś coś więcej o walce Chudecki - Syrowatka? Bo reszta w miarę klarowna IMHO.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Zresztą nie ma co analizować bo argumenty można znaleźć zarówno za jednym i drugim, tak jak i słabe strony. Dla mnie to no bet, chyba, że kurs na Adamka przed walką skoczy, a pewnie tak będzie bo coraz więcej osób uważa, że Szpilka wygra z &quot;rozbitym&quot; i &quot;prawie emerytem&quot; Adamkiem... a i jeszcze Adamek popiera kościół więc to też trochę szans mu odbiera.
Święta prawda niestety...
Po co na siłę szukać typu jeśli tu się może zdarzyć dosłownie wszystko...ktokolwiek może wymyślać argumenty za i przeciw ale nijak się to będzie miało do samej walki chodź po walce pewnie znajdą się mądrale którzy powiedzą ze tak przepowiadali.
Jak na Tomka będzie z 1,8 to ja to biorę bo widzę tu przeszacowanie i szkoda będzie nie skorzystać.
4pak doborowe towarzystwo i oglądamy bo liczę wkońcu na jakieś emocje na tych galach Wasilewskiego i Babilona a nie ciągle Rekowski McCall i Zimny ????
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Tez jesli mialbym sie sklaniac to w strone Adamka, bedzie bardzo szybki, to moze byc kluczem do wygranej. Gdzie dostane najwiecej na niego? U jakiego buka?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
akim tokiem to jest gala bumów, ponieważ nikt z walczących nie ma szans (żadnych) na znaczący pas. Akurat w przypadku Sołdry nikt nie wmawia, że będzie mistrzem itd. Mo chodzi tylko o absurdalny brak szacunku do zawodnika z Twojej strony, nie chce mi się sprawdzać, ale Sołdra na bank jest w top3 w PL w super średniej, wiadomo, że to w skali światowej nic nie znaczy, ale jednak wymaga jakiegoś poziomu umiejętności. A dalsze Twoje twierdzenia świadczą, że nie masz nic wspólnego z sportami walki. Na ulicy oczywiście, że wielu bokserów by przegrało, szczególnie z niskich kategorii wagowych, ale na ringu pojedynek nawet bardzo słabo wyszkolonego technicznie boksera z amatorem jest do jednej mordy. Zresztą samo wyjście na ring przy prawie 20 tyś kibiców i podjęcie walki z zawodnikiem z wyżej kategorii wagowej wymaga też odwagi.Nie mam nic do Ciebie, ale trochę umiary w wylewaniu pomyj na ludzi, którzy przez wiele lat trenowali, często bez zaplecza za własne pieniądze.
przemawia przez ciebie gorycz człowieka, który sam przez to przeszedł. przynajmniej tak brzmisz, domyślam się, że trenujesz.
Ja ćwiczyłem kickboxing i judo przed paroma laty i uwierz, że doskonale zdaje sobie sprawę, że np. osiłek 100kilowy na ulicy zmiecie chłopaczka z wagi średniej i niżej. Tu nie o to chodzi. Chodzi o ich mentalność. A raczej brak mentalności prawdziwych fighterów.
Nikt o Sołdrze nie mówi przyszły mistrz świata ok, ale mówiło się tak o innych lepszych i chcę zachować proporcje. Oni okazali się zwykłymi leszczami na światowym poziomie, więc obniżmy też poziom naszego 2 garnituru. No kim jest ten Sołdra weź mi powiedz? Uważasz, że to coś wyjątkowego do czego on doszedł i nie wolno go skrytykować, bo włożył w to masę pracy? A jak wszyscy śmieją się z polskich piłkarzy albo śmiali się z Roberta Mateji, który często zajmował top10 pozycje w swoim sporcie to też tak broniłeś? Sołdra to bokser, którego zniknięcie z polskich ringów w żaden sposób nie osłabi polskiego boksu zawodowego, nie wielu nawet to zauważy pewnie. Przepraszam ale skończmy z gadaniem, że jest on topowym bokserem w swojej wadze W POLSCE. On jest po prostu słabym bokserem, nie wiele lepszym od rzeszy Słowaków i Węgrów.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Góral - 1.50⛔ - ónibet
:;/:oj Adamek
speed is everything &gt; szybkość jest wszystkim
Krótko bo dla mnie analiza jest zbędna popieram co mówi vandisel1 i Majin33
Przewaga u Górala widzę we wszystkim . Wystarczy obejrzeć treningi medialne aby dojść do takiego wniosku .
Szybkość , technika czy praca nóg . Dla mnie różnica spora i kropka . Scenariusz jaki widzę &gt; walka profesora z uczniem .
Gala wykupiona w UPC - czekamy na sobotę . Kilka gal tego dnia - dwie UFC i dwie Boks , będzie co oglądać . A jeszcze w międzyczasie muszę obskoczyć Audio Show 2014 :;/:
I jeszcze jedno to wypowiedz Przemka Garczarczyka
Nie mogę jeszcze mówić o konkretach, ale w ciągu ostatnich dni stawka tej walki dla Tomka urosła znacząco. Mogę jedynie powiedzieć, że jeśli Adamek wygra ze Szpilką, to pod koniec lutego czeka go duża walka na wschodnim wybrzeżu USA - wyjawił Garczarczyk, dziennikarz Fightnews.com.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja ćwiczyłem kickboxing i judo przed paroma laty i uwierz, że doskonale zdaje sobie sprawę, że np. osiłek 100kilowy na ulicy zmiecie chłopaczka z wagi średniej i niżej.
Oj bardzo ryzykowne stwierdzenie. Z tego co pamiętam, to Jackiewicz się wypowiadał, że swego czasu bardzo lubiał się bić ze znacznie większymi od siebie i radę sobie dawał.

Sam kiedyś byłem takim prawie 100 kg osiłkiem i szczerze wątpię, bym wtedy miał choćby 1% szans z takim Jackiewiczem w walce ulicznej... Dużo zależy od tego co ten osiłek potrafi. Jeśli jest doświadczony w walkach ulicznych, potrafi przyjąć cios itd. to miałby spore szanse, ale że niby pierwszy lepszy paker z siłowni miałby wygrać z zawodowcem choćby o 30-40 kg lżejszym? Wątpię.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Znaczy osilek.. No ktoś kto ma jakikolwiek pojęcie chociaż o bitce. Wyszedlby taki Sulecki i go punktowal swoimi pchanymi ciosem? nie mówię też że ta walka byłaby na zasadach czysto bokserskich :) ogólnie wg mnie rozchodzi się głównie o posiadanie jaj w ulicznych walkach.
 
A 0

arturoos

Użytkownik
Jest jakiś bukmacher naziemny gdzie mógłbym postawić na pojedynek Szpilka-Adamek? Sam próbowałem szukać, ale nie znalazłem, być może przeoczyłem.
 
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Adamek-Szpilka 1 @1.5
Na boksie generalnie sie nie znam, wiec madrosci wypisywac nie bede. Lubie co najwyzej zobaczyc jakies medialne walki. Jednak Adamek byl czolowym bokserem i na pewno wiele mu jeszcze z tych umiejetnosci zostalo, chociaz o jakies mistrzostwa walczyc oczywicie juz nie bedzie prawdopodobnie. Szpilka przegral z kretesem z pierwszym renomowanym Amerykaninem, wiec Adamek chyba jest faworytem. Poza tym Adamek to inteligentny czlowiek, nie sadze zeby mial sie rozmieniac na drobne, jesli nie bylby pewny swego. Poza tym jakos ciezko mi sobie wyobrazic, zeby tak swietnie ulozony bokser jak Adamek przegral na punkty z tak chaotycznym bokserem jak Szpilki, wiec stawiam sobie na Adamka.
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Kurs na Górala to bardzo ładna lokata. Sercem jestem za Szpilbergiem, jednakże nie widzę większych szans dla Artura. Szybkość będzie na pewno po stronie Adamka. Szpilka niestety opuszcza ręce, i daje się okładać. Rozum każe grać na Adamka.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Adamek - Szpilka
Szpilka ma kilka mankamentów. Nie jest szybki to raz. Po dwa jego ataki są może nie chaotyczne, ale nie poukładane. Jakby dobrze się przyjrzeć, uderzenia Szpili rzadko wykonywane są w kombinacjach. Żeby wygrać z Adamkiem najlepiej nastawić się na kontrę, a to u Szpili, nie boksującego jak już wspomniałem kombinacjami nie jest mocną stroną. Obaj są charakterni więc, łatwo nie popuszczą. Adamek wiadomo - twardy łeb, uderzenia kombinacjami, lewy sierp. Czystego winu na Tomka nie zagram ze względu na okres przygotowawczy, który do najlepszych raczej nie należał (kto śledził ten wie o co mi chodzi). Zresztą wystarczy spojrzeć na poziom sparingpartnerów jakich w okresie przygotowawczym miał Tomek. Obaj mają twardą głowę więc ta walka trwać będzie długo. Osobiście polecam dwa typy:
Over 8,5 rundy @ 1,45 Betsson [9/10]
Adamek przez decyzję lub decyzję techniczną @ 2,40 Betsson [3/10]
 
Do góry Bottom