>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Boks - typy z analizami

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Nie no Pudzi granie przeciwko zawsze groźnemu Duchowi @1,11 to raczej średni interes.
A Dickensa można pograc na pkt, to waciak i raczej nie znokautuje. Kursik @2,00
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Uwazajcie z tym Thurmanem, ja w zyciu nie pogram (wyjatkiem bylby tylko Mayweather) przeciwko Guerrero po kursie 1,11.... Duch po zgarnieciu kupy szmalu po walce z Floydem poszedl grubo w biznes, stoczyl 2 walki przez 2 lata, ale to jest ten bokser co do ktorego nigdy nie mozna byc niczego pewnym. Jak sie solidnie przygotowal, to Thurman stanie przed najwiekszym wyzwaniem w swojej karierze. Malo tego, sam zagralem 2/10 na Guerrero po kursie 6,50 bo tutaj po prostu grzech nie sprobowac.
 
M 1

mongol

Użytkownik
do tego bym dorzucił Satchella(rewanż z Wiltonem, pojęcia nie mam po co, w pierwszej walce został zrobiony do zera, Satchell walczy u siebie w Liverpoolu, w ostatniej walce zdobył tytuł mistrza europy, to czołowy zawodnik w swojej wadze, Wilton raczej poczynił regres od ich ostatniej walki, obijał jakiś bumów i przegrał z Haskinsem w 2 rundzie)
Nie ma tej walki, także jeśli ktoś nie chce mrozić kasy to lepiej nie grać.
 
sandman82 23

sandman82

Użytkownik
... starcia Paula &quot;Baby Faced Assassin&quot; z Zolani Tete (1,36 x 3,00), gdzie ryzyko dla Brytyjczyka mierzącego się ze śliskim, szybkim, dobrym technicznie, o dobrych warunkach fizycznych mańkutem z Południowej Afryki jest znacznie wyższe.
Faktycznie, oglądałem tę walkę i Tete zaprezentował się świetnie, niezła defensywa, dobra praca nóg, punktował Brytyjczyka przez większość rund i usadził go w 8. A kursy stawiały Tete w roli underdoga (Butler-Tete 1,36-3,25)...
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
na Polsacie Sport transmisja gali z Hull i naprawdę pierwsza walka (Tom Knight - Ochieng) zachęca do dalszego oglądania.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Vyacheslav Glazkov - 1.72✅✅✅ - bet365
116-112 116-112 115-113
Steve Cunningham vs Vyacheslav Glazkov - Eliminator w wadze ciężkiej do walki z Kliczką .
Dwóch zawodników z tej samej stajni .
Przy możliwej wyrównanej walce wygranym na 100% jest Glaz . Szefowa ich mówi głośno to następca Adamka w ich grupie , bokser młodszy i lepszymi perspektywami na przyszłość .
Większość atutów po jego stronie . O wiele młodszy i nie mający szklanki co rywal i bardziej dynamiczny .
Pomału wiek jest już widoczny u Cunna ( 38 lat ) . Przewaga szybkości Glaza jak i jego aktywność w walce będą widoczne i decydujące . Do ósmej rundy zdąży na tyle porozbijać go aby wyrobić sobie bezpieczna przewagę na kartach pkt .
Glazkow to realny ciężki a nie przyszywany jak Cunningham . Wystarczy też że zdominuje go fizycznie i będzie po zabawie . Kurs dla mnie bardzo dobry .
Walka z soboty na niedziele . Powtarzam mniej lub bardziej sprawiedliwie wygrany jest tylko tutaj jeden .
Głazkov to przyszły motor napędowy stajni Maint Evens na kilka najbliższych lat wagi ciężkiej .
I dla formalności jak typowałem ostatnie bokserskie bety w przeciągu chyba 3 tyg . Porażek nie znajdziecie :grin:
Kevin Mitchell - 1.45✅
Sonny Bill Williams✅ kursy od 1.30 - 1.40 formalność
Terry Flanagan - 1.54 - b.win ✅✅✅
1.40✅✅ na Lee Haskinsa
Over 7,5 rundy - 2.00 -✅✅✅ Bet365 w walce Golovkina
James Dickens - 1.33✅ - ónibet
Dickens✅ + Thurman✅ - 1.52✅ - ónibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 49

americano30

Użytkownik
Boze co za bzdury;( Glazkov motor napedowy i przewaga szybkosci?Glazkov to zwykly ogorek majacy na rozkladzie samych kelnerow i starego adamka zobacz jego walki po adamku.Przewaga szybkosci? a w jakiej to walce widziales zeby ktokolwiek byl szybszy od Cuna? Glazkov jest prosty to wypunktowania jak konstrukcja cepa i Steve ogra go do 1 bramki nawet sedziowie tu nie pomoga chociaz czy faktycznie mieli by to zrobic? w Usa nie wiedza o istnieniu kogos takiego jak glazkov najlepszym zawodnikiem stajni jest akurat Bryant Jennings
Glazkov-Cun 2@2,10
Ps nie zmienia to faktu ze Wladek zrobil by obu tego samego wieczoru ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
americano30 ty jesteś zwykłym trollem
ile ty bzdur w każdym dziale wypisujesz i grasz all inn i wszystko topisz to głowa mała
niech każdy zobaczy jego ostatnie posty i się pośmieje :grin::grin::grin:
w Usa nie wiedza o istnieniu kogos takiego jak glazkov najlepszym zawodnikiem stajni jest akurat Bryant Jennings
nie jesteś w temacie od roku :grin: Bryant to bokser
Gary Shaw Productions and Antonio Leonard Promotions
http://www.mainevents.com/Roster.aspx
Tam już go dawno nie ma :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
W tamtym tygodniu pograłem kursu poniżej 1.10 wszystkie za dużą stawkę i wyszedłem na plus. Każdych zawodników na youtubie przeglądałem, rekordy analizowałem sam (zajęło mi to długo), ale się opłaciło. Jak pokazuje załącznik tamten weekend na 20 walk w bet-at-homie faworyci wygrywali aż 18 razy. Te 2 underdogi to i tak nie są sensacje: Ruenroeng (3.50) i Zolani Tete (2.85). Ja wiem, że niskich kursów nie gracie że bez sensu ryzykować i tak dalej, ale to mój styl i ja nim gram a nie szukanie niespodzianek, z których jedna padnie na 4 i jestem na zero albo na minus. Prezentuję walki w ofercie baha, tylko faworyzowane walki. Czekam na opinie, które tym razem nie dotykać, a które to lokata, która wejdzie o ile nogi zawodnik w ringu nie złamie sam sobie.
Chris Arreola (USA) - Curtis Harper (USA) 1.02/11.00
Otto Wallin (SWE) - David Gegeshidze (GEO) 1.01/12.00
Kevin Lerena (RSA) - Igor Pylypenko (UKR) 1.01/12.00
Mariusz Wach (POL) - Gbenga Oloukun (NIG) 1.01/12.00
Kai Robin Havnaa (NOR) - Patrick Linkert (GER) 1.01/12.00
Tim-Robin Lihaug (NOR) - Slavisa Simeunovic (GER) 1.01/12.00
Patrick Nielsen (DEN) - George Tahdooahnippah (USA) 1.08/7.15

Gary O´Sullivan (IRL) - Milton Nunez (COL) 1.01/12.50
Abdul Khattab (DEN) - Mikheil Khutsishvili (GEO) 1.01/12.00
Teemu Tuominen (FIN) - Istvan Szucs (HUN) 1.04/12.50
Richard Commey (GHA) - Thompson Mokwana (RSA) 1.01/12

Dierry Jean (CAN) - Carlos Manuel Reyes (DOM) 1.02/11.00
Patrick Hyland (IRL) - Manuel de los Reyes Herrera (COL) 1.01/12.50
Liczę na poważne odpowiedzi a nie jadących cwaniaków. Ja na pewno tutaj odpuszczę Wacha, albo ktoś mnie z błędu wyprowadzi. To waga ciężka i nie wiadomo co jak może się zdarzyć, a Nigeryjczyk bił się z najlepszymi. Resztę mam zamiar grać.
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Prawda jest taka że 99% walk z takimi kursami wchodzi, ogólnie boks jest bardzo przewidywalny jeśli chodzi o kursy do 1.2.
Co nie znaczy że trzeba reagować agresją kol. Pudzian ???? każdy ma swój system, jego pieniądze niech sobie gra.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Prawda jest taka że 99% walk z takimi kursami wchodzi, ogólnie boks jest bardzo przewidywalny jeśli chodzi o kursy do 1.2.
Co nie znaczy że trzeba reagować agresją kol. Pudzian ???? każdy ma swój system, jego pieniądze niech sobie gra.
Taaa gdzie jeden cios może przesądzić o losach walki . Lepiej pograć 2 overy rundowe i ma się wyższy kurs niż wszystkie te jego zlepki.
Do tego granie w BAH ???? Odradzam :razz:
 
greeey 1,5K

greeey

Użytkownik
Śmieszne zaczyna się to robić, od pewnego momentu zauważyłem że forum (szczególnie w dziale ze sportami walki) gra przeciwko Pudzianowi. Sam do końca nie jestem pewien czy to Pudzian gra przeciwko wszystkich czy wszyscy przeciwko niemu. Niemniej jednak jestem pewien jednego Pudzian to jest jednak fachura w tym dziale, niezależnie czego się tyka, czy to MMA czy boks. Jest to jeden najlepszych, nie obwijający w bawełnę typer. Pyk raz dwa, typ konkret, same podstawowe a jednocześnie najważniejsze informacje bo z reguły takie w sportach walki są istotne. I jak to zwykle bywa typ oczywiście trafiony. Ile to razy widzę jak pod postami Pudziana ludzie wypisują &quot;co Ty gadasz, co Ty piszesz&quot;, &quot;ja gram grubo w przeciwnika, faworyt nie ma żadnych szans&quot; a mimo wszystko ostatecznie to Pudzian wychodzi zwycięsko i po walce nagle wielka cisza a Pudzian cieszy się z wygranej. Myślę że bardzo podobnie będzie i tym razem a mimo wszystko z miejsca poleciał hejt na tego użytkownika. Zamiast w ciszy i pokorze przyjąć to co napisał Pudzian i jedynie napisać własną analizę pod swój konkretny typ a nie od razu flame&#39;ować kogoś innego za to że to będzie wyglądało tak a nie inaczej.
Kończąc co by nie było, nie ma tu żadnego lizania d**y czy coś z tych rzeczy, nie znam typa (Pudziana) ale doceniam to co robi na tym forum i życzyłbym nie jednemu aby skutecznością typów chociaż w połowie mu dorównywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom