>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bon Schalke bet-at-home

buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Rozmowa z konsultantem bah:
Please wait for a site operator to respond.
All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
All operators are currently assisting others. Thanks for your patience. An operator will be with you shortly.
You are now chatting with &#39;Service PL&#39;
Service PL: Dzień dobry, w czym mogę pomóc?
you: Witam
you: Mam pytanie, czy bon na kwotę 40zł z kampanii Schalke jest dostępny dla Polaków?
Service PL: bon ten przeznaczony jest jedynie na rynki: niemiecki, austriacki i szwajcarski
you: Znajomy skorzystał z tego bonu
you: rozmawiał na czacie i uzyskał informację, że po wykonaniu obrotu może spokojnie wypłącić pieniądze
Service PL: nie udzielamy informacji na temat innych kont graczy
you: rozmawiałem z ludźmi na forum internetowym z polski
you: korzystali z tego samego bonu, co ja
you: i wypłacaliscie im pieniądze
you: moje konto natomiast zostało zablokowane
you: potrafi to Pani wytłumaczyć?
Service PL: Proszę podać numer konta gracza.
you: 14980909
Service PL: już sprawdzam
Service PL: Panie Macieju, otrzymał Pan już wszystkie informacje dotyczące Pana konta gracza
you: rozumiem, ale nie uzyskalem odpowiedzi na moje pyatnie
you: dlaczego znajomy, który skorzystał w TYM SAMYM MOMENCIE z bonu Schalke może wypłacić pieniądze
you: natomiast moje konto zostało zablokowane
Service PL: możemy rozmawiać jedynie na temat Pana konta gracza
you: słucham?
you: proszę mi wytłumaczyć z jakiego powodu ludziom wypłacacie pieniądze po obróceniu bonu Schalke
you: natomiast moje konto zostało zablokowane
you: i zabrane zostały pieniądze
Service PL: mogę Panu przekazać informacje jedynie na temat Pana konta gracza
you: w takim razie żaden Polak nie może otrzymać wypłaty po obróceniu bonem?
you: z kampanii Schalke?
Service PL: bon ten przeznaczony jest jedynie na rynki: niemiecki, austriacki i szwajcarski
you: czyli Polacy nie mogą mieć wypłacanych pieniędzy po obróceniu bonem?
Service PL: aktywował Pan bon, który nie powinien być aktywowany na Pana koncie gracza
Service PL: z tego powodu konto zostało zamknięte
you: nadal nie uzyskałem odpowiedzi, na zadane 2-krotnie pytanie
you: proszę się skupić
you: POLACY NIE MOGĄ MIEĆ WYPŁACANYCH PIENIĘDZY PO OBRÓCENIU BONEM Z KAMPANII SCHALKE?
Service PL: Ponieważ wszystkie informacje zostały już Panu udzielone a w kolejce do rozmowy oczekują kolejni gracza, rozłączę teraz nasz czat. W razie dalszych pytań jesteśmy dostępni także pod adresem [email protected]
Chat session has been terminated by the site operator.
jakies refleksje?
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Ja aktywowałem bon w tym samym dniu co wyszły bony z tej kampanii , na drugi dzień wypłaciłem 100zł mam u nich konto od roku i ze 2-3 razy coś tam wpłaciłem . Potem założyłem konto na siostrę i po obrocie i próbie wypłaty konto zablokowane , już mi się nawet nie chciało do nich pisać bo i tak bym się nic nie dowiedział i zamknąłem także swoje konto.
 
F 5

flaming

Użytkownik
Miałem konto 6 lat.Do 50pln. dodałem bona &amp;quot;schalke&amp;quot;zrobiłem wymagany obrót.Wczoraj przy próbie wypłaty(140pln) na konto bankowe zablokowali mi konto.
 
J 0

jacek1967

Użytkownik
Osoby nawet z kilkuletnim kontem mają konto zablokowane i umowę rozwiązaną przez Bet-at-home . Widocznie mają gdzieś stałych klientów. Fakt ,ktoś mógł złamać regulamin, często przez niewiedzę,
rozumiem wtedy usunięcie bonusa z konta czy potrącenie go z salda konta, ale usuwanie zarobionych środków z wygranych zakładów jest już nie w porządku, co to ma być konfiskata. Widocznie mają za dużo klientów i nie przejmują się że jakaś ilość zniknie. Najprościej usunąć. Kara jest nie adekwatna do winy.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
wpłaciłem 100 zł ze skrilla, ugrane 1000 zł i konto zablokowane... żenada ! a ta kasa nie była brana z żadnego bonusu z allegro czy czego tam, tylko chyba bardzo dawno jakieś kupowałem.... żenada
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Jak Ci mogli kase ugraną z depozytu zabrać ?, nie maja takiego prawa nawet(regulamin) chyba całej prawdy nie napisałeś, jakiś powód musieli mieć, mniejszy lub większy.
 
katalonczyk 480

katalonczyk

Użytkownik
Jak Ci mogli kase ugraną z depozytu zabrać ?, nie maja takiego prawa nawet(regulamin) chyba całej prawdy nie napisałeś, jakiś powód musieli mieć, mniejszy lub większy.
czekam za odpowiedzią od nich meila, te 1000 zł nie było ugrane z żadnego bonusu, sam wpłaciłem stówkę z skrilla i zablokowali... jeśli odpiszą na meila to dam znać, ogólnie mają prawo zablokować, jeśli ugrałem tę kasę nie z bonusu ??

jest szansa na odzyskanie kasy ?

wiem, że kiedyś jakieś bony były kupowane, ale jakoś wcześniej nie zablokowali, teraz doszedłem do tysiaka, nawet nie zleciłem wypłaty i blokada...
 
K 0

konrad53

Użytkownik
A myślicie, że będzie się dało coś wypłacić jeśli na tym bonie nic nie zyskałem? Wpłaciłem sobie na początku gry 100zł, jestem w trakcie obracania tego. Potem skorzystałem z bonu i przy pierwszej próbie obrotu przegrałem, i więcej już nie obracałem, widnieje jako nieobrócony. I będę mógł coś wypłacić jeżeli obrócę zgodnie z zasadami ten bonus? Czy jest ryzyko, że dostanę bana za skorzystanie z bona, mimo, że już za pierwszym razem go straciłem?
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
wbiłem drugi raz ten bon od schalke i zadziałał , dwa razy ten sam bon
potem jeszcze jeden jakiś za 5euro. ugrałem 300zł ,chciałem wypłacić i mi zablokowali konto już na zawsze
 
Do góry Bottom