>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus 100% w EXPEKT

Z 0

zloty001

Użytkownik
Witam
Przed chwileczką załozyłem konto
Przelałem 50zł i w ciągu 5 minut pieniądze miałem na koncie.
Dlaczego taka niska kwota a no dlatego że dzisiaj pierwszy raz obstawiłem ????
Wracając do sedna sprawy
Zrobiłem prawie wszystko aby uzyskać bonus 100%
Dostałem wiadomość na maila od EXPEK poniżej cytuje

&quot;Szanowny Graczu!

Bonus 50.00 PLN jest teraz w zasięgu Twojej ręki!
By otrzymać bonus, postaw zakłady za przynajmniej 50.00 PLN, pamiętając, że ich minimalny kurs musi wynosić 2.00.

Fundusze zostaną dopisane do stanu Twojego konta zaraz po spełnieniu powyższych warunków.&quot;

Mozecie mi to jakoś po mojemu wytłumaczyć ????
Napewno ktoś odpisze dlatego dziękuje z góry za pomoc.
Pozdr.
 
tenthu 6

tenthu

Użytkownik
A ja mam takie pytanie, bo też gram w expekcie. Oni piszą, że depozytem trzeba obrócić jeden raz po kursie 2,0. Ale rozumiem, że nie nakładają żadnych ograniczeń czasowych ani kwotowych?
Tzn założmy, że wpłacam 50zł i codziennie będę stawiał 1 mecz po kursie 2,00 za złotóweczkę. Czyli całą kwotę obrócę dopiero po 50 dniach. Czy wtedy dostanę bonus?
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Też niedawno zarejestrowałem się w Expekcie, wpłaciłem 100 zł aby dostać maksymalny bonus. Zanim go otrzymasz musisz obrócić 1 raz tym co wpłaciłeś, nie ważne czy singlem czy dublem czy zakładem wielokrotnym, oby ako było równe min 2,0. Następnie dopisują ci bonusa i musisz go obrócić 4 razy. Jeśli chcesz tak długo obracać depozyt to twoja sprawa, możesz tak zrobić jak napisałeś, ale jak już otrzymasz od nich bonusa, masz czas na 4-krotny obrót = 60 dni o czym mówi regulamin:
2.4 - Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione w ciągu [60] dni (lub innego okresu wyszczególnionego w regulaminie) od momentu przyznania bonusu, jego nieobrócona część zostanie odpisana od stanu konta.
 
Do góry Bottom