>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus 100%

angel1122 0

angel1122

Użytkownik
Więc sprawa jest taka że wpłaciłem sobie 25zł przez bon Ukash i aktywowałem bonusa, podwoili mi kwotę jednak stwierdziłem że na samych kursach 1.5+ to nie pociągne i juz kilka kuponów z niższymi puściłem. I co teraz z tym bonusem ? Bo dalej mam go na koncie, a co jakbym spróbował go wypłacić :-D?
 
J 0

jurwittrans

Użytkownik
Mozesz grac nizsze kursy ale do obrotu licza sie kupony z zakladem na conajmniej 1.5.
Proszę o to odpowiedź i nie musisz dziękować i edytuj posty.
 
regul89 0

regul89

Użytkownik
Witam. jestem nowy i mam takie pytania:
a)gdzie można sprawdzić jaką sumę muszę jeszcze obrócić aby zatrzymać bonus?
b)czy jeśli w ciągu 10 dni nie obrócę bonusem to czy on mi przepada? prosze o odpowieź i z góry dzięki:spokodfhgfh:
 
bourne500 0

bourne500

Użytkownik
Witam. jestem nowy i mam takie pytania:
a)gdzie można sprawdzić jaką sumę muszę jeszcze obrócić aby zatrzymać bonus?
b)czy jeśli w ciągu 10 dni nie obrócę bonusem to czy on mi przepada? prosze o odpowieź i z góry dzięki:spokodfhgfh:
nie da sie sprawdzic

mozesz obracac bonus nawet rok
 
juvedevil 0

juvedevil

Użytkownik
Jak LADNIE :-D poprosisz pana z supportu to wezmie kartke i ci policzy ewentualny obrot. Mi kiedys liczyl obrot ok 1600 pln chyba z 20 minut ale w koncu co do zlotowki podliczyl. Ten livesupport jest swietny, myslalem ze powiedza mi &quot; Panie, pan oszalal? Sam se pan licz !&quot; a tu nie ????
 
kamill91 0

kamill91

Użytkownik
Ej ale kursy maja byc danego meczu powyzej 1.5zl czy ogolny kurs koncowy kuponu?
@daniel999
Dzieki wielkie za odp ;] moje kursy zawsze powyzej 3-4zl ;D
 
K 0

kris7777

Użytkownik
Bonus powitalny może zostać wykorzystany tylko i wyłącznie w jednym gospodarstwie domowym na jednym koncie gracza i musi zostać wykorzystany najpóźniej do 10dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie .
To znaczy ze pierwszy zaklad z AKO&gt;1,5 musze postawić do 10 dni od zaksięgowania wpłaty, inaczej bonus przepadnie?

Pozdro
 
Do góry Bottom