>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus 100 % ...

Status
Zamknięty.
takon 37

takon

Użytkownik
Witam, otrzymałem bonus 100 % , dostałem go w ciągu 2 godzin w zamian za informację o osobie nieupoważnionej do grania. (14 latkowi który mnie dość ładnie nawyzywał na gg). Mam ten bonus.. i chce wiedzieć ile muszę jeszcze z niego obrócić. Gdzie znajdę to w expecie ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Muszę przyznać, że ludzie mają fajne pomysły ;)
Z tym pytaniem sądzę że tylko pomoże Ci support.
Bo to dość wyjątkowa sytuacja- przyznanie bonusu w nagrodę za &quot;donos&quot; :]
 
takon 37

takon

Użytkownik
Tz. wiem, że chyba 6x ale chodzi mi o to, że jeśli obróciłem już 20 zł (ale nie wiem ile dokładnie) i chce to sprawdzić ... jak ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tz. wiem, że chyba 6x ale chodzi mi o to, że jeśli obróciłem już 20 zł (ale nie wiem ile dokładnie) i chce to sprawdzić ... jak ?
Dość prosto idzie to sprawdzić...
Patrzysz dokładnie od której godziny/daty dodali Ci bonus w historii konta.
A następnie &quot;ręcznie&quot; liczysz ile już postawiłeś od tego momentu.
 
takon 37

takon

Użytkownik
&quot;donos&quot; to donos ???? Ale Nie pozwolę obrażać się byle gówniarzowi ???? Tz. Ten bonus był i tak mi przyznany,tylko że szybciej aktywowali.
Liczysz ... Wiesz ile tego jests :&gt; A prościej się nie da?
Np. na betsson był panel ile pozostało w PLN i w % w panelu.
 
takon 37

takon

Użytkownik
Dobrze ???? A to np. jak postawiłem &quot;10 zł&quot; i wygrałem z tych 10 zł np. 50
To liczę 10 czy 50 , a jeśli postawiłem 10 i przegrałem to liczę 10 czy 0
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
liczy się wyłącznie to co &quot;ryzykowałeś&quot;. Jak zagrałeś za 10 zł to obrót masz 10 zł. Mimo, że wygrałeś 50 zł. Jak przegrałeś te 10 zł to też liczy Ci się to do obrotu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom