>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus 50zl w Betclick

kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Tez to dostalem, przelew juz wyslany. Obrot standardowy tak jak piszesz dla dokladnosci (depozyt + bonus) x3. Juz ktorys raz korzystam z tego typu bonusu, nigdy nie bylo problemow.
 
K 0

krzyhoo83

Użytkownik
raczej nie można przez mb wpłacać, ponieważ jest info, że wszystkie wpłaty ta drogą są wyłączone z każdej promocji.
 
K 18

klakson

Użytkownik
Mozna na 100% przy tej promocji.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd !!

Witaj Kamilu,
Dziękujemy za email.
Promocja 100% wpłaty do wysokości 50 PLN została przeniesiona na Twoje nowe konto. Wpłata zostanie podwojona automatycznie po dokonaniu depozytu. Prosimy pamietać, iż wpłaty za pomocą MoneyBookers nie są objete premią.
Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Martyna,
Dział Obsługi Klienta.
Także jak masz zabierać głos w sprawie a nie masz pojęcia to nie rób tego !!
 
fav91 0

fav91

Użytkownik
Dziękujemy za email.
Uprzejmie informuję, iż jedynym warunkiem otrzymania bonusu podwojenia wpłaty do wysokości 50zł jest złożenie depozytu na koncie BetClick do dnia 15/03/2009.
Przypominam, iż wpłaty Moneybookers nie są objęte promocją. Poniżej przesyłam również warunki obrotu bonusem, aby móc go wypłacić to:
- trzykrotny obrót wartością bonusa,
- kurs zdarzeń minimalnie 1,20
- zakład, który może zostać rozliczony na trzy różne sposoby (np. 1 lub X lub 2).
- dowolny zakład wielokrotny.
Mam nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzę miłego dnia.
Piotr,
Dział Obsługi Klienta.
Tak wiec MB odpada, jest jakiś czas na wykonanie obrotu ?
Ja jzu zrobiłem przelew i wszytsko jest w jak najlepszym porzadku wpłaciłem 50zl obecny stan konta 100 ;)
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
MB nie odpada, dokonalem depozytu i dostalem bonus. Zreszta korzystalem juz z wczesniejszych promocji Betclicka (do 80zl) i tez otrzymywalem. Z wyplata tez nie bylo problemu.
 
R 125

roger12

Użytkownik
trochę się zmartwiłem jak zobaczyłem że przez mB nie można ale wpłaciłem i za chwile miałem bonus także nie wiem jak to jest ale ja dostałem bonus wpłacając przez MB myślę że nie będzie potem żadnych problemów z wypłatą

edit. ja nic nie otrzymałem że jak przez Mb wpłacę to nie dostane bonusu może teraz zmienili
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie zmienili...
od zawsze u nich w regulaminie pisało, że MB odpada.. a potme i tak przyznawali bonus ????
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Raz dają raz nie, jesli nie dadza to trudno odwolywac sie o bonus.

Dziękujemy za email.
Uprzejmie informuję, iż oferta ta dotyczy podwojenia kwoty depozytu, do wysokości 50zł. W przypadku, gdy wpłacisz 50zł, następne 50zł otrzymasz w formie bonusu, na swoje konto w BetClick. Oferta jest ważna do niedzieli, 15/03/2009.
Proszę pamiętać, iż wpłaty dokonywane przez serwis Moneybookers nie są objęte promocją.
Aby móc wypłacić bonus, należy dokonać jego trzykrotnego obrotu na zdarzeniach posiadających 3 możliwości rozliczenia (wygrana/przegrana/remis), o kursie min. 1.20. Ewentualnie może to być dowolny zakład wielokrotny.
Kwota, którą będziesz musiał obrócić to 3x 50zł= 150zł.
Mam nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzę miłego popołudnia.
Piotr,
Dział Obsługi Klienta.

Oferta ważna do niedzieli! I nie 300 tylko 150 obrotu przy 50zł wpłaty (jesli umie czytac)
W liscie do nich zadalem pytanie na ktore tradycyjnie nie otrzymalem odp. Betclick zawsze mial problemy w czytaniu ze zrozumieniem xD
Czy mam okreslony czas na obrocenie bonusu? Skoro nic nie napisali to mam myslec ze nie ma takiego okresu??
 
W 0

warrez

Użytkownik
Yeah, to ja postawiłem 100zł na wygraną Liverpoolu po kursie 2.1, jak wejdzie(a jest 2:0), potem tylko 50zł do obrotu pewnie po kursiku 1.2 i wypłata. Dzięki za tąinformację
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja pewnie jutro z tego skorzystam, a powiedzcie co do tych wymagań, to mogę zagrać inny zakład niż 1x2 a kiedyś dopiero już ten wymagany 1.20 i 3x obrót, czy po prostu konieczne jest zagranie tylko i wyłącznie 1x2 ?
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
ja pewnie jutro z tego skorzystam, a powiedzcie co do tych wymagań, to mogę zagrać inny zakład niż 1x2 a kiedyś dopiero już ten wymagany 1.20 i 3x obrót, czy po prostu konieczne jest zagranie tylko i wyłącznie 1x2 ?
Tak, mozesz zagrac zaklad inny niz 1x2 ale tylko taki liczy sie do obrotu. Skoro nie ma limitu czasowego to obrot predzej czy pozniej wyrobisz jesli tylko nie stracisz swojego budzetu ;)

Ponadto w regulaminie doczytałem ze jesli dokonales juz kiedys depozytu to mozesz obstawiac zakłady akumulacyjne. Sądzac po odp na moje zapytanie do nich, nic sie nie stanie jesli dokona tego ktos kto nie wplacil jeszcze nic na konto.

Nie przepadalem za betclickiem ale zbiera u mnie coraz większe plusy. Więcej ofert i zupelnie darmowe promocje i bonusy (wręcz z nieba). Konto juz dawno oproznilem a do tej pory uzyskalem 2 freebaty oraz teraz ten bonus ;))
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Dodam jeszcze bardzo szybkie wyplaty, 1-3 godzin po zleceniu na MB, jestem z nimi od samego początku i bardzo sobie ich chwalę.
 
Do góry Bottom