>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus a gra

maxweil 88

maxweil

Użytkownik
Mam do was pytanie. Zalozylem konto na bet 365 wplacilem 100zl dostalem 100 bonusu. Postawilem 2 zaklady za 100 zl i przegralem. Zostalo mi 100 zl bonusu - czemu nie moge za to grac?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A te 2 zakłady grałeś po kursach minimum 1.50? Jeśli nie to żeby móc grać bonusem, musisz najpierw obrócić kwotę 100zł po kursie minimum 1.50. Innymi słowy będziesz musiał wpłacić kolejną kasę do bet365.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Dokładnie tak, aby odblokować bonus trzeba postawić zakład o jego równowartości, spełniający warunek - kurs minimum 1.5
 
maxweil 88

maxweil

Użytkownik
Ok, a co jeśli postawię kupon AKO np z 4 zdarzeniami i jedno zdarzenie będzie miało kurs poniżej 1,5?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
  1. Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. wystarczy zajrzeć do regulaminu
 
maxweil 88

maxweil

Użytkownik
  1. Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. wystarczy zajrzeć do regulaminu
Dzieki kolego, nie doczytalem tego. Temat mozna uznac za zamkniety.
 
maxweil 88

maxweil

Użytkownik
Jesli wpłacam na bet365 200 zl i dostaje 200 zl bonusu to aby go odblokowac musze jednorazowo zagrac za 200 zl po kursie powyzej 1,50? Czy moge zagrac np 4 razy po 50 zl i bonus mi sie odblokuje?
 
Do góry Bottom