>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus doxxbet - czy cos takiego przejdzie?

K 0

kubar91

Użytkownik
W doxxbet jest bonus 100% wplaty do 200zl. Trzeba najpierw obrócić 5x wpłate. I teraz pytanie:czy przykładowo jeśli postawie 100zl na kurs 1.85 over2,5 i 1,85 na under&#39;a (i tak 5 razy zeby byl obrot 1000zl) to czy potraktuja to jak cwaniactwo i zablokuja mi konto czy wyplaca kase?
pozdrr
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z matematycznego punktu widzenia tylko stracisz.
Over 2,5 100 ✅ 85
Under 2,5 100 ⛔ 100
----------
⛔ 15
Myślę, że chodzi Ci o ten sam mecz, a nie dwa różne. Bo w dwóch różnych to inna bajka. Możesz sobie stawiać co chcesz, aby było to tylko zgodne z regulaminem.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
chodzi oczywiscie o ten sam mecz. nawet niech strace 15zlx5 to zostaje 125 ????
Nie nie kolego. Musisz obrócić bonus po prostu 5 razy. Co ty myślałeś, że w bukach pracują idioci i będą rozdawać za darmo pieniądze ?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Dostajesz dożywotniego bana, zabierają bonus i możesz już się u nich nie pokazywac za takie działania i wyłudzenia. Peace.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Dostajesz dożywotniego bana, zabierają bonus i możesz już się u nich nie pokazywac za takie działania i wyłudzenia. Peace.
Szczerze wątpię. U wielu bukmacherów jest tak, że zakłady przeciwstawne nie liczą się do obrotu.

@kubar91 prawdopodobne rozwiązanie jest takie, że zrobisz takie zakłady (stracisz na nich), a po zleceniu wypłaty dostaniesz maila, że zgodnie z punktem X regulaminu, zakłady przeciwstawne NIE SĄ liczone do obrotu. Kasę stracisz, a obrót nadal będzie przed Tobą.

&quot;&quot;Chcieliście wyruchać Freda to teraz Fred wyrucha Was&quot;&quot;
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Szczerze wątpię. U wielu bukmacherów jest tak, że zakłady przeciwstawne nie liczą się do obrotu.
@kubar91 prawdopodobne rozwiązanie jest takie, że zrobisz takie zakłady (stracisz na nich), a po zleceniu wypłaty dostaniesz maila, że zgodnie z punktem X regulaminu, zakłady przeciwstawne NIE SĄ liczone do obrotu. Kasę stracisz, a obrót nadal będzie przed Tobą.
&quot;&quot;Chcieliście wyruchać Freda to teraz Fred wyrucha Was&quot;&quot;
Wiadomo, że była tam nutka ironii, ale jakby nie patrzeć to kasa mu przepadnie.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ja tak kiedyś, daaaawno już zrobiłem w MyBet z bonusem. Tylko do zdarzeń przeciwnych dodawałem jeszcze po 2 spotkania &#39;pewne&#39; @1,01 i nie przyczepili się, bonus obróciłem i wypłacili. No ale teraz już bardziej rygorystycznie do tego podchodzą, więc nie ma sensu ryzykować.
 
K 0

kubar91

Użytkownik
tak myślałem, ze nie przejdzie. jeszcze raz sobie przejrzałem regulamin to właściwie nie jest to jasno zabronione, ale do wszystkiego mogą się przeczepić. dzięki za odpowiedzi, ale i tak myślę, ze można ich jakoś przechytrzyć ;p
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
przechytrzyc? Nie potrafisz pograc sobie pare dni na kilka meczy zeby zrobic obrot? Tylko musisz szukac podstepu zeby wyludzic ta kase? Jezeli nie znasz sie na sporcie i nie umiesz postawic na w miare pewny mecz to chyba bukmacherka nie jest dla ciebie
 
Do góry Bottom