>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus Lojalnościowy w Bet365

vielebny 0

vielebny

Użytkownik
Nie wiem jak u Was, ale ja w ciągu miesiąca dostaje przeważnie 2x 50zł czy to na - czy to na duży + tak jak ostatnimi czasy.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
od dwóch miesięcy cisza, wcześniej było regularnie, obrót taki sam jak z okresu gdy otrzymywałem bonus co tydzień ????
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
50 zł regularnie. Swoją drogą ciekawe czy może dadzą jakiś większy bonus na ostatni tydzień zanim wyjdą z Polski (o ile wyjdą) ???? zwłaszcza biorąc pod uwagę ile pieniędzy tam obracam no ale to chyba rzeczywiście nie ma żadnego znaczenia.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Ponad 2 miesiące bez bonusu, wcześniej dostawałem regularnie. Obroty co tydzień nie niższe niż 10000zł. Może to dlatego że teraz na + jestem a wcześniej więcej przegrywałem ????
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Aż całą dyszke :]
Nie no, kpina ???? . Ja tydzień w tydzień 50, ale teraz nic xD. A myślałem, że coś powoli się ruszy na koniec jak tyle grałem. Liczyłem na jakiś większy bonus, skoro tyle Polacy grali, a nie dostaną licencji ???? .
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Czy granie typów po kursie 1,01 np. jak awans dzisiaj Bayernu monachium który w moim mniemaniu jest pewny nabija kwotę obrotu, zeby otrzymac wiekszy bonus? ktos się orientuje?
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Czy granie typów po kursie 1,01 np. jak awans dzisiaj Bayernu monachium który w moim mniemaniu jest pewny nabija kwotę obrotu, zeby otrzymac wiekszy bonus? ktos się orientuje?
A kto Ci powiedział że nabija się jakiś obrót i przez to zwiększa się kwota bonusu? Naprawdę nie ma tam żadnej zależności i nic się nie nabija.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Wiec od czego zależy to że ja dostaje 10 zł, a ludzie którzy pakują grube tysiące dostają 200 zł ? ????
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Wiec od czego zależy to że ja dostaje 10 zł, a ludzie którzy pakują grube tysiące dostają 200 zł ? ????
nie wiem, ale jeśli chcesz grać tak jak piszesz po 1.01 i grać po to żeby nabijać obrót żeby być może dostać 200zł to jest bez sensu. Nie znam ich zasad i sądzę, że nikt ich nie zna, ale wiem, że czasami za 10000 obrotu dają tyle samo jak i za 100000. Kolega zrobił raz 500000 i dostał 200zł i to jest chyba ich max, może mają jakiś próg ale wątpię, że jest to brane z ostatniego tygodnia, po prostu nie warto się nad tym zastanawiać i grać pod bonus? Jeśli będziesz grać swoje i dobrze stawkować to nadrobisz ten bonus wygranymi z typów. Traktuj ten bonus jako miły dodatek i tyle.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
200zł to maksymalnie jaki można dostać.
Ja osobiście dostawałem 50/80/100.
Jak kolega wyżej napisał, nie warto pod to grać bo czasami za 6-7tys tys obrotu wpadało 50ziko a czasami za ponad 10-12 nic.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
jest banalny sposob by taki bonus dostac (10,50,80,100) w zalenosci od stawek jakimi sie gra, kto ciekawy zapraszam na pw wyjasnie
 
Do góry Bottom