>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus Lojalnościowy w Bet365

crisu 53

crisu

Użytkownik
Ja tez dostałem dzisiaj bonus, ostatni jakies 2 miesiące temu 10zł, dzisiaj 50 zł. Obrót od początku stycznia niecałe 11k, profit ok. 4k+
## Ostatnio miałem sytuacje, ze na wygranym kuponie &quot;zredukowali&quot; kurs z 1,77 na 1,35 tłumacząc się błędnym kursem. Napisałem do nich na chacie i kończąc rozmowe będąc wielce zażenowanym i okrutnie potraktowanym dodałem że liczę na rekompensatę, ale nie wiem czy ma to jakiś związek.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Wlasnie dostalem 50zl lojalnosciowego po raz pierwszy od kilku tygodni ???? takze sprawdzajcie :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 13

szymon__1

Użytkownik
Mam pytanie do Ludzi grajacych w walucie EURO, jakiej wysokosci lojalnosciowe udalo Wam sie otrzymac? Albo dzis jakie otrzymaliscie bo sroda...
Pzdr.
 
takon 37

takon

Użytkownik
a to tylko w srody przychodza ? ja dostaje regularnie 2,3 bony miesiecznie po 50 zl, a teraz juz 2 tygodnie cisza
//faktycznie sprawdzilem dostalem z 10 bonow w 3 miesiace, ale nieprawda ze o 13, przychodza o roznych godzniach.
 
takon 37

takon

Użytkownik
Witaj X
Nasza fantastyczna nowa oferta tenisowa oferuje szansę na zdobycie bonusu aż do 50% na zakłady akumulowane zawierające mecze ze wszystkich najważniejszych turniejów i wydarzeń tenisa.
Dotyczy to przedmeczowych zakładów akumulowanych na rynki: wygra mecz, zwycięzca pierwszego seta i zakładów na set dla meczów pojedynczych i podwójnych z wydarzeń wielkoszlemowych, ATP, WTA lub turniejów Challenger Tour, a także meczów pojedynczych i podwójnych z Pucharu Davisa, Fed Cup i Pucharu Hopmana.
Wystarczy, że postawisz przedmeczowy zakład akumulowany na 2 lub więcej selekcji zawierających mecze z dowolnych z powyższych zawodów, i jeżeli wygrasz, to dodamy bonus aż do 50% do Twoich wygranych.
Ze wspaniałymi ofertami, fantastycznym Przekazem na żywo i bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, możesz być pewien, że otrzymasz najlepszą ofertę dla wszystkich swoich zakładów sportowych w bet365.
Baw się dobrze!
Zespół bet365
Regulamin ma zastosowanie
No proszę, postarali się, tylko wybrać dobre typy &lt;OK&gt;
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Powiecie mi w jakiej wysokosci dostajecie bonusy jesli macie konto w euro? w ostatnie 3 dni zrobilem obrot 6800 euro, wiec dam znac wieczorem czy jakis dostane i w jakiej wysokosci. Jesli znowu 5kę to chyba ich wysmieje, w betclic i po 300 pln dostawalem ale gram na bet365 bo maja najelpsza oferte live a ja tylko tak gram.
 
takon 37

takon

Użytkownik
czyżby bet olal mnie 3 tydzien z rzedu? pierwszy raz w historii ????
a bonow nie dostajecie rownych ? jazaawsze 50zł niezaleznie od obrotou
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
A ile obrociles od ostatniej srody? ja 6800 EUR i w roku 2014 co tydz dostawalem jak pies miche :) W tym roku cos oszczedzaja albo ch...j wie.
 
Do góry Bottom