>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus Lojalnościowy w Bet365

B 66

brokers

Użytkownik
Wcześniej miałem prawie co tydzień niezależnie od obrotu. Ale odkąd mam limit 15 złotych na zakład zapomnieli o mnie ????
 
M 163

maniek04121993

Użytkownik
2016-02-11 50zł i od tamtej lojalki do teraz nic nie dostałem a gram codziennie kilka zakładów

Szczerze to nie ma co narzekać na bet365 w unibecie grałem kilka miesięcy to dali bonus lojalnościowy w postaci limitu ????
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Również dziś po 19, 50zł przysłali
Pewno na zachęte ;) bo powróciłem do nich po ponad pół roku nieobecności
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dostali bonusy lojalnościowe? Czy raczej dziś nie będzie ze względu na jutrzejszy zakład bez ryzyka MU vs Liverpool, nie chcą tyle ryzykować ;)
e: szatański numer postu, więc nic dziś z tego nie będzie ????
 
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
Dostali bonusy lojalnościowe? Czy raczej dziś nie będzie ze względu na jutrzejszy zakład bez ryzyka MU vs Liverpool, nie chcą tyle ryzykować ;)
e: szatański numer postu, więc nic dziś z tego nie będzie ????
ja mam nadzieję że mimo wszystko dzisiaj dadzą bo ostatnio tydzień w tydzień dawali ;) a widzę że wczoraj nie dali to jest szansa ;)
 
verno 711,5K

verno

Znawca - Hokej
Po jakim czasie na bet365 można spodziewać się bonusu lojalnościowego lub jakiego obrotu, wiadomo ze to jest utajnione ale chodzi mi tak pi razy drzwi i po jakim czasie wy dostaliscie?
 
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
Czasami przysyłają &quot;na zachętę&quot;, tj. w czasie gdy mam puste konto i nic nie wpłacam np. miesiąc/dwa, ostatnio dostałem po 1,5 tygodnia regularnej gry, dziennie ok. 20-50 zł postawione, najczęściej dostaję jak przegram ????
 
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
Oj dawno to było, ale biorąc pod uwagę historię maili z bet365 to były to jakieś 4 miesiące po założeniu konta ????
 
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
Po jakim czasie na bet365 można spodziewać się bonusu lojalnościowego lub jakiego obrotu, wiadomo ze to jest utajnione ale chodzi mi tak pi razy drzwi i po jakim czasie wy dostaliscie?
bonus dostaje się nie wiadomo z jakiej przyczyny ;) teoretycznie jak nazwa wskazuje za granie u nich - i na pewno nie tylko jak przegrywasz! Potrafili też dac bonusa nawet jak miałem przerwę u nich w graniu

Czekamy dzisiaj na lojalkę bo tydzień temu nie dali :grin:
 
K 0

kubczak

Użytkownik
Ja przez ostatnie 2 tygodnie dostałem 2 bonusy po 10zł :p
Dodatkowo niedługo po założeniu konta był jakiś spory bonus za stawianie zakładów mobilnie
 
Do góry Bottom