>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus Lojalnościowy w Bet365

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Tak naprawdę te 50zł to nie jest jakaś kwota, za którą można stworzyć świat, czasami w parę chwil mam z tego 400zł a czasami jedno obstawienie i wiadomo, wtopa aczkolwiek miło jak się pojawia.
Za taki obrót też według mnie powinni pamiętać o stałych graczach ????
 
M 0

marwis

Użytkownik
Z okazji rozpoczęcia nowego sezonu Premier League, mamy dla Ciebie wyjątkowy bonus, abyś mógł go zacząć w wielkim stylu. Skorzystaj z 25% Bonusu - Nowy Sezon, aż do 50ÂŁ! Regulamin ma zastosowanie.

Twój kod oferty kończy się na: NKOBA

Kompletny kod oferty został do Ciebie wysłany emailem. Jeżeli nie otrzymałeś emaila, to możesz poprosić o ponowne przesłanie kodu oferty w sekcji Dostępne oferty w strefie Użytkownicy.

A oto w jaki sposób możesz ubiegać się o bonus:

1. Złóż depozyt w wysokości 5ÂŁ lub wyższej.
2. W menu Usługi, wybierz Użytkownicy, odwiedź Oferty, a następnie Wprowadź kod oferty.
3. Wpisz kod oferty, który wysłaliśmy do Ciebie emailem i kliknij na Zatwierdź.
4. Bonus zostanie dodany do Twojego bonusowego stanu konta.

Będziesz musiał zagrać raz za kwotę kwalifikującego się depozytu, aby postawić za swój bonus i posiadać rozliczone zakłady (bez zakładów, które zostały w całości lub częściowo zamknięte za pomocą opcji Zamknij zakład) o trzykrotnej wartości Twojego kwalifikującego się depozytu i bonusu przed dokonaniem wypłaty. Zakłady, które nie zawierają co najmniej jednej selekcji po kursie 1.50 (1/2) lub wyższym nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu i niektóre rynki są ograniczone. Nie będziesz mógł wypłacić bonusu i/lub wygranych uzyskanych za środki bonusowe, jeżeli nie spełnisz wymagania obrotu w ciągu 90 dni od wpisania swojego kodu oferty bonusowej lub przed upływem daty zakończenia oferty (którekolwiek nastąpi wcześniej). Szczegółowy regulamin tej oferty możesz zobaczyć tutaj.

W sobotę, aktualny mistrz, Leicester rozpocznie nowy sezon od wizyty u beniaminka, drużyny Hull, natomiast Man City, po raz pierwszy pod wodzą Pepa Guardioli zagra z Sunderlandem na Etihad. W niedzielę, Bournemouth powita drużynę Jose Mourinho, Man Utd, a Arsenal zmierzy się z Liverpoolem w pierwszy weekend sezonu, zanim Chelsea zmierzy się z West Ham w poniedziałek.

Pamiętaj, że w naszym Przekazie na żywo możesz oglądać wydarzenia z najlepszych lig piłkarskich na świecie.

Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, wspaniałymi ofertami i fantastycznym Przekazem na żywo, znajdziesz najlepszą ofertę dla zakładów na piłkę nożną w bet365.


:?::?::?:Żeby w pełni wykorzystac bonus musze wplacic 200 i postawic jeden zakład za 50 po kursie 1.5 Dobrze rozumie:?::?::?:
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
Skorzystałem z tej promocji co kolega wyżej wpłaciłem 300PLN dostałem z tego 75pln bonusu i żeby wszystko wypłacić muszę postawić zakłady łącznie za 1125PLN
 
M 0

marwis

Użytkownik
&#39;&#39;Będziesz musiał zagrać raz za kwotę kwalifikującego się depozytu, &#39;&#39;
Czyli w moim przypadku 50 a Kolegi wyzej 75 Tak
 
wiencon3 1

wiencon3

Użytkownik
&quot;trzykrotnej wartości Twojego kwalifikującego się depozytu i bonusu przed dokonaniem wypłaty&quot;
Czyli tak jak pisałem w twoim przypadku będziesz musiał obstawić za 750pln żeby wszystko wypłacić ale możesz tak zrobić że raz postawisz swój depozyt i będziesz mógł go wypłacić i potem grać za sam bonus.
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Mam pytanie, dostałem bonus lojalnościowy w wysokości 10 pln, treść mejla jest taka: &quot;Prosimy zwrócić uwagę, że musisz posiadać rozliczone zakłady o wartości trzy razy swojego bonusu, przed zleceniem wypłaty.&quot; Czy dobrze to rozumiem - załóżmy że mam tylko ten bonus na koncie czyli 10 PLN, jeśli zagram tak by wygrać 30 PLN lub więcej i wygram, czy jest to już wtedy kwota obrócona i możliwa do wypłaty ?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie bo zagrasz wtedy tylko 1x za bonus 10zł po kursie 3.0. Musisz postawić minimum 3 zakłady ze stawką 10zł (ewentualnie 1x za stawkę 30zł) i minimalnym kursem chyba 1.50.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Ja jeszcze nie a także powinienem aczkolwiek jakoś na czwartek u mnie się przestawili to dam znać ????
EDIT: Dziś przed 12 50 ziko ????
 
M 12

mrowagno

Użytkownik
Wczoraj do nich napisałem z ciekawości i napisali że w tym tygodniu moje konto nie kwalifikuje się do bonusu a dzisiaj przed 12 również 50zl :d
 
Do góry Bottom