>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus lojalnościowy

W 0

waldek83_1983

Użytkownik
Przyda się. Sam jestem w trakcie obracania bonusem od pierwszej wpłaty i wg moich obliczeń mam obrócone około 60%, ale muszę sprawdzić te handicapy bo na kilku kuponach również je mam
 
frem 59

frem

Użytkownik
A ja wpłaciłem 100 zł na bet365 i nie zamierzam korzystać z bonusu, bo na chatcie powiedziano mi, że nie wypłacę wtedy od tak tej realnej stówki, bo muszę ją obrócić 3 razy po kursie &gt;1,5. To jest lipa, bo 3 razy ryzykujesz, że ją stracisz.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
A ja wpłaciłem 100 zł na bet365 i nie zamierzam korzystać z bonusu, bo na chatcie powiedziano mi, że nie wypłacę wtedy od tak tej realnej stówki, bo muszę ją obrócić 3 razy po kursie &gt;1,5. To jest lipa, bo 3 razy ryzykujesz, że ją stracisz.
Piszesz o bonusie startowym, a ten temat traktuje o bonusie lojalnościowym. Dwie różne sprawy.
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
A ja wpłaciłem 100 zł na bet365 i nie zamierzam korzystać z bonusu, bo na chatcie powiedziano mi, że nie wypłacę wtedy od tak tej realnej stówki, bo muszę ją obrócić 3 razy po kursie &gt;1,5. To jest lipa, bo 3 razy ryzykujesz, że ją stracisz.
frem,
możesz przecież postawić &quot;kontrę&quot; w innym buku, z którego możesz wypłacać.

Nikt Cie oczywiście nie zmusza do brania bonusów ale to pieniądze bez ryzyka. Tych bukmacherów trochę jest i spokojnie można ponad 1000pln wyciągnąć z samych bonusów.
 
D 0

danyann

Użytkownik
Witam. Wpłaciłem na konto 50 zł i dostałem bonus 100% i teraz mam 100zł.
I tak, żeby korzystać z bonusu muszę obrócić muszę obrócić tymi 50zł raz.
Czyli muszę postawić 50zł na wybrany mecz? czy moge to zrobić np 5x10 zł ?
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Z pewnych względów taki punkt regulaminu sobie stworzyli, np. dlatego, że łatwo znaleźć surebeta z takim typem zakładów i równie dobrze debilizmem można nazwać brak zrozumienia tego punktu i marnowanie czasu konsultantów. Regulamin się akceptuje w momencie otrzymania bonusu, nikt nie zmusza do korzystania z niego.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Debilizmem nazwałem to, że mimo iż mam na kuponie zakłady kwalifikujące się na obrót bonusem, to kuponu mi nie zaliczają z powodu zakładu z azjanem. rozumiem, gdyby kupon składał się tylko z azjanów.
Czas to marnowała mi ona a nie ja jej (bo to jej praca) tym, że pół h zastanawiała się chyba sama, dlaczego kuponu mi nie zaliczyli do bonusu.
No i robienie surebetów z bonusem lojalnościowym, którego maksymlna wartość wynosi 50 zł jest świetnym pomysłem :d.
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Mylisz pojęcie zakładu i selekcji. Zakładem jest zbiór selekcji (twoich typów), więc na kuponie miałeś selekcje spełniające warunek kursu minimalnego, ale zakład zawierał również azjana.
Pani od razu udzieliła Ci odpowiedzi z tym, że zapomniała dodać słowo &quot;lub&quot; pomiędzy dwoma kopiowanymi punktami regulaminu.
50zł w 5 minut to nie mało wg. mnie. a regulamin jest stworzony ogólnie do bonusów również na wyższe kwoty.
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
na jakiej zasadzie to działa? tzn. kto się kwapi do otrzymania takiego bonusu? jakie warunki muszą być spełnione? obróciłem wczoraj 200zł na kwotę 1700 kwapię się do otrzymania takiego bonusu?
 
Do góry Bottom