>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus milenium, pytanie.

N 0

nejmer

Użytkownik
Cześć wszystkim. Mam do was pytanie, na które być może znacie odpowiedź. Mianowicie zastanawiam się, nad działaniem bonusu od wpłaty w milenium. Przeglądnąłem regulamin, ale dalej nie jestem pewien. Załóżmy że wpłacę 300 zł i dostanę 300 zł bonusu. Czy za bonus mogę zagrać bez wcześniejszego obrotu pieniędzmi które wpłaciłem? Czy jeżeli zacznę grać bonusem, to czy mogę wypłacić swój wkład?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Cześć wszystkim. Mam do was pytanie, na które być może znacie odpowiedź. Mianowicie zastanawiam się, nad działaniem bonusu od wpłaty w milenium. Przeglądnąłem regulamin, ale dalej nie jestem pewien. Załóżmy że wpłacę 300 zł i dostanę 300 zł bonusu. Czy za bonus mogę zagrać bez wcześniejszego obrotu pieniędzmi które wpłaciłem? Czy jeżeli zacznę grać bonusem, to czy mogę wypłacić swój wkład?
Bonus dostaniesz Dopiero po obrocie depozytem. 20%bonusu po obrocie depozytem 20% a resztę dopiero po 4 krotnym obrocie depozytem. Poprawcie mnie jeśli się myle
 
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Bonus dostaniesz Dopiero po obrocie depozytem. 20%bonusu po obrocie depozytem 20% a resztę dopiero po 4 krotnym obrocie depozytem. Poprawcie mnie jeśli się myle
Cześć wszystkim. Mam do was pytanie, na które być może znacie odpowiedź. Mianowicie zastanawiam się, nad działaniem bonusu od wpłaty w milenium. Przeglądnąłem regulamin, ale dalej nie jestem pewien. Załóżmy że wpłacę 300 zł i dostanę 300 zł bonusu. Czy za bonus mogę zagrać bez wcześniejszego obrotu pieniędzmi które wpłaciłem? Czy jeżeli zacznę grać bonusem, to czy mogę wypłacić swój wkład?
Tak jak napisał ar0nek - bonus otrzymasz po 4-krotnym obrocie depozytem, czyli jeśli wpłacisz 300zł, to musisz obrócić 1200zł, żeby wypłacić bonus.
Również zgodnie z tym co napisał ar0nek - po wykonaniu 20% wymaganego obrotu otrzymasz 20% bonusu. Czyli w tym przypadku po obróceniu 240zł otrzymasz 60zł.
Inna sprawa, że zasady bonusu w Milennium są moim zdaniem akurat bardzo przystępne. Nie ma wymaganej ilości zdarzeń na kuponie, nie ma wymaganego minimalnego kursu pojedynczego zdarzenia, jest tylko minimalny wymagany kurs całego kuponu i to bardzo niski, bo tylko 2.0. Na wykonanie wymaganego obrotu masz 60 dni od dnia pozytywnej weryfikacji konta.
Odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie - nie zaczniesz grać bonusem, bo w ogóle nie grasz bonusem tylko swoimi pieniędzmi. Obracasz DEPOZYT, żeby móc wypłacić bonus. Środki bonusowe są zablokowane do momentu wykonania wymaganego obrotu. natomiast nie ma problemu, żeby w każdej chwili wypłacić swój wkład.
Właśnie jestem w trakcie obracania tego bonusu i szczerze mówiąc chyba raczej polecam, bo jest naprawdę przystępny. Samego bukmachera (już po obrocie bonusu) już tak bardzo nie polecam bo oferta jest bardzo przeciętna. No chyba, że grasz tylko piłkę.
 
Do góry Bottom