>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus pokerowy w Bwin od 30$

hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Ja juz z tych bonusów od bwin dostalem 200$ powiem tak ja 1000pkt zbieram z 3-4 dni grajac stawki 2/4 niejest latwo bwin i tak o wiele wiecej dostaje z prowizji po tych rozegranych partiach niz my ale zawsze jakas kasa za &quot;free&quot; fajna sprtawa. Do kolejnej 100$ sotalo mi 160pkt moze dzis juz bede sie raczyl nowa setka ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ale zeby zdobyc te punkty to musze grac swoimi pieniedzmi ,czy moge grac wirtualnymi bo jesli swoimi to trzeba wplacac
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
patrol69 to stwierdzenie tez mnie na poczatku zmylilo i myslalem ze to spoko bonus no deposit ale tak nie jest trzeba tam miec pieniadze albo wplacic. NIGDZIE nie napisalem ze wymagana jest wplata
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
patrol69 to stwierdzenie tez mnie na poczatku zmylilo i myslalem ze to spoko bonus no deposit ale tak nie jest trzeba tam miec pieniadze albo wplacic. NIGDZIE nie napisalem ze wymagana jest wplata
Bo to jest od gry w pokera na prawdziwe pieniadze...
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Hubert_23, To jaki Ty masz bankroll na granie na takim limicie?
Grasz na fullringach czy shorthand table ?
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Według BM (Bankroll Managment) powinno się mieć 100x BB na danym stole. Czyli przy stole. Czyli np. na stół 0.05/0.10 powinieneś mieć 10$, a na stół 2/4$ 4000$ ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Moje najczestrze ztoly to 1 vs 1 max do 3-4 graczy. 100$ na taki stol wystarczy jezeli niema wariata ktory bije za kazdym razem odrazu wali 10$-15$ ale na takich tez jest sposob. Najwieksza stawke jaka gralem to bylo 10$/10$ gralem z byt asekuracyjnie jakby niepatrzec trzeba mix ok 1000$ zeby mozna bylo pograc na takim blindzie. Mazaq masz konto na bwin jak tak chetnie bym popykał
 
V 0

variater

Użytkownik
ja to inna liga. gram tam na stawce 0,25$nl. po 1 h gry na 1 stole zrobilem... cale 11,1 pkt. to taka informacja dla innych, ktorzy chca wyrabiac ten bonus - punkciki leca bardzo wolno na malych stawkach. jak nie przegram bankrola, to minimalny bonus 30$ bede wyrabial ok 2-3 tygodni.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Poprawcie mnie jeśli źle rozumiem. Wybieram sobie 30$ wpisuje kod 300m i pisze mi,że brakuje mi 300pkt do otrzymania bonusu. Mam 1000$ kasy witrualniej jesli zdobędę 1300 to dopiszą mi 30$ do konta?? Tak czy Nie?

Czy te punkty są inaczej prZeliczane?? Jeśli tak to gdzie można sprawdzić ile punktów sie ugrało??
 
K 0

kubal456

Użytkownik
bez depozytu nic z tego.Ja tez sie zmylilem ze nie trzeba nic wplacac ale to chodzi wiesz o co,ze nic nie musisz wplacic zeby grac i wygrac tego bonusa,ale musisz miec czym grac i tak.
 
Do góry Bottom