>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus powitalny 300 PLN na start

Status
Zamknięty.
skalus 63

skalus

Użytkownik
czy grajac przez internet w totomixie są naliczane punkty na karte w lidze mixu?
Cytat:
Napisał maciejbks -&gt;

Czy jak podczas rejestracji podałem numer karty ligi mixu to podczas obstawiania punkty są automatycznie doliczane?? Ewentualnie gdzie można zobaczyć swoje punkty? Bo nigdzie nie zauważyłem takiej opcji, nie zauważyłem również gdzie zobaczyć czy mam kartę dodaną.


Dziś to samo się pytałem na infolinii i niestety tylko w punkcie lokalnym masz naliczane-doliczane punkty za puszczone kupony.Gra przez internet&lt;z oferty&gt; czy LIVE to odrębna gra...
Numer karty lojalnościowej który podałeś podczas rejestracji służy im wyłącznie do &#39;celów marketingowych&#39;.
 
salem23 3

salem23

Użytkownik
Cytat:
Napisał maciejbks -&gt;

Czy jak podczas rejestracji podałem numer karty ligi mixu to podczas obstawiania punkty są automatycznie doliczane?? Ewentualnie gdzie można zobaczyć swoje punkty? Bo nigdzie nie zauważyłem takiej opcji, nie zauważyłem również gdzie zobaczyć czy mam kartę dodaną.


Dziś to samo się pytałem na infolinii i niestety tylko w punkcie lokalnym masz naliczane-doliczane punkty za puszczone kupony.Gra przez internet&lt;z oferty&gt; czy LIVE to odrębna gra...
Numer karty lojalnościowej który podałeś podczas rejestracji służy im wyłącznie do &#39;celów marketingowych&#39;.

No to lipa nieziemska kompletnie bez sensu moim zdaniem. Albo pozegnasz sie z bonusami albo dygasz do punktu, porazka.
 
C 48

chosenone

Użytkownik
Jak to jest z tym totolotkiem zarejestrowałem się gdy wchodzę na wpłać środki nic się nie wyświetla . Rozumiem , że mam czekać na weryfikację konta tak? Mam pytanie czy moge wpłacić z pieniądze przelewm z konta które zarejestrowałem czy też np. przez moneybookers lub przekazem pocztowym.
1. Tak, po weryfikacji można dopiero wpłacać.
2. Jest tylko jedna opcja wpłaty poprzez transferuj.pl i musi być to przelew z konta podanego przy rejestracji.
 
C 48

chosenone

Użytkownik
No to lipa nieziemska kompletnie bez sensu moim zdaniem. Albo pozegnasz sie z bonusami albo dygasz do punktu, porazka.
Zobacz z perspektywy totomixa, gdyby przez neta były naliczane punkty lojalnościowe to w niedługim czasie punkty naziemne przestały by być opłacalne, ze względu na brak klientów.
 
J 12

jacht94

Użytkownik
Wpłacał ktoś może dzisiaj pieniądze? Czekam już dobre cztery godziny i nadal nic. Jak w przeszłości wrzucałem na stsa bądź też fortunę kasa przychodziła na konto w kilka minut bez różnicy czy był to weekend czy dzień roboczy.
 
skalus 63

skalus

Użytkownik
Zobacz z perspektywy totomixa, gdyby przez neta były naliczane punkty lojalnościowe to w niedługim czasie punkty naziemne przestały by być opłacalne, ze względu na brak klientów.
Dokładnie.
Z drugiej strony wiele osób starszych/nie mających konta w banku itd i tak by przychodziło do punktu...
Choć też liczyłem że punkty będą naliczane do każdego zakładu tym bardziej że było w rejestracji okienko z numerem karty TOTOMIXA ....
 
salem23 3

salem23

Użytkownik
Zobacz z perspektywy totomixa, gdyby przez neta były naliczane punkty lojalnościowe to w niedługim czasie punkty naziemne przestały by być opłacalne, ze względu na brak klientów.
Napisalem do nich maila w tej sprawie i odpisali mi tak:

Na chwilę obecną punkty w Lidze Mix’u nie są doliczane za kupony internetowe. Taka funkcja powinna pojawić się w nowym roku.
Wiec jest nadzieja!.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 3

kamilchapula

Użytkownik
czyli dobrze rozumiem? wpłacam 300zł mam 600zł. Bonusowe 300zł obracam trzykrotnie czyli stawiam zakładu na łączną sumę 900zł po kursie 1.75.Następnie obracam depozyt czyli 300zł po jakimkolwiek kursie? Dobrze czytam ze zrozumieniem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lemar 75

lemar

Użytkownik
Źle czytasz ze zrozumieniem.
&quot;Aby wypłacić kwoty wygranych pochodzących z przyznanego bonusu, Klient musi w terminie trwania promocji dokonać wymaganego obrotu tj. dokonać zawarcia zakładów z głównego salda konta i z salda bonusowego za łączną stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu.&quot;
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
To w sumie obrót dość spory bo 1800 PLN.
Na jakiej zasadzie działa serwis transferuj.pl ?? To kopia przelewów24 ??
Głównie chodzi mi o to jak szybkim sposobem transferowania pieniędzy jest wymieniona wyżej metoda.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Jaki obrót 1800 PLN ? 900 PLN obrotu. Po zagraniu zakładu z konta bonusowego przenosi stawke i ewentualna wygrana do konta głównego. Ja zagrałem tak :
300 pln z konta głównego na bet po kursie 2.6
300 pln z konta bonusowego na ten sam bet po kursie 2.6. ( można oczywiście grac co innego ).
Zakład mi siadł. Czyli 600 PLN które postawiłem zamieniło się w 600 x 0.88 x 2.6 = 1372. Kwota ta była już w saldzie głównym. Saldo bonusowe wynosiło 0. Teraz żeby dokonać wypłaty zagrałem kolejny zakład za 300 zł z konta głównego.
Prościej już tego nie umiem wytłumaczyć.
Pozdrawiam.
 
L 26

legionistaa-101821

Użytkownik
Pytanie mamy jedno IP na mieszkaniu, jest nas 4, nikt nie jest ze sobą spokrewniony, czy każdy z nas może skorzystać z tej promocji, czy jest tak jak w internetowych, czyli jedno IP=jedno konto?
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Jaki obrót 1800 PLN ? 900 PLN obrotu. Po zagraniu zakładu z konta bonusowego przenosi stawke i ewentualna wygrana do konta głównego. Ja zagrałem tak :
300 pln z konta głównego na bet po kursie 2.6
300 pln z konta bonusowego na ten sam bet po kursie 2.6. ( można oczywiście grac co innego ).
Zakład mi siadł. Czyli 600 PLN które postawiłem zamieniło się w 600 x 0.88 x 2.6 = 1372. Kwota ta była już w saldzie głównym. Saldo bonusowe wynosiło 0. Teraz żeby dokonać wypłaty zagrałem kolejny zakład za 300 zł z konta głównego.
Prościej już tego nie umiem wytłumaczyć.
Pozdrawiam.
Wypłaciłeś? Masz pieniadze na koncie? Wszystko ok?
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Ok super czyli stawiam 2x300=600 x 1.75 = 1050 i pozniej jeszcze 300 musze obrocic? i jak wygra to 300 znowu po 1.75 czyli 525, to mam 1575? albo 750? Zgadza się? Bo coś pisało, że bonusu nie można wypłacić? Dobrze to kumam czy coś inaczej?
 
M 20

maciejbks

Użytkownik
Jak wysyłasz kupon to nad pierwszym zakładem masz rozwijane okienko i tam masz napisane coś w stylu zagraj z salda bonusowego i chyba typ bonusu jest wyszczególniony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 0

cinek1111

Użytkownik
Koledzy jak kurs nie moze byc nizszy niz 1.75 to moge zagrac np spotkania z kursem 1.20 1.25 i 1.16 o te trzy spotkania mi chodzi aby to zsumowac aby bylo wiecej niz 1.75. czy tak mozna ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@cinek1111&gt;&gt;&gt;

Można oczywiście grać AKO z kilku zdarzeń , ale 1.2*1.25*1.16=1.74 czyli jednak nie jest to jeszcze to wymagane minimum 1.75 ????

Ponadto AKO nie powstaje jako suma ( bo to wynik dodawania ) kursów składowych zdarzeń a jako ich iloczyn
( czyli wynik mnożenia ) .

P.s: jak na pierwszy swój post ( a mając już przecież blisko 7 lat stażu na FB ) to trochę cienki masz kolego debiut...
Ale najtrudniejsze jest ponoć początkowe 20 lat , więc nie załamuj się! ????

.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom