>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bonus powitalny

magosik 4

magosik

Użytkownik
Siemka, jestem tu nowy, wiec witam wszystkich.
Wpłaciłem na bet365 40 zł i wpisalem ten kod na bonus powitalny 100%, w taki sposob mam teraz na koncie 80 zł...
jak wyczytalem juz wyzej, teraz musze obrocic, cale 80 zł trzykrotnie za kurs minimum 1.5 tak ?
Czy mogę to obstawiać w dziale &#39;na żywo&#39; ?
 
magosik 4

magosik

Użytkownik
Dobra, obróciłem już depozytem, dostałem o tym wiadomość, teraz musze obrocic bonus i depozyt 3krotnie, po kursie 1.5, dzieki wielkie ;)
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
A jak dostanę ten bonus i przegram go to co? Muszę dalej obracać już normalną kasą czy po prostu już wszystko zostaje normalnie?
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
A jak dostanę ten bonus i przegram go to co? Muszę dalej obracać już normalną kasą czy po prostu już wszystko zostaje normalnie?
Jeżeli przegrasz środki przeznaczone na bonus to już nie musisz obracać normalnymi środkami.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
A jak zagram tymi środkami np. dostałem 100zł. bonusu i grałem mecz po kursie 1.5, wygrałem to potem dalej mam obracać 100zł. czy już 150zł.? Jeżeli to pierwsze, to mogę 50zł. normalnie wypłacić?
W ogóle jakie są minusy wzięcia bonusu?
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Jeżeli przegrasz środki przeznaczone na bonus to już nie musisz obracać normalnymi środkami.
Tak, tylko zmienili jakiś czas temu zasady i teraz NAJPIERW gra się za środki własne. [Tzn. żeby nie ryzykować swojej kasy trzeba ją najpierw puścić po jakimś kursie 1,002 na live i dopiero stawiać bonus] ;)
 
M 0

michal92-64487

Użytkownik
Rozumiem więc to tak, że teraz aby zagrać kwotą bonusu należy obrócić jednokrotnie własnym depozytem po jakimś kursie. Może być to w tym wypadku jak zostało podane jakiś pewniak z kursem 1.01? (Wiem, że bonus 3x powyżej 1.50 kurs a jak jest tutaj?)
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Mam pytanko dzisiaj wpłaciłem 100 pln i otrzymałem bonus 100 procent ale nie mam na koncie 200 pln tylko mam nadal 100 i muszę teraz obrócić tą kwotę stawiając mecze po min. 1.5 czy tez mogę sobie zrobić kupon akumulowany np 1,2*1,2*1,8 czyli ako będzie większe niż 1.5 wiec wszystko będzie dobrze??
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
A ja mam watpliwosc przy jednym pkcie regulaminu:
Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe.
A jesli zagram zaklad na lajwie np na under 2,5 a po jakims czasie kontre na over 2,5 to takie typy beda wliczane do obrotu? I prosilbym o potwierdzenie cz najpierw obraca sie depozyt po dowolnym kursie, czy bonus po kursie powyzej 1,5?
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
A ja mam watpliwosc przy jednym pkcie regulaminu:
Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe.
A jesli zagram zaklad na lajwie np na under 2,5 a po jakims czasie kontre na over 2,5 to takie typy beda wliczane do obrotu? I prosilbym o potwierdzenie cz najpierw obraca sie depozyt po dowolnym kursie, czy bonus po kursie powyzej 1,5?
Każdy zakład powyzej kursu 1,5 się liczy.Czy to kontra czy nie.
I depozyt i bonus raczej musisz obrócić po kursie 1,5, aczkolwiek sam zagrałem od razu za cały depozyt po jakimś wyższym kursie więc na 100% pewny nie jestem.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Każdy zakład powyzej kursu 1,5 się liczy.Czy to kontra czy nie.

I depozyt i bonus raczej musisz obrócić po kursie 1,5, aczkolwiek sam zagrałem od razu za cały depozyt po jakimś wyższym kursie więc na 100% pewny nie jestem.
Wyjaśniłem juz sprawe z supportem. Niestety granie kontr jest niedozwolone i moze byc powodem zabrania bonusu. Nie mozna grac przeciwnych zdarzen. Nawet gdyby zagrac powiedzmy undera 2,5 przed meczem, a potem w przerwie meczu na live zagrac overa 2,5.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jakoś specjalnie bym się tym nie przejmował - jeśli czujesz, że jest to potrzebne to kontruj. Faktem jednak jest, że robienie całego obrotu w ten sposób byłoby co najmniej nierozsądne.
 
Do góry Bottom