>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus startowy i bon 10 euro

K 0

konrad53

Użytkownik
Witam, założyłem tydzień temu konto na bet-at-home. Wpłaciłem 100zł, razem z bonusem dostałem 150zł. Wykorzystałem do tej pory 34zł, a wczoraj aktywowałem ten bon od Schalke 41zł. Łącznie na koncie mam w tej chwili 157zł. Rozumiem, że cokolwiek wypłacić będę mógł, jeżeli bonus startowy + wpłaconą kwotę obrócę minimum 4 razy w ciągu 90 dni po kursie (łączny kuponu też się liczy?) minimum 1,70. Głównie mnie interesuje, czy wystarczy, żebym puszczał mniejsze kwoty aż w końcu wydam te 150 i nie ważne ile wygram? Czy muszę całe 150 te 4 razy obrócić?
No i do tego bon, muszę puścić CAŁOŚĆ czyli 41zł 3 razy po kursie 1,5?
W tej chwili mam 157 na koncie, i po prostu mam puścić kupon i kursie minimum 1,5 za te dokładnie 41,98zł z bonu i to będzie już zaliczone jako jedna próba tak? I jeszcze dwie takie?
 
maarcin14 717,3K

maarcin14

Użytkownik
Musisz zagrać za łączną stawkę 600 zł po kursie 1.7 i 125,94zł po kursie 1.5. Wtedy wykonasz obrót bonusu powitalnego i bonu .
 
K 0

konrad53

Użytkownik
Jesteś pewien, że bonusu nie wystarczy po prostu minimum 4 razy obrócić, żeby wydać te całe 150zł?
Odpowiedzcie jeszcze na pytanie, czy jak puszczę kupon za 41,98 to bet-at-home sam &quot;wyczuje&quot;, że korzystam z bonu?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Masz teraz chyba jednocześnie aktywne 2 bonusy. Być może obrót będzie się łącznie liczył. Czyli jak zagrasz kuponów na 600zł po kursach minimum 1.70. To cała kasa na koncie będzie już do wypłaty.
 
K 0

konrad53

Użytkownik
Czyli dopóki nie obrócę tych 600zł, to nie mogę wypłacić nic, czy mogę wypłacić ale bez tych 50zł z bonusu i 40 z bonu?
 
Do góry Bottom