>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus za pierwszy zakład

19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Witam! chciałem sobie wpłacić dzis kase z konta internetowego w ING na GB i mam pytanie czy dalej jest podwojenie depozytu ? bo chciałbym wpłacic tam gdzie jest uczciwie i gdzie podwajają depozyt ? np. czy jakbym wpłacił 5zł to miałbbym 10 ? pomozcie :?: :?:
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
dostalem odpowiedź: jednak minimum wpląty jest 5 Euro :wink:

moim zdaniem we wszystkich bukach powinni obniżyć troche próg limitów wpłat ... ????
 
R 0

.robert

Użytkownik
Sportingbet - wplata przez moneybookers bez minimum
Gamebookers - wplata minimum przez moneybookers chyba 7zł
BAH - money min. chyba 10 zł
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
dostalem odpowiedź: jednak minimum wpląty jest 5 Euro

Mylisz się, wpłata minimalna do GB to 7,63 ZŁ. A jeżeli chcesz sobie jaja robić z buków to przelej 1 grosik na bardzo chwalonego BAHA to ci zaksięgują dla picu. A co do GB to jest kilka sposobów na obejście opłat i prowizji (nie status silver lub gold) nauczcie się kombinować pozytywnie od czego w końcu jesteście POLAKAMI 8)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Panie krzysztofie Smile wpłata do GB 7zł jest tylko wtedy kiedy wpłacamy przez Moneybookers

Nie panie Robercie. Wpłata do GB za pośrednictwem MB nie kosztuje nic. Wypłata z GB do Moneybookres tez jest za free. Lecz wypłata z Moneybookers na konto bankowe to 7zł. Czy teraz jaśniej ???? :?:
 
R 0

.robert

Użytkownik
Dobra szefie chodziło mi o w płate za posrednictwem MB! jak dobrze przeczytałem to minimalna jest 7zł...
HooAH! i koniec.. :]
 
S 0

siwadupa

Użytkownik
Wypłata z GB do Moneybookres tez jest za free.

No niestety tak nie jest. Pierwsza wyplata w miesiacu jest za ok 4 zl (1 Euro) a kolejne w miesiacu za 20 zl (5 euro)
 
K 0

kendzior

Użytkownik
witam wszystkich ???? dostalem zwrot za pierwszy zaklad 30 zika ???? i teraz musze postawic 3 zaklady po obojetnej stawce o laczynym kursie 1,6zl zebym teoretycznie pozniej mogl dokonac wyplaty tak ;&gt; dobrze rozumuje ? z gory dziekuje za odpowiedz
 
K 0

kendzior

Użytkownik
aha no to mniej wiecej czaje, czyli moge stawiac rozne stawki ale dopiero kiedy suma moich stawek z zakladow osoagnie 90 zeta to dopiero moze byc wyplata tak ;&gt; i jescze jedno pytanko, jest gdzies napisane tam ile jescze mi zostalo kasy do obrocenia czyli np postawie za 20 zika to do obrocenia zostaje 70mzeta , to mi gdzies tam odlicza i moge to sobnie zobaczyc czy sam musze sobie liczyc ?
 
M 0

matrix

Użytkownik
aha no to mniej wiecej czaje, czyli moge stawiac rozne stawki ale dopiero kiedy suma moich stawek z zakladow osoagnie 90 zeta to dopiero moze byc wyplata tak ;&gt;
Tak możesz stawiać za 10 zł 30 zł i 50 zł i dopiero wtedy możesz wypłacić

jescze jedno pytanko, jest gdzies napisane tam ile jescze mi zostalo kasy do obrocenia czyli np postawie za 20 zika to do obrocenia zostaje 70mzeta , to mi gdzies tam odlicza i moge to sobnie zobaczyc czy sam musze sobie liczyc ?
Nie ma napisane ale to nie jest problem wchodzisz w historie kuponów i liczysz.
 
thomas707 0

thomas707

Użytkownik
aha no to mniej wiecej czaje, czyli moge stawiac rozne stawki ale dopiero kiedy suma moich stawek z zakladow osoagnie 90 zeta to dopiero moze byc wyplata tak ;&gt;
Tak możesz stawiać za 10 zł 30 zł i 50 zł i dopiero wtedy możesz wypłacić

jescze jedno pytanko, jest gdzies napisane tam ile jescze mi zostalo kasy do obrocenia czyli np postawie za 20 zika to do obrocenia zostaje 70mzeta , to mi gdzies tam odlicza i moge to sobnie zobaczyc czy sam musze sobie liczyc ?
Nie ma napisane ale to nie jest problem wchodzisz w historie kuponów i liczysz.
Jest napisane :mrgreen: jak dasz polecenie wypłata to będziesz miał informację:
Suma bonusów, które nie mogą być jeszcze wycofane w twoim przypadku max 90zł - to co już postawiłeś.
Jeżeli masz saldo np. 130zł
a sum bonusów których nie można wycofać to np. 70zł to możesz w tym momencie wypłacić tylko 60zł (130 - 70)
jeżeli saldo masz nższe niz suma bonusów to nie możes wypłacić narazie pieniędzy. :;/:
 
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Siema mam pytanie bo promocja jest do 30 kwietnia to czy jak postawie mecz 29 kwietnia to zdąże z promocja?? A i maksymalna kwota do zwrotu to 20 euro pierwszego zakładu czyli niecałe 80zł.To jak wpłace 80 zł to nie bedzie za duża suma??
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

Ja wpłaciłem 70 zł, a na koncie było 140, tak więc jak wpłacisz 80, będziesz miał 160. Za swój pierwszy zakład miałem 100% zwrotu. I jest to nie zależne od tego czy wygrasz czy nie.

Pozdrawiam!
 
wesyasz 0

wesyasz

Użytkownik
Jesli postawie 80pln, powiedzmy, ze wygram no to dostaje wygrana, zalozmy 140pln + bonus 80pln, razem 220pln, to czy moge wyplacic 140 pln i zostawic tylko bonus do obrotu.. ?
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Nie możesz. Zresztą tam jak będziesz chciał wypłacac to masz napisane jaka jest maksymalna kwota wypłtay w tej chwili dla Ciebie. Zwrot stawki musisz obrócic 3 x po kursie 1.6 (chyba). Czyli w twoim przypadku musisz zrobic zakłady na 240 złoty.
 
Do góry Bottom