>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus za pierwszy zakład

S 0

sphinx82

Użytkownik
Witam !
Mam takie pytanie czy jezeli przegram ten pierwszy zaklad to czy zwrot tez musze obrocic 3 razy ? Czy zostanie mi kwota jaką wplacilem ?
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no ja tez mam pytanie co do tych bonusow bo wplacilem kase ale nie dostalem tego bonusa...pisze ze dostaje sie 100% wplaconej kasiorki a ja juz dwa dni czekam i nic!!!
czy ktos mial podobny problem albo cos??
chyba ze oni zrobili taki chaczyk bo tam pisze ze pomocja jest tylko dla nowych uzytownikow...no a ja jestem zarejestrowany juz gdzies ponad 2 tygodnie a dopiero przed wczoraj wplacilem kase no wiec nie wiem czy to tez mnie zaliczaja? Czy nowych uzytkownikow to licza jezeli sa zarejestrowani 2-3 dni przed wplata :?

prosze o pomoc...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
no ja tez mam pytanie co do tych bonusow bo wplacilem kase ale nie dostalem tego bonusa...pisze ze dostaje sie 100% wplaconej kasiorki a ja juz dwa dni czekam i nic!!!
czy ktos mial podobny problem albo cos??
chyba ze oni zrobili taki chaczyk bo tam pisze ze pomocja jest tylko dla nowych uzytownikow...no a ja jestem zarejestrowany juz gdzies ponad 2 tygodnie a dopiero przed wczoraj wplacilem kase no wiec nie wiem czy to tez mnie zaliczaja? Czy nowych uzytkownikow to licza jezeli sa zarejestrowani 2-3 dni przed wplata :?

prosze o pomoc...
Szymon a gdzie ty widziales te 100% bo ja na stronie nie widziale tego wogole.Ale jak dla nowych uzytkowników to niesadze zeby to sie roznilo czy dwa dni czy dwa tygodnie jesli takowa promocja jest to predzej by chodzilo ze pierwsza wpłata nowego uzytkownika.Tak mi sie zdaje ale nie jestem pewien

poZDro
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no kurde ale pisze tam wyraznie: &quot;20 euro dla nowych uzytkownikow&quot;
wiec ja wplacilem dyche wiec powinien dostac druga dyche gratis ???? no i napisalem do nich a oni mi odpisali:

Szanowny Panie,

Dziękujemy za napisanie do nas. Może Pan skorzystać z promocji 100% zwrotu od pierwszego
zakładu. Jeżeli bonus nie zostanie przyznany następnego dnia po jego postawieniu o godz. 00:10 to prosimy
do nas napisać w tej sprawie.

Życzymy wielu udanych zakładów i jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.

Z bukmacherskim pozdrowieniem,

service @ gamebookers
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Standard mi tez tak pisali, wiec napisalem po angielsku do angielksiego supportu, i dostalem bonus od nich i od polskiego :mrgreen:
Ale to juz dawno bylo
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no i odpisali...a to sz****


Szanowny Panie,

Dziękujemy za napisanie do nas. Promocje związane z podwojeniem pierwszej wpłaty zostały
zakończone.

Życzymy wielu udanych zakładów i jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.

Z bukmacherskim pozdrowieniem,

service @ gamebookers
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Szymon albo Ty czegoś nie rozumiesz albo ja. Na mój gust to chyba nie do końca kumasz tą promocję. To nie jest podwojenie wpłaty (pierwszego depozytu) tylko zwrot kasy za pierwszy zakład. Napisali &quot;20 Euro dla nowych użytkowników&quot; bo maxymalnie tyle zwrócą za postawiony zakład. Czyli stawiasz 80 ziko i oni to zwracają nie patrząc czy wygrałeś czy przegrałeś.

Szanowny Panie,

Dziękujemy za napisanie do nas. Promocje związane z podwojeniem pierwszej wpłaty zostały
zakończone.

Życzymy wielu udanych zakładów i jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.

Z bukmacherskim pozdrowieniem,
No i to się zgadza bo ta promocja o ile mnie pamięć nie myli trwała do końca Czerwca czy jakoś tak
 
maxer 0

maxer

Użytkownik
A ja dwa razy dostałem od nich maila, ze jak wpłacę swój pierwszy depozyt to mi go podwoją. Przedwczoraj wpłaciłem 75zl, a wczoraj na koncie mialem juz 150zl...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Szymon albo Ty czegoś nie rozumiesz albo ja. Na mój gust to chyba nie do końca kumasz tą promocję. To nie jest podwojenie wpłaty (pierwszego depozytu) tylko zwrot kasy za pierwszy zakład. Napisali &quot;20 Euro dla nowych użytkowników&quot; bo maxymalnie tyle zwrócą za postawiony zakład. Czyli stawiasz 80 ziko i oni to zwracają nie patrząc czy wygrałeś czy przegrałeś.

Szanowny Panie,

Dziękujemy za napisanie do nas. Promocje związane z podwojeniem pierwszej wpłaty zostały
zakończone.

Życzymy wielu udanych zakładów i jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą.

Z bukmacherskim pozdrowieniem,
No i to się zgadza bo ta promocja o ile mnie pamięć nie myli trwała do końca Czerwca czy jakoś tak
no wlasnie i o to mi chodzilo tylko ze oni nadal na glownej stronie mieli napisane o tej promocji wiec mogli to sciagnac skoro jest to nieaktualne ://
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
NO wiec to jest tak. Zarejestrowalem sie kilka dni temu. Przez te kilka dni nie dokonalem zadnej wplaty, nie postawilem zadnego kuponu i otzymalem dzis rano takiego emaila:
Witaj Piotr,

Zauważyliśmy, że po zarejestrowaniu się w Gamebookers nie postawiłeś(aś) jeszcze swojego pierwszego zakładu z nami.

W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Ci wyjątkową promocję podwojenia Twojego pierwszego depozytu na konto zakładów w Gamebookers i zachęcić tym samym do rozpoczęcia gry w naszej firmie:
Zaloguj się na swoje konto gracza w Gamebookers i dokonaj pierwszej wpłaty a my podwoimy jej wysokość! Maks. bonus jaki możesz otrzymać to PLN 77.35 .
NO a piennadze wplacilem w piatek i pewnie dzis dotra.Wiec bede mial 2 razy wiecej. Mało tego pierwszy kupon zagral za cala sume na najmniejszą dostepną stawke(powiedzmy 1,01zł) i pewnie trafie ten kupon i jeszcze zwrącą mi stawke. A wiec kwota którą wplacilem zostanie podwojona 4 razy!!!!!!!!!!!!!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ja również,zarejestrowałem sie na Gamebookers.Nic nie wpłacałem po kilku dniach meil taki sam jak dostał Pele,zagrałem ako 2,2.Wygrałem dołożyli 20 ojro i nastepnego dnia nastepne 20 ojro zwrot 1 kuponu , pierwszy kupon zagrałem all bonus.....Wpłaciłem 100 zł.
 
B 0

bula_bomst

Użytkownik
Witam przyjmijmy taka sytuacje ze wiecej niz jeden czlonek mojej rodziny chce grac w tym buku, czyli jedno domostwo ten sam adres IP. Czy moga byc zalozone np. 2 konta z tego samego IP, domostwa i czy bonus bedzie przyznany ??
Pozdrawiam Bula
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Witam przyjmijmy taka sytuacje ze wiecej niz jeden czlonek mojej rodziny chce grac w tym buku, czyli jedno domostwo ten sam adres IP. Czy moga byc zalozone np. 2 konta z tego samego IP, domostwa i czy bonus bedzie przyznany ??
Pozdrawiam Bula
Ja tak zrobiłem i bonusik dostałem na dwa konta, ale to juz troche temu.A mam jedno IP.
 
R 7

raczek

Użytkownik
Witam przyjmijmy taka sytuacje ze wiecej niz jeden czlonek mojej rodziny chce grac w tym buku, czyli jedno domostwo ten sam adres IP. Czy moga byc zalozone np. 2 konta z tego samego IP, domostwa i czy bonus bedzie przyznany ??
Pozdrawiam Bula
Ja tak zrobiłem i bonusik dostałem na dwa konta, ale to juz troche temu.A mam jedno IP.
Czytalem regulamin i jest to zabronione. Moga zablokowac oba konta
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
chodziło o to, że jeżeli jesteś nowym użytkownikiem GB, wpłacisz pieniążki i postawisz zakład powiedzmy za 10 euro to jak wygrasz to dostajesz jeszcze raz tyle wygranej.
maksymalnie do 20 euro, czyli jak postawisz 21 euro i wygrana bedzie powiedzmy 42 euro to dostaniesz dodatkowo do wygranej 20 euro ;)
 
Do góry Bottom