>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonus

k@jt3k 5

k@jt3k

Użytkownik
Witam, ostatnio dostałem bonus od Unibet (bodajże zakład bez ryzyka), w którym mogłem postawić zakład od 5 do 30zł i jeśli nie wejdzie dostane całkowity zwrot stawki, więc postawiłem zakład za 30zł po kursie 3zł i wygrałem 90. Było napisane, że żeby mógł tą kwotę teraz wypłacić muszę ją obrócić i tu moje pytanie po jakim kursie muszę zagrać żebym bez problemu mógł to teraz wypłacić ?
Z góry dzięki za pomoc ???? .
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jak wygrałeś to bonusu nie ma i nie musisz nic obracać
a szczegóły masz w zakładce moje konto -&gt; moje bonusy
 
k@jt3k 5

k@jt3k

Użytkownik
To mam rozumieć, że jeśli zakład by nie wszedł to wtedy tą kwotę którą postawiłem musiałbym obrócić żeby móc ją wypłacić ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tak, tą kwotę która by ci zwrócili, tak jak pisałem sprawdź szczegóły w zakładce bonusy bo dla każdego bonusy oraz warunki są inne
 
A 10

anders001

Użytkownik
Wie ktos moze czy z tym bonusem &quot;darmowy zaklad do 200zł &quot;
wystarczy jeden kurs w ako ponad 1.40 czy wszystkie kursy muszą byc ponad 1.40 zeby dostac zwrot w przypadku przegranej?
 
C 42

cravchenko

Użytkownik
Wiem, że ostatni post z lipca ale dowiedział się już ktoś czy ten przedmeczowy można dawać w AKO czy tylko singiel? I jak to jest potem, jeśli chodzi o obrót bonusu w razie przegranej? W regulaminie jest napisane &quot;łączone zakłady przedmeczowe i live nie są brane pod uwagę przy obracaniu bonusów&quot;. Jeśli chodzi o live, to chyba jasne. Ale jeśli chodzi o łączone zakłady przedmeczowe, to chodzi im o standardowe AKO złożone z kilku typów czy o coś innego. Jeśli AKO i live odpadają, to na to wychodzi że do obrotu zostaną nam tylko same single przedmeczowe powyżej kursu 1.40.
 
D 0

davidrq7

Użytkownik
&quot;Możesz postawić tylko jeden zakład bez ryzyka. Jeżeli wygrasz pierwszy zakład, bonus zostanie wykorzystany. Jeżeli postawisz zakład systemowy, tylko pierwsza rozstrzygnięta kolumna o wartości maksymalnie 200 PLN zostanie wliczona.

Czyli jeśli zrozumiałem dobrze Twoje pytanie to jest tak, że jeśli zagrasz dubla i pierwszy mecz przegra to masz zwrot a jeśli pierwszy wygra a 2gi przegra to chyba całość jest out.
Z naciskiem na chyba
 
d4b 1

d4b

Użytkownik
Witam
Na Unibecie jest taka promocja:
&quot;Dzień 10 – Nagroda za obstawianie na żywo
Dziękujemy za udział w promocjach Kalendarza Adwentowego.
Tylko dziś możesz zyskać zakład bez ryzyka na żywo o wartości 55 PLN za zawarcie zakładu na żywo o wartości 55 PLN.
Najpierw zaakceptuj ofertę i jej poniższe zasady.
Nie przegap codziennych ofert Kalendarza Adwentowego 2016. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę Kalendarza Adwentowego 2016. &quot;
i dalej nurtuje mnie ta informacja...
&quot;Ważne informacje o bonusie:
Gracz może posiadać tylko jeden aktywny bonus.
Aktywacja nowego bonusu, powoduje anulowanie środków bonusowych, wygranych oraz zakładów zwartych za środki bonusowe wcześniej aktywnego bonusu.
Ten bonus jest dostępny tylko na jedno konto.
Unibet zastrzega sobie prawo do wycofania lub zmiany bonusu.
Ogólne zasady Unibet obowiązują.&quot;
Mam rozumieć, że jeżeli aktywuje ten bonus to odejmą mi środki które wygrałem w ostatnim bonusie oraz samą wygraną nawet jeżeli aktualnie nie mam aktywnych żadnych bonusów?
Proszę o pomoc
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mam rozumieć, że jeżeli aktywuje ten bonus to odejmą mi środki które wygrałem w ostatnim bonusie oraz samą wygraną nawet jeżeli aktualnie nie mam aktywnych żadnych bonusów?
Nie. Ten punkt mówi, że jednocześnie nie możesz mieć aktywnych dwóch/więcej bonusów.
Jeśli nie masz, tak jak mówisz, żadnego aktywnego bonusu, to śmiało korzystaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
d4b 1

d4b

Użytkownik
Teraz rozumiem. Myślałem że wcześniej aktywny bonus jest wliczany pomimo tego, że jest nie aktywny. Nie mniej dziękuje i na pewno skorzystam oby z plusem.
Pozdrawiam : )
 
Do góry Bottom