>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonusy u polskich bukow latwy obrot

B 1

bart1902

Użytkownik
Sluchajcie mam konta na siebie i kolega tez mi udostepni , zamierzam to wykorzystac na polskich bukach do obrotu. Sts latwo to sam obroce , ale juz np milenium 100% do 760 4 razy obrot czy totolotek 1000 x6 juz dosyc ciezko dlatego pomyslalem aby od razu pozbyc sie jednego bonusu w taki sposob aby zagrac zaklad przeciwstawny np biore bet at home wplacam 700 zl , daja mi 50% a wiec mam 1000zl kurs min 1,70 z racji ze to buk bez podatku gram dwu drugowe zdarzenie z nastawieniem na wygrana w bahu za 1000 zl a drugi kupon gram np w totolotkuz kursem ponad 2 . Wchodzi w bah mam np. 1700 zl i 1000 obrotu juz zaliczone , w totolotku zostaje mi 1000zl i 1k obrotu zrobione . Co myslicie o tym pomysle ?
Kolejna opcja to zaklady bez ryzyka jakich teraz duzo oferuja bukmacherzy tj. fortuna 100zl , expekt betclic 200 i 222 zl , betsafe darmowy zaklad 150zl, betsson 150zl. Moglbym wykorzystac dwa konta aby zagrac przeciwstawnie i miec pewny zysk np jedno konto betclic a drugie betsson. Tylko nw w jakis sposob sa powiazani Ci bukmacherzy, wiem ze napewno betclic i expekt nie mozna tak zrobic miedzy nimi , a jak z reszta bukow czyli betsafe i betsson ?
 
M 0

mastasim

Użytkownik
Ok. Jeśli tylko kolega Ci udostępni konto bankowe/bądź wykona przelew na buki polskie to ok.
Wziąłeś pod uwagę, że przy obrocie możesz mieć serie trafien na totolotku? Wiesz ile trzeba wtedy postawić na drugim buku? Dolicz podatek, oraz stratę na xakladzie. Bo musiał byś znaleźć między bukmacherami wartościowy surebet.
Odnośnie expekt i betclic, to ja bym uważał na te cashbacki, dużo ludzi narzeka bo było dużo wyłudzeń tych bonusów. Ta sama zasada, każde nowo konto muszą się zgadzac dane przelewu z właścicielem konta.
 
B 1

bart1902

Użytkownik
Tak sobie pokombinowalem , popodliczalem i rzeczywiscie tak jak mowisz nie wyglada to za dobrze przez podatek slabe kursy no i to wlasnie ze wcale nie musze wygrywac tam gdzie chce.
Jeszcze inna kwestia ktora chcialbym omowic .
Chyba nie bedzie problemu jesli jednego dnia postawie np zaklad bez ryzyka w expekt, fortunie i betsson.
Chodzi o to ze ja do tych zakladow wykorzystuje overy bramkowe kurs pow 2 i zauwazylem ze jesli sposrod kilku wybieram jedno niby najpewniejsze to akurat ono nie wchodzi , a takto wybiore sobie 3 overki i ktorys napewno wejdzie.
 
M 0

mastasim

Użytkownik
Wszystko zależy jakie mają wymagania i regulaminy. Ja ich nie znam, ale może być tak , że muszą to być 3 drogowe rynki.
 
P 30

pricelid

Użytkownik
Najlepsze będzie nie kombinowanie. Przede wszystkim jeżeli będziesz wiedział w co inwestujesz swoje pieniądze, to nawet startując z 50 zł zrobisz z tego dużo pieniędzy. Pozdro ????
 
Do góry Bottom