>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bonusy Urodzinowe.

1 26

1xbet.com

Użytkownik
a ja to nic nie dostałem a miałem w weekend ????
Bonus urodzinowy przyznawany jest w formie kodu , wysylanego na pocztę konta 1xbet oraz wiadomością sms jeżeli zaznaczył Pan zgodę na otrzymywania informacji o bonusach.
Proszę sprawdzić na koncie, jeżeli nie ma kodu proszę o kontakt na LC dostępnym już w języku polskim.
Kod ważny jest przez miesiąc od dnia urodzin.
Wszystkiego najlepszego :grin:
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Otrzymane bonusy urodzinowe:
Bah - darmowy kod na 40zł
Doxxbet - ~9zł freebet
Redbet - bonus 100% do 50EUR
Do tego chyba po raz pierwszy dostałem bonus na IMIENINY (nie obchodzę także nawet o tym zapomniałem, tak się jednak składa że mam je kalendarzowo kilka dni po urodzinach):
Bah - bonus 100% do 200zł.
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
W bahu jeszcze nigdy nie dostałem urodzinowego. Za mało zarobili na mnie najwyraźniej. No nic, za miesiąc kolejny rok na karku, zobaczymy tym razem :razz:
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
6 dni temu mialem urodziny, konta dokladnie u 29 bukmacherow i jesli chodzi o bonusy to totolotek dal freebet 10 zl, a winmasters jakis reload, to wszytko ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
6 dni temu mialem urodziny, konta dokladnie u 29 bukmacherow i jesli chodzi o bonusy to totolotek dal freebet 10 zl, a winmasters jakis reload, to wszytko ????
Zapomniałeś dodać że jeszcze Efortuna dała Ci 10 zł ???? jeżeli wpłacisz....... bo dają każdemu taką cudowną promocję że aż wstyd nie brać ;) ????
 
M 837

marcios

Użytkownik
Mnie z naziemnych tylko Milenium, dawał punkty, które można było wymienić na kasę coś ok 13zł i życzenia po zalogowaniu tak żaden inny nigdy nie dał nic a Milenium też ostatnio nie ????
 
Do góry Bottom