>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bony z serwisów do bet-at-home

Status
Zamknięty.
S 0

sowa_90

Użytkownik
Witam!! A Znacie teraz jakies stronki które daja chodz by Bon na 2 zł za Free?? .i co trzeba zrobic zeby dostac ?? ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Witam!! A Znacie teraz jakies stronki które daja chodz by Bon na 2 zł za Free?? .i co trzeba zrobic zeby dostac ?? ????
Ja dostałem już 3 bony bet-at-home za kazdym razem od innego serwisu.

Podaje SERWISY ktore przysłały mi bony (oczywiscie uprzednio trzeba sie w nich zarejestrowac)

1) LIGA TYPERÓW
2) http://WWW.PRV.PL
3) http://www.ligapolska.biz


Z tych trzech dostalem wiec napewno przysylaja.

Slyszalem tez ze podobno bajer.pl i home.pl tez przysylaja ale nie mam dowodu bo od nich nie dostalem.


Kto zna jakies jeszcze niech dopisuje !
 
S 0

sowa_90

Użytkownik
OK Dzieki Zalogowałem sie na Lidze Polskiej i na Meila przysyłaja Bonik.?? a Wlasnie jeszcze jedno jak juz mam konto na BAH tylko 0 zl to moge tym bonem .uzupelnic ??.Sorki za pytania ale jestem Nowy ???? ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
impulsive jak dawno te bony dostales ?
Chialem sprawdzic ale nie moge wejsc na strone bet-at-home.

Wyskakuje mi ponizszy komunikat :

Our website is down due to maintenance. Thank you for your understanding. Your bet-at-home.com team. Your bet-at-home.com team.

Ale pierwszy dostalem dosc dawno okolo pol rok utemu, nastepny chyba ok. 2 m-ce pozniej a ostatni chyba jakos w styczniu.
I narazie cisza, nie dostalem czwartego...
 
P 0

przemek1982

Użytkownik
Dostalem narazie dwa, z serwisow:

epuls.pl
bajer.pl


z tym bajerem bylo o tyle smiesznie ze przyjeli mi bon pomimo tego ze w mailu byla podana data waznosci i bon teoretycznie nie byl juz wazny ;) (rzadko sprawdzam maila, na ktory go dostalem)


Swoja droga... czy przypadkiem w regulaminie bet-at-home nie ma czegos o tym, ze mozna wykorzystac maksymalnie jeden bon? Poprawcie mnie jesli sie myle ;)


Pozdrawiam,
Przemek
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Swoja droga... czy przypadkiem w regulaminie bet-at-home nie ma czegos o tym, ze mozna wykorzystac maksymalnie jeden bon? Poprawcie mnie jesli sie myle Wink

! bon na 1 konto gracza z danej seri bonów czyli jest akacja rozdawania bonów to z tej seri tylko mozesz 1 bona sobie doladowac:]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom