>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Borussia Dortmund - Bayern Monachium, HIT 27 kolejki, 4 kwietnia godz. 18:30

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS

BORUSSIA DORTMUND - BAYERN MONACHIUM
Kursy 3,60 - 4,67 - 2,05

Patrząc przez ostatnie lata to można powiedzieć, że jest to klasyk Bundesligi. Oba zespoły wygrywały ostatnio Bundesligę, oba ją zdominowały. Teraz BVB ma słabszy sezon, Bayern wygrywa, ale w ostatniej serii np przegrał z Gladbach 0:2 na Allianz Arena co pokazuje, że nie są nie do pokonania. W dodatku w Bayernie ostatnio kontuzje leczył Robben i Ribery, czy uda im się wrócić na ten mecz? Czy Bayern zmaże plamę po ostatnim meczu ?
Jak spiszę się BVB?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Bayern bez: Robben, Ribery, Alaba, Martinez i Badstuber.
Przewidywany skład wg kickera:
Neuer - Rafinha, Benatia, J. Boateng, Juan Bernat - Lahm, Xabi Alonso, Schweinsteiger - T. Müller, Lewandowski, M. Götze
BVB: Weidenfeller - Sokratis, Subotic, Hummels, Durm - Gündogan, S. Bender - Kampl, Kagawa, Reus - Aubameyang
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mam dwa pomysły na ten mecz.
Pierwszą opcją jest remis. Niestety Bayern nie jest w formie, dodatkowo braki kadrowe o których wspomniał djzjee nie przekonują do powierzenia im kasy. Pocieszeniem jest powrót Lahma, który w końcu zacznie mecz w podstawowej jedenastce. Wielu może kazać mi się popukać w czoło mówiąc że Bayern nie jest w formie. Nie mam na myśli tylko ostatniej porażki z Gladbach, już od dłuższego czasu Bayern się męczy. Mimo wysokich zwycięstw to wciąż nie jest Bayern jaki chciałoby się oglądać. To kwestia dyskusyjna jednak wydaje mi się że powoli przejada im się tiki-taka. Miejmy nadzieję że nie, bo po przejściu Porto zaczną się najważniejsze mecze sezonu. Trochę się obawiam żeby nie powtórzyła się sytuacja sprzed roku, gdy Bayern który świętował mistrzostwo 7 kolejek przed końcem i stracili koncentrację..
Wracając do meczu - Bayern bez Robbena traci dobre 40% swojej mocy, możecie się ze mną nie zgodzić, ale wówczas obejrzyjcie mecz Bayernu z Arjenem i bez Arjena. Różnica widoczna gołym okiem.
Z kolei Dortmund po tragicznej jesieni powoli wraca do czołówki i szansa na to iż ujrzymy Kubę i Łukasza w Lidze Europy jest wciąż spora. W tym meczu Klopp nie skorzysta z Piszczka, Sahina i Kircha. Trener BVB z pewnością dziękuje niebiosom że nie zagra Ribery, który na prawym skrzydle robiliby co chcieli z Sokratisem. Wiadomo że siła BVB tkwi głównie w Reusie, dlatego BVB nie jest bez szans. Sztab szkoleniowy Dortmundu powinien dokładnie przeanalizować mecze z Wolfsburgiem i Gladbach, gdyż one dokładnie pokazują słabość Gwiazdy Południa. Trzeba wyjść na nich bez kompleksów, bez strachu, grać swoją piłkę i nie pozwolić Monachijczykom na miliardy podań. Pressing i mało miejsca na podania a potem rura do przodu i kontra ???? A Aubameyang nadaje się do tego wręcz idealnie.
Reasumując, uważam że żadna drużyna nie posiada wystarczającej przewagi by ugrać 3 punkty. Dlatego typuję remis. Druga propozycja wynika ze wspomnianego braku przewagi i dlatego jakiś under 2.5, może nawet 1.5. Jeżeli BVB zamuruje się na własnej połowie i nie zostawi rywalom miejsca to 0-0 jest całkiem możliwe, ewentualnie ktoś jednego wturla, jednak gdybym miał typować dokładny wynik to stawiałbym 0-0.
Moje propozycje:
remis ⛔ minus, aczkolwiek Reus powinien był strzelić, to była sytuacja 100%
3.5
under 2.5 ✅
2
under 1.5 ✅
3.75
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dortmund - Bayern

Niewatpliwie hit kolejki ale moze to byc monotonny mecz. Bayern czesto przy pilce , rozgrywajac od obrony do pola karnego - moze znowu z tego nic nie wyniknac tak jak z Gladbach. Bez skrzydel Ribery Robben oraz zrywnego Alaby nie ma kto ciagnac gry do przodu. Moze cieszyc powrot Lahma a takze Thiago (jednak mysle ze jeszcze nie zagra jutro).
Dortmund gra troche lepiej niz na jesien ale tez nic porywajacego. Jesli grajacy u siebie Dortmund strzeli pierwszy bramke , Bayernowi moze byc bardzo ciezko.
Na przestrzeni lat nie bylo pogromow a teraz przy takich brakach mysle tym bardziej.

Typ: ponizej 2.5 goli - @2.00 - Bet365 ✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wracając do meczu - Bayern bez Robbena traci dobre 40% swojej mocy, możecie się ze mną nie zgodzić, ale wówczas obejrzyjcie mecz Bayernu z Arjenem i bez Arjena. Różnica widoczna gołym okiem.
Ja się w pełni zgadzam. Miałem grać tu na Bayern, zobaczyłem, że nie ma Robbena i Ribberiego i odpuściłem. Jak dla mnie wnoszą/wnosili mnóstwo do tej drużyny. A ja się tak zastanawiam czy nie puścić coś za małą stawkę na Dortmund. W sumie dlaczego by nie ? Nie czeka ich już nic w LM, walczą niby o miejsce premiujące do LE, ale czy to ma jakieś większe znaczenie dla drużyny z takimi aspiracjami ? Totalny blamaż w postaci spadnięcia do II ligi im nie grozi. U siebie potrafią naprawdę powalczyć, a Bayern jak syty lew. Wiadomo, że i tak i tak mają to I miejsce, czeka ich LM. No i pomijając obecną kiepską formę Borussi całkiem przyjemne H2H i kontekst naszego Lewego asa, który będzie grać przeciw byłej drużynie. Zagram na Dortmund stąd:

Dortmund DNB
kurs: 2,20 buk: Totolotek ⛔⛔⛔
Dortmund kurs: 3,25 buk: Totolotek ⛔⛔⛔
Dortmund i BTS kurs: 5,75 buk: Totolotek ⛔⛔⛔
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Borussia Dortmund - Bayern Monachium 1 (DNB) @2,37
Ja dzisiaj idę w stronę gospodarzy. Przede wszystkim ze względu na słabość Bayernu.
Nie będę ukrywał, że jestem dość sporym hejterem Pepa Guardioli. Jego ortodoksyjna taktyka przyprawia mnie o mdłości, a sposób prowadzenia drużyny pozostawia mnóstwo do życzenia. To facet, który ma ograniczone horyzonty, nie potrafi reagować w czasie meczu, trzyma się jednego planu. Jedzie na doskonałej opinii, a tak naprawdę prowadził w karierze dwa kluby, oba w czasach swojego prime-time. Już widać jak w dwa lata popsuł genialną machinę stworzoną w Monachium przez Heycknessa.
Ale do rzeczy. Bayern przystępuje dzisiaj bardzo osłabiony. Przede wszystkim obaj skrzydłowi: Arjen Robben i Franck Ribery, co wydatnie zmniejsza zagrożenie w bocznych sektorach, co jest o tyle istotne że w ekipie Borussi nie zagra Łukasz Piszczek na prawej obronie, a zastąpi go raczej mało zwrotny Sokratis Papastathopoulos. Grek jest nominalnym stoperem, i w bronieniu tej strefy boiska lepiej się sprawdza. Podejrzewam że będzie dzisiaj mocno zawężał pole gry, zmuszając Bayern do gry na bardzo małej przestrzeni w środku pola, a ponieważ zagrożenie ze skrzydeł jest dzisiaj relatywnie niewielkie (nie zagra też Alaba na lewej obronie Bayernu, który lubi się podłączać w akcje oskrzydlające). Gundogan i Bender w środku pola są w stanie zaryglować przedpole i nie pozwalać rozwinąć się Mario Gotze, który pewnie będzie automatycznie szukał rozciągania gry, co jeszcze bardziej osłabi możliwości gry kombinacyjnej Bayernu.
Podstawowa para stoperów Borussi nareszcie może zagrać razem, nie nękana urazami. Myślę że Neven Subotić i Mats Hummels nawet w nieco słabszej formie, dzisiaj skoncentrują się na 110% i będą odłączać Roberta Lewandowskiego który w ostatnim czasie nie jest w najlepszej dyspozycji.
Borussia atakować będzie na ogromnej prędkości, z kontrataku. Do tego idealnych będzie trójka ofensywnych graczy: Marco Reus, Shinji Kagawa i wreszcie ten niesamowity, szybki jak wiatr Pierre-Emerick Aubameyang. &quot;Gabońska Pantera&quot; ma wszystko, by rozstrzygać o wynikach takich meczów jak dzisiaj: niebywałą technikę, skuteczność pod bramką rywali, oraz przede wszystkim niesamowite depnięcie, które pozwala mu zgubić na krótkim odcinku nawet najszybszego defensora. Zresztą przypomnijmy sobie mecz tych drużyn w Monachium, gdzie właśnie tak padła bramka na BVB, gdy Aubameyang jak strzała przedarł się prawą flanką, zgubił bezradnego Bernata i zacentrował.
Bayern ostatnio nie jest w dobrej formie. Widziałem choćby mecz z Borussią Mönchengladbach, gdzie gracze Bayernu byli jak dzieci we mgle. Patrzyli bezradnie po sobie, i na Guardiolę który nie potrafił w żaden sposób im pomóc. Obrona popełniająca błędy, jałowe podania wszerz środka pola, nawet Manuel Neuer popełnił dwie koszmarne pomyłki. Ten Bayern spokojnie może dzisiaj pęknąć. Rozbita drużyna w dołku przyjeżdża do ekipy na fali wznoszącej. Po fatalnym początku sezonu Borussia idzie w górę, morale w drużynie się poprawia. Na mecz z Bayernem zawsze są zmotywowani w 110%, nawet w jesiennym meczu gdy sytuacja była zupełnie odwrotna, grali z Bawarczykami jak równy z równym. Dzisiaj ten rozbity Bayern stanie naprzeciw armii Kloppa rozgorączkowanej żądzą rewanżu. Borussia będzie grać szybciej, agresywniej, ze wsparciem kompletu 80 000 fanatycznych kibiców na Westfalenstadion. Są w stanie dzisiaj zwyciężyć.
 
rufus87 21

rufus87

Użytkownik
Nie żartujmy z tym rozbitym Bayernem i BVB na fali wznoszącej.Tak się składa,że w ostatnim czasie oglądałem występy obydwu drużyn i o ile Bayern nieco słabiej zaprezentował się w potyczce z Moenchegladbach,tak również Klopp może mówić o sporym szczęściu,że udało mu się zremisować u siebie niedawny mecz z Kolonią,gdzie Bayern również u siebie,rozjechał FC Koeln miesiąc temu 4-1.Co do słabszej formy Lewego-nie pamiętam dokładnie,ale bodajże 6 bramek w ostatnich 7 czy 8 meczach to chyba nie jest słabsza forma.Zwłaszcza,że przy braku Robbena,który walczy o koronę króla strzelców i większość akcji chce kończyć indywidualnie,dzisiaj to na Roberta i Muellera spadnie główna odpowiedzialność za akcje bramkowe.W wygranym meczu z Bremą,gdzie również brakło Robbery&#39;ego,widzieliśmy,że współpraca Roberta z Thomasem funkcjonowała całkiem dobrze.Słabszą formacją w Bayernie napewno będzie dziś obrona.Neuer wraca po drobnym urazie,ze składu wylatuje Badstuber,nie wiadomo w jakiej formie będzie Benatia.
Wobec wszystkich powyższych faktów,ciężko będzie wytypować zwycięzce,skłaniam się raczej ku remisowi w tym spotkaniu,ewentualnie x2.Najpewniejszym typem wydaje mi się jednak

BTS 1.66 B365 ⛔

BTS nie wszedł dzięki świetnej interwencji Neuera,reszta analizy w sumie pokrywa się z przebiegiem spotkania-ładna bramka Roberta po dwójkowej akcji z Muellerem;)
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Dortmund - Bayern
typ: over 2,5 ⛔
@ 2
Bet365

Obie drużyny z kłopotami kadrowymi, Bayern bez Riberiego, Robena i prawdopodobnie Alaby. Dortmund bez Piszczka i Sahina. Bayern pewny mistrzostwa więc zagra na luzie, Dortmund musi gonić czołówkę więc, muszą nacierać. Myślę że nie będą to &quot;szachy piłkarskie&quot; do jakich zdążyliśmy się przyzwyczaić, gdy drużyny te walczyły bezpośrednio o mistrzostwo Bundesligi. Kurs na over 2,5 jak marzenie. Myślę że drużyny sobie dzisiaj postrzelają.
* Bayern nie chciał, a Dortmund nie potrafił, tak w skrócie mogę napisać o tym meczu. Po cichu myślałem że wobec absencji w Bayernie dwójki R&amp;R Dortmund pokusi się o zwycięstwo, ale się przeliczyłem po raz kolejny :;/:. Jeśli miałbym jeszcze raz oglądać ten mecz to nawet jakby mi ktoś zapłacił to bym odmówił. Jedyny pozytywny aspekt to bramka Lewego.
Ps. A Bayernowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia Robena i Riberiego bo bez nich to oni blado w ataku wyglądają...
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Nie bez powodu obie drużyny dzieli ponad 30 punktów tabeli. Borussia poza przypadkową sytuacją Reusa z przodu prawie nic, kilka kontrowersyjnych upadków w jedenastce, bardzo bezproduktywny Błaszczykowski, Bayern też jak kolega wyżej wspomniał bez szału w ataku aczkolwiek Muller z Lewandowskim coś tam tworzyli razem. Było widać po wejściu Thiago jak jeden zawodnik kreatywny potrafi wpłynąć na styl drużyni i przebieg meczu. Ale resumując, 90 minut z życia wyjęte.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
To co opisałem wyżej sprawdziło się i typ na plus.
Mecz dobrze pokazal jaki dortmund jest momentami nieporadny.
Na ile do momentu stracenia gola ich gra wyglądala całkiem dobrze , tak w drugiej połowie tworzenie składanych akcji szlo jak po grudzie. No może z wyjątkiem strzału Reusa z wolnego kiedy to przepiękna interwencja oraz refleksem wykazał się Neuer.
Bayern przejął kontrolę nad grą wiec wtedy grali już to co lubia. Solidny Dobry występ Dante w obronie.
Jak dla mnie świetny mecz rozegrał Lewandowski. Nie sugeruje się tylko tym ze strzelił gola ale tym jak świetnie utrzymywal się przy piłce. Cofal się po piłkę , przyjmował tyłem do bramki przy czym kilka razy niemalże osmieszal swoich byłych kolegów.
Bardzo cieszy mnie powrót Thiago . Dostał 30 min i od razu widać jakim jest kreatywnym i ważnym zawodnikiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom