>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

boylesports - problem

lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Witam, mam bardzo poważny problem. Założyłem sobie konto w Boyle Sports głównie w celu złapania freebeta - 20 funtów. Przy odrobinie szczęścia ugrałem u nich 135 funtów!!! Chce zrobić wypłatę, a tu dostaje wiadomość, że muszę potwierdzić swój wiek. no to wysyła zdjęcie dowodu i czekam na kasę. A oni piszą, ze akceptują tylko paszporty i prawo jazdy, których nie posiadam!!!I szok!!! Ponad 600zł, dla mnie to fortuna. I co ja mam teraz zrobić/ Poprosić kumpla, żeby założył konto i przetransferować kasę przez pokera? Pomóżcie...Zależy mi na czasie.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
a) wyrabiasz sobie paszport (...)

b) robisz prawo jazdy (....)

c) grasz prawie-surebeta i &quot;przenosisz&quot; środki na konto u innego buka (najlepiej do betfair, kursy ma wysokie dlatego strata przy &quot;transakcji&quot; będzie niewielka).

d) wypytujesz ich o inny dowód potwierdzający tożsamość, który możesz im przedstawić, a który ich satysfakcjonuje (wyciąg z konta bankowego, opłacone rachunki, itp)
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Kumpel miał podobną sytuacje u innego buka - oprócz dowodu, chcieli jakiś rachunek, a że wszystkie były na żone, więc im grzecznie to wyjaśnił w mailu i kase dostał.
Napisz do nich, wytłumacz, ewentualnie wyślij (jeśli masz) legitymacje, albo inny dokument ze zdjeciem.
Z tym surebetem radziłbym uwazać, jak wejdzie, to po sprawie, tylko co będzie jak siądzie u Boyle - stan konta wzrosnie, a problem dalej nierozwiązany.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
a rachunek jakis przedstawic na siebie nie mozesz?
to dziwne bo to chyba ang buk jest, a w anglii z tego co wiem posiadanie card id(czyli dowodu) nie jest obowiazkowe ;) nie wszyscy maja takze prawo jazdy czy paszporty
edit: glupi ja bo przeciez na rachunku nie udowodnisz wieku..
no ale tak jak pisza poprzednicy, napisz do nich i wyjasnij
 
Do góry Bottom