>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brak otrzymania pieniędzy...

rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Witam. Wczoraj około godziny 19:00 przelewałem pieniądze z PKO BP do Skrill poprzez p24. Korzystam z MB od paru lat i nigdy nie miałem takiego problemu jak teraz. Pieniądze z banku mi zniknęły a na MB nie ma ani grosza. Co więcej, pisałem do nich e-maile i zero odzewu, a numer kontaktowy który mają na stronie nie istnieje... czy ktoś miał podobny problem?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Witam. Wczoraj około godziny 19:00 przelewałem pieniądze z PKO BP do Skrill poprzez p24. Korzystam z MB od paru lat i nigdy nie miałem takiego problemu jak teraz. Pieniądze z banku mi zniknęły a na MB nie ma ani grosza. Co więcej, pisałem do nich e-maile i zero odzewu, a numer kontaktowy który mają na stronie nie istnieje... czy ktoś miał podobny problem?
Oj czlowieku gdzie ty zyjesz zaraz podam ci 2 nr:
zadzwon najpierw tutaj do przelewow24 oto nr:+48 61 642 93 44
Podobno pracuja do 24 wiec mozesz i dzis sprobowac i mysle ze wysla kaske jesli nie to poprosza o potw wplaty ktore wysylasz na [email protected]
Jesli chodzi o moneybookers prawidlowy nr to:
W pilnych sprawach:+44 203 514 5562

Godziny pracy: pon.–niedz,09:00 - 18:00 GMT


Wczoraj do nich dzwonilem bo mialem sprawe wiec nr jest aktualny wybierasz 0044 i krecisz dalej z komorki za minute to koszt ponad 2,50 zebys wiedzial pozdro
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Po prostu potwierdzenie o dokonaniu wpłaty od p24 nie dotarło do mb musisz do p24 napisać emaila w treści wpisując nr transakcji oraz hasło transakcji i wyślą potwierdzenie.
Jak emaila nie napiszesz to po 1-2 dniach kasa dojdzie do mb. Miałem taką sytuację jak ty kilka razy i zawsze kasa docierała czasami z opóźnieniem takim jakie spotkało.
 
K 3

kruker

Użytkownik
Potwierdzam, że p24 czy skrill kasy nigdy nie zgubiło, faktycznie czasem można mieć wrażenie, że przepadła gdzieś w otchłani internetu, ale potem okazało się, że została z opóźnieniem, ale zaksięgowana, także brak powodów do zmartwień .
Skrill to porządna firma moim zdaniem.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Potwierdzam, że p24 czy skrill kasy nigdy nie zgubiło, faktycznie czasem można mieć wrażenie, że przepadła gdzieś w otchłani internetu, ale potem okazało się, że została z opóźnieniem, ale zaksięgowana, także brak powodów do zmartwień .
Skrill to porządna firma moim zdaniem.
Z ta opinnia absolutnie sie nie zgodze po to dzwonilem do dziadow bo po 1 czekalem 2 tygodnie na karte i nie dotarla!!!Po 2 jak napisalem e-mail czekalem 3 dni na odp i mieli to gdzies zeby odpisac a pisze na stronie ze maja 24h wiec jak oni postepuja do klientow to glowa mala....To samo moj kolega wyslal skan zeby mu limit podniesli wiesz ile czekal 7 dni!!!!Doslownie blokuja twoja kase i to ma byc porzadna firma?????
 
Do góry Bottom