>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bramki po czerwonej kartce - live.

czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Witam, chciałbym się was spytać co sądzicie o takim &#39;systemie&#39;. Gramy po prostu na over bramkowy na live po czerwonej kartce dla którejkolwiek drużyny. Jakiś czas już oglądam różne ligi i naprawdę jest duża skuteczność takiego grania, bo w wielu przypadkach bramki padają. Oczywiście najlepiej przyczaić się na grę, gdzie jest grający w 10 zespół i do końca spotkania jest ~15/20 minut, bo w późniejszych fazach meczu (80-90 min.) tempo spotkań nie jest już takie porywające (są przypadki, że utrzymuje się wynik 1:1 i przypuśćmy gospodarze grają w przewadze, więc o over można się pokusić, bo chcą osiągnąć dobry wynik).
Rozmyślam jeszcze nad podobnym graniem, mianowicie typowanie na bramkę dla drużyny, która gra w osłabieniu, też widziałem wiele przypadków, gdzie ekipa jest zmotywowana, zwarta w obronie i w jakiejś kontrze strzela bramkę. Ostatnio na live (z braku transmisji) śledziłem mecz w Boliwii, gdzie The Strongest grało z Petrolero, już w pierwszej połowie stracili dwóch graczy a kurs na ich bramkę wynosił @11. Nie odważyłem się tego pograć, co było dla mnie niedobre, gdyż mecz zakończył się wynikiem 4:1.
W sumie to ekipy, które wiedzą, że będą grały w przewadze mają przewagę i takie psychiczne rozluźnienie co często prowadzi do straty bramki.
Co myślicie o takich &#39;systemach&#39;? Przy odpowiednim doborze spotkań (ligi overowe) i w miarę szybkiej czerwonej kartce &gt;70 można naprawdę nieźle wyjść na skuteczności. Proszę o opinię, jak poznam parę waszych zdań to zacznę/nie zacznę grę w taki właśnie sposób ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie chce mi się czytać tego całego bełkotu ale po tytule już mogę stwierdzić , że nici z tego.
A nawet więcej, jeżeli czerwona kartka wpadnie powyżej 70 min to z przyjemnością zagram przeciwność czyli BRAK BRAMKI.
A gdybym miał takie umiejętności
Przy odpowiednim doborze spotkań (ligi overowe)
To bym wolał grać wiele ciekawszych zdarzeń.
Przepraszam, za krytykę ale już wysiadam powoli czytając te wszystkie magiczne pomysły (łącznie z moimi)
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
grałem jakis czas temu w ten sposób i nawet to szło ale trzeba siedziec i zerkac na livesports czy nie dostał ktos czerwonej kartki ale stawiałem taki typ jezeli kartka była przed 60 minuta pozniej raczej ciezko było z moich obserwacji na gola oprocz tego brałem pod uwage jakie kursy były przed spotkaniem na wygrana druzyny bo jezeli na druzynę która dostała kartkę przed meczem wynosił od 1,20 - 1,50 to odpuszczałem ale jezeli było odwrotnie tzn kurs przed meczem wynosił 3-4 wzwyz to grałem.
przykład na szybko
http://www.livesports.pl/mecz/pGYSvYU2/#szczegoly-meczu
http://www.livesports.pl/mecz/WMJo22tj/#szczegoly-meczu
http://www.livesports.pl/mecz/2u5ChpVG/#szczegoly-meczu
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
@voic3d
Szanuje twoje zdanie, ale patrząc przez jakieś 3 miesiące na takie sytuacje śmiem twierdzić, że to ma szanse powodzenia - oczywiście - nie za każdym razem bramki padają, ale w dużej części właśnie gole widzimy.
Źle się trochę wyraziłem z tym doborem spotkań, bo na dobrą sprawę każda liga jest inaczej nastawiona (a raczej drużyny w niej grające) i w jakiś tam sposób możemy gdybać czy bramki padną i czy prawdopodobieństwo jest większe czy też nie.
Dziś przypatrywałem się na live różnym ligom i spotkaniom, gdzie czerwone kartki były i we wszystkich przypadkach (które śledziłem) bramki padały, więc myślę, że to nie jest zły sposób na grę, jednakże powtarzam, że twoje zdanie szanuję.
To była tylko luźna propozycja i prośba podzielenia się opinią, bo bardzo mnie zaciekawiło takie granie. Drużyny grające w przewadze atakują, a te w osłabieniu bronią się a niekiedy udaje im się trafić po kontrze czy stałym fragmencie.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
czasami jak grałem jakis mecz zadowolony patrze a tu moi przeciwnicy dostali czerwo wiec ja juz banan na twarzy mysle sobie wejdzie meczyk a co sie pozniej okazało ci z czerwona kartka zdobywali gola i mecz nie wchodził bo był remis lub nawet ci osłabieni wygrywali spotkanie :razz:
 
Do góry Bottom