>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brawo ja

bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Jednym slowem najlepsze typy bukmacherskie tutaj.
Ogolnie obowiazuje regulamin forum. Mozna sie wpisywac przed meczem, zglaszac uwagi
Statystyki raz w miesiacu, chyba ze mi sie chce czesciej.
Przyjmijmy kazdy typ 200 zl, chyba ze uwazam ze ustawka albo cos jest na rzeczy, to wiecej odpowiednio
Siatka Liga Narodow
Serbia - Brazylia:

1. Brazylia 1,55 pinek TYP WYGRYWAJACY
2. Brazylia -1,5 seta 2,14 pinek
3. Brazylia -2,5 seta 3,8 Unibet to moze nie wejsc
4. Brazylia -7 2,03 1Xbet
5. Under 183,5 1,8 bet365
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Byc moze typ Roku bedzie dzis. Mecz dotyczy meczu Fulham - Aston Villa. Podobno juz przed play offami juz jest ustalone kto ma awansowac, ja tak zalozylem I tego sie trzymam. Moja druzyna jest w grze.
Podpowiadam: druzyna grajaca najlepsza pilke ma byc utracona I nie awansowac.
To moze byc podobny mecz do Swansea - Southampton, gdzie nikt nie wiedzial co sie swieci poza kilkoma milionerami.
Typ jest tak rewelacyjny, ze na zagranicznym forum of razu zarobilem bana jak napisalem co jest grane.
Wszyscy w tym ukladzie siedza, nawet do administratorow forow wysylane sa wytyczne, zeby nie dotykac pewnych spraw.
A podobno mamy wolne media, hehe
Ale spokojnie, tutaj mozna opublikowac co jest grane, to nie Anglia, wiec wam podam
Prosze sledzic temat. Typ podam krotko przed meczem. Bo to chodzi o to zeby weszlo

A w miedzyczasie bo kasa ucieka. Niech ktos lapie jesli wstal, promocna
6. MLS Houston Dynamo - NY City (1-1) jedynka 2,74 betfair (3-1) + 330, 6 Brawo Ja
Jest remis do przerwy, a tam nie bedzie remisu. Dwojka tez moze byc, oczywiscie, ale ja ide za jedynka
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
CHCIALBYM SIE MYLIC
Ale mysle ze szykowany jest gruby walek w meczu Fulham z Aston Villa I mysle, ze druzyna lepsza pilkarsko, z dobrym trenerem, grajaca najlepszy futbol w Championship obok Wolves zostanie uwalona I nie awansuje.
Spisek siega tak daleko, ze jak napisalem na forum zagranicznym a konkretnie angielskim to od razu ban. Podobno w UK jest demokracja I wolnosc slowa hehe. Tu jest gorzej niz w Rosji juz wole mojego kumpla Putina.
Administratorzy dostaja instrukcje zeby natychmiast wywalac jak ktos poruszy pewne niewygodne dla rzadu, rodziny krolewskiej czy sluzb specjalnych tematy, stad takie bezpardonowe traktowanie.
Fulham jest na cenzurowanym odkad wlasciciel weszyl za duzo w sprawie smierci Diany, a konkretnie jej morderstwa dokonanego przez brytyjski wywiad na polecenie rodziny krolewskiej. I niewazne ze zmienil sie wlasciciel, sa nielubiani przez nikogo w UK.
Tu macie wszystkie sedziowskie pomylki wyliczone na niekorzysc Fulham.
https://theref.online/cardiff-joy-as-poor-refereeing-costs-unlucky-fulham-a-return-to-the-premier-league/
Fulham gra najlepsza pilke obok Wolves w Championship ale sedziowie dostali instrukcje zeby nie pozwolic I&#39;m awansowac stad tyle decyzji przeciwko nim.
Poczytajcie sobie - to sie w pale nie miesci jak drukuja przeciwko nim.
Po drugiej stronie nagromadzilo sie zatrzesienie osob zblizonych do federacji - trener Steve Bruce specjalista of awansow - zaden genius - wie z kim pogadac zeby awans byl zalatwiony, Chinczycy podsypali kasa komu trzeba, zeby zneutralizowac zapedy Fulham jak to swego czasu robil Dariusz Wdowczyk no I co tu kryc.
Fulham ma tutaj wrogoa, Aston Villa przyjaciol. Aston Villa dostanie pomoc od sedziego jak sama sobie nie poradzi, w koncowce dostana karny, Fulham czerwone itp.
To moim zdaniem bedzie tak prowadzony mecz jak Swansea - Southampton. wtedy tez nikt nawet nie zauwazyl, ze interesy Southampton byly pilnowane. Tak jak I dzis Aston Villi.

A zatem:
7. Aston Villa wygrana 3,5 skybet -200
8. Aston Villa awans 2,2 BetVictor -200
9. Aston Villa strzeli karnego 9,50 Paddy Power -200

10. Czerwona kartka dla Fulham 7,5 Paddy Power + 1`300
11. Lewis Grabban ostatni gol 8,5 bet365 -200
12. Lewis Grabban pierwszy gol 8 bet365 -200
13. Aston Villa 1-0 10 bet365 -200
14. HT/FT remis/Aston Villa 7,9 Maratonbet -200
15. Czas 1 gola miedzy 70 a 80 min 17 bet365 -200

Ogolnie scenariusz zaklada, ze strony beda sie badac, nikt nic nie strzeli, w koncowce sedzia wkroczy do akcji I zalatwi mecz
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Na zywo 6-13
Golden State - Houston bet365
16. Golden State -8,5 1,83
17. over 212,5 1,83
Co tu gadac dzis kurczaki zrobia z Houston I Hardena to co Zed w Pulp Fiction z Marcelusem wallacem. Przynajmniej do momentu kiedy Butch nie wkroczyl.
A jak przegra Golden State krzyz na droge
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Perla dnia
18. Final play off League One Shrewsbury - Rotherham
awans Rotherham 1,70 Bet365 + 140

Shrewsbury to taka druzyna ze upadli nisko, ale sezon w sezon sa w czubach ligowych tabel (no chyba ze awansowali) i ocieraja sie zawsze o awans, najczesciej (najchetniej) go tracac w ostatniej chwili. Pytanie dlaczego nie chca awansowac nalezy kierowac do nich. Zapewne chodzi o wyzsze wymogi licencyjne, awansowac napewno chca, ale rozwijja sie powoli.
W tym klubie jest coraz lepiej i nie da sie ukryc. Z kazdym kolejnym sezonem. W tym pojechali seria 15 meczow bez przegranej, najdluzsza chyba w calej Football League, przegrali po raz pierwszy dopiero w z Peterboro. Dlugo byli pewniakiem do awansu, odpuscili. Pytanie czy pijawki z wyzszych lig mieli za dobrych zawodnikow, czy bardziej Shrewsbury jeszcze nie chce awansowac - odpowiedz zapewne znaja oni. Jak mowie Shrewsbury chce awansu, ale powoli, moze jeszcze nie teraz
Rotherham? Dziady z Championship, lubia skakac po ligach a to Championship, a to L2, nudy tam nie ma. To jest jednak wiekszy, z wiekszym potencjalem, lepszymi graczami. Wiekszym stadionem. Wiekszym miastem. Duzo graczy sostalo po spadku i chca wrocic napewno. Pewnie w Championship beda dziadowac, ale napewno chca awansu.
Co do Shrewsbury czy naprawde chca awansowac? Nie jestem o tym przekonany. Tam sie dzieje dobrze i za rok pewnie awansuja automatycznie jak dzis odpuszcza. Nikt sie za bardzo nie obrazi ze nie ma awansu. Ich motto powoli do przodu, bedzie dobrze.
Co ciekawe trener Shrewsbury spedzil 17 lat w Rotherham jako gracz. Czy to moze cos sugerowac? Bardzo niekoniecznie ,ale z nim napewno mozna sie dogadac.

Podsumowujac: potencjal druzyny, gracze, trener, miejsce w szeregu klubow, a nawet ostatnia forma mowi mi ze awansuje Rotherham
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Formula1
19. Max Verstappen nie ukonczy wyscigu 3,5 bet365 -200
Moze ukonczy ale napewno furory nie zrobi, na top 6 nie ma szans, moze punkty jakims cudem ale 7-8 pozycja max
20. Pierwszy kierowca ktory wyleci Max Verstappen 17 William Hill -200
A kto broni bogatemu sie bawic
21. Ponizej 13,5 finiszujacych 3,25 Ladbrokes -200
22. Sergio Perez nie ukonczy 3,25 b365 -200
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Troche byku w ten weekend zaszalal
Parada Pride Birmingham

Ale żeby zdementować wszelkie plotki ten tego mój superinteligentny smartfon pospieszyl z pomocą i zrobil zdjecie, z którego smialem się chyba 5 minut. A ja tylko polowałem na biedna nstolatke

Dzis będzie perla dnia również. Taka jak ta wczorajsza. Rozgrywany jest final L2 ale poki co laba. Wewnetrzne info będzie później. Analiza i wiedz. Plus doświadczenie .Klucz do sukcesu. Ustawki tez ale to troche inny temat
Verstappen dojechal, ale typ przeciwko niemu nie był taki glupi. Musial się przedzierać przez maruderów i było ryzyko ze czjnik mu odbije i się wykrzaczy. Była blisko zresztą taka sytuacja niejednokrotnie.
Dzis o wiele mądrzejsze typy. Bierzemy się do roboty za kilka godzin
PS widzieliście ilu dalo się zlapac na te bajeczke o Horfordach i innych leszczach w NBA? W DeRzanow to już i tak chyba nikt nie wierzy
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Perla dnia
Final play off L2
Coventry - Exeter
23. Wygrana Coventry 2,25 wszędzie +250
24. Obie strzelą 2 Ladbrokes + 200
25. Awans Coventry 1.6 bet365 To powinno najłatwiej wejść + 120
26. Coventry strzeli co najmniej 3 gole 6 Skybet +1000

Powinien over 3,5 tez wejść
Może z tymi overami przesada, ale na podstawie swojej wiedzy mowie tak.
1. Ten mecz jest przez Coventry do przegrania. Wszystko zależy od ich podejścia. Jak podejdą na poważnie to wygrają 4-1 4-3 3-2
2. Na sportowo, pod względem potencjału, historii, bazy kibicowskiej, nawet nie ma co porównywać. To jest różnica dwóch, o ile nie trzech lig.
3. Tyle że Coventry to chory klub. Od kilkunastu lat upadają coraz niżej. Z tym, że uwaga odkąd stery przejął Mark Robins pod koniec zeszłego sezonu, nie było już nic do uratowania, spadli z nim, zostawiając mu drużynę z założeniem ponownego awansu. No i choć awansu bezpośredniego nie ma, jest czołówka. Z pewnością mogło być lepiej, bo z L2 bardzo łatwo jest awansować, wystarczy chcieć, ale dalej są tylko o jeden mecz od awansu, co biorąc pod uwagę wydarzenia wokół klubu tragedią na pewno nie jest.
4. W świetle wydarzeń zakulisowych ten mecz może być potraktowany przez graczy Coventry jako demonstracja przeciwko SISU - właścicielowi drużyny - i miastu - operatorowi stadionu. To jest cyrk, żeby mając jeden z najlepszych stadionów w UK musieli się tłuc po okolicznych miejscowościach, będąc bezdomnymi
5. Są konflikty w Coventry i zawirowania, mogą dostać dziś 1-4 1-5 i ostatni gasi światło, oczywiście, ale...wtedy wchodzą nam overki i czeszemy sianko - zgadza się?
6. Exeter to truuuuudny rywal. Oklepani w tej lidze, robią się powoli za mocni, menadżer od wielu lat, naturalną sprawą jest potrzeba awansu. Miasto też duże i spragnione piłki na wyższym poziomie. Z pewnością nie odpuszczą też dziś łatwo.
Zakładam, że ten mecz to pójdzie walka na noże, drużyny rzucą do boju najlepsze co mają, nic do stracenia, a zwycięsko z tego pojedynku wyjdzie jednak Coventry. Jeśli wszystko będzie na sportowo i nie będą chcieli zrobić kupy na srodku boiska, to Coventry bierze ten mecz 4-1
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Brawo ja
Prezent dla obstawiających w naziemnych polskich bukmacherach
Mecz towarzyski Turcja - Iran - Fortuna
27. 1/+ 2,5 3,95 +491,25
28. 2/+ 2,5 6,60 -200
Czyli zwycięstwo każdej z tych druzyn, wic max jeden z tych dwóch typow wejdzie. I będzie to typ pierwszy, a nuc widelec drugi.
Remisu tam nie będzie, bramki na pewno będą
Brawo ja
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Warto sledzic ten temat. To najlepsze typy w sieci.
Typu na Golden state Warriors tutaj nie podalem tylko dlatego, ze w dzień rozbiłem bank i widziałem masowke, wiec odpuscilem.
Ale tez był znakomity i kto inteligentny pogral na

Przeciez wiadomo ze w NBA jest ustawka i władze ligi szykowaly kolejny pojedynek

Skad mam takie dobre typy i pewność ze będę wygrywal bo wiem jak to robic? Dobre pytanie. Po prostu wiem. Jak będziecie grzeczni może wam kiedyś powiem.
Dzis widze jest kilka ustawek na French Open, może podam, może nie, zależy od widzimisię.
Ale nawiazujac do wczorajszego meczu Turcja - Iran.
Zobaczcie sami ten majstersztyk.
Jak wiele Turcy zrobili przez 30 minut żeby dostać gole. Każdy niech sam oceni


Brawo ja
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Przepraszam ustawki na obok (podobno maja ogolnie dziś Rumunki wygrywać w WTA i Cibulkova przegrać)
Potem rozlicze i podam ale operacje finansowe.
Kij tam ustawki, zobaczcie co się dzieje we Wloszech.
Partie majace 500 na 600 glosow chcą sformować rząd a jakiś gamon na solcu prezydenckim odmowil i desygnowal jakiegoś pionka z IMF.
Alez się bronia eurofile.
Wiecie ile tam można zarobić?
A dla formalności
29. Gawrilowa - Cirstea 2 2,50 -200
30. Cibulkowa - Georges 2 2
31. Begu - Schmiedlova 1 1,53 + 106
Wszystko bet365
Ale nawet nie będę weryfikowal i wglebial się zbytnio za duza kasa dziś do ugrania i pewniejsza niż jakies ustawkowiczki
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Proszę czytac ze zrozumieniem. Napisalem ze plotki kraza. Gdyby to była ustawka to nie pisałbym na jakims darmowym forum chyba logiczne?
Ale sam zagrałem na Cirstee na dobry początek dnia. Można grac Cirstea 2-0 i wygrana po przegranym secie.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
NHL ustawka
36. Vegas - Washington 2 3,20 bet365 + 440

Vegas na pewno wygra lige ale jest ustawka na 7 meczow, tak jak w finałach konferencji NBA żeby wygenerować dodatkowe dochody i emocje.
Wprowadza nieco drmaturgii, stad dzisiejsza wygrana Washingtonu. O Vegas poczytajcie o co chodzi w innych poostach. Maja załatwionego mistrza, ddziwi mnie tylko ze liga nie patrzy na to tak, ze skoro jakies zoltodzioby wpadają i szturmem biora lige nie swiadczy to o slabosci NHL ale skoro nikomu to nie przeszkadza....
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Brawo ja
jak mowilem Vegas ustawka i władze zadecydowaly, ze będzie dramaturgia.
Media i &#39;Janusze&#39; maja się ekscytować ze oto powstala druzyna do hokeja na lodzie w srodku goracej pustyni i brzydkie kaczątko na dzień dobry pokazuje wszystkim miejsce w szeregu, rozstawia ich po katach.
Bo się wzrusze gdzie jest chusteczka.
Ktos napisał, ze gdyby wszystko było ustawione nikt by nie inwestowal w druzyny, albo by ktoś zaczal sypać.
Widac ze dzieci nie znacie zycie a dużej kasy nie widzieliście - to do tego delikwenta. Każdy, kto się otarl o duza kase, albo kogos z nia zna wie, ze w takim przypadku nie chodzi o sukces sportowy, ale druzyny sa zakładane w zupełnie innych celach. Chodzi o to, żeby interes się krecil, wlasciciele często nawet nie wiedza co to jest krazek itp.
Oni pakuja kase i ich interesuje, żeby był ZYSK albo jakies inne cele (pranie kasy, zdobycie poparcia w wyborach, gdzie startuje wlasciciel druzyny) a nie jakiś wynik sportowy. Do wyniku sportowego zwyciezcow wyznaczają władze ligi, którym chodzi o maksymalna popularyzacje i tez zysk dla ligi i potem do podzialu na kluby.
Stad Golden/Cleveland w finale NBA, Vegas w finale NHL mimo ze graja taka padake wszyscy. A Vegas gra brutalny hokej jak ktoś oglada
Kolejny argument: dlaczego ktoś nie wsypal. A jaki ktoś kto siedzi po uszy ma interes żeby sypać? Wszystko o nim tez wyjdzie, na dodatekj narobi sobie wrogow.
Myslicie, ze ktoś pojdzie do mediów i powie &#39;jestem skruszony, ustawiane sa mecze, mam tego dość,. Co się stanie z takim delikwentem? Podpowiadam, raczej nie pojdzie na piwo z wlascicielami pozostałych druzyn czy osobami trzesacymi liga w najblizsza sobote.
To tak słowem wyjaśnienia, dlaczego jestem tak dobry w typowaniu amerykańskich lig NBA i NHL i trafiam praktycznie wszystko.
NA DZIS:
powiem tak.
Rumunia - Chile
ustawka
na 0-0 tam się nie skończy.
Wiecej może później
Brawo ja
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
37. Gavrilova - Perru WTA French Open 2 1,9 bet365 -200
W poprzednim meczu w kiblu podczas przerwy związanej z deszczem dogadaly się ze Gawrilowa to bierze, ale ten awns jest przypadkowy i wynikal z handlu.
Gavrilowa ogolnie jak najszybciej się chce stad ewakuowac
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Rumunia-Chile
38. Rumunia 3,16 1xbet + 432
39. Over 2,5 2,50 marathon + 300
40. Over 3,5 4,70 Marathon + 740

41. Ht/ft 2/1 -200
0-0 to tam nie bedzie
Wiecej nie powiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom