>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014 (marzec/kwiecień)

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
Bardzo ciekawie wygląda typ na over 8 Wellsa. Biegi z jego udziałem:
4. Adam Skórnicki, Ricky Wells, Paul Starke, Joe Jacobs
6. Daniel King, Tyron Proctor, Edward Kennett, Ricky Wells
8. Adam Skórnicki, Tyron Proctor, Ben Barker, Ricky Wells
14. Daniel Nermark, Ricky Wells, Simon Lambert, Ashley Morris
Jak widać tylko wyścig 6 będzie ciężki, przynajmniej na papierze. Według mnie linia do pokrycia nawet w tych czterech jazdach. Kurs 2.87 zachęca.
bet365

e: No dobra to podsumowując moje tutejsze wywody...
Wells over 8 @2.87 ✅
Wolves win @1.40 ✅
bet365
izzi :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
radula 5,4K

radula

Użytkownik
R.Wells over 8pkt. 2,87 bet365 [9pkt]✅

Dość łatwe biegi dzisiaj Amerykanina. Bieg 4 i rywal to tylko Adam Skórnicki uważam,że tutaj można liczyć 3-2pkt, dalej bieg 6 najtrudniejszy w dniu dzisiejszym ale 1-2pkt jest w stanie przywieźć bo rywale to Proctor, King Kennett. Nastepny to 8 gdzie znowu Skóra Proctor i Barker i tutaj 2 oczka uważam,że można przypisać i na koniec 14 bieg rezerwowi + Nermark i tutaj 3 oczka. Wychodzi mi że dzisiaj powinien zapunktować na poziomie 8-10pkt a jest opcja ze pojedzie w 15 biegu jeszcze. Po takim kursie napewno warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Pomyślimy jeszcze co z tym zrobić
ja to proponuję przedyskutujcie sobie to w MCity, bo jednak Wasz(mój) pkt widzenia jest zapewne inny niż zdecydowanej większości ;) i to nie chodzi tylko o jakieś dyskusje i linie na danych zawodników. Nie będę szukać konkretnych przykładów, ale było, że ktoś obeznany wrzucał błąd i pisał, że linia powinna być np.8.5, 5minut i taka właśnie była... Przypadek ? Dla wielu zapewne tak, ale czy to rzeczywiście przypadek, to jednak dojdą z czasem...
dobrze ze sa tu analizy i kazdy ma swoje sugestie,wkoncu od tego chyba jest ten dział/temat a czyjeś spostrzeżenia mogą okazać się pomocne dla graczy mniej obeznanych jeśli chodzi o żużel
analizy = opis typu, a nie meczu. Twórzmy bazy danych, róbmy sobie(nie innym) rozpiski itd i polujmy, a nie wystawiamy wszystko innym na tacy... Jest typ, wrzucajcie i piszcie, po co pisać to wcześniej ? Zapowiedzi nie powodują, że ktoś jest fajny, bo forum bukmacherskie = takie, gdzie się typuje, a nie opisuje...
na początku sezonu chce być &quot;ZNAFFCĄ&quot;
a tu liczą się typerzy, a nie znawcy przecież ;) Tu liczą się minuty, czasem sekundy, żeby złapać linię o 1 mniejszą/większą...
swoich typów nie zmieniam !
No grać under przy 2biegach z rezerwami to średni pomysł szczególnie mając na uwadze przeszłość Skóry, aczkolwiek kurtuazyjnie życzę powodzenia, bo sam pograłem jednak over ;)
Ooo potem mamy elegancką rozpiskę jPaxwell&#39;a ak kto punktował w ub.sezonie i tu nawet &quot;dzięki&quot; można kliknąć, bo już widziana była oferta, więc każdy mógł sobie pograć, popatrzeć na rozpiski biegów, historię itd...
W każdym bądź razie może to nie tu, ale coś kojarzę, że kiedyś R26 albo Feekus nawet chyba usuwali takie zbędne zapowiedzi... Pzdr i obyście byli szybsi od innych ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Pzdr i obyście byli szybsi od innych
Wells - Proctor @ 1.86
betsafe
nie ma co komentować, powinno być max 1.4. Łatwiejszy nr startowy Wellsa i spore problemy sprzętowe Tyrona. Nie można było dostać nic lepszego od betsafe dla cierpliwych ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
shon19 40

shon19

Użytkownik
R.Wells - T. Proctor 1 1.86 Jeśli pojadą odpowiednio pod 4 i 3 to powinno wejść spokojnie. Kurs jakby z zeszłego sezonu.
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Wells - Proctor @ 1.86
betsafe
nie ma co komentować, powinno być max 1.4. Łatwiejszy nr startowy Wellsa i spore problemy sprzętowe Tyrona. Nie można było dostać nic lepszego od betsafe dla cierpliwych ;)
No i juz masz 1.4 ???? Jeszcze jeden typ ode mnie na dziś:
Nermark - King @ 2.11 Betsafe ✅ 7-5
EDIT.
King odnotowywał słabe występy na torze w Wolverhampton a Nermark to solidny zawodnik którego stać na większą zdobycz punktową i dziś obok Kenneta powinien być drugim filarem w druzynie Birmingham.Turnieje przedsezonowe pokazują że Nermark jest w lepszej dyspozycji od Kinga.
Wyniki Selco Classic:

Daniel Nermark (Szwecja) - 9 (2,2,2,1,2)
Daniel King (Wielka Brytania) - 5 (u,1,3,0,1)
EDIT:
Gratki panowie za te typy ???? Niespodziewałem sie takiego pogromu i postawienie Handi na Gosci bylo bledem z mojej strony.Od poczatku uwazalem Wolver za faworyta jednak czytajac nie ktore sugestie namieszalo mi sie i w ostatecznosci na szybko poszlo na Birmingham.Jednak odkulem sie na Nermarku i wyszedlem dzis na plus.Nie duzy ale zawsze cos zwlaszcza ze to pierwszy Elite League i tak do konca nie wiedzialem czego sie dzis spodziewac.I jak widac niespodzianka..pogrom.Wydaje mi sie ze ta nowa rozpiska biegowa jakos nie sluzy no ale zobaczymy jak to bedzie w innych meczach.Zatem czekamy do srody na kolejne spotkanie Elite League.Tym razem juz bez zbednych analiz z mojej strony :grin:????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Ale się tu cisza zrobiła... ????

Dziś o 20:30 kolejne spotkanie żużlowej Elite League pomiędzy zespołem Birmingham Brummies a Belle Vue Aces.To kolejny mecz ligowy na wyspach zespołu Birmingham ,który w pierwszym swoim meczu dostał srogie lanie na terenie Wolverhampton Wolves.Pojawiły się składy na SF na to spotkanie i wyglądają one następująco:
Birmingham Brummies:Daniel King,Adam Skórnicki,Ben Barker,Daniel Nermark,Edward Kennet,Simon Lambert,Paul Starke
Belle Vue Aces:Matej Zagar,Michael Palm Toft,Scott Nicholls,Richie Worall,Craig Cook,Stefan Nielsen,Ben Reade
 
H 13

harper

Użytkownik
Witam
Moim zdanie kursy na to spotkanie kompletnie &quot;z dupy&quot;. pozycje 1 i 2 w Birmingham Kiing i Skóra - jeden bez formy kompletnie, a drugi emeryt nieobliczalny. Kennett który był jednym z najbardziej utalentowanych brytoli też kiepsko, a Nermark to ciągle druga żużlowa liga mimo iż na ten moment to najlepszy zawodnik drużyny.
Belle Vue dopiero pierwszy mecz, ale moim zdanie to zespół który powalczy o pierwszą czwórkę. Zagar swoje przywiezie 9-11 pkt,Palm Toft może kilka oczek dorzucić. Ten chłopak ma talent co udowadniał zeszłym sezonie na zapleczu, Nicholls stary wyjadacz, ale powinien sobie dawać radę z kiepskimi gospodarzami, potem słabsi Wooral i Craig i pozycje 6 i 7 moim zdaniem lepsze niż w Birmingham.
Przy takich kursach to za drobne Belle Vue na czysty win za 3.73 a do tego handi +8.5 zdecydowanie zostanie pokryte po 1.80

Nicholls +6.5 też lokata i można sprobować Nermark under 8.5 (pojedzie na 6 - 7 pkt)

Powodzenia
 
C 29

crusader

Użytkownik
Nicholls +6.5 też lokata i można sprobować Nermark under 8.5 (pojedzie na 6 - 7 pkt)
Analizowałem tego Nermarka i nie byłbym taki pewien tego...
Bieg 4: jego rywale to Palm Toft, Reade i Lambert... Więc nie ma innej opcji niż 3 punkty tutaj, bieg 14: jego rywale Worrall, Nielsen, Starke - też nie widzę innej opcji niż 3 punkty w tym biegu, a to dawałoby już 6... Więc w dwóch pozostałych biegach na swoim torze 3 punkty duże prawdopodobieństwo, że zrobi, ja jeśli już miałbym to stawiać to pokusiłbym się o over.
Z Nichollsem natomiast na moje właśnie na pograniczu, 6-7 punktów, ciężko, ciężko.
Skórnicki według mnie zrobi +6,5, bo ma 2 tak łatwe biegi jak Nermark, gdzie powinien zwyciężyć, więc 1 punkt w dwóch pozostałych też na pewno dorzuci.
Zagar, teoretycznie +9,5 powinien zrobić, bo teoretycznie jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem tego meczu, ale próg dosyć wysoki, jeden defekt i po kuponie może być, więc też ciężko...
Handi +8,5 zdecydowanie na Belle Vue.
 
H 13

harper

Użytkownik
Tak handi +8.5 to najpewniejszy typek ale już widzę kursy lecą hehe może rzeczywiście ktoś to czyta ;)
Tak czy siak Nicholls zrobi linię. Zgodzę się że z Nermarkiem może być na styk, ale on niekoniecznie musi trójki wieźć. Z torem w Birmingham jakoś mega obeznany nie jest a Wooralla i Tofta nie musi objechać. Zwłaszcza Toft może być czarnym koniem. Były mecze na zapleczu gdzie przywoził 18pkt więc nie powinien tutaj aż tak odstawać. Ale trzeba czekać aż zagraniczniaki wystawią kursy bo sts już koryguje.
Ale za 1,60 to handi też warto moim zdaniem.
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Mowilem zeby nie pisac takich rzeczy ale jak zwykle kazdy robi swoje a kursy juz leca... ;)
A pisania w dalszym ciagu ze ktos przekroczy dana ilosc punktow jest nie na miejscu.Zachowajmy to dla siebie albo dyskutujmy o tym na priv
&quot;W środowy wieczór na Wyspach Brytyjskich rozegrane zostaną dwa spotkania z udziałem drużyn z Elite League. Wystąpi w nich trzech reprezentantów Polski.
W poniedziałek zespół Birmingham Brummies wysoko przegrał z Wolverhampton Wolves. W środę ekipa z Perry Barr stanie przed szansą zmazania plamy po nieudanym inauguracyjnym spotkaniu. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bowiem rywalem Brummies będzie zespół Belle Vue Aces. Liderami drużyny z Manchesteru są w tym roku Matej Zagar, Scott Nicholls oraz Craig Cook.
Z kolei Brummies pozbawieni są gwiazd. Włodarze zespołu woleli zbudować skład złożony z równych zawodników, z których każdego stać na bycie liderem. W gronie tym jest Adam Skórnicki. Polak w poniedziałkowym meczu przeciwko Wilkom zdobył 6 punktów w pięciu startach. Więcej &quot;oczek&quot; zdobyli od niego jedynie Daniel Nermark i Ben Barker.&quot;-Sportowefakty.pl
 
H 13

harper

Użytkownik
hahaha linia już 6,5 czyli na 48-42 dla gospodarzy. Też do gry na Belle Vue bo 42 pkt spokojnie dowiozą (Zagar 11-12, Toft 6-7, Nicholls 9-10 Woorall 5-6 Cook 4-5 , Nielsen 4-5 i Reade 3-4 daje 42 do 49 pkt). Więc minimalna porażka albo nawet wygrana gości
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Ja bym z góry nie zakładał kto ile punktów zrobi a Cook taki słaby nie jest.Spojrz na rozpiske biegową i Nicholls nie ma łatwych biegów.Birmingham na własnym torze jedzie i napewno będzie sie chciało odkuć za słaby występ w pierwszym meczu a forma Zagara czy Nichollsa jest nam mało znana bo Zagar praktycznie w tym roku jeszcze nigdzie z jakas dobra obsada turnieju czy sparingu nie jechał.Mimo to Zagara stac na dwu cyfrówke w tym meczu i jak nic nie stanie na przeszkodzie to tak będzie.Co do Nichollsa taki pewien bym nie był.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
D.Nermark under 8,5 1,80
S.Nicholls over 6,5 1,80

Kurs 3,24 (po odjęciu podatku 2,85)STS

Linia na Nermarka uważam,że ciut za wysoka. W pierwszym meczu zdobył 7 oczek. Dzisiaj 4 bieg ma łatwy i zapewne 3 oczka dalej 6 bieg i tu mocna obsada:Zagar,Barker,Cook liczę mu 1pkt , później 8 bieg Toft,Barker i Nicholls tutaj maks 2 pkt i bieg 14 tutaj ma za rywala Worralla więc 2 -3.Uważa,że warto spróbowac. Tym bardziej,że w tym roku w turnieju w Birmingham w pierwszych 4 startach zdobył 7pkt a wcześniej na tym torze jeździł w 2012 roku i też 7oczek w 4 pierwszych startach.
Do tego dokładam do dubelka overek Scotta. Jeśli Asy dzisiaj mają powalczyć o wygraną to jednym z liderów właśnie musi być Nicholls.W tamtym roku zdobywał na torze w Birmingham 7 i 6 pkt w pierwszych 4 startach. Rywali mega mocnych nie ma są w jego zasięgu.Dzisiaj w granicach 8-9pkt zdobędzie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Cook - Kennett 1 1,90 bet365

Stawiam na zawodnika gości. Cook w tamtym roku dwa razy jechał na tym torze i najpierw zdobył 2pkt w 3 startach ale to jechał jako gość a w swoim zespole pojechał na 9pkt w 4 startach(3,3,0,3). Kennett w poniedziałek w pierwszym ligowym meczu 2pkt tragiczny wynik. Wcześniej w zawodach towarzyskich zdobył 10pkt ale w 6 startach więc też szału nie zrobił.W tamtym sezonie startował 2 razy na torze w Birmingham i zdobywał odpowiednio (0,1,0,0) a za drugim razem (2,3,0,0). Dzisiaj bardzo liczę na dobry występ Cooka a tym samym,że pokona Kennetta dość gładko.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
B.Barker - M.Zagar(-3,5) 2 1,85 Expekt
Zagar dzisiaj będzie liderem przyjezdnych. W tamtym roku 14pkt w 5 startach świetny wynik. W tym roku w Anglii jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć jak radzi sobie Matej ale uważa,że będzie przygotowany w 100% od początku sezonu. Zresztą sam zapowiada,ze chce z Asami dojść do najlepszej czwórki. Barker pierwszy mecz w tym sezonie ( 0,1,3,1,0). Dzisiaj myślę,że pojedzie ciut lepiej ale progu 8pkt nie powinien przekroczyć a Zagar dzisiaj pewnie blisko kompletu. Handi spore jak na początek sezonu ale uważam,że warto.
Bardzo fajna oferta w Expekt.
Można też lekko pograć:
M.Zagar over11 w bet365 po 2,37
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Kompletnie nie wiem kto dziś wygra, ale patrząc inne propozycje bukmachera bet365 rzucił mi się w oczy typ na Daniela Nermarka. Szwed, podobnie jak wczoraj, jedzie numerem 4. Wczoraj, na wyjeździe, zdobył z tej pozycji 7 punktów, wygrywając oba z tych łatwiejszych biegów.
7. Nermark, Thorssell, Lambert, Morris 2:4 (30:12)
14. Nermark, Wells, Lambert, Morris (u) 2:4 (53:34)
Dzisiaj za teoretycznie łatwych przeciwników Nermark będzie miał:
4. Michael Palm Toft, Daniel Nermark, Ben Reade, Simon Lambert
14. Richie Worrall, Daniel Nermark, Stefan Nielsen, Paul Starke
Więc nie dość, że u siebie to jeszcze łatwiejsza obsada. Myślę, że są tu duże szanse na ujechanie 6 punktów. Pozostałe dwa biegi w parze z Barkerem przeciwko parom Zagar-Cook i Nicholls-Palm Toft. Nadmiernym optymistą nie będę, jeśli powiem, że 2 punkty są tu do zdobycia... Tak więc podsumowując liczę na 8 punktów Daniela w 4 startach. Będzie więc szansa na start w 15.
Z kolei Worrall również 2 ciężkie biegi.
5. Daniel King, Scott Nicholls, Edward Kennett, Richie Worrall
11. Ben Barker, Matej Zagar, Edward Kennett, Richie Worrall,
I te łatwiejsze, aczkolwiek ma z kim przegrać - Skóra i właśnie Nermark.
7. Adam Skórnicki, Richie Worrall, Paul Starke, Stefan Nielsen
14. Richie Worrall, Daniel Nermark, Stefan Nielsen, Paul Starke

Nermark (-2) - Worrall 1 @1.95
 
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
Matej Zagar powyżej 10.5 @ 1.98 Betsafe
Zagar jest liderem przyjezdnych.W tamtym roku tak jak wspomniał Radula wykrecil 14 oczek w 5 startach.Mysle ze ponad 10 punktów w 5 startach jest w stanie tutaj zrobić a w tym meczu nie ma rywala z którym by mógł tracić punkty,jedynie na koledze z zespołu.Jestem pewien że bariere 10 pktów spokojnie przekroczy.
Nermark - Nicholls 2 @ 2,22 Betsafe
Nermark ma co prawda dwa łatwe biegi które powinien wygrać ale na większa zdobycz niż 7 punktów bym nie liczył.Nicholss powinien zrobić 8-9 pktów jeśli ma być drugim liderem obok Mateja.Myśle że takich zawodników jak Kennet i King czy Barker powinien objeżdżać.Gospodarze słabo dysponowani,nie ma w tym zespole lidera.Nie wierze w to że taki Kennet czy Nermark w ciągu jednego dnia przeszli rewolucje i będą się scigać na lepszym poziomie.Skoro Nermark robił punkty na juniorach w ostatnim meczu to uważam że Nicholls jest bardziej obeznanym jeźdźcem w Anglii i stać go na więcej niż zdobywanie punktów na juniorach tak jak robił to Nermark w poniedziałkowym spotkaniu w Wolverhampton.Kurs bardzo fajny więc warto zaryzykować.Osobiście na dwa powyżej podane typy stawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
paxwell 89

paxwell

Użytkownik
To jest żużel.... i... to jest angielski żużel. Tu możliwe jest bardzo dużo.
Nermark przyjezdzal w poprzednim meczu za swoimi na ostatniej pozycji.Wiekszej zdobyczy punktowej niz 7 bym sie nie spodziewał chociaż tak jak mówisz może być różnie.Jednak osobiscie uważam że Scotta stać na większą zdobycz punktową niż słabo spisującego się Nermarka mimo iż jedzie u siebie.A jak wspomniał kolega że pogoda nie jest zbyt ciekawa to może być że zawody się nie odbędą.Jak zrobią się wykopki to gospodarze tracą już atut wlasnego toru bo tor całkowicie ulegnie zmianie i szanse będą wyrównane i zrobi się jedna wielka loteria.Defekty,upadki,wykluczenia..cóż.. takie są uroki speedwaya ;) Kto nie ryzykuje ten się nie przekona.Taki mój wybór i takie mam zdanie a nie nakłaniam do stawiania tego co ja.Stawiam na Nicholsa w ciemno że spisze się lepiej podpierając się tym co prezentuje Nermark.
Poza tym Zagar,Nicholls,Cook mieliby przegrywać z tak słabo spisującymi się Kennetem i Barkerem czy Kingiem ? Wystarczy spojrzeć na średnią z ubiegłego sezonu Kenneta i to już mówi samo za siebie.Sam Nermark meczu nie wygra a jak widać nie spisuje się najlepiej.Jak dla mnie Zagar i Nicholls w tym meczu swoje zrobią i spodziewałbym się tutaj kolejnej minimalnej porażki Brummies.W druzynie gości także Indywidualny Mistrz Juniorów w Wielkiej Brytanii do lat 19 - Stefan Nielsen który może dowieźć cenne punkty.Nie wspominając już o Amerykaninie Cooku który ma lepszą średnią od Kenneta,Barkera czy Skóry.Nicholls spokojnie na takich zawodnikach jak Skóra,King czy Barker powinien spokojnie dociulać dobrą zdobycz punktową a przypomne że z tymi zawodnikami ma swoje biegi.Natomiast poza juniorami nie widze nikogo innego na kim by mógł Nermark zdobywac punkty.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Wg mnie to 50/50. Nermark równie dobrze może przywieźć 2 pkt lub 12 pkt. Nichols jest bardziej przewidywalny i te 8-10 pkt zdobędzie. Pozostaje pytanie ile punktów będzie miał Nermark. Jest to tak nieprzewidywalny żużlowiec i do tego to jest najbardziej nieprzewidywalna liga, że tu może być wszystko:wink: Mam nadzieję, że tym razem na Twoją korzyć. Ja dzisiaj czekałem na jakiś zakład King, Barker, Skrórnicki z Cookiem.. no i się niestety nie doczekałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom