>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014 (marzec/kwiecień)

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Chris Harris under 9 punktów 1,83 Bet365 ✅
Chris jest pod forma zdecydowanie, kiepskie występy w ligach i w GP. Dzisiaj znowu spod 13 czyli biegi ciężkie dodatkowo jedzie w biegu 13. Nie pewny występu w biegu 15 bo są zawodnicy lepsi od niego w drużynie. Na razie nic nie wskazuje, żeby miał się przebudzić więc stawiam under w jego przypadku
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Eastbourne Eagles-Lakeside Hammers(+2) 1 @ 2,05 Bet365✅
Mikkel Michelsen-Lewis Bridger(+1) 1 @ 1,90 Bet365⛔


Młoty bez Mikkela Becha za którego ma być zz-etka i dlatego taki zakład h2h wystawił Bet365. Za niego mogą jechać Bridger, Lawson oraz dwaj rezerwowi. Osłabienie jak cholera, bo Duńczyk to lider Młotów, a jego kompani myślę, że nawet połowy tych punktów, co on by mógł zrobić to nie zrobią. Orły u siebie mocne i myślę, że powinny spokojnie wygrać, zwłaszcza że będą mieli przewagę na pozycjach 2 i 4, gdzie dziury nie będzie. Na pozycjach 1,3,5 są kolejno Bjarne, Kylma i Cam, którzy są mocniejsi od tercetu gości Pikej, Watt i Bridger. Ten ostatni to jakaś chodzaca kompromitacja i nawet przy większej ilości startów nie jest w stanie wygrać z Michelsenem. Ten ma dwa łatwe biegi, a Bridger nawet jak raz dostanie szansę w takowym, to i tak nie zniweluje to tych zer, które będzie robił w biegach z mocnymi rywalami.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kenneth Bjerre - Niels K. Iversen 2 1,65 ⛔ Betsafe szkoda, Bjerre chyba łapie formę bo już kolejny taki występ
Jeszcze jeden typ ode mnie. Iversen mówi sam, że nie ma dobrych startów ale na dystansie jest bardzo mocny, Bjerre ma występy w kratkę chociaż na chwile obecną między nimi bilans jest 2-2 jeśli chodzi &quot;Angile&quot;. Jednak to Kennethowi przytrafiają się większe wpadki na poziomie 6 punktów stąd mój typ na bardziej pewnego Iversena. Obaj pojadą ze sobą dwa razy i możliwe, że po raz trzeci w 15.
 
niels 44

niels

Użytkownik
Można by spróbować pograć coś na wieczór:

STS
Adam Skórnicki over 7.5 - 1.70 ✅✅
Adaś dobrze zaczął sezon. Ostatni mecz nieco słabszy, ale numer 2. nadal mu sprzyja. Dzisiaj to będzie trudny mecz dla Brummies, ale King&#39;s Lynn nie są nie do pokonania. Aby to uczynić, potrzebny będzie lider zespołu. Kto mógłby nim być, jeśli nie po raz kolejny Sqra? Myślę, że oprócz niego dużo będzie zależało także od Nermarka, który musi w końcu zaskoczyć oraz od rezerwowych. Głęboko wierzę, że Adaś dzisiaj w pierwszych czterech startach zakręci się koło dziewięciu oczek.

Peter Kildemand over 7.5 - 1.70 ✅✅
Ciekawy pojedynek pomiędzy Swindon a Poole nam się dzisiaj zapowiada. Generalnie Kildemand jeździ w tym sezonie dla Rudzików dość pewnie, lecz zdarzają się wpadki. Obawiam się tego spotkania, niejako hitowego, ale głęboko wierzę, że Kildemand jest w stanie zakręcić się koło dysi. Rywali ma trudnych, ale kiedy jest się w takiej drużynie No. 1, nie można patrzeć na to, kto staje obok pod taśmą.

Zastanawiam się także nad zagraniem na Coventry Bees handi -12.5. Leicester jest słabe na wyjazdach, skład nie powala. Doyle, Ljung, czy Korneliussen to chyba nie są zawodnicy, którzy mogą stanowić o sile zespołu, chcącego liczyć się w EL. Coventry zawodzi od początku sezonu, ale muszą w końcu zaskoczyć. Potrzeba punktów głównie Harrisa i jeśli Bomber dzisiaj zaskoczy, Pszczółki są wstanie pocisnąć Leicester do 37 punktów.

Ktoś coś więcej?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ryan Fisher-Peter Ljung 1 @ 1,41⛔
Mikkel Michelsen-Joonas Kylmakorpi 1 @ 1,40⛔
AKO: 1,97 Betsafe


Mikkela już opisałem i on w tym sezonie, tylko raz okazał się gorszy od Fina, ale to się w najbliższym czasie nie powtórzy. Fin jest w słabej dyspozycji, a Mikkel lata jak oszalały i tylko, żeby defektów nie notował to będzie dobrze.

W drugiej parze teoretycznie podobna trudność biegów, bo obaj panowie spod numeru 2. Forma Fishera naprawdę wysoka i myślę, że w tym sezonie to chyba jedyny zawodnik Bees, do którego nie można mieć pretensji. Wygrywa spokojnie nawet z rywalami spod numerów 1, 3 i 5, a z kolei Ljung na wyjazdach to raczej aż tak dużo nie daje w porównaniu do tego, co jeździ u siebie.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Leicester Lions-Coventry Bees 1 @ 1,90 Bet365
Lions dzisiaj jedynie bez Hougaarda za którego jako gość pojedzie Skórnicki, co uważam za zmianę na plus, bo Duńczyk jakoś zbytnio nie zachwyca w tym sezonie. Numerem 1 w drużynie Lions jest Jason Doyle i to on powinien zrobić kilkanaście punktów. Pozycje 2 i 4 nie najgorzej obsadzone, Ljung wraz ze Steadem u siebie powinni zrobić w okolicach 15pkt. Do tego dorzućmy duet Skóra i Korneliussen, a także rezerwowych i mi wychodzi wygrana gospodarzy. U gości nie ma Hansena i Howartha. O ile Lawson jest w stanie zrobić trochę punktów, o tyle Fricke tego na pewno nie gwarantuje. Hans i Harris również w mocno średniej formie, a zatem dla mnie faworytem gospodarze, którzy powinni wykorzystać własny tor i wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Peter Ljung - Ryan Fisher 1 1,72 Bet365 ⛔ bez komentarza ????
Zagram na Petera mimo, że tu pewnie będzie wynik bardzo podobny u obu Panów. Jednak Peter jedzie u siebie do tego do tej pory normalne występy na poziomie 8-9 punktów. Fisher pewnie dzisiaj pojedzie również podobnie ale myślę, że będzie to minimum 1 punkt mniej niż u Szweda stąd mój typ. Panowie spotkają się ze sobą dwukrotnie, stawiam w tej parze na Petera
 
P 19

paciu34

Użytkownik
masz na sportowych faktach,, tylko ze pod 13 Skornicki ,3 Lawson(?) , 4 Fricke
Stead (-1) - Fricke 1 1,7 bet365
moim zdaniem gospodarz w granicach 6-7 pkt , gosc nie wyjdzie poza 4 pkt (dwa ciezkie biegi + bieg bezposredni w ktorym Simon zostawi go za plecami)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Hans Andersen - Chris Harris 2 2,20 Betsafe ⛔ bez komentarza ????
Wczoraj przeciwko Chrisowi a dzisiaj na niego. Hans jakiś bezbarwny od jakiegoś czasu mimo, że &quot;wejście&quot; w sezon miał całkiem nie złe to teraz nie jeżdzi rewelacyjni. Harris podobnie jak Hans również średnio z tym, że Harris w tym roku ścigał się już na &quot;Beaumont Park&quot; jako gość w barwach &quot;Wilków&quot; zdobył wtedy 11+2 więc na prawdę przyzwoity dorobek Harrisa. Woczraj Hans 9+1 ale w pięciu startach a Harris 8+2 z tym, że w czterech. Dzisiaj wiadomo dwa razy jadą razem, może i trzy do tego ciężkie biegi jednego i drugiego ale postawie na &quot;Bombera&quot; bo kurs na prawdę dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 30

snorlax

Użytkownik
Piotr Pawlicki over 6,5 kurs 1,80 STS (pierwsze 4 bieg)
Piotrek jedzie dziś na swoim torze w Wolverhampton, na którym radzi sobie bardzo dobrze, w dwóch spotkaniach, które odbyły się na torze Wilków Piter zdobył odpowiednio: 11+1 pkt (2,3,2*,3,1) oraz płatny komplet 12+3 pkt (3,2*,3,2*,2*).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Wolverhampton vs Belle Vue +10 @ 1.9
bet365
wcale taki pewny zwycięstwa Wilków nie jestem...
Proctor mocno pod formą, Perry na rezerwie, Tajski cieniujący (nie trzeba przypominać wyniku ze spotkania z KL na domowym torze), a vis a vis solidna i równa drużyna - trójka niezłych liderów, dobry Nielsen na rezerwie i Worrall, który już na Wyspach udowodnił, że może pokonywać każdego. Toft 2-3 oczka też nawiezie co już powinno wystarczyć do pokrycia handi, a może i wygrania spotkania na Monmore. Cook i Nicholls udowodnili w zeszłorocznych mistrzostwach Wlk. Brytanii, że ścigać się w Wolverhampton potrafią, Nielsen zrobił to tydzień temu -&gt; http://speedwayresults.com/result.php?type=192&amp;amp;season=2014, a Zagar na każdym torze groźny.
Reasumując? Granie Wilków po 1.1 to jakaś abstrakcja. Spodziewałem się handi w granicach 4-5 punktów, a tutaj jest aż 10. W przypadku słabszego wejścia w spotkanie ekipy z Manchesteru jest przecież biało-czarny pokrowiec, który ma kto założyć na kask.
Skybet proponuje hc +6 także ta linia tym bardziej korzystna w 365. Atut toru gospodarzy powinien być mniejszy niż zwykle ze względu na warunki atmosferyczne - raz pada, raz nie czyli tor może być zagadką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
S 6

szlapek

Użytkownik
Dokładnie Kolego, podzielam Twoje zdanie. Ja też do końca nie byłbym pewien zwycięstwa Wilków. Forma niektórych zawodników jest daleka od ideału a całokształtem wydaje mi się że Asy mają sporo równiejszą drużynę w tej chwili. Do póki Tajski nie dojdzie ze sprzętem do ładu nie można być pewnym jego dobrego wyniku. Również obstawiłem typ podobnie do Ciebie na handi +10 jednak z innym kursem już niestety bo tylko 1,83 (bet365).

Z tego co patrzyłem na prognozę pogody to sam wieczór u Wolverhampton powinien być pogodny jednak przez cały dzień niby miało popadywać także tak jak kolega wspomniał atut własnego toru lekko ucieka. Jednak tor jest równy dla każdego.

Wolverhampton vs Belle Vue +10 @ 1.83 ✅✅

Zobaczymy co z tego wyjdzie....

PS. Nie wiem dlaczego ale normalny adres strony mi niestety nie chodzi. Orientujecie się może co jest grane? Dopiero udało mi się zalogować przez allsport...

Pozdrawiam

Tak jak oczekiwałem. Bardzo wyrównany mecz, i blisko wygranej gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 0

wrona81

Użytkownik
Tai Woffinden Powyżej 9 @1.72 bet365
Tajski spokojnie zrobi 10 punktów, bo w ekipie gości tylko Cook, ewentualnie Nicholls mogą mu zagrozić. Zagar nie lubi tego toru, ostatnio jak tu jeździł zrobił 2 oczka. Tai na takich przeciwnikach na pewno strzeli dwu cyfrówkę, bo mimo jeszcze nie 100% formy jest klasę wyżej.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Kenneth Bjerre over 8,5 w czterach startach 1.75 STS 7/10 ✅✅✅✅
Moim zdaniem na razie najlepszy typ z oferty stsowej. Bjerre u siebie jest rewelacyjnie spasowany. Idzie jak strzala. Dzisiaj mecz z Wolwerhampton czyli druzyna na ktorej gospodarze musza zdobyc punkty i najwieksza odpowiedzialnosc spada na Iversena i wlasnie Bjerre. Brakuje ciagle punktow Schleina ktory jak ma to w zwyczaju potrafi sie obudzic w najmniej oczekiwanym momencie. Uwazam, ze kurs bardzo dobry jak na Bjerre i ja probuje za spora stawke.
Edit: Po namysle dorzucam jeszcze taki dubelek:
Niels K. Iversen over 8,5 w 4 startach 1.70 STS
Bayern strzeli gola
TAK 1.22 sts
ako 2.07 7/10 ⛔

Licze na zarobek ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Birmingham - Poole (-8,5) 2 1,70
Stawiam z pełnym przekonaniem na gości. Mają zdecydowanie lepszy skład. Birmingham od początku sezonu bardzo słabe. Jest Skórnicki który przywozi co mecz w okolicach 10pkt i dalej nie ma nikogo kto zagwarantuje pokaźne zdobycze punktowe. Dzisiaj nie wskazuje nic na to aby miało być lepiej. Czasami przebłyski ma King czy Nermark jednak na taka drużyne jak Piraci to zdecydowanie za mało. Liderzy przyjezdnych Holder,Pawlicki i Janowski bardzo mocni i swoich rywali biją na głowę. Druga linia również bardzo mocna. Rezerwowi powinni zdobyć podobne ilości pkt. Takie handi naprawdę warto zagrać.
A.Skornicki over 7,5 1,57
K.Bjerre over 8,5 1,75
Kurs 2,75
Adaś co mecz w Anglii jedzie bardzo dobrze. Dzisiaj trudne zadanie bo przyjeżdża mocne Poole jednak linia spokojnie do ogarnięcia tym bardziej że zapewne przed Nim 5 startów.
Kenio dzisiaj będzie razem z Iversenem liderem Gwiazd.Schlein słaby początek sezonu a co za tym idzie 5 startów Bjerre stanie się faktem. Goście nie są jacys mega mocni bo Tajski przeciętnie,Pawlicki przeplata dobre biegi ze słabszymi. Za Proctora ZZ dzisiaj.
Holder over 7,5 1,57

Crispi widać,że powoli wraca do swojej formy. Do szczytu jeszcze daleko jednak linia jaką dzisiaj buk nam oferuje jest jak najbardziej do pogrania. Rywale Barker(bez formy) King(średni) Kennett(żenująco słaby). Dzisiaj największe zagrożenie to strata pkt na zawodnikach ze swojej drużyny. Powinno wejść na miękko.
Wszystko Betsson.
 
S 6

szlapek

Użytkownik
Bet365

Kenneth Bjerre powyżej 10 punktów @ 2,10 ✅

Moim zdaniem Kenneth jest w stanie osiągnąć dziś taki rezultat. Goście przyjeżdżają na ciężki teren i to po wczorajszym zremisowanym pojedynku. Daleki od dobrej formy jest Woffie. Piotrek zaliczył wczoraj nienajlepszy występ jednak on może dziś namieszać. Dzwona wczoraj zaliczył również Tyron Proctor także goście jadą troszkę rozbici.

Moim zdaniem Kenneth ostatnimi czasy spisuje się na tyle dobrze, że dziś jest w stanie zrobić powyżej 10 pkt. Nie powiem, że będzie to zadanie łatwe jednak twierdzę, że jeżeli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego Duńczyk powinien spisać się na medal czyli na wygranie tego kuponu. Oby... ????

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
To, co Radula zapodał jest, a raczej było warte uwagi, bo linie albo wzrosły, albo kursy mocno pospadały, ale mnie się udało pograć po zadowalających kursach i liniach. Ja dorzucam jeden bet:
Edward Kennett-Vaclav Milik(-1) 2 @ 2,05 Bet365
Edek u progu sezonu jest w katastrofalnej dyspozycji. Owszem jego koledzy z Brummies również nie powalają swoją dyspozycją, ale u niego to się odbija najbardziej. Skóra wygląda nieźle, King się chyba pozbierał, Barker raz na jakiś czas odpali, a Edek się kompromituje co bieg niemalże. Do tego dzisiaj mega trudne biegi, w których będzie miał takie pary za rywali: Janowski+Pawlicki, Pawlicki+Milik, Holder+Milik, Holder+Janowski. Dwa bezpośrednie pojedynki, w których górą wcale nie musi być reprezentant Anglii, bo Czech lata na wyspach aż miło. Ma dwa w miarę łatwe biegi, gdzie powinien zrobić te 4-5pkt i tam załatwić sprawę. Kluczem będzie tutaj brak wykluczeń u Czecha i będzie gitara.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom