>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014 (marzec/kwiecień)

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Swindom - Bella 1 1,60 bet365 ✅

Uważam,że warto dzisiaj pograć na gospodarzy. 3 liderów powiedzmy,że delikatnie na korzyść gospodarzy mimo wszystko. Kildemand=Zagar , Batchelor wydaje się być lepszy od Nichollsa a Morris Cook tu będzie podobny wynik. Jednak już pozycje 2 i 4 to zdecydowana przewaga gospodarzy bo i Klindt i Gustafsson muszą poprostu wykręcić lepsze wyniki niż Palm Toft i Worrall.

S.Gustafsson(-1) - R.Worrall 1 2,20 bet365✅

A tu Betsafe daje jeszcze lepszą opcje:

S.Gustafsson - R.Worrall 1 1,70 peffka✅

Dzisiaj na własnym owalu nie ma innej opcji jak lepszy wynik Gustafssona. Peffka
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Wczoraj fajnie siadło więc jeśli ktoś skorzystał to bardzo się cieszę. Dzięki też za miłe słowa do reputki na pewno chce się działać widząc, że komuś pomagam ???? STS zwiększył ofertę na zawodników i dali po 3 z ekipy czyli łącznie 6 a nie 4 jak na poprzednie także na pewno fajny ruch z ich strony - coś tam można wybrać fajnego w ofercie. Dziś jeden mecz więc spróbujemy coś postawić w miarę nie kolidującego ze sobą...
Peter Kildemand over 8.5 @ 1,65 ✅ 9. 3,3,u,3 ale po co te nerwy panie Kildemand? ????
Peter lider Rudzików w każdym biegu omija drugiego z liderów Batchelora i to na pewno jest dobre bo na pewno mógłby mu jakieś pkt zabrać. Morris też może oczywiście ale to mimo wszystko jeszcze nie ten poziom. W ostatnim meczu z Coventry Peter miał dużo pecha. Mecz skończył z 3,d1,1 ale kto oglądał ten widział co się działo. 1 bieg to zwycięstwo z 30 metrową przewagą nad Andersenem, 2 bieg jeszcze większa przewaga i defekt bodajże na 3 okrążeniu :-| a 3 swój bieg to już była loteria (ulewa) ponieważ specjalnie odjechali ten bieg aby zaliczyć mecz jako odbyty. Tor beznadziejny ledwie dało się jechać więc po przegranym starcie walczył sam ze sobą aby dojechać a nie z rywalami. Na szczęście były za to zwroty a dziś aby się zabezpieczyć sprawdziłem pogodę i wg dość wiarygodnej strony w Swindon 13 stopni bez opadów. Do rzeczy:
1: Kildemand, Zagar, Klindt, Toft
5: Kildemand, Nicholls, Morris, Worall
10: Nicholls, Kildemand, Cook, Klindt
13: Kildemand, Zagar, Morris, Cook
Tak więc 1 gonitwa przegrać może jedynie z Zagarem ale Słoweniec jakoś w Anglii się nie pokazywał za bardzo. Przełożyłi Indywidualne Mistrzostwa Elite League i z tego co pamiętam już dwa mecze Belle Vue. W GP pojechał średnio i nie błyszczał poza jednym wygranym biegiem. Tu będzie 3 lub 2 pkt ze wskazaniem mimo wszystko na trójeczke. Bieg 5 jedyne zagrożenie to Nicholls ale hot dog to już nie to samo co kiedyś i bliżej emeryturka, ostatnio jadąc na 5-1 z Morrisem pokazał, że woli trójkę a nie 2* bo jechali obok siebie ale Duńczyk momentalnie uciekł do przodu nie oglądając się do tyłu. Wyścig numer 10 tu opasły Brytol stoi wg programu SF na lepszym polu (wiadomo, że jeszcze będzie losowanie) ale mimo wszystko może go zamknąć do kredy na luzie. Bieg 13 i tu jest zagrożenie w postaci Zagara. Wg tego co napisałem ok. 10-11 powinno być oby na początku nie było żadnych jajec i jakiegoś 3 miejsca to powinno dobrze. Zagrozić w punktach może tylko Zagar ale i z minimum raz powinien Duńczyk wygrać ;)
Craig Cook under 7.5 @ 1,55 ✅ 3. tak jak mówiłem, że tak jak Bjerre może wejść po 2 biegu i tak się właśnie stało. fakt, że defekt w 1 biegu na prowadzeniu ale szczęście też czasem trzeba mieć ????
Tak jak wcześniej wspomniano tutaj na forum Cook dziś bardzo trudne biegi.
3: Batchelor, Nicholls, Morris, Cook
6: Zagar, Batchelor, Cook, Gustafsson
10: Nicholls, Kildemand, Cook, Klindt
13: Kildemand, Zagar, Morris, Cook
1 bieg może być 1 albo 0 z pola 4 ciężko będzie na początku zawodów mu wyjechać. Wyścig 6 tutaj ponownie może być 0 lub 1 bo z Zagarem czy z Troyem bardzo ciężko coś urwać a i z synem legendarnego Henki będzie trudno o punkt na jego torze. Gonitwa 10 do łyknięcia tylko Klindt chyba, że wygra ze grubym Nichollsem ale max. 2 bo w takie cuda, że weźmie Petera to nie wierze. No i bieg 13 znowu widzę ciemność max. 1 pkt.
Wg mnie jak zrobi 6 to będzie to sukces nie mówmy o 8. Mimo, że tu linia niższa o 2 oczka to tak jak w przypadku Bjerre tu może już ten bet siąść po 2 biegach jak Craig zanotuję 0 i 1 ????
Buk oczywiście STS. Kursy już trochę poleciały szczególnie na Brytyjczyka ale myślę, że warto to pograć choćby w dublu bo oba bety cenię bardzo wysoko ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Troy Batchelor-Craig Cook(+2) 1 @ 1,90 Bet365✅8:3
Chyba najlepszy bet na dzisiejszy wieczór przy Abbey. Troy u siebie to baaardzo mocny zawodnik i ciężko będzie komukolwiek go pokonać. Dzisiaj jedzie 2x z Morrisem i 2x z Gustafssonem, a więc koledzy z pary słabsi od niego i na pewno sprzyja to jego wysokiej zdobyczy punktowej. Z kolei Cook jedzie 2x z Nichollsem i 2x z Zagarem, a zatem koledzy z pary naprawdę wymagający i trudno będzie o wysokie zdobycze punktowe. Do tego 2x przeciwko Kildemandowi, a on jest hegemonem toru w Swindon i również z nim raczej będzie przegrywał. Myślę, że Troy tutaj spokojnie powinien wygrać kilkoma punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Peter Kildemand - Matej Zagar 1 1,71 Betsafe ✅
Gram na lidera gospodarzy bo jest w lepszej formie, mimo wpadki podczas spotkania z Coventry to między innymi w Polsce w sparingach bardzo dobrze i pozostałe występy w Anglii na bardzo dobrym poziomie. Matej natomiast od początku sezonu jakoś zagubiony, mówi, że do tunera musi iść i zobaczymy jakie będą tego efekty. W Aucklad nie było ich przynajmniej widać. Pojadą dzisiaj pewnie razem 3 razy więc raczej remisu nie będzie między nimi. Myślę, że Peter np z Scottem będzie miał dzisiaj łatwiej a pojedzie z nim dwa razy niż Matej z Troyem który również dwa razy z nim pójdzie. Stawiam na Kildemanda w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Coventry Bees-King&#39;s Lynn Stars 2 @ 2,05 Bet365✅42:48
Fajny kurs na Gwiazdy, więc moim zdaniem jak najbardziej warto spróbować. Liderem tutaj jest rzecz jasna Puk Iversen i od niego można oczekiwać dużych ilości punktów. Do tego duet Schlein i Bjerre również wiele daje zespołowi. Pamiętajmy, że Rooboy 5 sezonów spędził jeżdżąc w barwach Pszczół, więc tor ma dobrze rozpracowany i powinno to zaprocentować. Liczę, że kilka oczek dorzuci Porsing, bo to kolejny z duńskiej plejady młodych zawodników talent. Owszem, może nie taki jak Jepsen Jensen, Mikkel Bech czy Michelsen ale jednak jeździć potrafi, co już nie raz udowodnił. Poza tym zostają rezerwowi oraz młodziutki Robert Lambert, który niecały tydzień temu świętował swoje 16 urodziny, a już zdążył zadebiutować w BEL. Kilka dni temu Gwiazdy u siebie wygrały z Lakeside, a z kolei Coventry niespodziewanie uległo słabemu Birmingham na wyjeździe. Niby są Andersen i Harris ale uważam, że oni czasami lubią zrobić jakiś cyrk, a z kolei Hansen jako ten trzeci najlepszy zawodnik to trochę jednak nie pasuje. Owszem pod 2 jest Fisher, który zrobi trochę punktów, ale mimo wszystko jakoś uważam, iż KL są w stanie pokonać Coventry, a przy takim kursie warto spróbować.
Adam Skórnicki-Edward Kennett 1⛔5:5(jedna trójka po stronie Edka)
Niels Kristian Iversen-Kenneth Bjerre 1✅13:3
AKO: 1,99 Betsafe⛔

Skóra pod numerem 2, a zatem dwa łatwe biegi i tam powinien zbudować sobie solidną zaliczkę, a do tego zwiększa swoją szansę na bieg 15. Edek z kolei znowu pod numerem 5, ale tam sobie kompletnie nie radzi. 3 mecze i ani razu nie uciułał więcej niż 5pkt... Dramat jakiś kompletny w wykonaniu tego zawodnika i dzisiaj nie liczyłbym na nic więcej. Dwa razy z Kingiem w parze, do tego numer ma taki, że trafia na samych najlepszych zawodników Młotów, więc za dużo nie zrobi.
Puk komplet na początek, a dzisiaj jedzie w parze 2x z Bjerre oraz z Porsingiem i Lambertem. Z kolei Bjerre poza dwoma biegami ze swoim rodakiem, dostaje dwukrotnie Schleina i tutaj jest spory handicap dla brązowego medalisty mistrzostw świata. To on jest liderem Gwiazd i nie wyobrażam sobie by miał ktoś być lepszy od niego w zespole. Łatwiejszy układ biegów, jest lepszy od swojego rywala, więc uważam, że taki dubel ma sens.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Wczoraj znowu fajnie posiadało - kto skorzystał to fajnie. Dziś mamy 2 mecze ale nie ma co ze stawką szaleć i za bardzo kusić losu lepiej poczekać bo już od jutra Ekstraliga a na weekendzie do tego dochodzi 1 liga także będzie co grać i mam nadzieje wygrywać ????
Na dzisiaj jakieś tam propozycje mam które zagrałem w STS.
Kenneth Bjerre under 8.5 @ 1,6 ✅ 3 ???? Kenio dalej nie zawodzi, wchodzi już znowu po 2 biegu ????
Ostatnio under na Bjerre siadł ładnie i czuję, że dziś będzie tak samo. Próg mniejszy o 1 pkt ale też biegi nie jakieś ciekawe bo rywale trudni.
3: Hansen, Schlein, Harris, Bjerre
6: Iversen, Hansen, Bjerre, Vissing
10: Schlein, Andersen, Bjerre, Fisher
13: Andersen, Iversen, Harris, Bjerre.
Tak więc jak ostatnio 2 punkty już może stracić z Iversenem. A co jak co ale wiemy, że Iversen jest niesamowicie szybki na starcie jak i trasie. 3 bieg też ciężko coś zrobić będzie. Harris dobry na torze w Coventry i może go pokonać do tego może zgubić pkt ze Schleinem, Hansen raczej izzi do objechania. 6 bieg tu przegrana z Iversenem bardzo realna i przy złym starcie z Hansenem ale raczej będzie 2. 10 bieg Schlein i mocny Andersen na drugim. 13 gonitwa tu już może być wszystko i nie zdziwi mnie tutaj jego zero. Schlein dobrze zna tor w Coventry i jedzie z Keniem 2 razy, 2 razy z Pukiem, 2 razy z Hansiorem i 2 razy z Bomberem. Jest z kim przegrać. Koło 7 powinien zrobić ale raczej nie powyżej 9 ????
Mikkel Bech Jensen over 8.5 @ 1,75 ✅ 11 izzi ????
Linia wysoka ale młody Duńczyk w świetnej formie w Anglii. Sprzęt widać, że jedzie a nie przeszkadza mu średnia znajomość toru i pole z którego startuje.
4: Skórnicki, Jensen, Compton, Morley
6: Barker, Watt, King, Jensen
8: Skórnicki, Watt, King, Jensen
14: Nermark, Jensen, Lambert, Ellis
Jensen po raz kolejny ustawiony pod numerem 4 i znowu ma 2 łatwe wyścigi. Biegi 4 i 14 tu powinny być trójeczki. Skóra raczej nie powinien mu zagrozić nie mówiąc o bezpłciowym Nermarku. Więc przy 3,3 wystarczy uciułać 3 punkciory w dwóch biegach. Biegi mocniejsze ale także nawet i oba do wygrania. Bieg 6 może wygrać z każdym nawet jak z Wattem będąc obok siebie to raczej on powinien wygrywać jak było to w poprzednich meczach. Za Barkera ktoś na z/z a King w tym sezonie nic na razie ciekawego nie prezentuję. W 8 biegu być problemy ze Skórnickim ale myślę, że tu ewentualnie jakaś wpadka może mu się wydarzyć - przecież maszyną on też nie jest. Ale na podstawie biegów i do tego, że jadą mecz u siebie to myślę, że warto &quot;wejść&quot; w tego zawodnika bo jest spora szansa na powodzenie ;)
Pozdrawiam i życzę wygranych wszystkim tutaj obecnym bukmacherom ????
 
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
Chris Harris over 7 pkt. @2,37 Bet365

Trochę nie rozumiem tak wysokiego kursu na punkty Brytyjczyka. Tym bardziej, że &quot;Bomber&quot; wystąpi przed własną publicznością na torze w Coventry. Bukmacherzy chyba sugerują się przedwczorajszym meczem wyjazdowym z Birmingham, w którym Chris ustukał 6 punktów z bonusem. Dzisiaj powinien spokojnie zrobić 9-11 punktów a więc śmiało można pograć bo kurs na prawdę ciekawy.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Sprawdziłem zmienioną rozpiskę biegową na ten sezon i jest tak jak relacji live na SF. Bjerre ma non stop zewnętrzne pola.
Uhm jasne ????
Obejrzyj dziś mecz, to może w końcu będziesz wiedział.
Generalnie, to z tą teorią o polach jest tak samo jak z Barkerem jadącym w dzisiejszym meczu.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Uhm jasne ????
Obejrzyj dziś mecz, to może w końcu będziesz wiedział.
Generalnie, to z tą teorią o polach jest tak samo jak z Barkerem jadącym w dzisiejszym meczu.
Dobra nie ciskaj się tak ???? Podeślij jakiegoś linka to chętnie obejrzę bo nigdzie streamów nie ma na żadne mecze jedynie na necie coś było z zeszłego tygodnia z Swindon. Na bet365 trzeba mieć hajs na koncie żeby oglądać.. no właśnie najpierw to trzeba coś tam mieć.
Na Angielskiej stronce z której SF czerpią wyniki live nie ma z którego jadą pola tylko ustawieni są kaskami od czerwonego do żółtego.
Teraz widzę na właśnie na speedwayupdates.proboards , że za Barkera jest R/R ale to i tak nic nie zmienia w kontekście typu na Jensena.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Po prostu chciałem Cię wyprowadzić z błędu, bo głupio argumentować typy (nieważne czy są dobre czy złe) opierając się na fałszywych założeniach. Sf.pl ustawia to wg kasków, ale to nie ma nic wspólnego z polami. W BEL każdy zawodnik z top5 w fazie zasadniczej jedzie z każdego pola.
Tak było zarówno w starym rozkładzie i tak jest w tym nowym pseudorozkładzie.
scbgb.co.uk/pdf/regulations/2014%20SPEEDWAY%20REGULATIONS.pdf
strona 40.
obcięty link ze względu na regulamin forum.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Ok spoko. Nie wiem po co w takim razie wstawiają rozpiskę biegów a każdy i tak jedzie z innego pola w ogóle w Anglii zawsze to dziwnie wyglądało jakie numery ze sobą w biegu jadą, kolory kasków, że biały to prowadzący. Ważne, że typy wchodzą ale mimo wszystko czekam na polską ligę w której jakie absurdy są takie są ale przynajmniej jest wiadomo kto z którego pola startuję ???? Dzięki.
 
E 0

emilian_o

Użytkownik
Lakeside - Birmingham+19,5
typ:2 1,85 sportingbet

Wiadomo, że faworytem gospodarze, ale skusiłem się na takie dodatnie handi. Myślę, że Birmingham aż tak słabo jak w pierwszych spotkaniach, co do zasady, jeździć już nie będzie. Mają w dużej mierze nowy skład, zupełnie jeszcze nie współpracujący ze sobą na torze, szkoda, że bez Smolinskiego, który był ich podporą. Z meczu na mecz jednak wygląda to lepiej. No i udało im się trafić ze Skórą, jak na razie przynajmniej. Polak jest w dobrej formie, w dodatku lubi jeździć na takich króciutkich torach. Mam nadzieję, że punktując pewnie słabszych rywali i wykorzystując jokera będzie trzymał wynik.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Lahti (+1) - Worrall 1 @2 bet365 ✅
Pomyłka buka według mnie, nie widzę szans żeby to nie weszło.
EDIT: A już widze, ZZ za Cooka i dodatkowy start Worralla. Mimo wszystko daje temu typowi 90% szans.
Dobra jest chwila, napiszę coś więcej.
Lahti do tej pory u siebie 8 i 9 punktów. Jest pewnym punktem zespołu. Wozi dużo punktów w biegach ze słabszymi rywalami. Worrall w ostatnim meczu wyjazdowym 7 punktów, ale w pięciu startach. Dzisiaj myślę pojedzie tylko 4 razy. 2 bezpośrednie pojedynki - według mnie oba dla Fina spokojnie. +1 i ten kurs. No gramy !
Już się sam zakręciłem - pojedzie 5 razy bo z ZZ, ale Cook jest ustawiony pod 5 więc cięzkie biegi będą mieli ci, którzy jadą z zastępstwa.

EDIT: Stawiam też Eastbourne -13 @1.80. Spodziewam się dzisiaj pogromu. ⛔ Nicholls się postarał...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Expekt daje lepszą opcje:
Lahti(+1) - Worrall 1 1,85 ✅

Zakład dwudrogowy więc fajniej. Timo Lahti na swoim obiekcie notuje przecież bardzo dobre wyniki. W tym roku 9 i 8pkt w 4 startach. Dzisiaj Goście mają ZZ za Cooka więc Worrall ma start więcej ale nie sadzę aby to jakoś diametralnie zmieniało sytuacje. Worrall w tych teoretycznie dwóch łatwych biegach będzie miał ciężko o 3pkt bo raz jedzie przeciwko Lahtiemu a raz jeszcze lepszemu Michelsenowi. Natomiast Fin właśnie będzie walczył z Worrallem i Toftem więc tu powinien zapisać 2x3pkt a to już dużo. Jak dla mnie na dzisiaj bardzo dobra opcja.

M.Zagar over 9 bet365 2,00 ✅

Matej mam nadzieję nie pojedzie drugi raz tak słabo. Dzisiaj start więcej więc tym bardziej łatwiej będzie przekroczyć tą granice. Przy dobrych wiatrach aż 6 startów więc linia dla mnie bardzo zachęcająca.

L.Bridger(+3) - P.Hougaard 1 2,00 bet365⛔

Lewis chyba zakończył już swoje problemy z silnikami bo występ ostatni na to wskazuje(2,3,2,3)10+2. Fakt faktem na swoim torze i z tragicznym rywalem ale jednak te punkty woził. Patrick na inauguracje dobry występ(2,3,2,0) jednak następne dwa mecze słabe(0,2,2,w) i (3,0,0,0). Po takim kursie lekko można zagrać.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Taki kurs na Lahtiego, to nie przypadek, bo dzisiaj Fin jedzie pod 5, więc już nie będzie takich mega łatwych biegów dla niego. Nie mówię, że nie wejdzie, bo uważam, że na Arlington jest mocny, ale szansę jakby idą w dół. Ode mnie jeden typ na ten mecz:
Eastbourne Eagles-Belle Vue Aces(+13,5) 1 @ 1,80 Betsafe⛔50:42
Orły mocno rozpoczęły sezon na własnym torze, od dwóch okazałych wygranych nad Lions i Brummies. Dzisiaj czeka ich mecz, z niezbyt wymagającym rywalem, jakim wydają się być Asy pod nieobecność Cooka. Craig może nie ma mocnego początku sezonu, ale jednak chyba więcej by zrobił punktów niż zastępujący go Palm Toft czy Worrall. Gospodarze zmienili ustawienie par i dzisiaj Kylmakorpi wędruje do Bjarne, a Lahti idzie pod numer 5. Dobry ruch, bo tak czy siak Lahti dzisiaj jedzie z Bjarne i Woodwardem po 2x, a Kylmakorpi dostaje 2x łatwy bieg oraz 2x Pedersena w parze. To właśnie Bjarne, Woodward, Lahti i Michelsen powinni ciągnąć wynik, a Kylmakorpi przy tym ustawieniu par, powinien równiez zapunktować nieźle. U gości również korekta i Cook, a raczej zz-etka jest pod numerem 2. Niby lepiej ale już Palm Toft pod 5 to dużo gorzej, a więc coś za coś. Nieźle jeździ Nicholls ale Zagar w Anglii na razie nie błyszczy, a żeby powalczyć na tym trudnym obiekcie potrzeba nie jednego, czy dwóch, a praktycznie całego zespołu dobrze dysponowanych zawodników. 52:38 w zasięgu gospodarzy i to spokojnie.
Jason Doyle over 9 @ 1,83 Bet365✅10
Doyle&#39;owi nie wyszedł trochę ten pierwszy mecz z Wilkami, ale potem dwa dobre wyjazdy z Lakeside i Eastbourne, gdzie zdobył po 10pkt. Dzisiaj domowy mecz, więc pora na kolejną dwucyfrówkę, bo bez tego ciężko będzie Lions wygrać to spotkanie. Jedzie 2x z Ljungiem i 2x z Hougaardem, a to jednak koledzy słabsi od niego, chociaż Ljung początek sezonu ma całkiem fajny. Wśród rywali najbardziej groźny powinien być Watt czy też Mikkel Bech. Pikej czy Bridger jeżdżą różnie, ale główną bronią Młotów jest ich własny obiekt czyli Thurrock, gdzie potrafią każdego zmiażdżyć, co wczoraj boleśnie odczuło Birmingham. Wystarczy 5x 2pkt, ale nie wyobrażam sobie by Doyle nie wygrał żadnego biegu, dlatego over dla mnie tutaj wygląda fajnie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Poole Pirates - Coventry (+12,5) 1,80 STS ✅
Wydaje mi się,że handi jest do grania. W Poole dzisiaj pojedzie Holder który jak widać nie jest w najwyższej dyspozycji. Czy Milik powtórzy taki wynik jak w pierwszym meczu Poole gdzie zanotował(3,w,3,3)?nie sądzę.
Porównując rezerwowych zdecydowanie na korzyść gości którzy tu powinni sporo nadrobić. Howarth w tamtym roku i dwa lata wstecz ścigał się w ekipie Piratów więc tor zna znakomicie. Fisher początek sezonu bardzo udany. Największa zagadka to wsytęp Hansia i Bombera jesli oni pojada choć przyzwoicie na poziomie 8pkt każdy to handi pokryją.
Piotr Pawlicki poniżej 8,5pkt 1,70 w pierwszych CZTERECH startach STS⛔
Każdy podnieca się występem młodego Pawlickiego w pierwszym meczu że zdobył komplet. Ale warto zobaczyć z jakimi rywalami tam jeździł.Dzisiaj bardzo trudne biegi. Iverseb,Schlein notują bardzo dobre wyniki do tego Bjerre nieobliczalny i co tu mówić 9 pkt w 4 biegach Piotrkowi będzie bardzo trudno uzbierać.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sportingbet
M.Janowski over8,5 2,00✅ komplet✅
Maciek początek sezonu bardzo dobry. W Anglii jak narazie jeden mecz objechany(1,3,2,2,2). Dzisiaj rywale spokojnie do objechania bo Andersen,Harris czy Hansen są spokojnie w Jego zasięgu. Dzisiaj 2x pojedzie z Pawlickim i 2x z Holderem więc najtrudniej będzie pokonać swoich kolegów z drużyny tak mi się wydaje. Jednak linia bardzo fajna. W porównaniu do bet365 o 1 pkt niższa. Dzisiaj 9pkt wydaje się być minimum co Janowski przywiezie.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
H.Andersen +6 (- Prz.Pawlicki -6) 1 @ 1.66 Bet365 ✅ 8+6=14 - 2 Przemuś ? Dobrze typ rozliczyłem ?
&quot;bo co post to śmieszniej&quot;
--&gt;&gt; Do usług ModTeam ;)
Ciężkie zdarzenie do grania jednak myśle ze bet dobry handicap wystawil na Hansa tym bardziej ze wszystkie biegi się liczą do punktacji końcowej,a może tak się zdarzyc ze Przemek w 15 biegu nie pojedzie,a pojedzie Holder + Janowski.Zdaje sobię sprawę że Pawlicki u siebie mega mocny,a z Hansem różnie może być jednak handicap myślę że jest dobry,a zawodnicy do 14 biegu w rozpisce jeżdżą 2 razy przeciwko sobie.
K.Bjerre powyżej 7 pkt @ 1.90 Bet365✅ po 3 startach żeby było jeszcze śmieszniej co dla niektórych !!
Nie ukrywam że liczę na ekipę KLS w meczu z Wolves.Do tej pory słabo Kenio punktował w EL,jednak dziś liczę na przełamanie i przyzwoitą zdobycz pkt po wczorajszym meczu w Lesznie :razz: choć to inna bajka.Moim zdaniem jest w stanie przekroczyć tą barierę.Ciężkie biegi 2 razy z Iversenem w parze,który powinien pomóc jendak Keniowi(liczę na 1-5 oczywiscie).15 bieg z udzialem Bjerre ? też niewykluczone
3.Tyron Proctor,Rory Schlein,Piotr Pawlicki,Kenneth Bjerre
6.Niels Kristian Iversen,Tyron Proctor,Kenneth Bjerre,Ricky Wells
10.Rory Schlein,Tai Woffinden,Kenneth Bjerre,Jacob Thorssell
13.Tai Woffinden,Niels Kristian Iversen,Piotr Pawlicki,Kenneth Bjerre
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przemek Pawlicki-Maciej Janowski 1
Niels Kristian Iversen-Kenneth Bjerre 1
AKO: 2,43 Betsafe

Przemek ma łatwiejszy układ biegów, bo 2x jedzie z Milkiem w parze i 2x z Janowskim, a do tego omija bieg 13, gdzie są Andersen i Harris razem. Janowski z kolei poza dwoma biegami z Przemkiem, również dwukrotnie dostaje do pary Holdera i to mu utrudnia zadanie. Dodatkowo Przemek trafia dwa razy na Hansena, który jest najsłabszym spośród prowadzących pary w Bees. W pierwszy meczu na Wimborne było 13:10 dla Przemka i teraz też na to liczę.
Przy drugiej parze mniej więcej podobne argumenty. Z resztą parę opisywałem już(klik). Puk po mimo wczorajszego słabego występu we Wrocławiu to jednak pewniak do robienia punktów, a początek sezonu w Anglii ma kapitalny, czego nie można powiedzieć o Bjerre i dlatego do dubla wybieram Puka.
Josh Grajczonek-Ryan Fisher @ 1 2,45 Betsafe
Jak dla mnie para 50/50, gdyż Josh na Wimborne potrafi latać naprawdę nieźle. Co prawda dwa razy jedzie z Holderem w parze, ale ma ogólnie podobny układ biegów, do amerykańskiego rywala w tej parze. Fisher raz z Andersenem i raz z Hansenem, więc tutaj mały plusik po stronie Fishera. Potem obaj mają dwa łatwe biegi i raz się tam jeszcze spotkają. A zatem dwa bezpośrednie spotkania zdecydują o tej parze. Dla mnie jest to wyrównana para, jeśli Josh jedzie u siebie i uważam, że po takim kursie warto zaryzykować.
Spodziewam się także że jako taktyk bądz joker będzie Hans jechał co daje mu dodatkowy start ????
To żebyś się nie zdziwił:razz:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Spodziewam się także że jako taktyk bądz joker będzie Hans jechał co daje mu dodatkowy start
????
Przecież w Anglii nie ma rezerwy taktycznej a jako joker można jechać tylko w swoim biegu i buki i tak nie liczą tej zdobyczy podwójnie. Polecam zapoznać się z zasadami tej ligi bo co post to śmieszniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom