>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014 (marzec/kwiecień)

Status
Zamknięty.
H 13

harper

Użytkownik
Z tą pewą na Swindon bym uważał, jednak druga i trzecia linia Coventry jest lepsza, zwłaszcza juniorskie biegi powinny paść łupem gości.
Kildemand pewniak,a Bjarne 50-50 jednak 2x wpada na Hansa który potrafi jeździć.
Kildemand over 8.5 easy
za drobne Coventry +4.5
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Dziś kolejne spotkanie Elite League, tym razem zmierzą się ze sobą drużyny Swindon Robins - Coventry Bees, liderem Coventry jest Peter Kildemand który w ostatnim fajnym lecz minimalnie przegranym meczu wyjazdowym zdobył 13 punktów dla tej drużyny, dziś linia punktowa jaka została wystawiona przez stacjonarnego bukmachera STS wynosi 8.5 pkt, myślę że Peter utrzyma dobrą forme, moze stracic punkty w bezposredniej rywalizacji z Hansem Andersenem, jednak myślę że linie 8.5 pkt spokojnie przekroczy, ponadto twierdzę że Swindon wygra dziś swój pierwszy mecz.
Peter Kildemand @ over 8.5 [1.70] ZWROT
Zawody przerwane po 10 wyścigach
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
STS

R.Fisher over 7,5 1,85 (1,63)

Amerykanin początek sezonu zaczał bardzo dobrze. Wyniki naprawdę napawaja optymizmem. Dzisiaj 2 łatwe biegi bo Klindt jak i Gustafsson sa do objechania przy aktualnej dyspozycji Fishera. A i w dwóch pozostałych biegach ma takich rywali że jeszcze 3-4pkt powinien zdobyć. Próbuję.

P.Kildemand over 8,5 1,70 (1,47)

Pająk na własnym terenie dzisiaj będzie bardzo ciężki do złapania. Zagrozić Mu może chyba tylko Hans Andersen.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
STS
Andersen&amp;Pedersen&amp;Kildemand o8,5 @4.96
Pierwsza myśl - samobój. Ale według mnie to będą główni aktorzy dzisiejszego widowiska. Andersen rok temu jeździł dla Swindon i rzadko przegrywał z rywalami. Tych dzisiaj będzie miał zacnych, bo Duńczycy weszli w sezon bardzo dobrze i na torze, na którym z pewnością dużo trenowali, będą bardzo wymagającymi przeciwnikami. Nie sądzę, żeby ktoś tej trójce, oprócz ich samych, urywał punkty.
Można pograć osobno, kursy odpowiednio 1.80, 1.70, 1.62.
e: ZWROT, haha :mrgreen:
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Hans Andersen over 10,5 punktów 2,10 Betsafe
Hans zna znakomicie tor w Swindon co prawda dzisiaj przeciwko Peterowi pewnie trzy razy. Jednak na pewno w którymś z tych biegów 3 punkty na pewno ma szanse zdobyć. Do tego jedzie dwa razy przeciwko Bjarne więc same trudne biegi dla lidera gości. W biegu 15 pewnie już samie znakomitości będą. Hans nie może dawać &quot;objeżdżać&quot; się na 5:1 a te 11 punktów powinien zdobyć. Liczę, że chociaż raz ogra Peter i Bjarne przed biegiem 15 i póżniej w 15 nawet ten 1 ptk przywiezie. Kurs wysoki więc warto, na pewno Bjarne jest do ogrania gorzej z Peterem.
 
C 29

crusader

Użytkownik
Na betsafe wystawili ofertę...
Mnie zaciekawił typ Klindt (+1,5) - Fisher (-1,5) 1,86 - 1,86
W pierwszym wyścigu liczę, że Klindt Fishera objedzie, czyli mieliby odpowiednio 1 i 0. Dodając 1,5 punktu Klindtowi to 2,5 - 0 po pierwszej serii startów. W drugim starcie myślę, że Fisher wygra, jednak liczę, że Klindt zrobi to samo, czyli byłoby 5,5 - 3. Trzecia seria myślę, że Bjarne Pedersen objedzie Fishera, czyli 2 pkt dla Ryana, a Klindt objedzie Hansena, czyli 1 (chociaż Woodwarda u siebie też jest w stanie objechać). Ogólny rozrachunek 6,5 - 5. Czwarta seria znów Klindt z Fisherem, nawet jeśli Fisher by wygrał z Klindtem, w co wątpię to i tak wygląda to 8,5 - 8. A w 15 biegu myślę, że pojedzie Andersen z Woodwardem. Wiem, że to jest żużel i różne rzeczy się zdarzają, ale... myślę, że fajny typ. Zastanawiałbym się nad nim nawet bez handi, bo są to zawodnicy na podobnym poziomie, jednak atut własnego toru powinien wykorzystać Klindt, więc minimalnie na + dałbym Klindta, ale jeśli dodają mu 1,5pkt i kurs jest 1,86 warto zaryzykować!
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Panowie a co myślicie o parze Bjarne Pedersen vs Jason Garitty .
Bjarne pedersen +2 1.57
Nie kojarzę zbytnio tego Jasona ,Czy on jest jakis wielki juz talent ,że buki dają na Bjarnego +2 ?. Bjarne zapewne zakreci się w okolicach 10-11 pkt. a co możecie powiedzieć na temat jego rywala?
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Panowie a co myślicie o parze Bjarne Pedersen vs Jason Garitty .
Bjarne pedersen +2 1.57
Nie kojarzę zbytnio tego Jasona ,Czy on jest jakis wielki juz talent ,że buki dają na Bjarnego +2 ?. Bjarne zapewne zakreci się w okolicach 10-11 pkt. a co możecie powiedzieć na temat jego rywala?
Jason ma po prostu bardzo łatwe bieg i też &quot;pionkiem&quot; nie jest. Kurs już spadł z 1,70. Też myślałem o tej parze ale odpuściłem bo kurs już był 1,61 a myśle, że ten i niższy nie jest wart chyba gry tym bardziej, że Bjarne spotyka się z klasowymi zawodnikami w biegach a Jason raczej 4 łatwe biegi ma dzisiaj. Dla Bjarnego dodatkowy bieg ten 15 nie musi oznaczać, że zdobędzie dodatkowe punkty... ;)
 
E 0

emilian_o

Użytkownik
Bjarne Pedersen vs H. Andersen -0,5 pkt 2 1,61 betsson [zwrot]
Moim zdaniem ani nie ta klasa, ani nie ta znajomość toru. Ważny będzie początek, ale jeśli Hansio pokaże to samo, do czego przyzwyczaił na tym torze w ub. latach, nie powinien mieć problemów ze zrobieniem dwucyfrówki.
 
S 30

snorlax

Użytkownik
&quot;Co najmniej 12 wyścigów musi zostać zakończonych, aby zakłady Handicap oraz Poniżej/Powyżej były ważne.&quot;
Dobrze rozumiem, że będę miał zwrot w stsie, bo to ich regulamin? ????
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
No wlasnie ja rowniez potrzebuje odpowiedzi na to pytanie? jak rozliczal mi over 8,5 kildemanda? zwrot czy jednak kupon do tylu?
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Regulamin jest jasny i przejrzysty ale... czekajmy ????
Zawody Drużynowe: Zakłady z handicapem oraz na wynik klasyfikacji są rozstrzygane zgodnie z oficjalnymi zasadami zawodów.
Co najmniej 12 wyścigów musi zostać zakończonych aby zakłady Handicap oraz Poniżej/Powyżej (granicy) były ważne.
Jeśli zawody są przerwane zanim 12 wyścigów zostanie ukończonych, wtedy wszystkie zakłady z handicapem oraz zakłady Poniżej/Powyżej są nieważne.
P.S. Są zwroty! ;)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Lakeside - Leicester 1 (-14,5) @1.85 Betsafe
Młoty ostro weszły w sezon. Pokonali u siebie mocne Swindon i pewnie wywieźli punkty z Birmingham. Ten mecz to szansa na trzecie zwycięstwo, co równa się pozycji lidera. Według mnie nie powinno być większych kłopotów. Lwy przegrały nieznacznie u siebie z Wolverhampton. Teraz na charakterystycznym torze w Thurrocku powinny również polec i to w dużo większym stosunku. W ekipie gospodarzy za liderowanie wzięli się Watt, Bech Jensen i niespodziewanie Lawson. Ten ostatni popisał się wczoraj kompletem w Premier League- jest w gazie. Skład uzupełniają Bridger i Karlsson, którzy po ponad 5 punktów przywiozą spokojnie i silna juniorka. Dośc powiedzieć, że w wygranym meczu z Rudzikami żaden z zawodników nie zdobył dwucyfrowej ilości punktów. Śmiało można zatem stwierdzić, że te 3 punkty to duża zasługa juniorów, którzy wspólnie przywieźli 12 punktów. Dla porównania rezerwowi Lwów w swoim meczu zdobyli ich zaledwie 5, i to u siebie. Według mnie Młoty odniosą pewne zwycięstwo.
Stawka: 6/10

Bech Jensen o8,5 @1.70
Jensen ponownie z numerem 12 więc ma 2 łatwe biegi:
4. Peter Ljung, Mikkel B. Jensen, Tom Perry, Ben Morley
14. Simon Stead, Mikkel B. Jensen, Max Clegg, Adam Ellis
Nie ma co się czarować 5-6 punktów powinno tu być. W pozostałych 3-4 zostaje do zrobienia:
6. Jason Doyle, Davey Watt, Patrick Hougaard, Mikkel B. Jensen
8. Peter Ljung, Davey Watt, Mads Korneliussen, Mikkel B. Jensen
Jak już wspomniałem wyrósł on na lidera Młotów. W poprzednich dwóch meczach linie pokrył. Dlaczego teraz miałby tego nie zrobić ? Według mnie po prostu zrobi.
Stawka: 5/10
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Lakeside - Leicester 1 (-14,5) @1.80 STS
Młoty ostro weszły w sezon. Pokonali u siebie mocne Swindon i pewnie wywieźli punkty z Birmingham. Ten mecz to szansa na trzecie zwycięstwo, co równa się pozycji lidera. Według mnie nie powinno być większych kłopotów. Lwy przegrały nieznacznie u siebie z Wolverhampton. Teraz na charakterystycznym torze w Thurrocku powinny również polec i to w dużo większym stosunku. W ekipie gospodarzy za liderowanie wzięli się Watt, Bech Jensen i niespodziewanie Lawson. Ten ostatni popisał się wczoraj kompletem w Premier League- jest w gazie. Skład uzupełniają Bridger i Karlsson, którzy po ponad 5 punktów przywiozą spokojnie i silna juniorka. Dośc powiedzieć, że w wygranym meczu z Rudzikami żaden z zawodników nie zdobył dwucyfrowej ilości punktów. Śmiało można zatem stwierdzić, że te 3 punkty to duża zasługa juniorów, którzy wspólnie przywieźli 12 punktów. Dla porównania rezerwowi Lwów w swoim meczu zdobyli ich zaledwie 5, i to u siebie. Według mnie Młoty odniosą pewne zwycięstwo.
Stawka: 6/10

Bech Jensen o8,5 @1.70
Jensen ponownie z numerem 12 więc ma 2 łatwe biegi:
4. Peter Ljung, Mikkel B. Jensen, Tom Perry, Ben Morley
14. Simon Stead, Mikkel B. Jensen, Max Clegg, Adam Ellis
Nie ma co się czarować 5-6 punktów powinno tu być. W pozostałych 3-4 zostaje do zrobienia:
6. Jason Doyle, Davey Watt, Patrick Hougaard, Mikkel B. Jensen
8. Peter Ljung, Davey Watt, Mads Korneliussen, Mikkel B. Jensen
Jak już wspomniałem wyrósł on na lidera Młotów. W poprzednich dwóch meczach linie pokrył. Dlaczego teraz miałby tego nie zrobić ? Według mnie po prostu zrobi.
Stawka: 5/10
Według mnie nie warto grać tego overa Jensena , Watt jest w formie więc niekoniecznie z nim wygra , Ljung jeździł na tym torze 2 lata temu jeśli dobrze pamiętam , Doyle też może wygrać z Jensenem , zakładając że zrobi 5 w pierwszych dwóch biegach to wg mnie w dwóch następnych zrobi 3-4 więc wychodzi 8-9 pkt . Linia wystawiona poprawnie i ja tutaj nie widzę value po 1,7 jeszcze odejmując podatek wychodzi 1,53
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Betsson

R.Lawson over 8,5 pkt 2,10 ✅

Jak widać od początku sezonu Lawson w mega formie. W tym roku Lakeside objechało już dwa mecze i Lawson zanotował takie wyniki:
u siebie na torze (3,3,0,3) na wyjeździe (2,2,2,3,1). Punktuje naprawdę bardzo dobrze dlatego dzisiaj wchodzę w ten zakład dość ostro. 2 biegi dość łatwe gdzie powinien przywieźć dwie 3. Ogólnie dzisiaj zakręci się w okolicy 10 pkt.


edit:godz 12:15 over Lawsona po 1,50:grin:

Dogram jeszcze z Betsafe

M.B.Jensen under 9,5 2,75 ✅

Wychodzi na to że młody duńczyk dzisiaj pojedzie w granicach 10pkt. Linia o 1 pkt według mnie za wysoko wystawiona no i kurs piękny. Jensen na początku sezonu (3,3,0,3,0) a w drugim meczu (3,3,2,3).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 407

cekaem

Użytkownik
Peter Ljung - Jason Doyle 1.98 Betsafe⛔
Argumentacja krótka. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie Ljung punktował lepiej od Jasona , a byli ustawieni tak samo parowo. Ljung 10 pkt w 4 startach natomiast Doyle 7 pkt w 5 startach. Układ biegów zdecydowanie dla Szweda , gdyż w biegach 4 i 12 o ile nie zdarzy się nic nie przewidzianego ( wiadomo jak to jest na żużlu ) to z urzędu ma można powiedzieć 2pkt a może być tylko lepiej. Doyle ustawiony pod jedynką , w każdym biegu praktycznie conajmniej dwóch mocnych rywali. Kurs może niezbyt wysoki ale mnie w zupełności zadowala.
Pozdrawiam ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jason Doyle poniżej 8.5 @2,28 betsafe
Rok temu taki typ był by wariactwem z mojej strony, ale sezon sezonowi nierówny to jest w końcu speedway. Przygotowania Australijczyka załamał upadek w Gillman, później rehabilitacja i problemy z wizą. Późny przylot do Europy, mało czasu na testowanie sprzętu. Nie ma czasu na sprzęt, pośpiech, problemy z wizą, brak &quot;czystej&quot; głowy. Dajmy Jasonowi trochę czasu na ogarnięcie tego wszystkiego. Pierwszy mecz u siebie tylko 8pkt w 5 biegach. Dziś rywale też mocni P.K, młody Duńczyk, Watt. Gdzieś te punkty może pogubić. Kolega z pary Ljung, który też coś tam jedzie.Kurs myśle warty gry.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
S.Stead over 3,5 1,55 Betsson✅

Kurcze taka linia?? Przecież ma te 2 łatwe biegi gdzie jedzie z rezerwowymi i tam właśnie powinien 4pkt zdobyć. Jak dla mnie bardzo fajny prezent.

L.Bridger over 4,5 1,86 Betsafe kurs podskoczył do 1,95 więc dokładam .✅✅✅

I kolejny fajna linia na zawodnika. Rozumiem,że Bridger nie jeździ jakoś mega na początku sezonu ale w 2 meczach ligowych pojechał tak:
(1,3,1,1) i (2,d,0,3). W obu przypadkach linia pokryta a dzisiaj uważam,że też spokojnie zdobędzie więcej.

Godz 15:56 kurs 2,00 na Bridgera nie rozumiem o co chodzi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
grembi 70

grembi

Użytkownik
H2H Lewis Bridger - Mads Korneliussen, typ 2, @1,90, bet365 Bridger 5 - Korneliussen 6 ✅

Radula opisał już występy Bridgera. Korneliussen natomiast jest liderem drużyny Leicester, w pierwszym spotkaniu 10 pkt (3,1,3,3,w), dobrze jeździł także w sparingach. Dzisiaj Duńczyk dwa razy zmierzy się bezpośrednio z Bridgerem i wydaje mi się, że to on wyjdzie z tych pojedynków zwycięsko, a w pozostałych biegach, patrząc po obsadach powinni punktować podobnie ;)

Edit: No i zapomniałem dodać, że Korneliussen z dużo większymi szansami od Bridgera na start w 15 biegu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom