>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League 2014 (marzec/kwiecień)

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Peter Karlsson under 9 punktów 2,15 Bet365 ⛔
W mojej ocenie bardzo fajna linia i kurs. Karlsson dobrze zaczął sezon ale w lidze na razie bardzo słabo bo tylko zdobycze na poziomie 2 i 6 punktów. Dzisiaj dość trudne biegi do tego iluzoryczne szanse jednak na start w biegu 15 bo pewnie w nim pojedzie Mikkel i Davey. Bridger i Lawson czyli partnerzy dzisiaj Petera też są chyba w lepszych dyspozycjach obecnie. No i fakt, że jedzie przeciwko liderowi gości dwu krotonie też ma duże znaczenie. Stawiam tutaj under
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
radula 5,4K

radula

Użytkownik
B.Pedersen over 8,5 pkt 1,70 (1,49) STS ⛔
Dzisiaj na własnym owalu Bjarne ma szanse wykręcić wynik bliski kompletu. Rywale którzy mogą powalczyć z Bjarne to Doyle i Korneliussen. Jednak wiadomo jak specyficzny torem jest obiekt Eastbourne co daje dodatkowe handi gosp. Gram z pełnym przekonaniem na Duńczyka.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Jason Doyle under 10,5 1,727 Sportingbet✅
Idę konsekwentnie przeciw Jasonowi. Wczoraj się nie udało ale dzisiaj już musi być inaczej. Doyle w dwóch dotychczasowych spotkaniach w tym sezonie nie przekroczył tego pułapu i dzisiaj myślę , że będzie podobnie. Każdy bieg ma naprawdę trudny ( został jak zwykle ustawiony pod &quot;jedynką&quot; ). W każdym biegu naprawdę ma z kim tracić punkty. Zakładając , że nawet pojedzie w 15 biegu , wiec myślę , że czekają go 3 pojedynki przeciw Bjarne. Bieg 1 , 13 i zakładam , że 15. Do tego według programu 2 razy w biegach przeciw Woodwardowi i Kilokarpi ( zapewne z duża dozą prawdopodobieństwa dojdzie 3). Mecz wyjazdowy , ja tam za bardzo nie widzę możliwości aby punktował na poziomie 11 pkt lub więcej i chętnie pobieram ten kurs.
Pozdrawiam
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mikkel Michelsen(-4)-Simon Stead 1 @ 2,25 Bet365✅13:4
Wysoka linia, ale i kurs dość wysoki więc warto spróbować. Z Brummies Mikkel zdobył 14pkt z bonusem, a dzisiaj też powinien zdobyć ich sporo. Widać, że już Arlington chyba opanował, co dał mu ubiegły sezon, gdzie się uczył, a teraz powinien dać wiele Orłom i wraz z Lahtim być mocnymi punktami pod numerami 2 i 4. W parze z Kylmaekorpim, który z Brummies pojechał cieniutko. Mikkel podobnie jak Stead mają dwa łatwiejsze biegi, ale o ile w przypadku Simona to chyba jedyna okazja na punkty, o tyle Mikkel jest w stanie objechać każdego ze strony rywala. Poza tym Simon to nie jest kozak i jemu może się zdarzyć nawet porażka z którymś z rezerwowych Orłów. Po stronie Duńczyka jest też jakaś szansa na bieg 15 więc wygrana 5-cioma punktami jest tutaj również możliwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 161

vogel22

Użytkownik
Po emocjach związanych z GP postanowilem zagrać coś bardziej przewidywalnego, dziś w Elite League zmierzą się Eastborne Eagles - Leicester Lions, zdecydowałem się zagrać over punktowy Camerona Woodwarda, który wydaje się być w formie drużyna gospodarzy ma już jeden mecz za sobą, rozbiła 32 punktami ekipe z Birmingham a Woodward zdobył komplet punktów, dziś przeciwnik wydaje się być troszke trudniejszy, mimo to uważam że Cameron przekroczy tą linie i zrobi to 9 pkt.
Cameron Woodward @ over 8.5 pt [1.80]
@ STS
 
S 59

s1xteen

Użytkownik
B.Pedersen over 8,5 pkt 1,70 (1,49) STS
Dzisiaj na własnym owalu Bjarne ma szanse wykręcić wynik bliski kompletu. Rywale którzy mogą powalczyć z Bjarne to Doyle i Korneliussen. Jednak wiadomo jak specyficzny torem jest obiekt Eastbourne co daje dodatkowe handi gosp. Gram z pełnym przekonaniem na Duńczyka.
W Sportingbecie jest over 9,5 za 1,9 jakby ktos chcial.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jason Doyle under 9,5 punktów 1,72 Sportingbet
Ciężkie zawody dla gości i Jasona. W każdy biegu ma klasowego rywala, jak nie Bjarne to Cameron którzy są bardzo grożni u siebie. Do tego Mikkel na swoim torze więc duże prawdopodobieństwo, że gdzieś nawet przegra 5-1. Ljung też nie jest słaby a jedzie z nim dwa razy dzisiaj. Podsumowując bardzo ciężkie biegi dzisiaj Jasona i ciężko będzie powtórzyć ostatni wynik (1,0,3,3,3). Pewnie w 15 biegu pojedzie ale tam znowu obsada bardzo mocna będzie. Stawiam, że zrobi gdzieś około 8 punktów bo kto wie może spotka się dzisiaj dwa razy z parą Bjarne-Cameron.
edit // Nie zauważyłem, że CeKaeM podał już ten typ.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Poole - Eastbourne.
Orły po dwóch domowych wygranych mają wyjazd z Poole. Zwycięstwa te odniesione zostały bardzo pewnie. Birmingham rozbili - różnica 32 punktów, z Leicester 15 punktowy zapas. Świetną formą błysnął Michelsen - komplet w pierwszym meczu i 13 z bonusem w drugim. Dwucyfrowy poziom trzyma również Bjarne Pedersen. Woodward odjechał świetne spotkanie, by w następnym zaliczyć wpadkę. Jest to jednak zawodnik, po którym również można spodziewać się wysokich zdobyczy. Skład uzupełniają Lahti z Kylmaekorpim, którzy również wożą ważne punkty. No i całkiem niezła juniorka. Według mnie jest to bardzo mocna ekipa, która powinna napsuć tutaj dużo krwi Piratom. Widzę bowiem u gospodarzy dwie dziury w składzie - Grajczonka i Milika. Będzie to bardzo wyrównane spotkanie, dlatego w kursie 4+ na gości widzę spore value. Jednak jeszcze lepszą opcją wydaje się zagranie handicapu, bo nawet gdy Piraci odskoczą, można zastosować jokera. Linia jest stanowczo za duża.
Poole (-10,5) - Eastbourne 2 @1.70 STS ⛔
I w meczu Birmingham - Coventry: Skórnicki o7,5 @1.80 ✅
Słabiutkie Birmingham podejmuje u siebie ekipę z Coventry. Adam Skórnicki, który jest liderem zespołu ponownie ustawiony pod 2. Ma dzięki temu dwa łatwe biegi z juniorami. Cała jego rozpiska prezentuje się następująco:
1. Ben Barker, Hans Andersen, Adam Skórnicki, Ryan Fisher - myślę, że 2 punkty do zgarnięcia na Fisherze i koledze z pary.
7. Adam Skórnicki, Kyle Howarth, Paul Starke, Jason Garrity - powinna być trójeczka.
10. Kenneth Hansen, Ben Barker, Chris Harris, Adam Skórnicki - i to taki bieg, że może być 3, a może być i 1.
12. Ryan Fisher, Adam Skórnicki, James Sarjeant, Simon Lambert - no i tu znowu pojedynek z Fisherem. Jeśli chociaż jeden z nich wygra to linia będzie pokryta.
Spodziewam się dzisiaj 9-10 punktów Adama.
Poole zaskoczyło, a w Eastbourne zawiedli prawie wszyscy. Nie wiem na ile prawdziwe, ale 2 defekty zanotował Michelsen. :/
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Bjarne Pedersen over 9 @ 2,25 Bet365⛔8
Linia nie najgorsza, więc po takim kursie warto spróbować. Ciekawy mecz na Wimborne Road i Piraci mają mały problem, bo dzisiaj Warda nie ma, a jako gość zastępuje go Cook. Owszem Craig to dobry jeździec, ale to jednak nie jest Darcy i różnica będzie widoczna. Po drugiej stronie Orły, które mocnym akcentem weszły na Arlington w sezon - dwie wygrane. Teraz pierwszy wyjazd i już nie łatwe zadanie, ale tutaj powinien brylować Bjarne Pedersen, który jeździł w barwach Piratów jakiś czas temu. Początek sezonu niezły, bo u siebie zrobił 10pkt(4 starty) i 11(5), a także jako gość w barwach Swidon, 7pkt(3). Widać zatem, że forma na Wyspach jest. Największym strzelbami Orłów powinni być Bjarne, ale także liczę na Lahtiego i Michelsena, którzy pod numerami 2 i 4 mają rywali chyba słabszych u rywali. Jest jeszcze Cam Woodward i Kylmakorpi i tutaj należy liczyć raczej na Cama, bo Fin jest w słabej formie(tak to wygląda) u progu sezonu.
Znajomość toru jest, forma również i największym problemem będą rywale, a ci nieźle u siebie latają - Janowski i Pawlicki, jednakże brakuje takiego 100% pewniaka po stronie gospodarzy i myślę, że jednak te 10pkt w zasięgu Duńczyka, bo jednak liczę tutaj na bieg numer 15.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Hans Andersen under 10 2.50 Bet 365
W oczekiwaniu na start najlepszej ligi świata pogrywam lekko angielską ligę. Na dzisiaj upatrzyłem taki oto zakład. Wiem , że rywale może nie z najwyższej półki. Do tej pory 3 porażki ale po namyśle uważam , że jest dość duża doza prawdopodobieństwa , że Hansior może dwycyfrówki dzisiaj nie uciułać. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie przerwanym na własnym torze miał 2 pkt. ( 2, w ) Dzisiaj według programu startuje aż dwukrotnie, a jeśli wystartuje w 15 to zapewne i trzykrotnie z Bomberem. W pierwszym swoim starcie dzisiaj z nieobliczalnym Skóra , który co jak co ale on na razie nie zawodzi w Anglii. Do tego za rywala Barkera i Fishera , który też w ciemię bity nie jest. Uważam, że każdy wynik w tym biegu możliwy. Następnie właśnie jego kolegą z pary będzie Harris , a za rywali mają Kinga i Nermarka. Również uważam , że każdy wynik możliwy. 11 bieg na papierze wydaje się ciut łatwiejszy ale w zasadzie kim jest ten Andersen obecnie , żeby go tak stawiać na piedestale. W Anglii może zawsze coś tam jeździł , ale jest początek sezonu , mecz wyjazdowy kto wie jak to się potoczy. Reasumując kurs uważam zachęcający do gry.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Ben Barker under 8 @ 2,10 Bet365 (przed momentem było 2,20) ✅
Przy tej formie jaką prezentuje Ben będzie mu ciężko zdobyć 8 pkt.
w 1 wyścigu jedzie na Hansa Andersena i Ryana Fishera, w 2 na Hansena i Howartha, w 3 na Harrisa, Hansena i w ostatnim Andersena oraz Harrisa. Przeciwnicy niełatwi, a dodam że 2 wyścigi jedzie w parze z Adasiem Skórnickim który jakby nie było lideruje dla drużyny Birmingham. Myślę że warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Danny King - Jason Garrity (2-0) 2 2,20 Bet365 ⛔⛔ R, FX ????
Gram na Jasona, ponieważ ma łatwiejsze biegi. Danny u siebie już raz jechał i zdobył 2 punkty w 4 biegach. Co prawda jechał z numerem 9 i miał te dwa trudne biegi ale dzisiaj wcale nie będzie łatwo. Tak na prawdę dużą szanse na punkty ma w bieug 8 bo reszta to jazda z Kennetem przeciwko Harrisowi lub Hansowi a raz nawet przeciwko tej parze. natomiast Jason łatwe 4 biegi. W pierwszym meczu swojej drużyny (3,3,2) dzisiaj pewnie zrobi koło 10 punktów a Danny myślę, że jak zrobi 7 to będzie już dużo. Jednego i drugiego raczej w biegu numer 15 nie zobaczymy
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Ja także pogrywam Elite League tylko jakoś czasu mało i chęci żeby coś napisać ale dziś w pochmurną i deszczową pogodę jakoś wszystko gra więc i parę słów ode mnie ???? Dziś 3 mecze - STS znowu fajnie, że daje ofertę na Anglię i coś tam można pograć mimo podatku każdy może znaleźć coś dla siebie.
Przypominam, że liczą się pierwsze 4 biegi!
Kenneth Bjerre under 9.5 pkt @ 1,7 ✅ 6. tak jak mówiłem za wysoka linia i siadło już po drugim jego biegu ????
Kenio dość fajnie prezentuje się na razie dość fajnie w GP ale dziś i linia wysoka i do tego biegi ma bardzo trudne.
3: Schlein, Watt, Bjerre, Bridger
5: Iversen, Watt, Bjerre, Jensen
11: Schlein, Karlsson, Bjerre, Jensen
13: Iversen, Karlsson, Bjerre, Bridger
Non stop z zewnętrznych pól a nie wiadomo czy te będą nieść na początku raczej nie. W parze x2 z PUKiem czyli bardzo realne 2 pkt straty, ze Schleinem powinien wygrać ale jak będą jechać na 3-3 to może i zrobi 1* a nie 2. Rywale - 2 razy z bardzo mocnym jak na razie w Anglii Jensenem, x2 z zawodzącym ale także mocno nie obliczalnym Karlssonem i ponownie x2 z mocnym w Anglii Wattem. Także 2 razy też zawsze nieobliczalny Bridger. Mimo swojego toru bardzo trudno będzie zrobić mu dwu cyfrówkę. Musi stracić tylko 3 pkt - jak dla mnie fajny bet ????

Bjarne Pedersen over 7.5 @ 1,8
✅ 8.
Tak jak wspomniał kapszti trudni rywale w postaci Pawlickiego i Janowskiego ale nie ma Warda a także Duńczyk bardzo dobrze zna tor Piratów będąc niegdyś zawodnikiem Poole zdobywając w tej ekipie majstra ale też forma na Wyspach dobra.
1: Cook, Pedersen, Grajczonek, Lahti
6: Pedersen, Pawlicki, Woodward, Milik
11: Pawlicki, Pedersen, Janowski, Michelsen
13: Cook, Pedersen, Janowski, Woodward
Trudny bieg 11 tu może być wszystko. W 13 do objechania każdy bo Janowski nie błyszczy póki co. Bieg 6 w rozpisce ma 1 pole więc jeśli to będzie lepiej chodzić ma lekki handicap na Przemasem. Ogólnie buki po pierwszym meczu strasznie cenią starszego z braci. Linia 9.5 to sporo - są szanse powodzenia ale wg mnie lekko przesadzili mimo tego, że bracia Pawliccy na początku sezonu w świetnej formie. Jeśli Bjarne zacznie mecz od trójeczki w 1 a Cook to nie Ward to myślę, że te brakujące 5 w tych 3 biegach uciuła ????
EDIT: Przestawili Duna przed meczem pod numer 3 i biegi teoretycznie łatwiejsze zobaczymy czy pokaże klasę.
Adam Skórnicki over 7.5 @ 1,8 ✅ 11. jak izzi to izzi ????
Adaś lider bez jajecznego teamu z Birmingham. Pomysł na ekipę bez lidera wychodzi na razie dość słabo. Ale lider wykreował się poniekąd sam i jest nim Polak w 3 objechanych meczach ratując twarz i honor zespołu Brummies. Jak zwykle ma 2 łatwe biegi więc kurs 1,8 a ten typ widzę jako najpewniejszy.
1: Barker, Andersen, Skórnicki, Fisher
7: Skórnicki, Howarth, Starke, Garrity
10: Hansen, Barker, Harris, Skórnicki
12: Fisher, Skórnicki, Sarjeant, Lambert
Gonitwy 7 i 12 to powinno być odpowiednio 3 i 2/3 pkt także minimum 5 oczek a liczę, że i z Fisherem sobie poradzi. 1 bieg powinno być około 2 oczek bo może przegrać właściwie tylko z Hansiorem ale i trójka mnie nie zdziw. 10 bieg Hansen i Barker to nie tuzy a Harris jest słabym startowcem jeśli udało by się być przed nim na 1 wirażu to także i uczestnika GP można zostawić w tyle. Wg mnie izzi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 858

woffi2013

Użytkownik
Garrity - OK, fajne by było. Tyle, że gość jest po ciężkim dzwonie.
Jajs: z tymi polami Bjerre, to nie jest prawda (nie jedzie z samych zewnętrznych). Chociaż akurat w KL często pole A jest najgorsze. No ale to nieistotne, bo Bjerre pojedzie z każdego pola w tym meczu (w części zasadniczej).
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Garrity - OK, fajne by było. Tyle, że gość jest po ciężkim dzwonie.
Jajs: z tymi polami Bjerre, to nie jest prawda (nie jedzie z samych zewnętrznych). Chociaż akurat w KL często pole A jest najgorsze. No ale to nieistotne, bo Bjerre pojedzie z każdego pola w tym meczu (w części zasadniczej).
Nigdy nie wiem do końca jak wygląda tak rozpiska w EL bo wygląda to strasznie dziwnie. Wzoruje się na SF więc jeśli to błąd to przepraszam. Tak czy inaczej typ nadal uważam za dobry bo linia za wysoka ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Adam Skórnicki-Ben Barker 1✅12:3
Timo Lahti-Joonas Kylmakorpi 1✅4:1
AKO: 1,91 Betsafe

Skóra i Lahti jadą pod numerem 2 czyli mają dużo łatwiejsze biegi od swoich kolegów z drużyny. Skóra od początku sezonu lideruje Brummies ale to właśnie dlatego, że ma ten łatwy numer i tam może sobie nabijać punkty na cienkich rezerwowych. Ben z kolei jedzie pod 1, więc naprawdę mega trudne zadanie, bo m.in. czeka go ten sławny bieg 13, a tam Hans i Bomber.
Lahti fajny początek sezonu na Arlington i jest to generalnie zawodnik, który w BEL daje radę. Jego rodak z kolei jak na razie najsłabiej prezentuje się spośród zawodników Orłów z numerami 1-5, co trochę dziwi, ale takie są fakty po dwóch domowych meczach. Dzisiaj numer 3 czyli ciut łatwiej, aniżeli pod 1 czy 5 ale dużo trudniej niż po 2 i 4, a zatem stawiam na młodszego z Finów.
Criag Cook-Josh Grajczonek 2 @ 2,95 Betsafe✅4:7
Szkoda było nie skorzystać zagrać na Australijczyka w tym pojedynku. Najpierw jadą razem w pierwszym biegu, a potem Josh dostaje dwa łatwe biegi, w których będzie jechał przeciwko Michelsenowi i Lahtiemu i znowu wraca do pary z Cookiem. Zatem myślę, że jak w dwóch trudniejszych biegach przywiezie te 2-3pkt, a do tego dorzuci 4-5pkt w dwóch łatwych biegach to może tutaj wygrać ten pojedynek, zwłaszcza że jedna trójka już dużo zrobi, gdyż Cookowi o zwycięstwa będzie duuużo trudniej.
Peter Karlsson under 7 @ 2,20 Bet365✅6
Jeszcze taki jeden bet, bo uważam, że warto spróbować. Pikej poza domowym meczem z Leicesterem, gdzie zdobył 11pkt, w pozostałych dwóch zawiódł. Średni początek wiekowego Szweda, a dzisiaj trudne zadanie, bo rywale z górnej półki. Do tego w parze jedzie kolejno z: Lawsonem, 2x Bridgerem i Mikkelem Jensenem. Za rywali będzie miał takie pary: Iversen-Porsing, Schlein-Lambert, Schlein-Bjerre i Iversen-Bjerre. Jak więc widzimy na dobrą sprawę poza młodym Lambertem i może Porsingiem, to reszta raczej trudna do pokonania na Norfolk Arena. Koledzy z pary też nie łatwi, więc myślę, że spokojnie można spróbować po takiej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
aikman 460

aikman

Użytkownik
Swindon Robins - Belle Vue Aces

Składy

Swindon Robins: Peter Kildemand, Nicolai Klindt, Troy Batchelor, Simon Gustafsson, Nick Morris, Dan Greenwood, Steve Worrall.

Belle Vue Aces: Matej Zagar, Michael Palm Toft, Scott Nicholls, Richie Worrall, Craig Cook, Stefan Nielsen, James Sarjeant.


Swindon Robins - S.Gustafsson (6,5 pkt) powyżej @ 1.80 STS ✅ 9 pkt ???? PEWNIAK

4.Michael Palm Toft,Simon Gustafsson,James Sarjeant,Dan Greenwood
6.Matej Zagar,Troy Batchelor,Craig Cook,Simon Gustafsson
8.Michael Palm Toft,Troy Batchelor,Scott Nicholls,Simon Gustafsson
14.Richie Worrall,Simon Gustafsson,Stefan Nielsen,Steve Worrall

Spotkanie na własnym torze.Bieg nr 4 chyba łatwiejszego juz w lidze mieć nie będzie i liczę na pewne zwycięstwo.Trochę trudniejsze biegi 6 oraz 8 a 14 podobnie jak pierwszy też powinien wygrać.Linia 6,5 pk w tym meczu jak dla mnie do przeskoczenia.

Belle Vue Aces - C.Cook (7,5 pkt) poniżej @ 1.70 STS ✅ PO 2 STARTACH ????

3.Troy Batchelor,Scott Nicholls,Nick Morris,Craig Cook
6..Matej Zagar,Troy Batchelor,Craig Cook,Simon Gustafsson
10.Scott Nicholls,Peter Kildemand,Craig Cook,Nicolai Klindt
13.Peter Kildemand,Matej Zagar,Nick Morris,Craig Cook

Jak widać linia na Cook&#39;a jest dość przesadzona w swoich CZTERECH pierwszych startach ma bardzo ciężkich rywali (Kildemand,Batchelor plus jedzie w parze z lepszym Zagarem).W dodatku to pierwsze mecz ligowy całego Aces i różnie może być z formą Cook&#39;a.Tak że myśle śmiało można to zdarzenie zagrać.
 
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
Ja dodałbym jeszcze Belle Vue Aces - S.Nicholls (6,5 pkt) powyżej @ 1.90 STS ✅

Brytyjczyk występował z niezłym skutkiem w barwach Swindon w 2011 roku, gdzie w 26 meczach uzbierał 265 punktów. Zna więc doskonale tor &quot;Rudzików&quot; i raczej nie powinno być problemów z pokryciem tego overa.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Troy Batchelor -2 (v Craig Cook) x1.90 Bet365 ✅
Myślę że Batch nie będzie miał zbytnich problemów z pokonaniem Cooka, po pierwsze jedzie u siebie, ostatnio uzyskał na swoim torze (2,2,2,3,2*) 11+1, i ma duże szanse dziś również jechać w biegu 15, wkońcu razem z Kildemandem stanowią o sile Swindon Robins, Craig Cook wczoraj nie popisał się jako gość zdobywając
(0,2*,2,0) 4+1. Myślę że warto postawić ????
edit: 8:3, weszło bez mydła : )))
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom