>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Elite League 2014 (marzec/kwiecień)

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Peter Karlsson under 9 punktów 2,15 Bet365 ⛔
W mojej ocenie bardzo fajna linia i kurs. Karlsson dobrze zaczął sezon ale w lidze na razie bardzo słabo bo tylko zdobycze na poziomie 2 i 6 punktów. Dzisiaj dość trudne biegi do tego iluzoryczne szanse jednak na start w biegu 15 bo pewnie w nim pojedzie Mikkel i Davey. Bridger i Lawson czyli partnerzy dzisiaj Petera też są chyba w lepszych dyspozycjach obecnie. No i fakt, że jedzie przeciwko liderowi gości dwu krotonie też ma duże znaczenie. Stawiam tutaj under
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
radula 5,4K

radula

Użytkownik
B.Pedersen over 8,5 pkt 1,70 (1,49) STS ⛔
Dzisiaj na własnym owalu Bjarne ma szanse wykręcić wynik bliski kompletu. Rywale którzy mogą powalczyć z Bjarne to Doyle i Korneliussen. Jednak wiadomo jak specyficzny torem jest obiekt Eastbourne co daje dodatkowe handi gosp. Gram z pełnym przekonaniem na Duńczyka.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Jason Doyle under 10,5 1,727 Sportingbet✅
Idę konsekwentnie przeciw Jasonowi. Wczoraj się nie udało ale dzisiaj już musi być inaczej. Doyle w dwóch dotychczasowych spotkaniach w tym sezonie nie przekroczył tego pułapu i dzisiaj myślę , że będzie podobnie. Każdy bieg ma naprawdę trudny ( został jak zwykle ustawiony pod &quot;jedynką&quot; ). W każdym biegu naprawdę ma z kim tracić punkty. Zakładając , że nawet pojedzie w 15 biegu , wiec myślę , że czekają go 3 pojedynki przeciw Bjarne. Bieg 1 , 13 i zakładam , że 15. Do tego według programu 2 razy w biegach przeciw Woodwardowi i Kilokarpi ( zapewne z duża dozą prawdopodobieństwa dojdzie 3). Mecz wyjazdowy , ja tam za bardzo nie widzę możliwości aby punktował na poziomie 11 pkt lub więcej i chętnie pobieram ten kurs.
Pozdrawiam
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Mikkel Michelsen(-4)-Simon Stead 1 @ 2,25 Bet365✅13:4
Wysoka linia, ale i kurs dość wysoki więc warto spróbować. Z Brummies Mikkel zdobył 14pkt z bonusem, a dzisiaj też powinien zdobyć ich sporo. Widać, że już Arlington chyba opanował, co dał mu ubiegły sezon, gdzie się uczył, a teraz powinien dać wiele Orłom i wraz z Lahtim być mocnymi punktami pod numerami 2 i 4. W parze z Kylmaekorpim, który z Brummies pojechał cieniutko. Mikkel podobnie jak Stead mają dwa łatwiejsze biegi, ale o ile w przypadku Simona to chyba jedyna okazja na punkty, o tyle Mikkel jest w stanie objechać każdego ze strony rywala. Poza tym Simon to nie jest kozak i jemu może się zdarzyć nawet porażka z którymś z rezerwowych Orłów. Po stronie Duńczyka jest też jakaś szansa na bieg 15 więc wygrana 5-cioma punktami jest tutaj również możliwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 161

vogel22

Użytkownik
Po emocjach związanych z GP postanowilem zagrać coś bardziej przewidywalnego, dziś w Elite League zmierzą się Eastborne Eagles - Leicester Lions, zdecydowałem się zagrać over punktowy Camerona Woodwarda, który wydaje się być w formie drużyna gospodarzy ma już jeden mecz za sobą, rozbiła 32 punktami ekipe z Birmingham a Woodward zdobył komplet punktów, dziś przeciwnik wydaje się być troszke trudniejszy, mimo to uważam że Cameron przekroczy tą linie i zrobi to 9 pkt.
Cameron Woodward @ over 8.5 pt [1.80]
@ STS
 
S 59

s1xteen

Użytkownik
B.Pedersen over 8,5 pkt 1,70 (1,49) STS
Dzisiaj na własnym owalu Bjarne ma szanse wykręcić wynik bliski kompletu. Rywale którzy mogą powalczyć z Bjarne to Doyle i Korneliussen. Jednak wiadomo jak specyficzny torem jest obiekt Eastbourne co daje dodatkowe handi gosp. Gram z pełnym przekonaniem na Duńczyka.
W Sportingbecie jest over 9,5 za 1,9 jakby ktos chcial.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Jason Doyle under 9,5 punktów 1,72 Sportingbet
Ciężkie zawody dla gości i Jasona. W każdy biegu ma klasowego rywala, jak nie Bjarne to Cameron którzy są bardzo grożni u siebie. Do tego Mikkel na swoim torze więc duże prawdopodobieństwo, że gdzieś nawet przegra 5-1. Ljung też nie jest słaby a jedzie z nim dwa razy dzisiaj. Podsumowując bardzo ciężkie biegi dzisiaj Jasona i ciężko będzie powtórzyć ostatni wynik (1,0,3,3,3). Pewnie w 15 biegu pojedzie ale tam znowu obsada bardzo mocna będzie. Stawiam, że zrobi gdzieś około 8 punktów bo kto wie może spotka się dzisiaj dwa razy z parą Bjarne-Cameron.
edit // Nie zauważyłem, że CeKaeM podał już ten typ.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Poole - Eastbourne.
Orły po dwóch domowych wygranych mają wyjazd z Poole. Zwycięstwa te odniesione zostały bardzo pewnie. Birmingham rozbili - różnica 32 punktów, z Leicester 15 punktowy zapas. Świetną formą błysnął Michelsen - komplet w pierwszym meczu i 13 z bonusem w drugim. Dwucyfrowy poziom trzyma również Bjarne Pedersen. Woodward odjechał świetne spotkanie, by w następnym zaliczyć wpadkę. Jest to jednak zawodnik, po którym również można spodziewać się wysokich zdobyczy. Skład uzupełniają Lahti z Kylmaekorpim, którzy również wożą ważne punkty. No i całkiem niezła juniorka. Według mnie jest to bardzo mocna ekipa, która powinna napsuć tutaj dużo krwi Piratom. Widzę bowiem u gospodarzy dwie dziury w składzie - Grajczonka i Milika. Będzie to bardzo wyrównane spotkanie, dlatego w kursie 4+ na gości widzę spore value. Jednak jeszcze lepszą opcją wydaje się zagranie handicapu, bo nawet gdy Piraci odskoczą, można zastosować jokera. Linia jest stanowczo za duża.
Poole (-10,5) - Eastbourne 2 @1.70 STS ⛔
I w meczu Birmingham - Coventry: Skórnicki o7,5 @1.80 ✅
Słabiutkie Birmingham podejmuje u siebie ekipę z Coventry. Adam Skórnicki, który jest liderem zespołu ponownie ustawiony pod 2. Ma dzięki temu dwa łatwe biegi z juniorami. Cała jego rozpiska prezentuje się następująco:
1. Ben Barker, Hans Andersen, Adam Skórnicki, Ryan Fisher - myślę, że 2 punkty do zgarnięcia na Fisherze i koledze z pary.
7. Adam Skórnicki, Kyle Howarth, Paul Starke, Jason Garrity - powinna być trójeczka.
10. Kenneth Hansen, Ben Barker, Chris Harris, Adam Skórnicki - i to taki bieg, że może być 3, a może być i 1.
12. Ryan Fisher, Adam Skórnicki, James Sarjeant, Simon Lambert - no i tu znowu pojedynek z Fisherem. Jeśli chociaż jeden z nich wygra to linia będzie pokryta.
Spodziewam się dzisiaj 9-10 punktów Adama.
Poole zaskoczyło, a w Eastbourne zawiedli prawie wszyscy. Nie wiem na ile prawdziwe, ale 2 defekty zanotował Michelsen. :/
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Bjarne Pedersen over 9 @ 2,25 Bet365⛔8
Linia nie najgorsza, więc po takim kursie warto spróbować. Ciekawy mecz na Wimborne Road i Piraci mają mały problem, bo dzisiaj Warda nie ma, a jako gość zastępuje go Cook. Owszem Craig to dobry jeździec, ale to jednak nie jest Darcy i różnica będzie widoczna. Po drugiej stronie Orły, które mocnym akcentem weszły na Arlington w sezon - dwie wygrane. Teraz pierwszy wyjazd i już nie łatwe zadanie, ale tutaj powinien brylować Bjarne Pedersen, który jeździł w barwach Piratów jakiś czas temu. Początek sezonu niezły, bo u siebie zrobił 10pkt(4 starty) i 11(5), a także jako gość w barwach Swidon, 7pkt(3). Widać zatem, że forma na Wyspach jest. Największym strzelbami Orłów powinni być Bjarne, ale także liczę na Lahtiego i Michelsena, którzy pod numerami 2 i 4 mają rywali chyba słabszych u rywali. Jest jeszcze Cam Woodward i Kylmakorpi i tutaj należy liczyć raczej na Cama, bo Fin jest w słabej formie(tak to wygląda) u progu sezonu.
Znajomość toru jest, forma również i największym problemem będą rywale, a ci nieźle u siebie latają - Janowski i Pawlicki, jednakże brakuje takiego 100% pewniaka po stronie gospodarzy i myślę, że jednak te 10pkt w zasięgu Duńczyka, bo jednak liczę tutaj na bieg numer 15.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Hans Andersen under 10 2.50 Bet 365
W oczekiwaniu na start najlepszej ligi świata pogrywam lekko angielską ligę. Na dzisiaj upatrzyłem taki oto zakład. Wiem , że rywale może nie z najwyższej półki. Do tej pory 3 porażki ale po namyśle uważam , że jest dość duża doza prawdopodobieństwa , że Hansior może dwycyfrówki dzisiaj nie uciułać. W pierwszym spotkaniu w tym sezonie przerwanym na własnym torze miał 2 pkt. ( 2, w ) Dzisiaj według programu startuje aż dwukrotnie, a jeśli wystartuje w 15 to zapewne i trzykrotnie z Bomberem. W pierwszym swoim starcie dzisiaj z nieobliczalnym Skóra , który co jak co ale on na razie nie zawodzi w Anglii. Do tego za rywala Barkera i Fishera , który też w ciemię bity nie jest. Uważam, że każdy wynik w tym biegu możliwy. Następnie właśnie jego kolegą z pary będzie Harris , a za rywali mają Kinga i Nermarka. Również uważam , że każdy wynik możliwy. 11 bieg na papierze wydaje się ciut łatwiejszy ale w zasadzie kim jest ten Andersen obecnie , żeby go tak stawiać na piedestale. W Anglii może zawsze coś tam jeździł , ale jest początek sezonu , mecz wyjazdowy kto wie jak to się potoczy. Reasumując kurs uważam zachęcający do gry.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Ben Barker under 8 @ 2,10 Bet365 (przed momentem było 2,20) ✅
Przy tej formie jaką prezentuje Ben będzie mu ciężko zdobyć 8 pkt.
w 1 wyścigu jedzie na Hansa Andersena i Ryana Fishera, w 2 na Hansena i Howartha, w 3 na Harrisa, Hansena i w ostatnim Andersena oraz Harrisa. Przeciwnicy niełatwi, a dodam że 2 wyścigi jedzie w parze z Adasiem Skórnickim który jakby nie było lideruje dla drużyny Birmingham. Myślę że warto zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Danny King - Jason Garrity (2-0) 2 2,20 Bet365 ⛔⛔ R, FX ????
Gram na Jasona, ponieważ ma łatwiejsze biegi. Danny u siebie już raz jechał i zdobył 2 punkty w 4 biegach. Co prawda jechał z numerem 9 i miał te dwa trudne biegi ale dzisiaj wcale nie będzie łatwo. Tak na prawdę dużą szanse na punkty ma w bieug 8 bo reszta to jazda z Kennetem przeciwko Harrisowi lub Hansowi a raz nawet przeciwko tej parze. natomiast Jason łatwe 4 biegi. W pierwszym meczu swojej drużyny (3,3,2) dzisiaj pewnie zrobi koło 10 punktów a Danny myślę, że jak zrobi 7 to będzie już dużo. Jednego i drugiego raczej w biegu numer 15 nie zobaczymy
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Ja także pogrywam Elite League tylko jakoś czasu mało i chęci żeby coś napisać ale dziś w pochmurną i deszczową pogodę jakoś wszystko gra więc i parę słów ode mnie ???? Dziś 3 mecze - STS znowu fajnie, że daje ofertę na Anglię i coś tam można pograć mimo podatku każdy może znaleźć coś dla siebie.
Przypominam, że liczą się pierwsze 4 biegi!
Kenneth Bjerre under 9.5 pkt @ 1,7 ✅ 6. tak jak mówiłem za wysoka linia i siadło już po drugim jego biegu ????
Kenio dość fajnie prezentuje się na razie dość fajnie w GP ale dziś i linia wysoka i do tego biegi ma bardzo trudne.
3: Schlein, Watt, Bjerre, Bridger
5: Iversen, Watt, Bjerre, Jensen
11: Schlein, Karlsson, Bjerre, Jensen
13: Iversen, Karlsson, Bjerre, Bridger
Non stop z zewnętrznych pól a nie wiadomo czy te będą nieść na początku raczej nie. W parze x2 z PUKiem czyli bardzo realne 2 pkt straty, ze Schleinem powinien wygrać ale jak będą jechać na 3-3 to może i zrobi 1* a nie 2. Rywale - 2 razy z bardzo mocnym jak na razie w Anglii Jensenem, x2 z zawodzącym ale także mocno nie obliczalnym Karlssonem i ponownie x2 z mocnym w Anglii Wattem. Także 2 razy też zawsze nieobliczalny Bridger. Mimo swojego toru bardzo trudno będzie zrobić mu dwu cyfrówkę. Musi stracić tylko 3 pkt - jak dla mnie fajny bet ????

Bjarne Pedersen over 7.5 @ 1,8
✅ 8.
Tak jak wspomniał kapszti trudni rywale w postaci Pawlickiego i Janowskiego ale nie ma Warda a także Duńczyk bardzo dobrze zna tor Piratów będąc niegdyś zawodnikiem Poole zdobywając w tej ekipie majstra ale też forma na Wyspach dobra.
1: Cook, Pedersen, Grajczonek, Lahti
6: Pedersen, Pawlicki, Woodward, Milik
11: Pawlicki, Pedersen, Janowski, Michelsen
13: Cook, Pedersen, Janowski, Woodward
Trudny bieg 11 tu może być wszystko. W 13 do objechania każdy bo Janowski nie błyszczy póki co. Bieg 6 w rozpisce ma 1 pole więc jeśli to będzie lepiej chodzić ma lekki handicap na Przemasem. Ogólnie buki po pierwszym meczu strasznie cenią starszego z braci. Linia 9.5 to sporo - są szanse powodzenia ale wg mnie lekko przesadzili mimo tego, że bracia Pawliccy na początku sezonu w świetnej formie. Jeśli Bjarne zacznie mecz od trójeczki w 1 a Cook to nie Ward to myślę, że te brakujące 5 w tych 3 biegach uciuła ????
EDIT: Przestawili Duna przed meczem pod numer 3 i biegi teoretycznie łatwiejsze zobaczymy czy pokaże klasę.
Adam Skórnicki over 7.5 @ 1,8 ✅ 11. jak izzi to izzi ????
Adaś lider bez jajecznego teamu z Birmingham. Pomysł na ekipę bez lidera wychodzi na razie dość słabo. Ale lider wykreował się poniekąd sam i jest nim Polak w 3 objechanych meczach ratując twarz i honor zespołu Brummies. Jak zwykle ma 2 łatwe biegi więc kurs 1,8 a ten typ widzę jako najpewniejszy.
1: Barker, Andersen, Skórnicki, Fisher
7: Skórnicki, Howarth, Starke, Garrity
10: Hansen, Barker, Harris, Skórnicki
12: Fisher, Skórnicki, Sarjeant, Lambert
Gonitwy 7 i 12 to powinno być odpowiednio 3 i 2/3 pkt także minimum 5 oczek a liczę, że i z Fisherem sobie poradzi. 1 bieg powinno być około 2 oczek bo może przegrać właściwie tylko z Hansiorem ale i trójka mnie nie zdziw. 10 bieg Hansen i Barker to nie tuzy a Harris jest słabym startowcem jeśli udało by się być przed nim na 1 wirażu to także i uczestnika GP można zostawić w tyle. Wg mnie izzi ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 858

woffi2013

Użytkownik
Garrity - OK, fajne by było. Tyle, że gość jest po ciężkim dzwonie.
Jajs: z tymi polami Bjerre, to nie jest prawda (nie jedzie z samych zewnętrznych). Chociaż akurat w KL często pole A jest najgorsze. No ale to nieistotne, bo Bjerre pojedzie z każdego pola w tym meczu (w części zasadniczej).
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
Garrity - OK, fajne by było. Tyle, że gość jest po ciężkim dzwonie.
Jajs: z tymi polami Bjerre, to nie jest prawda (nie jedzie z samych zewnętrznych). Chociaż akurat w KL często pole A jest najgorsze. No ale to nieistotne, bo Bjerre pojedzie z każdego pola w tym meczu (w części zasadniczej).
Nigdy nie wiem do końca jak wygląda tak rozpiska w EL bo wygląda to strasznie dziwnie. Wzoruje się na SF więc jeśli to błąd to przepraszam. Tak czy inaczej typ nadal uważam za dobry bo linia za wysoka ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Adam Skórnicki-Ben Barker 1✅12:3
Timo Lahti-Joonas Kylmakorpi 1✅4:1
AKO: 1,91 Betsafe

Skóra i Lahti jadą pod numerem 2 czyli mają dużo łatwiejsze biegi od swoich kolegów z drużyny. Skóra od początku sezonu lideruje Brummies ale to właśnie dlatego, że ma ten łatwy numer i tam może sobie nabijać punkty na cienkich rezerwowych. Ben z kolei jedzie pod 1, więc naprawdę mega trudne zadanie, bo m.in. czeka go ten sławny bieg 13, a tam Hans i Bomber.
Lahti fajny początek sezonu na Arlington i jest to generalnie zawodnik, który w BEL daje radę. Jego rodak z kolei jak na razie najsłabiej prezentuje się spośród zawodników Orłów z numerami 1-5, co trochę dziwi, ale takie są fakty po dwóch domowych meczach. Dzisiaj numer 3 czyli ciut łatwiej, aniżeli pod 1 czy 5 ale dużo trudniej niż po 2 i 4, a zatem stawiam na młodszego z Finów.
Criag Cook-Josh Grajczonek 2 @ 2,95 Betsafe✅4:7
Szkoda było nie skorzystać zagrać na Australijczyka w tym pojedynku. Najpierw jadą razem w pierwszym biegu, a potem Josh dostaje dwa łatwe biegi, w których będzie jechał przeciwko Michelsenowi i Lahtiemu i znowu wraca do pary z Cookiem. Zatem myślę, że jak w dwóch trudniejszych biegach przywiezie te 2-3pkt, a do tego dorzuci 4-5pkt w dwóch łatwych biegach to może tutaj wygrać ten pojedynek, zwłaszcza że jedna trójka już dużo zrobi, gdyż Cookowi o zwycięstwa będzie duuużo trudniej.
Peter Karlsson under 7 @ 2,20 Bet365✅6
Jeszcze taki jeden bet, bo uważam, że warto spróbować. Pikej poza domowym meczem z Leicesterem, gdzie zdobył 11pkt, w pozostałych dwóch zawiódł. Średni początek wiekowego Szweda, a dzisiaj trudne zadanie, bo rywale z górnej półki. Do tego w parze jedzie kolejno z: Lawsonem, 2x Bridgerem i Mikkelem Jensenem. Za rywali będzie miał takie pary: Iversen-Porsing, Schlein-Lambert, Schlein-Bjerre i Iversen-Bjerre. Jak więc widzimy na dobrą sprawę poza młodym Lambertem i może Porsingiem, to reszta raczej trudna do pokonania na Norfolk Arena. Koledzy z pary też nie łatwi, więc myślę, że spokojnie można spróbować po takiej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
aikman 460

aikman

Użytkownik
Swindon Robins - Belle Vue Aces

Składy

Swindon Robins: Peter Kildemand, Nicolai Klindt, Troy Batchelor, Simon Gustafsson, Nick Morris, Dan Greenwood, Steve Worrall.

Belle Vue Aces: Matej Zagar, Michael Palm Toft, Scott Nicholls, Richie Worrall, Craig Cook, Stefan Nielsen, James Sarjeant.


Swindon Robins - S.Gustafsson (6,5 pkt) powyżej @ 1.80 STS ✅ 9 pkt ???? PEWNIAK

4.Michael Palm Toft,Simon Gustafsson,James Sarjeant,Dan Greenwood
6.Matej Zagar,Troy Batchelor,Craig Cook,Simon Gustafsson
8.Michael Palm Toft,Troy Batchelor,Scott Nicholls,Simon Gustafsson
14.Richie Worrall,Simon Gustafsson,Stefan Nielsen,Steve Worrall

Spotkanie na własnym torze.Bieg nr 4 chyba łatwiejszego juz w lidze mieć nie będzie i liczę na pewne zwycięstwo.Trochę trudniejsze biegi 6 oraz 8 a 14 podobnie jak pierwszy też powinien wygrać.Linia 6,5 pk w tym meczu jak dla mnie do przeskoczenia.

Belle Vue Aces - C.Cook (7,5 pkt) poniżej @ 1.70 STS ✅ PO 2 STARTACH ????

3.Troy Batchelor,Scott Nicholls,Nick Morris,Craig Cook
6..Matej Zagar,Troy Batchelor,Craig Cook,Simon Gustafsson
10.Scott Nicholls,Peter Kildemand,Craig Cook,Nicolai Klindt
13.Peter Kildemand,Matej Zagar,Nick Morris,Craig Cook

Jak widać linia na Cook&#39;a jest dość przesadzona w swoich CZTERECH pierwszych startach ma bardzo ciężkich rywali (Kildemand,Batchelor plus jedzie w parze z lepszym Zagarem).W dodatku to pierwsze mecz ligowy całego Aces i różnie może być z formą Cook&#39;a.Tak że myśle śmiało można to zdarzenie zagrać.
 
yeah_bunny 34

yeah_bunny

Użytkownik
Ja dodałbym jeszcze Belle Vue Aces - S.Nicholls (6,5 pkt) powyżej @ 1.90 STS ✅

Brytyjczyk występował z niezłym skutkiem w barwach Swindon w 2011 roku, gdzie w 26 meczach uzbierał 265 punktów. Zna więc doskonale tor &quot;Rudzików&quot; i raczej nie powinno być problemów z pokryciem tego overa.
 
S 42

scorpionx

Użytkownik
Troy Batchelor -2 (v Craig Cook) x1.90 Bet365 ✅
Myślę że Batch nie będzie miał zbytnich problemów z pokonaniem Cooka, po pierwsze jedzie u siebie, ostatnio uzyskał na swoim torze (2,2,2,3,2*) 11+1, i ma duże szanse dziś również jechać w biegu 15, wkońcu razem z Kildemandem stanowią o sile Swindon Robins, Craig Cook wczoraj nie popisał się jako gość zdobywając
(0,2*,2,0) 4+1. Myślę że warto postawić ????
edit: 8:3, weszło bez mydła : )))
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom