>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brytyjscy kibice - co o nich sądzicie?

Status
Zamknięty.
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jasno widać że ten temat ma na celu reklamę Twojego bloga, dlatego jestem bardzo ciekawy Twoich opinii które z pewnością nam zaraz tutaj przedstawisz w formie długiej wypowiedzi. (Może być po polsku)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
???? bo nie wyrywają krzesełek i nie robia ogniska na trybunach?
bo nie dopingują [głośno] drużyny przez 90&#39; nawet jak im nie idzie?
Angielski model kibica zmienił się w przeciągu kilku lat. Wystarczy porównać co było 8-10 lat temu, do tego co jest teraz.
Przedtem zagorzały fan, nie tylko chuligan.
Teraz: piknik, który zasila klubową restaurację oraz krzyknie coś po strzeleniu bramki.
Taka jest prawda.
Oczywiście są wyjątki, niestety wyjątki.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Niestety muszę się zgodzić, jedyną rzeczą, która nie podoba mi się na stadionach angielskich jest często bardzo kiepski doping. Kibice z wyjątkiem kilku przyśpiewek w przeciągu całego spotkania, radości po strzelonej bramce i odpowiednim stroju zachowują się jak na przedstawieniu teatralnym, czy w kinie. Hamburgery popijają Coca Colą bądź browarem. Przykro mi stwierdzić, że taką sytuację na stadionie Arsenalu, Emirates Stadium obserwuję bardzo często, oczywiście nie tylko. Strasznie irytuję mnie gdy kibice opuszczają trybuny stadionu i udają się do sklepów przed 40 minutą spotkania, a wracają 5-10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Rozumiem, że są kolejki i te sprawy, no ale najeść to się można w domu! Drużyny potrzebują dopingu, który często bardzo pomaga w zwyciężaniu ważnych spotkań.
Kibiców z Anglii możemy jednak pochwalić za wysoką kulturę i odpowiednie zachowanie się podczas meczów, w Polsce możemy o tym tylko pomarzyć
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
to niech jest ich wina, tylko zwiazki piłkarskiego oraz samych klubow, jakbyscie czytali odpowiedz władz BORO na list kibica to byscie zrozumieli, tam jak ktos podniesie sie z krzesła to odrazu przy nim jest kilku porzadkowych
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
to niech jest ich wina, tylko zwiazki piłkarskiego oraz samych klubow, jakbyscie czytali odpowiedz władz BORO na list kibica to byscie zrozumieli, tam jak ktos podniesie sie z krzesła to odrazu przy nim jest kilku porzadkowych
Faktycznie, słyszałem o tym liście, ale nie sadze aby podobne &#39;oczekiwania&#39; miał zarząd od kibiców w innych klubach ;)
Chociaż mogę się tylko domyślać, niestety.
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
to niech jest ich wina, tylko zwiazki piłkarskiego oraz samych klubow, jakbyscie czytali odpowiedz władz BORO na list kibica to byscie zrozumieli, tam jak ktos podniesie sie z krzesła to odrazu przy nim jest kilku porzadkowych
chodzi o ten list, który dałem w załączniku?
a wracając w pełni do tematu prawdziwi kibice zostali jedynie w niższych ligach, bo umówmy się ile kibiców takiego dajmy na to Liverpoolu stać teraz na bilet skoro jego cena w ciągu paru lat skoczyła o jakieś 200%?
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No właśnie, tam jak ktoś stanie z krzesełka to jest przy Nim 4 porządkowych a jak im ucieknie to są takie kary że głowa boli, a u Nas ? No właśnie ... U Nas jest totalny bałagan ;| Ostatnio jak byłem na Górniku ( z Arką prawdopodobnie ) to gdy Górnik strzelił bramkę i piłkarze cieszyli się, kibic przeskoczył płotek i leciał do piłkarzy, cieszył się razem z Nimi i wleciał spowrotem na trybunę :] Było to zabawne ale jak do tego mogło dojść ? Najzabawniejsze jest to że ochroniarz stał obok i się patrzył :p
A co do samego kibicowania na wyspach, to mnie się tam podoba :] Przynajmniej można przyjść z cała rodziną na stadion i spokojnie zobaczyć mecz, a u Nas ostatnio na Śląskim kibice Ruchu pokazali co umieją :] W przerwie się gonili z pałkarzami ... Daj spokój ;| Banda frajerów :] Nie mówię że mi się nie podoba polskie kibicowanie, bo doping jest b. fajny ostatnio na Górnik-Lech był nawet fenomenalny ???? Ale co z tego jak i tak znajdzie się kilku debili co zawsze muszą coś zrobić ? Wg. mnie powinni dostawać Oni takie kary że by im się odechciało :] A co do dopingu na wyspach, nie gadajcie że jest taki zły bo np. Liverpool ma fajny, głośny, wszyscy śpiewają You&#39;ll never walk alone ????
Aaaa i jeszcze z tym jedzeniem ???? Też zawsze wychodzę po kiełbasę jak już techniczy pokazuję ile doliczonego ???? To zdążę kupić, zjeść i na 2 połowę jestem jak ta lala ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
&quot; mecz przy okazji &quot; no właśnie takie jest głupie rozumowanie ... Najlepiej, iść na stadion ( oczywiście przed tym jeszcze wypić 0.5 na dwóch ) i potem rzucać krzesełkami i biegać po murawie ... Legia już pokazała na Ukrainie, jak trzeba robić nie ?:] Kiedy to się bili z pałkarzami na koniach :]
A wracając do picia, to przecież zawsze można było wnosić piwo na stadion a zakaz jest od tego czasu jak pseudo zaczęli tych butelek używać do rzucania w dal na murawę :] Przecież pewnie gdyby kibice Ruchu mieli butelki na derbach to w Gorawskiego by leciały butelki a nie śnieżki ...
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
W pewien sposób brytyjskich kiboli przedstawiają filmy tj.: &quot;Green Stret Hooligans&quot; , &quot;Football Factory&quot;. Kiedyś oglądałem również film dokumentalny o brytyjskich kibolach. Oczywiście to wszystko jest o tzw kibolach, a nie o normalnych, kulturalnych kibicach. Bo te sprawy od siebie znacznie się różnią. Także to zależy z której strony na to patrzeć. W Anglii nie brakuje kiboli, tam przecież są tzw. &quot;firmy&quot;. Kto oglądał te filmy lub jakiś taki dokument wie o co chodzi. A wogule temat o którym można by dużo napisać:-D
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
nie chodzi o burdy, ale bardziej o doping, oprawy. Kiedys typek byl na sektorze mlyna i sie wkurzal jak byla sektorowka rozkladana, bo on meczu nie widzi ... jesli przychodzi na taki sektor to musi sie liczyc z konsekwencjami...
ps. do Legii musiales podbic oczywiscie, no nie? ; &gt;
ps2. widze ze teraz wszystko porownujesz do Gornika, Ruchu ... ; )
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No porównuję to co widziałem :] A do Legii ? No napisałem bo akurat mi się przypomniało ... Ale to co ? Mam udawać że tego nie było ?
No tak, mi też się podoba doping itp. ale mógłby być o wiele lepszy np. z racami jakby kibice byli troszeczkę mądrzejsi :]
A kibice angielscy robią b. dobrze i za to ich szanuję, że jak chcą się bić niech się umawiają w danym miejscu i danym czasie, szast-prast i porobione a nie na stadionach ???? Mogliby polscy kibole z nich wziąć przykład ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Akurat teraz juz zbyt wielu burd na stadionach nie ma, typowo bijatyk, szczegolnei na wyzszych szczeblach, może poza wyjatkiem WDŚ.
Nie chodziło mi o to, żeby udawać, ze tego nie było, ale ja to odczułem tak że specjalnie podałes przyklad Legii że ja do Ciebie to napisalem; ] niewazne ...
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
???? bo nie wyrywają krzesełek i nie robia ogniska na trybunach?
Bo na takim przykladowym meczu United 70% to kebaby czy inne tam nardowosci zajadajace sie popcorem, a o dopingu to nawet nie mowie.
Przyklad ? Totenham-Wisla
Na meczu powinny lac sie strumienie piwa oraz latac krzeselka
 
P 0

pavlinho

Gość
Akurat teraz juz zbyt wielu burd na stadionach nie ma, typowo bijatyk, szczegolnei na wyzszych szczeblach, może poza wyjatkiem WDŚ.
Nie chodziło mi o to, żeby udawać, ze tego nie było, ale ja to odczułem tak że specjalnie podałes przyklad Legii że ja do Ciebie to napisalem; ] niewazne ...
GKS Jastrzębie - GKS Katowice i masz kolejny przykład idiotyzmu na stadionie.
No i co z tego że ludzie jedzą na stadionie? Jak ktoś dojeżdża na mecz z dalszego miasta/wioski to chyba normalne że coś musi zjeść bo jest głodny np. Lalo, nie widzę tu nic złego.
W Anglii na stadionie jest pełna kultura i to mi się podoba.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
A kibice angielscy robią b. dobrze i za to ich szanuję, że jak chcą się bić niech się umawiają w danym miejscu i danym czasie, szast-prast i porobione a nie na stadionach ???? Mogliby polscy kibole z nich wziąć przykład ????
Tyle, że u nas już raczej znikome są burdy na stadionach.
Właśnie popularne stały się ustawki, więc tak patrząc na kary jakie Komisja Ligi wystawia, to 90% za pirotechnikę.
Tak jak legionista wspomniał: niektórym przeszkadzają efektowne sektorówki. Dla przykładu w Szkocji nie można machać flagą w trakcie spotkania... totalny absurd. Dlatego tylko w przerwie trybuny nagle się ożywiają...:kwasny4565:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
legenda... teraz Polska, bałkany, niektóre kluby niemieckie czy francuskie przejeły pałeczke;) Teraz to jedynie dźwięczne pieśni podziwiam, ale to może ze względu na strukture języka...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom