>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brytyjscy kibice - co o nich sądzicie?

Status
Zamknięty.
lalo 36

lalo

Forum VIP
No o meczu GKS - GKS już nie wspomnę bo to dla mnie taka głupota ... Katowice wygrywają 1:0 i są blisko 3 pkt. które są im bardzo potrzebne a tu nagle kibice robią zadymę i Gieksa przegrywa walkowerem i po pkt. I to jest kibic ? Który sam odbiera pkt. drużynie ? :]
No i prawidłowo ???? Niech się leją po za stadionami ???? Tam nikomu nie przeszkadzają, a gdzieś się trzeba wyżyć ????
Nie Legionista to nie było do Ciebie o tej Legii ????
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
No o meczu GKS - GKS już nie wspomnę bo to dla mnie taka głupota ... Katowice wygrywają 1:0 i są blisko 3 pkt. które są im bardzo potrzebne a tu nagle kibice robią zadymę i Gieksa przegrywa walkowerem i po pkt. I to jest kibic ? Który sam odbiera pkt. drużynie ? :]

No i prawidłowo ???? Niech się leją po za stadionami ???? Tam nikomu nie przeszkadzają, a gdzieś się trzeba wyżyć ????

Nie Legionista to nie było do Ciebie o tej Legii ????
Czytaj dalej Onet.pl to bedziesz gosc :spokodfhgfh:
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Kolego ja jestem obiektywnym kibicem ???? Więc może napiszesz mi ?;|
A tak w ogóle, to kumpel gra w GKS ( G. Nowak ) i pamiętam jak przyjechał i mówił o tym meczu ...
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
Kolego ja jestem obiektywnym kibicem ???? Więc może napiszesz mi ?;|
A tak w ogóle, to kumpel gra w GKS ( G. Nowak ) i pamiętam jak przyjechał i mówił o tym meczu ...
Spotkanie jedno z najwazniejszych pod wzgledem kibicowskim jak i pilkarskim.
Od poczatku meczu bluzgi z obu stron itp itd:-D, na poczatku drugiej polowy leca serpentyny i jedna trafia sedziego. Ten ciepie fochem i po meczu.
I czemu tu sie dziwic ? Zaczyna sie impreza
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
O ile sie nie myle Lalo, to chodzi o mecz GKS - GKS, w ktorym sedzia przerwal mecz, prawda? Dlaczego go przerwal? Bo boczny dostal serpentyna w glowe i sedziowie stwierdzili, ze to bylo specjalnie i niebezpiecznie bedzie kontynuowac mecz. Bardziej sie sprowokowac kibicow nie dalo.
Modle sie o to, zeby w Polsce nie bylo nigdy jak na angielskich stadionach. Jak ktos chce poogladac mecz, tak jak w Anglii, to niech idzie do Multikina, tam transmituja mecze Polakow w eliminacjach. Popcorn, cola, nikt nie macha flaga i jest gites majonez ????
EDIT: Jeszcze cos dopisze. Wszyscy tutaj piszecie o tych strasznych kibicach chuliganach, ktorzy to tak bija sie ze wszystkimi, z ochroniarzami, z policja. A byliscie w ogole kiedys na jakims meczu? A szczegolnie na wyjezdzie? Uwierzylem w to dopiero, jak zobaczylem na wlasne oczy prowokacje &quot;sluzb porzadkowych&quot; na meczach. O tym tez czasami pomyslcie, zamiast wypisywac rzeczy, o ktorych nie mcie pojecia, bo i skad je macie miec, skoro na mecze nie jezdzicie.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Nie, źle mnie zrozumieliście... Przecież też napisałem że lubię doping itp. nawet jak mamy karnety na mecz Górnika na lożę ( od kumpla tata jest posłem i prezesem ROW-u i mamy wymianę z Górnikiem ) to i tak idziemy na sektory aby dopingować :] Nawet jak teraz padało :]
A co do meczu GKS-GKS to nie było to tak czasem w 60 min. meczu ?;&gt; Dobra ja rozumiem, prowokacja ze strony kibiców itp. ale żeby przy wyniku 1:0 dla swojej drużyny robić takie coś ?:]
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
Nie, źle mnie zrozumieliście... Przecież też napisałem że lubię doping itp. nawet jak mamy karnety na mecz Górnika na lożę ( od kumpla tata jest posłem i prezesem ROW-u i mamy wymianę z Górnikiem ) to i tak idziemy na sektory aby dopingować :] Nawet jak teraz padało :]

A co do meczu GKS-GKS to nie było to tak czasem w 60 min. meczu ?;&gt; Dobra ja rozumiem, prowokacja ze strony kibiców itp. ale żeby przy wyniku 1:0 dla swojej drużyny robić takie coś ?:]
51minuta ???? Dalej widzie ze wiesz o co chodzi ....
Prosze Cie nie pisz nic wiecej ... padlem :-? Nawet jak padalo to poszedl dopingowac no ja .....
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No nawet jak padało bo mogliśmy siedzieć na dupach na suchych krzesełkach na krytej bo karnety są na VIP i superVIP ...
A w ogóle Ty mi nie będziesz mówić czy mogę pisać czy nie ...
 
kemot1901 0

kemot1901

Użytkownik
No nawet jak padało bo mogliśmy siedzieć na dupach na suchych krzesełkach na krytej bo karnety są na VIP i superVIP ...
A w ogóle Ty mi nie będziesz mówić czy mogę pisać czy nie ...
Rob z siebie dalej pajaca piszac ze poszedles dopingowac jak
nawet padalo ^^

PIKNIKOM MOWIMY NIE
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Brytyjscy kibice - co o nich sądzicie?
Tak wiec piszcie swe opinie o nich a nie o swych zmyslonych wyjazdach na mecze wielkich akcjach hooliganskich
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dobra nie będę z Tobą dalej prowadzić tego dialogu bo na to nie zasługujesz ????
EDIT: Ted, widzisz co ja piszę ?;&gt; Czytaj ze zrozumieniem ...
 
R 0

radas86

Użytkownik
Lalo nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz żadnego pojęcia. Co do meczu GKS K.- GKS J. sędzia przerwał mecz bo dostał z serpentyny a nie dlatego że kibice wybiegli na murawę, mniej onetu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom