>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BTS-y dają sukcesy?

timao 178

timao

Użytkownik
Zasady:
- tylko BTS-y na tak bądź nie
- stawki od 1j. do 10j.
- typ będę się starał poprzeć krótką analizą, ale na prawdę króciutką ponieważ typy opieram na własnym przeczuciu oraz statystykach
- z reguły single, jednakże duble też się będą zdażać
- podsumowanie raz w miesiącu bez listopada (za krótka gra)
#1 Levante - Girona BTS? Yes @1.80 3/10 bet365 1-1 ✅

Tutaj dość typowo na czuja. Choć Girona na wyjazdach cztery razy z rzędu zrobiło BTS-a. H2H też mają ciekawe na boisku Levante.
Malagę z Numancia już złapałem teraz czekam na drugie spotkanie.
 
timao 178

timao

Użytkownik
#3 Everton - West Ham BTS? Yes @1.80 2/10 bet365 4-0 ⛔
Typ pod gospodarzy. W ostatnich 4 spotkaniach na boisku Evertonu padło 21 goli! Nic więcej mi nie potrzeba. Kurs całkiem spoko, poniżej @1.80 bym nie ruszał.
 
timao 178

timao

Użytkownik
#4 Toronto FC - Columbus Crew BTS? No @2.00 2/10 bet365 1-0 ✅
Fanem MLS nie jestem, ale dość dziwny kurs jak na przebieg całych tych PO jak również h2h obu drużyn.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
timao 178

timao

Użytkownik
#5 Udinese - Perugia BTS? Yes @1.80 3/10 bet365 8-3 ✅
Dogi strzelają, w Coppa Italia, a Perugia aż taka słaba nie jest. Udine też powinno jednego wbić.
#6 Valencia - Real Zaragoza BTS? Yes @2.04 2/10 bet365 4-1 ✅
Może przyjść po pierwszym spotkaniu chwila rozluźnienia u gospodarzy. Zaragoza w II lidze to wicelider w strzelonych bramkach na wyjeździe. 62 % bts-ów na wyjazdach w La Liga2. Zdecydowanie bardziej wyrównałbym tutaj kursy, a nawet za BTS-a płacił trochę mniej.
Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
timao 178

timao

Użytkownik
#7 Poli Timisoara - FCSB BTS? No @1.90 2/10 bet365 0-3 ✅
Miałem już nie grać, ale rzucił mi się w oczy ten kurs. Słabe H2H na BTS-a, puchar Rumuni, te rozgrywki także na minus, obie ekipy poniżej 50% w lidze na BTS-y. Próbujemy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
timao 178

timao

Użytkownik
#8 Arsienał Tuła - Sp. Moskwa BTS? No @1.80 2/10 be365 0-1 ✅
Nie ma czasu na analizę. Wystawiłbym 1,67 - 2,10
 
timao 178

timao

Użytkownik
#9 Slavia Praga - Banik Ostrava BTS? Yes @2.37 2/10 bet365 2-1 ✅
Znów na szybko przed meczem ale może złapiecie coś live. Dzieiciak dzisiaj strasznie marudny i gram last minute. Ostrava na wyjazdach gra strasznie radosną piłkę. Slavia świetna w obronie ale ostatnio zostali już złamani najpierw przez Liberec, a następnie przez Villarreal. Być może zespół odczuwa coraz bardziej mecze co parę dni i nie są już takim monolitem w obronie. Kurs zbyt duży, wystawiłbym ok 2,10
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
timao 178

timao

Użytkownik
#10 Brescia - Salernitana BTS? Yes @1.80 + Novara - Empoli BTS? Yes @1.70 AKO: 3.06 2/10 bet365 ⛔
Korzystając z jedynych 20 minut wolnego czasu w dniu dzisiejszym zrobiłem takie AKO.
Typy oparte na własnych statystykach oraz obserwacji ligi. Serie A i Serie B to moje ulubione rozgrywki także tutaj nie jako typuje najwięcej na nos włoski nos ;)
 
timao 178

timao

Użytkownik
#11 At. Bilbao - Real Madryt BTS? No @2.10 2/10 bet365 0-0 ✅
Bardzo liczę na czyste konto Realu. Baskowie grają przeciętną piłkę w tym sezonie. Mimo, że Real w obronie monolitem nie jest, to mimo wszystko czuje, że nie będzie to mecz z dużą ilości goli.
 
timao 178

timao

Użytkownik
#12 Konyaspor - Bursaspor BTS? No @2.10 2/10 bet365 0-3 ✅
Bardzo wygórowany kurs. Podpięli ten mecz po prostu pod całą turecką ligę która jest bardzo bts-owa. Chyba coś ok 62% mają w wszystkich spotkaniach. Co z tego? Konyaspor ma u siebie tylko jeden bts na sześć spotkań i na ich boisku padło tylko 12 goli, najmniej bodajże w całej lidze. Kursy powinny być na poziomie 1.75 - 1.94
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
timao 178

timao

Użytkownik
Dziękuje wszystkim za reputację oraz miłe słowo. Trochę za wysoko sobie postawiłem poprzeczkę od samego początku, ale spróbuje utrzymać dobrą dyspozycję ????
Od razu dodam, że chcę mieć yield na poziomie 7 - 10% wtedy będę bardzo zadowolony ????
#13 Cean - Ol. Lyon BTS? No @2.23 2/10 Unibet 1-2 ⛔
Skąd się wziął taki kurs skoro Cean ma 13% bts-ów w lidze? Lyon na wyjazdach 29% i tylko 6 straconych goli (lepsze tylko Montpellier)
H2H też raczej nie na BTS-a. Znaków na niebie wiele choćby tylko tych liczbowych, a że kurs bardzo dobry to gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 2

next

Użytkownik
Dziękuje wszystkim za reputację oraz miłe słowo. Trochę za wysoko sobie postawiłem poprzeczkę od samego początku, ale spróbuje utrzymać dobrą dyspozycję ????
Od razu dodam, że chcę mieć yield na poziomie 7 - 10% wtedy będę bardzo zadowolony ????
#13 Cean - Ol. Lyon BTS? No @2.23 2/10 Unibet 1-2 ⛔
Skąd się wziął taki kurs skoro Cean ma 13% bts-ów w lidze? Lyon na wyjazdach 29% i tylko 6 straconych goli (lepsze tylko Montpellier)
H2H też raczej nie na BTS-a. Znaków na niebie wiele choćby tylko tych liczbowych, a że kurs bardzo dobry to gram.
 
timao 178

timao

Użytkownik
Dziękuje next ????
#14 Crotone - Udinese BTS? Yes @1.85 4/10 188bet 0-3 ⛔
Crotone po słabym początku sezonu zaczęło grać u siebie zdecydowanie lepiej. Ustrzelili gole z Torino, Violą. Mimo, że z Genoą bez gola to dzisiaj przy dość mizernej obronie Udine też powinni coś wbić. Udine na wyjazdach strzela dość dużo. W każdym spotkaniu wyjazdowym zdobyli gola. Mają w pięciu spotkaniach aż 4 bts-y. Szkoda, że zabraknie Budimira, ale zagram ????
Wystawiłbym 1,70 do 1,95
 
timao 178

timao

Użytkownik
Załamało mnie Crotone :/
#15 San Martin - Banfield BTS? @2.10 Yes 2/10 bet365 2-1 ✅
Dobry kurs pod otwarcie tego meczu, a potem kontrę na live. Jak na argentyńskie warunki to oba kluby dość dużo strzelają. San Martin u siebie średnio 3 gole na mecz. Rywale natomiast 2.8 gola na wyjazdach.Goście ostatnio 6 spotkań z rzędu na wyjeździe z strzeloną bramką, a San Martin ma u siebie 60% bts-ów na własnych śmieciach. Padnie bramka w miarę szybko, a mnie nie złapie spanie to coś będę kontrował :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
timao 178

timao

Użytkownik
#16 Pars Jam Bushehr - Mashaad BTS? Yes @2.85 1/10 Unibet 1-0 ⛔
Od rana myślałem o tym spotkaniu i obserwowałem zwariowane kursy. 1xbet miał 3,68 teraz już wszyscy pozrzucali w dół, ale i tak spróbuję. Moim zdaniem @2.60 max powinno być.
 
timao 178

timao

Użytkownik
#17 RB Lipsk - Besiktas BTS? Yes @1.92 3/10 188bet 1-2 ✅
Lipsk musi dzisiaj atakować i to potrafią robić. Ich minusem jest słaba gra w obronie. Do tej pory w każdym spotkaniu stracili gola. W nie których meczach nawet za mało, tak jak choćby w meczu z Monaco. Jak na LM to przyjemny kurs. Ostatnio są tam tak niskie kursy, sztucznie zaniżane, że ciężko coś wybrać.
#18 Liverpool (youth) - Spartak Moskwa (youth) BTS? No @2.23 2/10 Unibet 2-0 ✅
Liverpool ma najlepszą obronę w całej młodzieżowej Lidze Mistrzów. Spartak co prawda pokonał ich u siebie, ale wiadomo, że w Rosji gra się ciężko. Na wyjeździe Spartak oprócz remisu z Sevillą przegrał 0-1 na Mariborze więc tym bardziej będzie miał ciężko w Anglii. Mecz już o nic bo oba zespoły mają awans, a w Anglii pogoda kapryśna... może być ciężko o dobre widowisko.
Bardzo duże value jest na brak bts-a w młodzieżowej Lidze Mistrzów. Wystarczy sprawdzić wczorajsze spotkania jakie tam ładne kursy można było złapać.
Powodzenia panowie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
timao 178

timao

Użytkownik
#19 Appollon - Everton BTS? No @2.20 2/10 Unibet 0-3 ✅
Trochę kursy już pospadały ale mimo to nadal opłaca się zagrać. Everton nawet jak miał szansę walczyć o dobre wyniki w LE, to olewał swoje mecze. Nie strzelili jeszcze bramki na wyjeździe. Appollon u siebie 2-2 stosunek bramkowy dwa remisy po 1-1, ale w lidze mają zaledwie 33% bts na własnych śmieciach. Mecz już o nic, Angole pewnie jadą tam w formie wycieczki. Wystawiłbym na takie rozwiązane max 2.05
#20 FCSB - Lugano BTS? No @1.960 2/10 Unibet 1-2 ⛔
Podobnie jak wyżej, mecz o nic. Gospodarze u siebie do tej pory tylko jeden gol stracony. Lugano nawet w rodzimej lidze strzela nie wiele na wyjazdach.
Pozdrawiam ????
Delikatny plus :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
timao 178

timao

Użytkownik
#21 Japonia - Korea Południowa (women) BTS? Yes @1.970 3/10 188bet 3-2 ✅
Nie wiem czy szybko wypite cztery sztuki Lecha czy może zdrowy rozsądek zrobiły swoje, ale jak przejrzymy statystki spotkania powyżej i spotkania drugiego w tym turnieju (Chiny - Korea Północna) to coś mi nie gra...
Dwa lata temu zrobiły BTS-a, oba zespoły bramkostrzelne, Korea z innym zespołami z Azji strzela bardzo często podobnie jak Japonia i do tego H2H gdzie bts był od pięciu spotkań.
W drugim spotkaniu statystyki zupełnie odmienne. a kursy na bts-a ciut większy 2.07. Wydaję mi się, że do rana pójdą jakieś korekty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom