>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BTTS Nie, czyste konto, druzyna 0 bramek

S 7

szpicer

Użytkownik
:spokodfhgfh:

W dwa dni wypiłem więcej alkoholu niż przez ostatnie kilka miesięcy, nie chciało mi się szukać meczyków :cool:
Jutro wracam do siebie i zdrowego trybu życia✅
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Ostatni dzień w roku, niewiele innych korposzmat wokół mnie, także czas na małe podsumowanie. Niestety kasa, którą włożyłem w bukmacherkę w ciągu kilku lat nadal pozostaje nieodzyskana ;P Ale to już niedługo
Bardzo cieszę się z obecnych zakładów, które często (jak na mnie) są rozliczane na +. To, że granie w obecnej formie mi się opłaca doskonale widać po moim stanie konta. Kiedyś widniała tam okrągła liczba - nie pamiętam na którym etapie, grunt, że grałem już na &quot;do zera&quot;, ale zdarzało mi się puścić coś na czuja, z dyscypliny o której nie mam pojęcia itd. Na dzień dzisiejszy ta kwota została pomnożona ponad pięciokrotnie. Jestem z siebie dumny xD
Będę kontynuował obstawianie &quot;systemem&quot;, być może dojdzie do niego progresja. Nie było więcej niż 2 wtopy pod rząd, więc progresja wydaje się być bezpieczną opcją.
Zwiększą się też stawki, szczególnie po zwrocie z US :cool:
Mała garść statystyk (2014):
Zagrane kupony - 38
Kupony wygrane - 26(1 ako) (68,42%)✅✅✅
Kupony przegrane - 12 (3 ako)(31,58%)
Średni kurs - 1,91
No i to, co najważniejsze:
Yield! Yield! Yield!
35,13%
✅✅✅
Są też jakieś cele na kolejny roczek. Te najważniejsze związane z życiem osobistym i zawodowym. Heh, muszę tą Kaśkę w końcu postawić do pionu, albo znaleźć inną. Dziwne, ale każda z 3 moich &quot;poważniejszych&quot; partnerek miała taki samo imię ;P Prawdopodobnie zmiana pracy. Niestety świetni ludzie i atmosfera to nie wszystko. Nie po to szkolę się, czytam i rozwijam w relacjach międzyludzkich i sprzedaży, żeby siedzieć przy biurku 8 godzin dziennie. Jeszcze żeby po wypłacie pojawiał się banan na ryju...:zoltakartka: Przydałoby się również nie wylecieć ze studiów i pomyśleć o licencjacie.
Jest też poboczny cel - 90 kg przy bf ~10%
A jeśli chodzi o te związane z bukmacherką:
-odzyskanie wtopionej kasy i wyczekiwane zyski
-yield 20%
Pozdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 7

szpicer

Użytkownik
#39
Atletico - Levante
Atl do zera
1,57

Nic, nic, nic ciekawego w ofercie od kilku dni. Na nadchodzące też chyba nie bardzo, chociaż nie przeglądałem dokładnie.
Na dzisiaj Atletico, kurs bez szału, dodatkowo podczas mojego logowania spadł z 1,61. Jakieś braki kadrowe w levante, brakuje chyba 3 zawodników, w tym kapitana.
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Typ wydaje się całkiem fajny. Niestety 365 nie wystawił nie wystawił zakładu bts.
Zastanowię się jeszcze nad &quot;gospodarz połowa z najwyższym wynikiem - kalamaria remis&quot;, bo chyba to miałeś na myśli wybierając bts.
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Myślałem o tym meczu, ale kursy jakoś mnie nie zachęcają. Mam 1,7 na zwycięstwo do zera
Skąd wziąłeś to 1,75? bet 1,5, expekt 1,52, foruna 1,44 i podatek ;P
 
R 0

ravon00

Użytkownik
Jeśli powyższy typ wejdzie to najprawdopodobniej jedynym strzelcem będzie Juventus a na taki typ kurs wynosi 2.10 - całkiem zachęcająco.
 
S 7

szpicer

Użytkownik
Apoel dd, ddu, dduuu, du-paaa
Juve odpuszczam, może i wejdzie, ale nie tykam takich spotkań
Inter bardzo spadł w ciągu kilku lat, ale dzisiaj zepną dupy
E: Noooo właśnie
 
Do góry Bottom