>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Buforowanie filmików problem

masa 0

masa

Użytkownik
Witam, problem polaga na tym że przy oglądaniu filmików np. na You Tube buforują się do jakiegoś momentu i dalej nic. Tam jeszcze jest możliwość przesunięcia kawałek dalej i będzie działać (chociaż nie zawsze). Na innych serwisach gdzie nie ma możliwości przewijania muszę po prostu włączać od nowa. Ten sam problem dotyczy ściągania plików - ściągnie się do jakiegoś momentu i stoi, jak wstrzymam i ponowie to jest że nie można pobrać pliku bo nie można odczytać z dysku źródłowego czy cos w tym stylu. Na wszystkich przeglądarkach dzieje sie to samo. Windows 7 x32. dodam że brat ma komputer w drugim pokoju mamy router itd i u niego nie ma tego problemu. Z góry dziękuje za pomoc.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Zainstaluj najnowszego Adobe Flash Playera, jeśli nie pomoże to zainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej, a jeśli masz już najnowsze to je przeinstaluj.
 
masa 0

masa

Użytkownik
Adobe mam najnowszą wersje, sterowniki do karty zainstalowałem nowe bo miałem faktycznie stare ale dalej jest ten sam problem :/. Jakies inne pomysły?
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Czy instalowałeś ostatnio jakieś programy jak tak to czy czasem nie wymusiłeś instalowania programu X64 ?

wywal firefox , Adobe Flash Playera , niekiedy Adobe reader w wersji over 10 robi problemy , i niektóre kodeki po czym restart - zainstaluj tylko Firefoxa (czy co tam używasz) i napisz czy działa
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
polecam co jakiś czas wykonywać reinstalkę windy.. i całego softu ????
inna rzecz - paradkos. Kiedyś miałem złącze 512mb - y.t działał płynnie. Teraz mam 10mb i 90% klipów ładuje się z problemami ????
 
Do góry Bottom